Kūrybinės dirbtuvės MANDALAMANIJA Vilniuje

Mano mokinių mandalos

Būkite pasveikinti šią saulėtą ir gražią rudens dieną, mielieji.

Nors vasara jau iškeliavo ir vis labiau į gatves beldžiasi ruduo, yra būdų, kaip perkelti vasariškas nuotaikas į savo širdį iki pat žiemos ir net po jos. Kaip? Ogi kuriant tą nuotaiką patiems, pasitelkus spalvas, atsipalaidavimą ir kūrybos magiją.

Daugelis iš jūsų domėjosi, kada gi vėl bus organizuojamos mandalų kūrimo dirbtuvės. Iš štai toji diena atėjo!

Kviečiu jus prisijungti į nuostabių atsiliepimų sulaukusias  MANDALŲ kūrimo dirbtuves “MANDALAMANIJA” VILNIUJE. Liko vos kelios vietos!

Tai koncentruotas ir pozityviems pokyčiams įkvepiantis  kūrybinio lavinimo ir saviieškos 6 užsiėmimų ciklas, skirtas įvairialypei ir įdomiai pažinčiai su mandalų meno terapija, su įvairiomis dailės saviraiškos formomis, o taip pat gilesniam savęs pažinimui bei harmoningos vidinės būsenos kūrimui.

Ar šis kursas jums tinka, jei nemokate piešti? Žinoma!

Net jei neturite jokių piešimo įgūdžių, o paskutinį kartą piešėte dar mokyklos suole, ateikite ir mes kartu su jumis atrasime ir pažadinsime jūsų vidinį kūrėją. Jį turime kiekvienas.

Akimirkos iš praėjusių dirbtuvių ir dalyvių darbai

Mandalų dirbtuvėse MANDALAMANIJA dalyvauti verta, nes:

 • Kiekvieno užsiėmimo metu naudodami vis kitokias menines technikas, kursime įvairias mūsų vidinį pasaulį atspindinčias mandalas, tad pabaigę kursą turėsite bent 6 nuostabius meno kūrinius
 • Asmeninėje praktikoje išbandysime mūsų vidų harmonizuojančias ir intuiciją lavinančias šios meno terapijos galias,
 • Susipažinsime su įvairiomis dailės technikomis ir priemonėmis (pieštukais, akvarele, grafika, tapyba akrilu ant drobės ir kt.), spalvų ir simbolių reikšmėmis, mokysimės skaityti savo darbus ir giliau pažinti save
 • Koncentruotos kompleksinės dirbtuvių žinios leis vėliau savarankiškai dirbti namuose, kuriant nuostabias mandalas sau, dovanoms ar net pardavimui
 • Dirbtuvės vyks savaitgaliais, kad galimybę prisijungti turėtų ne tik vilniečiai.
 • Jaukiai ir šiltai bendrausime su bendraminčiais prie arbatos puodelio jaukioje grupėje. Kaip rodo praktika – mano kūrybiniuose užsiėmimuose dalyviai dažnai susidraugauja taip artimai, kad perkelia draugystę į kasdienį gyvenimą. Gal čia jūsų laukia nauja draugystė?
LAIKAS IR DATOS:
Artimiausios dirbtuvės Vilniuje vyks šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 12 iki 16 val.
 • 1 dalis – spalio 13 d.,
 • 2 dalis –  spalio 21 d. (sekmadienis)
 • 3 dalis –  spalio 27 d.,
 • 4 dalis –  lapkričio 4 d. (sekmadienis)
 • 5 dalis – lapkričio 10 d.,
 • 6 dalis – lapkričio 24 d.,

RENGINIŲ VIETA: Vilniuje dirbtuvės vyks jaukiame, patogioje vietoje įsikūrusiame Kūrybinių dirbtuvių centre „Laiptai“. Tikslų adresą atsiųsiu užsiregistravusiems.

RENGINIUS VEDA dailininkė, dailės terapijos praktikė, Sielos namų projekto įkūrėja Aurelija Veršininė.

PROGRAMA (seminarų trukmė – po 4 val.)

 • 1 dalis – Pažintis su mandalomis, jų kilme, įvairiomis jų kūrimo technikomis, poveikiu. Pagalbinių modelių braižymas.Asmeninės mandalos piešimas.
 • 2 dalis – Spalvų reikšmė, derinimas. Kupolinio ir žiedinio modelio kūrimas. Akvarelinė laboratorija. Intuityvios akvarelinės mandalos piešimas ir aptarimas.
 • 3 dalis – Simboliai ir sakralinė geometrija. Gyvybės gėlės modelio kūrimas. Akvarelinių mandalų piešimas.
 • 4 dalis – Grafinės mandalos. Ornamentikos ir ritmo kūrimo taisyklės. Grafinės mandalos piešimas ant juodo fono.
 • 5 dalis – Taškinės mandalos. Pažintis su technika. Taškinės mandalos kūrimas akrilu ant drobės.
 • 6 dalis – Mandala ant drobės. Meniškų efektų išgavimas su akrilu ant drobės. Simetriškos mandalos kūrimas ant drobės. Bendrų įspudžių aptarimas, diplomų įteikimas.

KAINA: 6 dalių dirbtuvių kaina – 150 EUR.  Registracijos aktyvavimui būtinas 80 eur avansas.

