Didysis paveikslų išpardavimas (30-50%)

Džiugi žinia mano kūrybos ir mano energijos gerbėjams!!!! 🙂

„Sielos namų“ studijos persikraustymo proga skelbiu didijį savo tapybos darbų išpardavimą.

Tad jeigu jau kurį laiką svajojote pasikviesti į savo namus didelį, pozityviomis energetinėmis programomis pripildytą, spalvingą ir simboliais pagardintą mano paveikslą ar net jau buvote kurį nors nusižiūrėję iš seniau – DABAR turite šansą jį įsigyti už ypatingą kainą net su 30 ar 50% nuolaida.

Gyvai kviečiu paveikslus apžiūrėti iki lapkričio 15 d į savo SIELOS NAMŲ studiją Vilniuje, Laisvės pr.

Į kitus miestus (ir į kitas Europos šalis) siunčiu darbus saugiai supakuotus per siuntas. Dėl apžiūrėjimo ir siuntimo sąlygų rašykite asmenine žinute.

Visi šie darbai tapyti ant drobės akrilu, kai kurie – naudojant mišrią techniką. Visi turi paruoštą pakabinimo sistemą, kad galėtų keliauti tiesiai ant jūsų sienos.

Paveikslų nuotraukų sąrašą su kainomis rasite mano FB puslapyje .

Ten rasite ir nuorodą į kūrinio istoriją, jo pernešamą simbolinę prasmę bei įrašytas energetines programas.

Mano paveikslų pirkėjai savo turimais kūriniais neatsidžiaugia, nes sako, kad šie darbai tai ne tik interjero pagražinimas ar jo dalis. Tai vibruojanti ir meile spindinti, tarsi gyva būtybė, kurios energijas jie gali jausti net ir praėjus daugeliui metų.

Na, o jei tarp šiuo metu su nuolaida parduodamų kūrinių artimo širdžiai neradote, užsukite į mano darbų galeriją su visais mano kūriniais. Gal ten jus pasikvies įkvėpimas užsisakyti individualiai jums ir jūsų namų erdvei skirtą kūrinį. https://tapybapaveikslai.com/

Su meile,

Aurelija Sielos namai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *