Ačiū jums už tai, kad esate

 

Bėga paskutinės metų dienos. 2017-iesiems ritantis į pabaigą, norisi atsisukti atgal, apžiūrėti nueitą kelią, išmoktas ar neišmoktas pamokas, įvertinti pažangą ir pasiekimus, o svarbiausia – padėkoti visiems, ėjusiems kartu.

Tiems, kuriems reikėjo padėti atsikelti ir įkvėpti eiti toliau. Padėdama jums stiprėjau pati. Tiems, kurie padėjo keltis ir stiprėti man. Be jūsų nebūčiau to padariusi. Tiems, kurie visuomet ėjo priekyje ir rodė gerą pavyzdį. Labai svarbu turėti savo kelyje tinkamus įkvėpėjus ir mokytojus.

Ačiū mano ištikimiems mokiniams ir skaitytojams, naujai sutiktiems mokiniams ir naujai prisijungusiems skaitytojams. Ačiū mano mokytojams ir palaikytojams.  Seniems ir naujiems. Matomiems ir nematomiems. Jaučiu, kad jūs visada šalia, kai man to reikia.

Žinau, kad labai daugeliui šie metai buvo labai stiprūs. Tai buvo didelių išbandymų, svarbių sprendimų, transformuojančių įvykių, sunkių pamokų ir pokyčių metai. Natūralu, kad visus metus lydėjusios stiprios transformuojančios energijos stumte stūmė mus į neįprastas situacijas, vertė rinktis, klupti, keltis, susirinkti save iš naujo ir vėl eiti į priekį. Jei mokėjome teisingai pasirinti, jei išmokome pamokas, jei priėmėm visus išbandymus su padėka, sprendėm mums skirtas užduotis su kūrybingumu ir meile, jei leidome ir netrukdėme sau augti, tikiu, kad metų pabaiga mus apdovanojo. Tuo, ko nusipelnėme.

Aš – ne išimtis. Mano 2017 metai buvo „bombiniai“. Kitas žodis jiems tiesiog netinka. Pamokos, sudėtingi sprendimai, stiprus darbas su savo šešėliu ir artima aplinka buvo tikrai sunkūs. Buvo akimirkos, kai maniau, kad palūšiu. Gal akimirkai ir buvau palūžusi. Bet nepasidaviau. Rinkau save iš naujo, mokiausi mylėti save silpną, netobulą, klystančią. Stiprinau save ir auginau. Galbūt todėl šį rudenį nusirinkau užaugintą derlių. Dabar galiu su pasimėgavimu ir begaline padėka mėgautis visu tuo, ką pavyko sukurti savyje ir aplinkui. Ir tikėti, kad sekantys metai leis toliau eiti į priekį su tokiu pat užsidegimu ir džiaugsmu.

Noriu padėkoti jums visiems ir kiekvienam atskirai už tai, kad esate kartu su manimi šiame kelyje. Ačiū jums mano matomi ir nematomi draugai už tai, kad ateinate į Sielos namos, kad skaitote, dalinatės atsiliepimais, komentarais. Dėkoju tiems, kurie rašo man laiškus. Ačiū tiems, kas atėjo į mano artimų sielos draugų ratą per Sielos namų straipsnius. Ačiū tiems, kurie savo padėką Sielos namams už dalintą įkvėpimą, energiją ir meilę išreiškė finansine parama ir kitokiomis dovanomis. Ačiū jums už tai, kad kartu su manimi kuriate sąmoningesnę, šviesesnę, dvasingesnę ir laimingesnę visuomenę, kurioje tiesiog gera būti.

AČIŪ JUMS UŽ TAI, KAD ESATE.

Su meile ir dėkingumu,

Aurelija,

Sielos namai

Parašyk komentarą