Fraktalinis piešimas jūsų vasaros šventėje

Fraktalai sventese reklama

Vis šiltėjant orams norisi kuo daugiau laiko leisti gamtoje ir gryname ore. Ten dažnai persikelia ir mūsų vasaros sezono šventės. Daugelis sukame galvas, kaip gi savo šventę iš nusibodusio pasėdėjimo prie stalo paversti kažkuo ypatingu, įsimenančiu, prasmingu ir turinčiu išliekamają vertę. Vienas paprasčiausių sprendimų – PASIKVIESKITE FRAKTALUS Į SAVO ŠVENTĘ.:)

3-4 valandų trukmės užsiėmimo metu jūsų pasirinkimui trys skirtingos temos:

  1. piešinys testas, kuris atskleidžia mūsų vidinio pasaulio grožį ir paslaptis,
  2. intuicijos didinimas ir vidinės deivės piešimas,
  3. šaknų su savo protėviais didinimas, stiprybės iš jų sėmimąsis ir gyvybės medžio piešimas.

Temas deriname su klientu priklausomai nuo piešiančių amžiaus ir poreikių.

Vaidos laimės medis

Fraktalinis piešimas niekuomet nepalieka abejingų, įneša į šventę prasmingos kūrybinės veiklos. Šis smagus ir spalvingas užsiėmimas kiekvienam – net ir tiems, kas mano, jog nemoka piešti –  leidžia pasijausti menininku ir po šventės namo išsinešti ne tik šiltus įspūdžius, bet ir savo rankomis sukurtą piešinį.

„Pagardinkite“ fraktalais savo įmonės balių, mergvakarį, gimtadienį, draugų susitikimą, stovyklą namuose ar sodyboje. Piešti gryname ore taip smagu!

Fraktalinį piešimą vedu Vilniuje ir aplinkiniuose miestuose iki 150 km spinduliu nuo sostinės.

Norite fraktalų savo šventėje? Rašykite man adresu sielosnamairenginiai@gmail.com  – suderinsime visas reikalingas sąlygas.

Su meile,

Sielos namai

©Visos teisės saugomos SIELOS NAMAI 2017. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir/ar grafinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės administracijos išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Sielos namai“ kaip tokios informacijos šaltinį - Sielos Namai

Parašyk komentarą