Metų festivalis – “Masters of calm”

Metų festivalis – “Masters of calm”

10502446_581404258648588_2228743385469801639_n

Dažniausiai savo tekstuose dalinuosi asmenine patirtimi ar įvairaus pobūdžio didaktine informacija – kaip padaryti tą, kaip pasiekti to. Šį kartą noriu trumpai pasidalinti įspūdžiais ir nuoširdžiomis rekomendacijomis apie renginį, kuriame būtinai reikėtų apsilankyti kiekvienam, auginančiam meilę ir šviesą savyje arba norinčiam tai daryti.

Prieš kelias dienas grįžau iš METŲ RENGINIO – dvasinio festivalio „Masters of calm 2014“, kuriame kartu su giminingomis sielomis gavome savaitę emocinių ir dvasinių atostogų. Lankausi daugelyje gerų renginių, apie kuriuos nerašau, tai kodėl gi staiga nusprendžiau papasakoti būtent apie šį festivalį? Nes tai savaitė metuose, kuri gali iš esmės pakeisti jūsų tolimesnio gyvenimo kryptį, įkvėpti didžiausioms kūrybos aukštumoms, padėti surasti kelią į save ir suteikti tokį moralinį poilsį, kokio nerasite net geriausiuose pietų kurortuose su All inclusive viešbučių sistema.

Trumpai apie faktus

Šis festivalis vyksta rugpjūtį, per Žolines, visą savaitę nuostabios Zarasų raj. (Dūburio sala) gamtos apsuptyje. Čia renkasi pozityvūs ir sąmoningi žmonės, kurie gyvena palapinėse, gauna puikų maitinimą ir dienos metu gali pasirinkti du iš daugybės praktinių ir teorinių užsiėmimų arba tiesiog mėgautis buvimu gamtoje prie ežero, plaukiojimu valtele, žvejyba, pirtele ir kitais miško smagumynais. Vakare visus džiugina šiurpuliukus sukeliantys koncertai ir bendros gongų meditacijos, nukeliančios į kitas planetas.

Taigi, kas yra Masters of Calm festivalis?

tu esi nuostabusLinksma dainelė, žadinanti visus palapinių miestelio gyventojus kas rytą, rytinis maudymasis išradingai įrengtuose dušuose ar ežere, rytinės nuoširdžios šypsenos ir „labas rytas“ iš kiekvieno einančio pro šalį, nuostabus palaimintas vegetariškas maistas tris kartus per dieną, tiesiog geneali, ekologiška ir labai patogi indų plovykla, pribloškiantis festivalyje dirbančių savanorių geranoriškumas, šiltumas, apsikabinimų ir komplimentų gausa, bet kokius orumo ar šaltumo likučius ištirpdantis artumas tarp nepažįstamų žmonių, saugumo jausmas, kai žinai, kad visus savo daiktus rasi ten, kur palikai, rytinė ir vakarinė rasa ant basų kojų pievoje, nuostabūs saulėlydžiai ir saulėtekiai, auksinis milžiniškas mėnulis virš rūko apgautos pievos ir miško, gaivus ežero vanduo, labai naudingų ir įkvepiančių lektorių bei psichologinių, dvasinių ir kultūrinių seminarų, galinčių pakeisti gyvenimo vagą į gerąją pusę, gausa, akį traukiantis indiškų rūbų, papuošalų, indų, knygų ir kitokių gėrybių turgelis…

Tarsi to dar būtų negana, šiame festivalyje lydi jausmas, kad esi NAMUOSE tarp artimiausių šeimos narių, kurie tave priima ir myli tokį, koks esi, prisilietimų ir nuoširdaus rūpesčio bei geranoriškumo magija, jausmas, kai supranti, kad čia ne kiekvienas už save, bet visi už visus, meditacijų, kvėpavimų, reiki, gongų, jogos ir įvairių dvasinių praktikų pakylėjančios ir išvalančios vibracijos, į kitas erdves perkeliantys vakariniai koncertai gulint pievoje po žvaigždėtu dangum, gitaros garsai prie laužo, nuostabūs arbatinės gaminami skanumynai, linksmų žaidžiančių vaikų ir harmoningų šeimų įkvepiantis vaizdas…

10301067_581416568647357_2207051686915278117_n

Bet svarbiausia visoje šitoje magijoje yra žmonės. Dar nesu buvusi kelias dienas vykstančiame renginyje, kur susirinkus keliems šimtams žmonių jaustum tiek nesuvaidintos šilumos, tiek meilės ir šviesos, sklindančios iš kiekvieno akių. Organizatorių sugebėjimai viską apgalvoti ir visais pasirūpinti stebino ne mažiau. Šiam festivaliui, daug labiau nei Maximai tinka šūkis – „Apie viską pagalvota.“ :)) Juk čia be dušų, puikiai audringą vėją ir lietų sulaikiusių užsiėmimų palapinių ir revoliucinės indų plovyklos dar buvo ir naktinis kelio link palapinių apšvietimas, ir visiškos izoliacijos suteikianti hamakų giraitė, ir visada pasiruošęs padėti Info punktas, ir po visą teritoriją išmėtyti ženklai, kurie mums priminė apie tai, kas yra svarbu. Rūpestingiems organizatoriams rūpėjo ir mūsų pamesti raktai, ir be priežiūros besimaudantys vaikai, ir kažkam išbėgę mašinos tepalai….

angelelisNenuostabu, kad šviesios dangiškos būtybės ateidavo į mus pažiūrėti iš aukštai ir siųsdavo savo palaiminimus debesų pavidalu – aiški angelo forma buvo pasirodžiusi net kelis kartus ir ilgai ilgai žiūrėjo į mus iš giedro dangaus, duodama ženklą, kad esame teisingame kelyje.

Žinoma, grįžus į realų pasaulį su savo taisyklėmis ir pareigomis, tenka nusileisti ant žemės. Bet sukauptos energijos, įkvėpimo, žinau, kad užteks dar labai ilgam, o parsivežti įvairių dvasinių praktinių „įrankiai“ – pratimai, reiki, meditacijos ir naujos pažintys – esu tikra, kad atėjo tam, kad liktų visam laikui.

Viso to, kas suteikė tiek įspūdžių į žodžius sudėti neįmanoma, taigi palieku šį darbą vizualinei medžiagai, kurią pasiskolinau iš kitų dalyvių ir organizatorių (www.mastersofcalm.lt).

Ačiū visiems, kas buvo ir prisidėjo. Labai linkiu visiems pasiplanuoti savo kitos vasaros atostogas taip, kad jų planuose atsirastų Masters of calm 2015. Iki pasimatymo festivalyje kitais metais!

Su meile,

Sielos namai

——————————————————————————

Jei jums patiko šis įrašas, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą ir vardą registracijos formoje. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

Sielos namų naujienlaiškis

————————————————————————————————————————————————————-

O taip pat – jei jums patiko šis straipsnis, pasidalinkite juo su draugais, naudodamiesi Facebook like ar Facebook Send mygtukais bei išreikškite savo nuomonę Facebook ar svetainės komentaruose apačioje. Juk gerais dalykais taip gera dalintis.

Komentuoti
©Visos teisės saugomos SIELOS NAMAI 2014. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir/ar grafinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės administracijos išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Sielos namai“ kaip tokios informacijos šaltinį - Sielos Namai

One Response »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *