16114805_10154614463683551_5174040311419611308_nUžaugau namuose, kvepiančiuose aliejiniais dažais tapytais paveikslais, pilnuose dainų, eilėraščių, kūrybos. Ko gero, dėl to kūryba ir meninė saviraiška visuomet buvo neatsiejama mano gyvenimo dalis.

Tikiu, kad duodantys delnai niekuomet nebūna tušti. Tikiu, kad gerais, pozityvios energijos kupinais dalykais dalintis ne tik labai gera, bet ir tiesiog gyvybiškai būtina, nes siunčiama kitiems energija ne tik neišsisemia, bet ir visuomet plečiasi.

Ir žinau vienintelį būdą tai padaryti tinkamai – tai visapusė mano kūryba, turinti gausybę formų. Tai meninio bei dvasinio augimo straipsniai, meno terapijos užsiėmimai, mano kuriamos meditacijos, eilėračiai, mano dainuojamos poezijos dainos bei tapybos darbai, kurie tikiu, kad yra ne tik puikiai pritaikomi kaip modernaus interjero detalės, puošiančios ir pagyvinančios namus ar ofisą, bet ir tampa vertingu pirkiniu, nuolatos perteikiančiu gerą energiją savo šeimininkams.

Esu laiminga, galėdama dalintis su jumis tuo, ką turiu geriausio, nes tai įprasmina būtį ir suteikia magijos kiekvienai dienai.

Ačiū, kad esate su manimi šiame kelyje.

Su meile.

Aurelija Veršininė

Komentuoti

6 Responses »

  1. Miela, Aurelija, visai neseniai suradau Jūsų jaukų ir nuoširdų puslapį. Nuo tada dažnai užsuku, mielai paskaitau straipsnių, ypač myliu Jūsų dainas. Ačiū, kad esate.

  2. Pingback: 16 Pačių geriausių lietuviškų tinklaraščių tobulėjimui • Debesyla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *