A child drawing a picture of a cat

 

Jeigu mūsų organizuojamų fraktalų piešimo kursų laikas ar programa jums netinka, siūlome galimybę mokytis fraktalų  terapijos individualiai ir patogiai jūsų namuose ar darbo vietoje Vilniuje (ir esant tinkamoms sąlygoms – Kaune).

Mokytis galima po vieną, su draugu ar keliese su draugais, kolegomis, šeimos nariais. Individualių mokymų laikas lankstus – tiek darbo dienomis ar vakarais, tiek ir savaitgaliais.

Asmeninių konsultacijų metu tiek laiką, tiek programą, tiek ir mokymosi tempus derinsime kartu su klientu pagal jo galimybes, poreikius ir turimas žinias.

Dėl kainų ir sąlygų rašykite adresu sielosnamairenginiai@gmail.com.

Fraktalų vakarėliai

Playroom craft suppliesNusibodo visuomet vienodi gimtadieniai, mergvakariai ir įmonės vakarėliai? Norėtumėte nuveikti su draugais ar kolegomis kažką naujo, įdomaus ir prasmingo, daugiau sužinoti apie save ir susipažinti su nuostabiu fraktalų terapijos pasauliu? Pasikvieskite fraktalus į svečius!

Tokia šventė dar ilgai išliks jūsų ir jūsų svečių geruose prisiminimuose bei turės išliekamąją vertę, nes gautas žinias galėsite ir toliau sėkmingai naudoti savarankiškai namuose.

Dėl vakarėlio ar įmonės mokymo kainų ir sąlygų rašykite adresu sielosnamairenginiai@gmail.com.

Komentuoti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *