Modernių paveikslų išpardavimas

Kalendorinė vasara baigiasi, bet tai nereiškia, kad kartu su ja turi baigtis ir spalvos, šventės bei grožis. Pasikvieskite ilgaamžį grožį, pakrautą pozityvia energija ant savo namų sienos.

Skelbiu MODERNIŲ PAVEIKSLŲ AKCIJĄ!  Dabar tris žemiau pavaizduotus originalius mišria technika ant drobės pieštus kūrinius galite įsigyti net 30% pigiau! Visiems likusiems paveikslams, kurių nuotraukas rasite apačioje, pritaikysiu 10% nuolaidą. Akcija galioja iki rugsėjo 30 dienos.

Artimiausiu metu mano galerija www.tapybapaveikslai.com bus papildyta net 4 naujais didelio formato paveikslais, taigi visus besidominčius modernia tapyba, kviečiu sekti naujienas,

Pirmiausia noriu pristatyti 2 kiek senesnius, energetiškai stipriai įkrautus, dinamiškus paveikslus, kurie itin gerai žiūrėsis juodai baltame, art deco stiliaus kolorite, prie tamsių baldų ir panašioje aplinkoje.

Šiuo metu visi paveikslai yra Vilniuje. Jei kūriniai norės apsigyventi kuriame nors kitame mieste, sutarsime asmeniškai dėl transportavimo sąlygų.

 

————————————————————————————————————————-

„PERĖJIMAS Į 5 DIMENSIJĄ“, 80×80, mišri technika, drobė.

Tai vyriškos, dinamiškos energijos kupinas darbas apie transformaciją ir vyriškos bei moteriškos energijų susiliejimą, apie kosminius Visatoje vykstančius procesus, apie buvimą mūsų planetos dalimi. Tai paveikslas apie pabaigas, kurios visuomet pereina į naujas pradžias, apie apsivalymą ir išlaisvėjimą.

Reljefiniuose paveikslo elementuose rasite  tarsi žmogaus odos ar audinio tekstūras, kurias gera liesti ranka. Taip paveikslo energiją jaučiame dar stipriau. Tai kūrinys, kuris stiprina, saugo, atskleidžia mūsų vidines transformacijas, jei esame joms pasiruošę.

Paspaudus ant nuotraukos, galima apžiūrėti paveikslą iš arčiau, bet geriausia kūrinius vertinti gyvai – tik tuomet atsiskleidžia jų tikrasis grožis.

 

Modernūs ir spalvingi paveikslai – milžiniškas indėlis į namų interjerą. Jie gali tapti ir spalviniu akcentu, ir daugelį interjere esančių spalvų surišančia erdve. Maža to – teigiamomis programomis prisotinti paveikslai tampa ne tik grožio detale, bet ir vertingu, ilgaamžiu jūsų draugu, kuris perteikia savo teigiamas programas savo šeimininkams ir namų svečiams

Kad būtų lengviau įsivaizduoti, kaip „Penktoji dimensija“ galėtų atrodyti namų aplinkoje, užmeskite akį į nuotrauką kairėje. Interjero nuotrauka skolinta iš interneto. 

 

 

 

———————————————————————————————————————————-

MOTERIS SU PAPŪGA, 60×60, akrilas, drobė.

Tai vienas mano mylimiausių paveikslų iš tų laikų, kai ieškojau kontrastų ir būdo juos „sutuokti“, suderinti, prijaukinti tiek kūryboje, tiek ir gyvenime. Todėl ir paveikslas, palyginus su kitais mano kūriniais, gavosi gan minimalistinis ir kontrastingas. Jis kupinas geros energijos ir savęs ieškojimo programų. Mintimis pasimatuoti jį interjere galima užmetus akį į nuotrauką dešinėje (nuotrauka skolinta iš interneto). O geriausia – ateiti apžiūrėti gyvai ar net nusivežti „primatavimui“ į konkrečią erdvę, kurioje jis kabės.

————————————————————————————————————————–

GYVYBĖS PRADŽIA, 100X50, mišri tecnika, drobė.

Trečiasis, išpardavimui skirtas paveikslas dar visai naujutėlis. Jo aprašymą galėjote neseniai matyti mano virtualioje galerijoje. Tai didelių gabaritų (100×50) tapybos darbas, kurį pavadinau “Gyvybės pradžia”.

Ši gaivių spalvų abstakcija dvelkia atsipalaidavimu, gyvybingumu, žydrų jūros lagūnų grožiu, švelniu smėliu ir dangaus žydryne. Tai tikrų atostogų ir erdvės, kurioje viskas gyva, juda, o tuo pačiu dvelkia ramybe ir poilsiu, oazė, kuri gali papuošti jūsų namus.

Parsineškite gabalėlį jūros gaivos į savo asmeninę erdvę. Juk būtų taip smagu visus metus ant sienos turėti vasaros ir atostogų nuotaikos vaizdinį, primenantį dažniau sustoti, pabūti su savim, palepinti save ir pailsėti.

Paveikslą pagyvina reljefinis paviršius, kuris nuotraukoje praktiškai neatsispindi, kaip ir sidabriškų spalvų žaismas. Šiuos elementus galima įvertinti tik pamačius paveikslą gyvai. Susidomėjusius kviečiu apžiūrėti ir pasimatuoti šį kūrinį savo namų interjere.

Paveikslas gražiai žiūrisi tiek vertikalus, tiek ir horizontalus, taigi gali būti pritaikomas pagal individualų interjero ir erdvės apstatymo poreikį.

Koliaže, pavaizduotame apačioje kairėje, matosi vertikali paveikslo versija, vienas iš jo arčiau pritrauktų fragmentų su reljefinėmis detalėmis bei kompozicija su kriauklėm, atkartojančiomis paveikslo temą.

Nuotraukoje dešinėje galima pasmalsauti, kaip paveikslas galėtų atrodyti interjere. Kambario dizaino nuotrauka skolinta iš interneto.

Šiems trims aukščiau aprašytiems paveikslams šiuo metu taikoma 30% NUOLAIDA. Konkrečių kainų prašome teirautis asmeniškai. 

————————————————————————————————————————-

KITI TAPYBOS DARBAI

Visus likusius laisvus darbus, kurių nuotraukas matote apačioje, šiuo metu galite įsigyti su 10% nuolaida. Konkrečių kainų prašome teirautis asmeniškai. 

Apie šiuos paveikslus ir tai, kokias istorijas jie pasakoja, esu rašiusi ankstesniuose įrašuose. Juos galima rasti senesniuose svetainės įrašuose.

———————————————————————————————————————–

Na, o neradusius, ko ieško, kviečiu apsilankyti mano paveikslų galerijoje www.tapybapaveikslai.com. Jei joje rasite jums patikusį paveikslą, kuris jau parduotas arba yra netinkamų išmatavimų, rašykite ir aptarsime galimybę jį atkartoti jums patinkančiu koloritu ir tinkamų dimensijų.

Su meile,

Sielos namai

————————————————————————————————

Jei jums patiko šis įrašas, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą ir vardą registracijos formoje. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

Sielos namų naujienlaiškis

————————————————————————————————–

O taip pat – jei jums patiko šis straipsnis, pasidalinkite juo su draugais, naudodamiesi Facebook like mygtukais bei išreikškite savo nuomonę Facebook ar svetainės komentaruose apačioje. Juk gerais dalykais taip gera dalintis. 🙂

Parašyk komentarą

2 komentarai »