NAUJIENA – fraktalinio piešimo EKSPRES kursai

2 dienų kursai pradedantiems arba norintiems pakartoti bazines žinias

Pasiilgote pavasario, šilumos, spalvų gamtoje?

Norisi naujų pojūčių, daugiau energijos ir pozityvių pokyčių gyvenime?

Ieškote naujų bendraminčių ir įkvepiančios kūrybinės veiklos?

Galbūt prieš keletą metų jau esate kartu su manimi pažinę fraktalų pasaulį, bet nenaudojamos žinios jau prašosi atnaujinamos ir įkvepiamos nauja energija? O gal šiaip pasiilgote ir norite pasimatyti bei kartu papiešti?

Ateikite į fraktalinio piešimo seminarus balandžio 22 ir 29 dienomis ir gausite visą tai ir dar daugiau!

Jei dar nesate girdėję apie šią paprastą, smagią ir itin efektyvią meno terapijos formą, kviečiu skaityti straipsnį Fraktalinis piešimas – magiškas kelias į save per formas ir spalvas, kad būtų aiškiau, kas tie fraktalai ir su kuo jie valgomi.

Na, o jei iki šiol vis atidėliojate šią veiklą, žadėdami sau „kada nors, kai bus laiko“, kviečiu nieko nebelaukti, nes KADA JEI NE DABAR! 🙂

Nauji fraktalinio piešimo kursai EKSPRES  – KAIP TIK JUMS!

ŠTAI KODĖL:

  • Jei jau kuris laikas domitės fraktaliniu piešimu, bet vis neturėjote laiko lankyti ilgalaikius kursus, tai puiki proga pradėti pažintį nedelsiant ir tik vėliau nuspręsti, ar norite gilintis daugiau. Vos per du sekmadienius pristatysiu jums svarbiausias fraktalinių piešinių temas. Visi norintys pasigilinti profesionaliau ir išsamiau, turės galimybę vėliau lankyti individualias konsultacijas ir sulaukti išskirtinio mokytojos dėmesio.
  • Seminaru metu 1. išmoksime piešti diagnostinius fraktalus, 2. Aiškinsimės ir bandysime juos išsamiai skaityti, bei 3. Mokysimės kurti vidinę būseną harmonizuojančius korekcinius fraktalus. Tai yra pagrindiniai fraktaliniai įrankiai, padedantys kurti teigiamus pokyčius.
  • Turėsime 6 dalis, dirbsime koncentruotai, viską išbandydami praktiškai, pasilikdami laiko pietų ir arbatos pertraukėlėms.
  • Kursai vyks sekmadieniais, kad ne tik Vilniaus, bet ir kitų miestų gyventojai turėtų galimybę prisijungti. Tokiu būdu susitiksime pailsėję, neskubėdami vakare po darbų namo ir kūrybiškai praleisime sekmadienį bendraminčių būryje.
  • Jei po kursų pajusite, kad norite pažinti daugiau fraktalinio piešimo temų – galėsite prisijungti į grupinius ekspres mokymus, skirtus pažengusiems arba mokytis jų individualiai gyvai ar webinaruose.
  • Kursai skirti pradedantiems, o taip pat tiems, kurie norėtų prisiminti, korekcinių fraktalų kūrimo bei diagnostinių fraktalų skaitymo taisykles.

UŽSIĖMIMŲ LAIKAS: balandžio 22 ir 29 dienomis, du sekmadienius iš eilės, 10:00 – 18:00 su pietų pertrauka.

UŽSIĖMIMUS VEDA: dailininkė, fraktalų piešimo mokytoja, dailės terapijos metodų taikytoja ir Sielos namų projekto įkūrėja Aurelija Veršininė.

 

UŽSIĖMIMŲ VIETA: Vilnius, Laisvės pr. Tikslų adresą atsiųsiu visiems užsiregistravusiems.

Išsamią užsiėmimų PROGRAMĄ atsiųsiu visiems užsiregistravusiems.

UŽSIĖMIMŲ KAINA: 2 dienų. 6 dalių kursų kaina 100 eur. Registracija patvirtinama sumokėjus avansinį 50 eur mokestį.

Visos piešimo priemonės ir arbata/kava į kainą įskaičiuotos. Jokie piešimo įgūdžiai seminarams nėra būtini, nes piešti fraktalą labai lengva ir smagu – tai sugeba visi.

Užsiėmimo dalyviams bus išduoti išklausyto kurso pažymėjimai.

