Dainuojamoji poezija – Balandis

Acoustic guitar leaning against stool in nightclub

Kol antroji straipsnio apie tikrąją meilę sau dalis įgaudinėja savo galutinę formą, noriu pristatyti jums didžiąją savo metų naujieną!

Jau ne vienerius metus laukiau, kol pagaliau galėsiu pasidalinti su jumis dar viena svarbia mano gyvenimo dalimi, kuri daro laimingais ne tik mane, bet ir kitus – tai autoriniai mano dainuojamosios poezijos kūriniai.

Dainuoti pradėjau nuo mažumės, daug metų lavindama balsą  tuometiniame LRT vaikų chore. Gitarą, padedant draugei, prisijaukinau būdama penkiolikos, bet tik būdama kūrybinėje stovykloje, kurioje gimė pirmosios eilės ir tapybos darbai, supratau, kad dainas noriu ne tik dainuoti, bet ir kurti. Taip kelis metus iš eilės pasaulį išvysdavo mano dainuojamosios poezijos kūrinukai.

Jais ilgus metus džiuginau tik artimuosius ir draugus, išsitraukdama gitarą kur nors prie laužo ar ežero, po žvaigždėtu dangum ar prie žvakių šviesos. Didesnei auditorijai iki šiol tekdavo groti gan retai, nes šiose autorinėse dainose sudėta kažkas itin asmeniško, jausmingo ir tokio, ką norisi parodyti ne kiekvienam. Tokiam atsivėrimui tiesiog turėjo ateiti laikas.

Pagaliau po tiek metų, labai džiaugiuosi, kad vieno puikaus garso operatoriaus ir kūrėjo (Evaldas Visockas) dėka šios dainos pagaliau gali pasiekti ir platesnę auditoriją. Esu pasiruošusi pasidalinti su jumis savo kūriniais ir tokiu būdu dar arčiau pasikviesti jus į savo Sielos namus…

Pradžiai pristatau jums pirmąjį kūrinį, o netrukus paskelbsiu ir dar kelis. Taigi, jei mėgstate tokio stiliaus muziką, sekite naujienas. 🙂

Vokalas, gitara, žodžiai ir muzika mano autoriniai, Garso specialistas – Evaldas Visockas, kuriam skiriu itin didelę padėką už geranoriškumą ir bendradarbiavimą.

Labai lauksiu jūsų atsiliepimų ir komentarų.

Su meile.

Aura Kriščiūnaitė

————————————————————————————————————————————————————-

 Aura Kriščiūnaitė – Balandis

Pagrindinė šios dainos mintis – į langą beldžiantis balandis, kuris simbolizuoja jausmą, kai žinai, kad tikrai sutikai tau skirtą žmogų. Balandis kviečia skristi kartu ir pasinerti į tą palaimingą meilės būseną, kai nežinai, kur dėtis iš laimės, kai kasdien stengiesi daryti viską, kad šalia esantis žmogus būtų laimingas, kai esi ramus, nes daugiau nieko nebereikia ieškoti. Tai ne trumpalaikis jausmas, o tiesiog lemtis. Linkiu kiekvienam sulaukti savojo balandžio…

——————————————————————————-

Jei jums patiko šis įrašas, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą ir vardą registracijos formoje. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

Sielos namų naujienlaiškis

————————————————————————————————————————————————————-

O taip pat – jei jums patiko šis straipsnis, pasidalinkite juo su draugais, naudodamiesi Facebook like ar Facebook Send mygtukais bei išreikškite savo nuomonę Facebook ar svetainės komentaruose apačioje. Juk gerais dalykais taip gera dalintis.
 

©Visos teisės saugomos SIELOS NAMAI 2014. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir/ar grafinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės administracijos išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Sielos namai“ kaip tokios informacijos šaltinį - Sielos Namai

Parašyk komentarą

15 komentarai »

  1. Wau! Kaip netiketa, tikra staigmena!

    Vos atpazinau Tavaji balsa….visai kitokios jo spalvos, toks svelnus, lyg ir nedrasus, bet toks svelnutelis kaip pukutis, nuostabus…Kokia spalvinga, puiki esi, didziuojuosi Tavimi, linkiu paliesti visu sirdis taip, kaip palietei mano.

    Zaviuosi pasitikejimu ir tikejimu savimi, kaip apsikabinusi pasauli esi jame savimi, ieskai meiles, o ja radusi – pasidalini. Aciu:*