LAIŠKAI. Remontininkų choro giesmės

Sveiki, mano mieli skaitytojai.

Kartais norisi pasidalinti ne tik įkvėpimu, filosofija ir visokiom pozityviom mintim. Norisi pasidalinti tiesiog GYVENIMU.

Jau antrą mėnesį viršuje gyvenantys kaimynai daro KAPITALINĮ BUTO REMONTĄ. Neabejotinai gali įsivaizduoti, ką tai reiškia. Prabundi net savaitgaliais ne su paukštelių giesmėmis, o eilinę savo širdingą grąžto melodiją užtraukus remontininkų chorui. Net nežinojau, kad būna tiek daug skirtingų remonto garsų – kalimas, taukšėjimas, gręžimas, daužymas, girgždinimas, vibravimas, šlifavimas, gremžimas… Visas orkestras su palyda. Ir taip diena dienon, be pertraukų jau daug savaičių…

Ir kasdienius darbus mūsų darbštieji kaimynai pradeda visuomet laiku, kartais užtrukdami iki pat išnaktų ir dirbdami viršvalandžius savaitgaliais.

Negali pykti. Žmonės dirba. Griauna, kuria.

Tik vat ką daryti tiems, kurie gyvena aukštu žemiau, dirba iš namų ir yra priverstas klausytis to kasdien non-stop? Nervinimasis nei aniems trukdo, nei man padeda. Belieka paleisti ir laiminti. Taigi, užsidedu ausines su garsia ramia muzika ir laiminu, laiminu…

Įdomiausia tai, kad palaiminimas veikia. Ir nors remontas į priekį slenka vėžlio žingsniu, ir nors atrodo, kad jis vyksta vienu metu visuose viršutinio buto kambariuose, visgi stebuklai įvyksta.

Pačiais svarbiausiais momentais, kai namuose iš tiesų reikia tylos (pvz. vedant individualius seminarus ar konsultuojant), magiškasis choras eina ilsėtis. Tik klientui išėjus, jis vėl kimba į darbus ir toliau traukia savo tra-ta-ta-ta-ta giesmes.

Per tas kelias savaites taip pripratau prie to triukšmo, kad šiandien, kai jau antra diena mirtinai tylu, pagavau save stebintis ir svarstant, kas gi nutiko. Pasiėmė laisvadienį? Susirgo vargšeliai? Ir čia besistebint, kaip atsakas į mano klausimą, pasigirsta senas geras draugas grąžtas. O, sveikas sugrįžęs. Smagu girdėti, kad pas jus viskas gerai.

Va taip ir gyvenu. 🙂 Linksma, nesiskundžiu. O jūs kaip?

Su meile,

Sielos namai

©Visos teisės saugomos SIELOS NAMAI 2017. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir/ar grafinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės administracijos išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Sielos namai“ kaip tokios informacijos šaltinį - Sielos Namai

Parašyk komentarą

2 komentarai »