Meditacija „Gyvybės medis“

Aurelija Kriščiūnaitė

Šį kartą jūsų dėmesiui – nesunki, įkvepianti, ypatingai naudinga meditacija „Gyvybės medis“, kurios įvairios atmainos yra itin populiarios visame pasaulyje. Noriu su jumis pasidalinti mano pačios sukurta ir įgarsinta versija.

Trumpam pavirtę medžiu, geriančiu į save žemės ir dangaus šviesą bei meilę, mes ne tik pasikrauname dideliu gyvybinės žemės ir kosminės energijos kiekiu, bet ir subalansuojame savo vidinius energinius srautus, o taip pat aktyvuojame visus energinius kanalus – čakras. Dėl to po meditacijos jaučiamės ne tik ramesni, energingesni, bet ir laimingesni bei harmoningesni. Ši praktika truputį ilgesnė nei tos, kurias esu įdėjusi anksčiau, tačiau jos metu vykstantys procesai yra tokie malonūs ir harmoningi, kad, mano manymu, tikrai verta rasti savo tvarkaraštyje tas laisvas 23 minutes ir jas paskirti tam, kas yra iš tiesų svarbu mūsų emocinei, fizinei ir energetinei sveikatai.

Kad visas procesas vyktų lengviau, prieš medituodami pirmą kartą galite pasigilinti į kairėje esantį žmogaus kūno energetinių centrų (čakrų) vietą bei jų spinduliuojamas spalvas iliustruojantį paveiksliuką.

Linkiu jums malonios ir naudingos meditacijos.

Labai lauksiu visų jūsų atsiliepimų, komentarų, klausimų, pastebėjimų ir panašiai.

Su meile,

Sielos namai

—————————————————————————————————————————————-

Jei jums patiko šis įrašas, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą registracijos formoje ir paspaudę SUBSCRIBE. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

[subscribe2]

————————————————————————————————————————

O taip pat – jei jums patiko šis straipsnis, pasidalinkite juo su draugais, naudodamiesi Facebook like ar Facebook Send mygtukais bei išreikškite savo nuomonę Facebook ar svetainės komentaruose apačioje. Juk gerais dalykais taip gera dalintis.

©Visos teisės saugomos SIELOS NAMAI 2012. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir/ar grafinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės administracijos išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Sielos namai“ kaip tokios informacijos šaltinį - Sielos Namai

Parašyk komentarą