KITOS SĄLYGOS: Tai yra tęstiniai mokymai, kurie organizuojami kaip išsamus palaipsniui dėstomas kūrybinio lavinimo kursas, todėl dalyvauti atskirose jo dalyse galimybės nėra. Išklausiusę visas 6 dirbtuvių daliis, gaus 24 val. Mandalamanijos dirbtuvių pažymėjimus.

Piešimo priemonės ir medžiagos į kainą įskaičiuotos. Jokie specialūs piešimo įgūdžiai, norint dalyvauti, nebūtini – visų technikų išmoksime kartu.

REGISTRACIJA: Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl dirbtuvių, rašykite ar skambinkite numeriu 860804554 (Aurelija).

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI: Kūrybinių užsiėmimų ir mokytojų šiuo metu rinkoje nemažai. Kaip pasirinkti įkvepiantį mokytoją, kuris jus uždegtų, padėtų atskleisti potencialą ir patikėti savo galiomis? Ar užtenka peržiūrėti jo darbus, baigtus kursus ar sertifikatus? Manau, kad tikslingiausia visuomet yra pasiklausyti, ką apie mokytoją ir jo mokymo stilių kalba jo mokiniai bei įvertinti jo mokinių darbus. 🙂VIS DAR NEGALIT APSISPRĘSTI, AR VERTA? 🙂

Taigi, su dideliu džiaugsmu dalinuosi brangiausiu savo turtu – savo kūrybinio klubo mokinių atsiliepimais. Lai apie mane, kaip mokytoją, papasakoja žmonės, su kuriais jau ne vienerius metus atrandame kūrybinį džiaugsmą, potencialą ir naujus kelius į laimę bei harmoniją. Atsiliepimų kalba autentiška.

SAULĖ:

Durys. Už jų spalvos ir linijos trykšta fontanais, liejasi vaivorykštėmis, vilnija ornamentų juostomis. Aš taip noriu į ten, pro šias duris, kur kūryba ir laisvė, kur veda ir paklaidina jausmai, kur kalba širdis, kur pieštukų ir dažų kvapas, bet bijau ir nemoku… Man reikia patikimo žmogaus, kad eitų kartu, kad būtų šalia, kai praversiu nežinomybės duris, kai leisiuos į nuostabų nuotykį, kai žengsiu pirmus negrabius žingsnius kūrybos link. Man reikia kito žmogaus, išdrįsusio tai padaryti ir tame gyvenančio. Man reikia kūrybos angelo išvedančio iš asmeninių įsitikinimų kalėjimo ir aš sutinku Ją, Aureliją, kuri dosniai dalinasi savo patirtimi ir metodais. Jos kūryba – tai savęs dovanojimas, dalinimasis savo kūrybinės energijos gelmėmis. Retas žmogus darbais ir mokymu sugeba skleisti savo mokiniams tiek pasitikėjimo dvasios. Jos gebėjimas įžvelgti ir parodyti grožį, jos nuoširdus žavėjimasis kitų gabumais – užburiantys. Kūryba – tai bendravimo būdas, meilės ir priėmimo išraiška. Aurelija savo iškalba, atidumu ir subtilia pajauta padeda kiekvienam norinčiam atidaryti širdį į kūrybą. Šalia jos spalvomis prabyla mokinių vidiniai pasauliai, o ji grožėdamasi kartoja: jūs ne bet kas, jūs – kūrėjai. Kiekvienam linkiu sutikti tokio dosnumo mokytoją ir dėkoju dangui už Ją, už atidarytas duris


DALIA:

Stebėti ženklus, būti atmerktomis akimis, atvira širdimi. Rasti dienoje laiko pajusti Visatos alsavimą ir įkvėpti tuo pačiu ritmu. Atpažinti, ko reikia tavo sielai ir žengti pirmuosius žingsnius širdies keliu –   Tokie pokyčiai atsirado šiame mano gyvenimo etape sutikus nuostabią mokytoją Aureliją. Ji ne tik atvėrė langą į magišką spalvų pasaulį, bet ir kažkokiu paslaptingu nejuntamu būdu parodė kelią į save. Kiekvienas užsiėmimas vis kitoks, suvirpinantis naują stygą, vedantis vis tolyn ir gilyn. Geras mokytojas moko ne žodžiais, o gyvenimo pavyzdžiu – tokia yra mokytoja Aurelija, kupina džiaugsmo, pozityvios energijos, su didžiule meile ir aistra besidalinanti gausybe savo talentų su savo mokiniais. Ji kaip šaltinis, kaip atviras indas, iš kurio norisi semti gyvybės vandenį. Aurelijos pamokos paliečia, įkvepia, keičia. Po užsiėmimo jautiesi kaip ant sparnų, prisipildęs pozityvios energijos, pažadinęs savyje besąlyginę meilę ir jaučiantis užgimstantį norą tą meilę spinduliuoti aplinkiniam pasauliui. Ir suvoki, kad jau nebebūsi toks, kaip buvai…ir nuojauta kužda, kad pokyčiai tik prasideda.

Kviečiu registruotis adresu sielosnamairenginiai@gmail.com.

Iki malonių susitikimų.

Aurelija

©Visos teisės saugomos SIELOS NAMAI 2018. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir/ar grafinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės administracijos išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Sielos namai“ kaip tokios informacijos šaltinį - Sielos Namai

Parašyk komentarą