Internetinis kūrybinis kursas „Spalvingi pasimatymai su savim”

Dar viena džiugi NAUJIENA visiems „Sielos namų“, kūrybos ir dailės terapijos gerbėjams. Ypač tiems, kurie gyvena toliau nuo Vilniaus ar net nuo Lietuvos. Pristatau jums savo naują kūdikį:

NUOTOLINIŲ KŪRYBINIŲ-TERAPINIŲ UŽSIĖMIMŲ CIKLĄ MOTERIMS „SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIM“ internetu.

Tai tęstinis, 8 dalių kursas moterims, skirtas savęs pažinimui, kūrybingumo lavinimui, vidinio balanso ir emocinio intelekto didinimui bei vidinės būsenos harmonizavimui. Kurso metu supažindinsiu jus su fraktalų ir mandalų piešimu, o taip pat – pirmą kartą plačiai visuomenei pristatysiu 6 savo autorines itin pasiteisinusias dailės terapijos metodikas.

Jei iki šiol domėjotės fraktaliniu piešimu, mandalų kūrimu, koliažu, monotipija ar kitomis dailės terapijos metodikomis, bet vis neturėjote progos pažinti šias priemones giliau – tai jūsų šansas! Ir dabar tai galite padaryti iš bet kurio pasaulio kampelio, patogiai likdamos savo namuose.

Kas yra SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIMI?

Tai smagus, spalvingas, daug įvairių technikų pristatysiantis ir į emocinę bendrystę apjungsiantis kūrybinės terapijos kursas, kuriame net 8 savaites šeštadienio arba sekmadienio rytais keliausime po jūsų vidinio pasaulio vandenis ir jo spalvas.

Susipažinsime su fraktalais ir pamatysime, kiek daug apie mus gali papasakoti paprasčiausias piešinukas. Pasimėgausime simetriškų asmeninių mandalų kūrimu, atspindinčių mūsų vidinį pasaulį ir padedančių susicentruoti. Paragausime meditacinės grafikos ir raštų kūrimo. Paskanausime smagių koliažų, kurie parodys, kokie mes manome esantys ir kokius save parodome kitiems. Gilesniam savo emocijų pasaulio pajautimui pasinersime į spalvingą monotipiją, kurią vėliau galėsite pritaikyti kurdami modernius tapybiškus paveikslus ant drobės. Kas dar? Jaukinsimės saugumo, Vedimo, pasitikėjimo jausmą didinančius „šerkšno fraktalus“, lipdysime „grafinę fraktalinę norų mandalą“, pasikviesim į svečius energetinių centrų mandalas, o jose užauginsim savo vidinį totemą… Oi kiek daug nuostabių dalykų ir staigmenų mūsų laukia…

Tai jūsų 8 spalvingi rytai, skirti pabūti su savim bei bendraminčiais. Tai tarsi spalvingi pasimatymai su svarbiausiu žmogum pasaulyje – SAVIMI.

LAIKAS IR TRUKMĖ:

8 dalių kursas vyks kartą per savaitę, šeštadienį arba sekmadienį nuo 11 val. Webinaro trukmė – 3-3,5 val.

Užsiregistravusios dalyvės, neturinčios galimybės prisijungt į kurį nors gyvą eterį, gaus atitinkamą susitikimo video įrašą, dalomąją medžiagą bei galimybę užduot iškilusius klausimus specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje.

UŽSIĖMIMŲ GRAFIKAS IR PROGRAMA:

  • Spalio 3 d. – 1 dalis. Fraktalų piešimas – kas yra fraktaliniai piešiniai ir ką jie apie mus atskleidžia? Žvilgtelėjimas giliau į jūsų vidų.
  • Spalio 11 d.  – 2 dalis. Kaip kurti simetriškas mandalas? Asmeninės mandalos piešimas.
  • Spalio 17 d.  – 3 dalis. Mano autorinė tema – Grafinė fraktalinė norų mandala. Kaip padėti mūsų norams pildytis?
  • Spalio 24 d.  – 4 dalis. Mano autorinė tema – Šerkšno fraktalai. Darbas su saugumo jausmu ir pasitikėjimu vedimu.
  • Lapkričio 7 d. – 5 dalis. Mano autorinė tema – Toteminė mandala. Darbas su energetiniais centrais, spalvom ir vidiniais totemais.
  • Lapkričio 14 d. – 6 dalis. Mano autorinė tema – Koliažas „Aš kaip mandala” – darbui su persona/šešėliu ir asmeninėmis vertybėmis
  • Lapkričio 22 d. – 7 dalis. Mano autorinė tema – Monotipinis emocijų koliažas – emocinio intelekto didinimui.
  • Lapkričio 28 d.  – 8 dalis. Mano autorinė tema – Emocijų mandala. Grafika, simboliai, darbas su pasirinkta emocija. Kurso užbaigimo refleksija

Esant bendram grupės poreikiui, pabaigus kursą, bus galimybė jį pratęsti papildant dar keliomis mano autorinėmis dailės terapijos temomis, kurias pristatysiu kurso metu.

KAINA:

8 užsiėmimų kurso kaina – 240 eur. Vieta grupėje rezervuojama atlikus 120 eur avansinį mokestį. Likusi 120 eur suma mokama iki rugsėjo 25 d.

LANKOMUMAS:

Tai yra tęstiniai mokymai, kurie organizuojami kaip vientisas kūrybinio lavinimo kursas, todėl dalyvauti atskirose jo dalyse galimybės nėra.

Gyvai prisijungusios į visas 8 kurso dalis, gaus kurso baigimo pažymėjimus.

Visi webinarai bus irašomi, tad jeigu kažkurią dalį ir praleisite – bus galimybė peržiūrėti įrašą patogiu laiku ir užduot su juo susijusius klausimus specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, į kurią kelsite piešinius, komentuosite, klausinėsite ir kitaip gausite tiek mano, tiek bendraminčių palaikymą ne tik mokymų metu, bet ir tarp jų.

REIKALINGOS PRIEMONĖS:

Kursui reikalingų dailės ir piešimo priemonių sąrašą gausite užsiregistravusios – visas jas galima užsisakyti internetu. Jokie piešimo įgūdžiai, norint dalyvauti, nebūtini – visų technikų išmoksime kartu. Net jei manote, kad piešti nemokate – prisijunkite ir pamatysite, kad piešti gali visi. 🙂

Mokymai vyks internetinėje ZOOM programoje.

REGISTRACIJA: Grupė bus nedidelė, todėl vietų skaičius yra ribotas. Išankstinė registracija vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl užsiėmimų, rašykite ar skambinkite numeriu +37060804554 (Aurelija).

Su meile,

Aurelija Sielos namai

Parašyk komentarą