Mažas stebuklas, kurį galime sukurti sau patys

Pasibaigus šventėms dažnai užpuola liūdesys, apatija. Mintis apie grįžimą į įprastą buitį atrodo tokia nepatraukli…Visos šventinio šurmulio užslopintos nepatogios emocijos ima vėl kilti į viršų.

Tuomet ieškome būdų, kaip sau tą nuotaiką pasigerinti. Juk Nauji metai. Reikia tęsėti sau duotus pažadus ir tikslus. Bandome susigrąžinti laimės jausmą per skanų maistą, pramogas ir naujus pirkinius. Bet šie paprastai duoda tik laikiną efektą. Daugiau laimės atneša malonios kūno procedūros ar pasibuvimas su artimais žmonėm, kurie priima mus tokius, kokie esame.

Visgi būna savijauta, kai bendrauti nesinori. Net su pačiais artimiausiais. Kai sunku, apatiška, nėra jėgų imtis kažkokių didelių veiksmų savijautai pagerinti. Reikia kažkaip persikrauti ir nustatyt naują džiaugsmo režimą, bet savarankiškai tai nesigauna. Ką daryti?

Vienas iš būdų – susitikti su savimi ir savo emocijomis bei jų priežastimis per dailės terapijos įrankius. Tam puikiai tinka ir fraktalinis piešimas – paprasta, kiekvienam prieinama metodika, kurioje tereikia balto lapo, tušinuko ir spalvotų pieštukų. Bet neapsigaukite jos paprastumu. Neveltui sakoma „Genialumas paprastume“. Tai frazė, puikiai tinkanti fraktalų piešimui. Juk čia – tiesiog pasinerdamas į malonų spalvinimo procesą, gali ne tik sužinoti daug įdomių dalykų apie savo charakterį, duotybes, vidinę būseną, bet ir, esant reikalui, pats savarankiškai, be terapeutų pagalbos, gali ją pagerinti.

Tarp kelių šimtų mokinių turėjau ne vieną, atėjusį į fraktalinius mokymus ne vien iš smalsumo ar žingeidumo, bet ir ieškantį pagalbos. Buvo mokinių su depresine būsena, nuolatine apatija, žema saviverte, pasimetimu ir nežinojimu, ko nori gyvenime, sveikstančių po onkoliginių ligų ir panašiai.

Daugelis iš jų buvo nusiteikę skeptiškai, kai kurie turėjo didelių lūkesčių. Jiems atrodė – argi galima tikėtis kažkokių pokyčių iš paprasto, kone vaikiško abstrakčių piešinukų spalvinimo?

Taigi geriausias apdovanojimas man buvo mokymų pabaigoje iširsti jų atsiliepimai apie pasikeitusią ir pagerėjusią vidinę, o kartais net ir fizinę būseną, atrastas naujas įžvalgas, harmonijos ir atsipalaidavimo jausmą, naujos pradžios viltį… Spindinčios akys ir šypsena kalbėjo geriau už bet kokius žodžius. Tai nuostabiausia dovana mokytojui, skatinanti skleisti šią nuostabią metodiką ir toliau.

Štai kelių mokinių autentiški atsiliepimai:

„Praeiti metai man buvo labai sunkūs, lyg būčiau atsidūrusi kryžkelėje, reikėjo daug ką keisti, rinktis, o aš nežinojau kaip ir ką daryti. Ir štai šiais metais po truputį viskas pradėjo keistis į gerąją pusę. Manau labai padėjo fraktalų piešimas, išvedė iš kažkokios depresinės būklės. Dabar aš jau žinau, kaip padėti sau ir artimiems žmonėms.” ASTA

“Fraktalai yra galimybė įgyti žinių, kurių dėka galime prisikviesti stebuklus į savo gyvenimą, patiems juos sukurti ir pasidalinti su kitais. Nors iš pirmo žvilgsnio popieriaus lapas ir pieštukai atrodo per daug paprastai, kad būtų iš jų galima tikėtis ko nors stebuklingo, jie tampa priemonėmis pasiekti tuos lygmenis, kuriuose vyksta nuostabūs dalykai.” MONIKA

“Dar karta dekoju uz tai, ko mane ismoket.. Fraktalai man padejo nuimti skausma, kovojant su liga, kuria gydau jau daug metu. O taip pat ju piesimas visada maloniai ramina ir migdo, nes jauciu, kaip atsipalaiduoju.” JŪRATĖ.

“Labai noriu padėkoti už kursus, kurie man tikrai labai patiko, įtraukė ir netgi padėjo išgyti nuo sunkios ligos. Net ir kursams pasibaigus vis piešiu ir kuriu naujus fraktalus, nes tai man labai patinka. Tikrai rekomenduočiau kiekvienam tą išbandyt.” IRENA

Norite ir jūs išbandyti fraktalinį piešimą? O gal norėtumė susirasti naujų bendraminčių, kurie kaip ir jūs ieško savęs?

Pati geriausia investicija gyvenime yra investicija į save – savęs pažinimą, auginimą, harmonizavimą, potencialo skleidimą. Kai “paūgėjame” psichologine prasme, ne tik jaučiamės geriau, bet galime nuveikti bei uždirbti daugiau. Taigi asmeninis augimas visuomet atsiperka.

Ateikite į Fraktalų piešimo kursus EKSPRES sausio 27 ir vasario 2 dienomis Vilniuje. Tai puikus būdas susipažinti su šia metodika greitai ir koncentruotai, vos per pora savaitgalio dienų.

Daugiau informacijos apie kursus rasite čia: https://sielosnamai.lt/renginiai-naujiena/renginiai-ir-datos/

Registracija vyksta el.paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų – skambinkite telefonu 860804554.

Su meile,

Aurelija

 

©Visos teisės saugomos SIELOS NAMAI 2019. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir/ar grafinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės administracijos išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Sielos namai“ kaip tokios informacijos šaltinį - Sielos Namai

Parašyk komentarą