NAUJIENA – fraktalinio piešimo kursai internetu

Visuomet buvau gyvo bendravimo šalininkė. Tiek – asmeniniame gyvenime, tiek  – ir profesinėje aplinkoje.

Visgi kai kurie Sielos namų ir dailės terapijos gerbėjai gyvena ne tik toli nuo Vilniaus, bet ir nuo Lietuvos. Natūralu, kad gyvai į mano jau ne vienerius metus vedamus užsiėmimus jiems prisijungt daug sudėtingiau. Vis girdėdavau iš jų: „Seku jūsų organizuodamus mokymus ir vis galvoju – kaip smagu tiems vilniečiams ar kauniečiams, kad gali pas jus atkeliauti. O kada bus grupiniai webinarai, kad ir mes sudalyvaut galėtumėm?“

Ką gi, atsižvelgiant į dabartinę situaciją, kai visa edukacija ir užsiėmimai persikėlė neapibrėžtam laikui į internetinę erdvę, supratau, kad JAU LAIKAS. Juk su šiuolaikinėmis technologijomis net ir virtualiuose mokymuose galima kurti kokybišką ryšį, bendrystę, atrasti naujus dalykus, augti, skleistis. Ir toks mokymasis – tikrai geriau negu jokio. 🙂

Todėl su džiaugsmu visiems, jau seniai svajojantiems mokytis fraktalų piešimo nuotoliniu būdu su bendraminčių grupe, pristatau savo naują kūdikį –

NUOTOLINIUS FRAKTALŲ PIEŠIMO MOKYMUS INTERNETU. 

Šiame video papasakosiu šiek tiek daugiau apie internetinius fraktalų kursus ir ko juose tikėtis bei parodysiu savo ir mano mokinių darbųs kaip fraktalinio piešimo pavyzdžius. Smagaus žiūrėjimo.

Taigi, su BAZINIU kursu, skirtu pradedantiems, startuojame jau nuo gegužės 8 dienos. Kursą sudarys 4 webinarai. Dirbsime 5dienio vakarais ir vieną šeštadienio rytą. Užsiregistravę, bet negalintys dalyvaut kurioje nors dalyje gyvu laiku, gaus atitinkamą video įrašą ir dalomąją medžaigą, taigi nieko nepraleisite.

Baziniuose mokymuose susipažinsime su fraktalinio piešimo metodika, galimais rezultatais, fiziologiniu poveikiu ir nauda. Išmoksime piešti mūsų vidinį pasaulį atspindinčius diagnostinius fraktalus, ir žinoma, pasimoksime juos skaityti, o tuomet kursime korekcinius fraktalus, padedančius harmonizuoti mūsų emocines būsenas bei atskleisti mūsų stipriąsias savybes.

Mokysimės intensyviai, koncentruotai, kad jau per 4 kartus susipažintumėm su svarbiausiais fraktalinio piešimo aspektais.

Pabaigę Bazinį kursą bus pakviesti prisijungt ir į Ekspres kursą pažengusiems, kuriame išmoksime piešti meninius, minties formos, santykių ir norų fraktalus, turinčius itin patrauklią estetinė formą.

ARTIMIAUSIŲ UŽSIĖMIMŲ DATOS:

Bazinio kurso užsiėmimai online vyks penktadieniais nuo 18 iki ~ 21 val ir vieną šeštadienį nuo 10 iki ~13 val.

  • Gegužės 8 d.,18 val. – 1 dalis – Pažintis su fraktalais, jų piešimo nauda, diagnostinių fraktalų piešimas ir aptarimas.
  • Gegužės 15 d., 18 val. – 2 dalis – Fraktalinių piešinių skaitymas – kompozicija, linijos ir spalvos bei jų deriniai. Teorija ir praktika,
  • Gegužės 22 d., 18 val. – 3 dalis – Korekcinių fraktalų piešimas ir taisyklės I. Teorija ir praktika.
  • Gegužės 30 d., 10 val. – 4 dalis – Korekcinių fraktalų piešimas ir taisyklės II. Įspūdžių ir tolimesnių planų aptarimas.

Atliksime savarankiškas namų darbų piešimo ir fraktalų skaitymo užduotis. Visus su jomis susijusius klausimus bus galima užduot specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, į kurią kelsite piešinius, komentuosite, klausinėsite ir kitaip gausite tiek mano, tiek bendraminčių palaikymą.

UŽSIĖMIMUS VEDA: dailininkė, fraktalų piešimo mokytoja, dailės terapijos praktikė ir Sielos namų projekto įkūrėja Aurelija Kriščiūnaitė.

UŽSIĖMIMŲ KAINA: internetinių kursų kaina – mažesnė nei įprastai  – 100 eur. Registracija patvirtinama sumokėjus avansinį 50 eur mokestį.

Jokie piešimo įgūdžiai seminarams nėra būtini, nes piešti fraktalą labai lengva ir smagu – tai sugeba visi. Dalyviams reikės savarankiškai turėti spalvotų pieštukų, juodą tušinuką ir A4 balto popieriaus lapų.

Webinarų dalyviams bus išduoti išklausyto kurso pažymėjimai.

REGISTRACIJA: Būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl kursų, skambinkite man numeriu 860804554 (Aurelija).

Su meile,

Aurelija Sielos namai

Parašyk komentarą