REGISTRACIJA: Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl kursų, skambinkite man numeriu 860804554 (Aurelija).

DĖMESIO – visiems, pageidaujantiems išmokti fraktalų piešimo, bet nenorintiems dirbti grupėje, tiems, kurie nespėjo užsiregistruoti, netilpo į grupę arba negali prisiderinti prie užsiėmimų grafiko primename, kad tokiu atveju puikus pasirinkimas – individualūs mokymai. Jie vyksta Vilniuje, Sielos namų studijoje. Individualiai mokytis galima ir dviese/trise arba surinkus nedidelę draugų/kolegų grupelę – taip gaunasi pigiau ir smagiau.

ATSILIEPIMAI

Jei vis dar abejojate, ar verta užsiregistruoti – paskaitykite, ką apie fraktalų kursus ir apie mane, kaip mokytoją mano mano mokiniai (kalba autentiška, netaisyta).

Sielu medis koliazas su logotipu„Fraktalai yra galimybė įgyti žinių, kurių dėka galime prisikviesti stebuklus į savo gyvenimą, patiems juos sukurti ir pasidalinti su kitais. Nors iš pirmo žvilgsnio popieriaus lapas ir pieštukai atrodo per daug paprastai, kad būtų iš jų galima tikėtis ko nors stebuklingo, jie tampa priemonėmis pasiekti tuos lygmenis, kuriuose vyksta nuostabūs dalykai.“ – MONIKA

„Stebėti ženklus, būti atmerktomis akimis, atvira širdimi. Rasti dienoje laiko pajusti Visatos alsavimą ir įkvėpti tuo pačiu ritmu. Atpažinti, ko reikia tavo sielai ir žengti pirmuosius žingsnius širdies keliu –   Tokie pokyčiai atsirado šiame mano gyvenimo etape sutikus nuostabią mokytoją Aureliją. Ji ne tik atvėrė langą į magišką spalvų pasaulį, bet ir kažkokiu paslaptingu nejuntamu būdu parodė kelią į save. Kiekvienas užsiėmimas vis kitoks, suvirpinantis naują stygą, vedantis vis tolyn ir gilyn. Geras mokytojas moko ne žodžiais, o gyvenimo pavyzdžiu – tokia yra mokytoja Aurelija, kupina džiaugsmo, pozityvios energijos, su didžiule meile ir aistra besidalinanti gausybe savo talentų su savo mokiniais. Ji kaip šaltinis, kaip atviras indas, iš kurio norisi semti gyvybės vandenį. Aurelijos pamokos paliečia, įkvepia, keičia. Po užsiėmimo jautiesi kaip ant sparnų, prisipildęs pozityvios energijos, pažadinęs savyje besąlyginę meilę ir jaučiantis užgimstantį norą tą meilę spinduliuoti aplinkiniam pasauliui. Ir suvoki, kad jau nebebūsi toks, kaip buvai…ir nuojauta kužda, kad pokyčiai tik prasideda“ – DALIA V.

„Aurelija, dėkoju už perteiktą kūrybinės saviraiškos mokymą, žinias, išmintį. Už iš naujo pažintas spalvas, formas, linijas. Vedimą į gilesnį savęs pažinimą, o kartu ir pasaulio. Dėka viso šito nukrito suskeldėję senieji gyvenimo modeliai, ribotas gyvenimo būdas ir mąstymas. Kiekvienas užsiėmimas sukeldavo jausmą, kad net žiemą, grįžta vasara. Po užsiėmimo užsipildydavau, įsikvėpdavau ir praturtėdavau mažiausiai savaitėlei.

Aurelija yra viena iš tų mokytojų, kuri vadovaujasi širdies vedimu, todėl yra tvirta, atsidavusi, drąsiai tyrinėja pasaulį, sugerdama į save išmintį. Užsiėmimas skiria daug energijos. kantrybės, laiko ir pasiruošimo. Pagalbos, supratingumo ar patarimo sulauksi kiekvienam žingsnyje. Tai moteris kuri be galo džiaugiasi savo veikla, yra lanksti o kartu ir tikslinga. Puiki žodžio meistrė…Man teko didelė laimė prisiliesti prie kažko nuostabaus, o kartu ir kažko taip paprasto… Ačiū! Ačiū! Ačiū!“ – NIJOLĖ

Daugiau atsiliepimų rasite skiltyse Atsiliepimai apie fraktalų kursus ir Atsiliepimai. 

Iki pasimatymo kursuose. 🙂

Su meile,

Sielos namai

Parašyk komentarą