Naujiena – “Fraktalų klubas“ Vilniuje jau veikia!

Close-up of colored pencils in desk organizerMieli fraktalinių piešinių ir meno terapijos gerbėjai, labai džiaugiuosi, galėdama pranešti jums didžiąją šio sezono naujieną – “FRAKTALŲ KLUBAS” jau veikia!

Ilgai brandinta, formuota ir puoselėta idėja pagaliau tapo kūnu. Nuo šiol visi, pabaigę „Sielos namų“ organizuojamus fraktalų piešimo kursus yra kviečiami patirti naują, jaukią ir šiltą bendravimo formą – praktinius fraktalų piešimo užsiėmimus Vilniaus FRAKTALŲ KLUBE.

Kas gi yra tas „Fraktalų klubas ir kam jo reikia?

„Fraktalų klubas“ – tai fraktalinių piešinių gerbėjų bendruomenė, kurioje kartu jaukiai leisime vakarus piešdami įvairius pažengusiems skirtus piešinius, kursime fraktalinį meną, įvairius fraktaline metodika paremtus rankdarbius, dalinsimės asmeniniais įspūdžiais, rezultatais, istorijomis, gersime arbatą ir tiesiog šiltai bendrausime.

Kuo gi šis klubas skiriasi nuo mūsų tradicinių fraktalų kursų? Pagrindinis mūsų seminarų tikslas yra koncentruotai pateikti dešimtmetį kauptą fraktalų terapijos patirtį, perduodant visus vėlesniam savarankiškam darbui reikalingus įrankius. Pasibaigus visam kursui, mokiniai dažniausia klausia – o kas toliau? O toliau – savarankiškas darbas, piešiant įvairių rūšių fraktalus tiesiog namuose. Visgi daug smagiau piešti ir gilintis į iškilusius klausimus kartu su bendraminčiais bei mokytoju. Štai todėl atsiliepiant į jūsų prašymus bei pageidavimus buvo sukurtas šis klubas, kuriame kaip tik ir skirsime visą laiką ne kalbėjimui ar intensyviam mokymuisi, o praktiniam, meditaciniam, atpalaiduojančiam piešimui bei susipažinimui su naujomis fraktalų formomis, kurių nespėjome aptarti kursų metų.

Kas gali prisijungti?

Į klubą įstoti gali visi, pabaigę pilnus „Sielos namų“ organizuojamus fraktalų piešimo kursus ir nusipiešę 21 fraktalo ciklą. Tai dvi vienintelės, bet būtinos įstojimo sąlygos, reikalingos tam, kad visi susirinkę turėtumėme tokias pačias bazines žinias ir įgūdžius.

Kaip prisijungti prie klubo:

Prisijungti prie klubo bei užsisakyti naujienų gavimą el. paštu galima parašius laiškelį adresu sielosnamairenginiai@gmail.com.

Visos Fraktalų klubo naujienos, renginių grafikas ir nuotraukos bei kita reikalinga informacija taip pat bus skelbiama specialiame klubui sukurtame Facebook puslapyje Fraktalų Klubas, prie kurio ir reikėtų prisijungti, norint nieko nepraleisti.

Pirmieji užsiėmimai prasidės jau lapkričio mėnesį, taigi skubėkite registruotis.

Artimiausių renginių grafiką, kainas bei užsiėmimų adresą Vilniuje išsiųsime visiems užsiregistravusiems į „Fraktalų klubą“ asmeniškai.

Parašyk komentarą

Vienas komentaras »