NAUJAS KURSAS – Spalvingi pasimatymai su savimi

NAUJIENA –  kūrybinių užsiėmimų ciklas (6 dalys), skirtas savęs pažinimui ir vidinės būsenos harmonizavimui DIENOS METU Vilniuje (penktadieniais nuo 11 iki 14 val.)

Jau kurį laiką sulaukiu užklausų apie terapinius užsiėmimus tiems, kas – kaip ir aš – daugiau yra užimti vakarais bei savaitgaliais, bet turi laisvo laiko dienos metu. Tai ir vaikus į mokyklą bei vyrus į darbą išleidžiančios mamytės, kurioms norisi skirti laiko sau. Ir vakarinius darbus turinčios moterys. Ir studentės. Ir sporto trenerės. Ir visos kitos moterys, kurios jau pasiilgo laiko sau. Jūs manęs klausėte, ar kada bus galimybė ateiti į užsiėmimus darbo dienos metu ir aš jus išgirdau.

Taigi, šis kvietimas – būtent jums.

Mėgstu sakyti, kad iš tuščio indo neįpilsi. Ir tam, kad galėtumėme savo artimiesiems duoti kuo daugiau, visų pirma turime užsipildyti pačios. Tad atidėkime savo nesibaigiančius buitinius darbus į šalį ir skirkime laiko savo vidinio indo užpildymui.

Kas yra SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIMI?

Kviečiu jus prisijungti į mažą jaukią grupelę (iki 6 žmonių), su kuria mano spalvingoje Sielos namų studijoje 6 ketvirtadienius iš eilės keliausime po jūsų vidinio pasaulio vandenis. Plauksime, naudodamos kelias skirtingas dailės terapijos metodikas, padedančias giliau pažinti save ir harmonizuoti savo vidinę būseną. Susipažinsime su fraktaliniu piešimu, mandalų kūrimu ant popieriaus ir drobės tapant akrilu, monotipija, koliažu bei kitais metodais. Bet dar svarbiau – giliau susipažinsime su savo norais, poreikiais, emocijomis ir svajonėmis bei dailės terapijos įrankių pagalba paieškosime vidinių resursų jų greitesniam realizavimui.

Tai jūsų 6 spalvingi rytai, skirti pabūti su savim bei bendraminčiais. Tai tarsi spalvingi pasimatymai su svarbiausiu žmogum pasaulyje – SAVIMI.

LAIKAS IR TRUKMĖ?

Užsiėmimų trukmė – 3 val. 6 užsiėmimų kursas vyks nuo lapkričio 8 dienos kiekvieną penktadienį nuo 11 iki 14 val.

UŽSIĖMIMŲ GRAFIKAS IR PROGRAMA:

  • Lapkričio 8 d. – I dalis. Susipažinimas. Diagnostiniai fraktalai. Pažinti save giliau per linijas ir spalvas.
  • Lapkričio 15 d. – II dalis. Meniniai fraktalai – kaip atrodyčiau, jei būčiau medis.
  • Lapkričio 22 d. – III dalis. Pažintis su mandalų kūrimu. Pagalbinio modelio braižymas. Asmeninės mandalos kūrimas.
  • Lapkričio 29 d.  – IV dalis. Spalvų reikšmės. Taškinės mandalos kūrimas.
  • Gruodžio 6 d.  – V dalis. Koliažinė mandala. Sukurti save kaip mandalą.
  • Gruodžio 13 d.  – VI dalis. Monotipija. Mano emocijų medis.

KAINA:

6 užsiėmimų kurso kaina – 180 eur. Vieta grupėje rezervuojama atlikus 60 eur avansinį mokestį. Likusi suma mokama per du kartus pagal nustatytą grafiką.

UŽSIĖMIMŲ VIETA: PASIMATYMAI SU SAVIM vyks mano jaukioje ir spalvingoje Sielos namų studijoje Vilniuje, Laisvės pr.  Tikslų adresą atsiųsiu užsiregistravusiems.

RENGINIUS VEDA dailininkė, dailės terapijos praktikė, Sielos namų projekto įkūrėja Aurelija Kriščiūnaitė.

KITOS SĄLYGOS:

Tai yra tęstiniai mokymai, kurie organizuojami kaip vientisas kūrybinio lavinimo kursas, todėl dalyvauti atskirose jo dalyse galimybės nėra. Išklausę visas 6 ciklo daliis, gaus 18 val. kurso baigimo pažymėjimus. Praleidus kažkurias kurso dalis, pagal galimybes dalyviui bus skirta dalomoji medžiaga, audio įrašas, bei asmeninis dėmesys su reikiamais paaiškinimais.

Piešimo priemonės ir medžiagos į kainą įskaičiuotos. Jokie specialūs piešimo įgūdžiai, norint dalyvauti, nebūtini – visų technikų išmoksime kartu.

REGISTRACIJA: Vietų grupėje – vos 6. Taigi skubėkite užsiimti savąją. 🙂 Išankstinė registracija vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl užsiėmimų, rašykite ar skambinkite numeriu 860804554 (Aurelija).

Parašyk komentarą