Category Archives: Laiškai skaitytojams

LAIŠKAI. Neprašyti patarimai arba Nemokykit manęs, kaip gyventi

LAIŠKAI. Neprašyti patarimai arba Nemokykit manęs, kaip gyventi

Sveiki mieli skaitytojai,

Ar jūs mėgstate patarimus? Ne tuos, kur iš interneto ar knygos. Anuos galima pritaikyti arba taip pat sėkmingai praignoruoti.

Kalbu apie kitų žmonių patarimus, kuriuos jie dosniai mums dalina, tikėdamiesi, kad tuoj pat pulsime juos įgyvendinti. Rodos, visi geriau už mus žino, kaip reikia kalbėti, sėdėti, vaikščioti, ką mums reikia dirbti ir kiek reikia uždirbti, ką reikia valgyti, dėvėti, mylėti ir kaip miegoti.

Pamenate frazę apie neprašytus patarimus iš seno gero rusiško filmo „Maskva ašaromis netiki“? Viena iš pagrindinių personažių sakė: „ Nemokykit manęs, kaip gyventi! Geriau padėkite finansiškai.“ 🙂

Skaityti įrašą toliau.

LAIŠKAI. Remontininkų choro giesmės

LAIŠKAI. Remontininkų choro giesmės

Sveiki, mano mieli skaitytojai.

Kartais norisi pasidalinti ne tik įkvėpimu, filosofija ir visokiom pozityviom mintim. Norisi pasidalinti tiesiog GYVENIMU.

Jau antrą mėnesį viršuje gyvenantys kaimynai daro KAPITALINĮ BUTO REMONTĄ. Neabejotinai gali įsivaizduoti, ką tai reiškia. Prabundi net savaitgaliais ne su paukštelių giesmėmis, o eilinę savo širdingą grąžto melodiją užtraukus remontininkų chorui. Net nežinojau, kad būna tiek daug skirtingų remonto garsų – kalimas, taukšėjimas, gręžimas, daužymas, girgždinimas, vibravimas, šlifavimas, gremžimas… Visas orkestras su palyda. Ir taip diena dienon, be pertraukų jau daug savaičių…

Skaityti įrašą toliau.

Nauja rubrika LAIŠKAI. Apie paleidimą ir sodo auginimą.

Nauja rubrika LAIŠKAI. Apie paleidimą ir sodo auginimą.

Sveiki, mano mieli skaitytojai.

Ar jums atėjęs rudenėlis taip pat filosofiškas mintis sukelia?

Šiandien mąsčiau apie pozityvių žmonių negatyvumą.  Skamba nesuderinamai, bet taip būna. Turiu omeny tuos laikinus slystelėjimus ir ką jie daro tuomet, jei jiems kažkas nesigauna.

Pagalvojau – taip lengva kartais užstrigti. Įsisukti į nusivylimų ir juos sekančių negatyvių minčių ratą, net jei tari jas labai tyliai savo galvoje. Ir dar stipriau – jei kartoji jas garsiai kitiems girdint.

Vos tik neišeina taip, kaip tikėjaisi – NESĄMONĖ. Jei tik tavo įdėtos energijos grūdas akimirksniu nevirsta didingu medžiu – NESĄŽININGA. O jei dar šalia esančių pastangos, rodos, iš karto apdovanojamos sultingais vaisiais, trapi savivertė bruzda dar labiau – TIK MAN TAIP NESISEKA. Kalbu ne apie prisvilusią košę ar negražiai besigavusią nuotrauką. Kalbu apie rimtesnius projektus, bet visgi…

Skaityti įrašą toliau.