Nuotoliniai fraktalų piešimo kursai – paskutinės vietos

Kviečiu prisijungt į didelio populiarumo sulaukusius nuotolinius fraktalų piešimo kursus, kurie vyks internetu. Liko vos pora vietų.

Puiki žinia visiems, gyvenantiems toli nuo Vilniaus ar net Lietuvos – nuo šiol fraktalinio piešimo galite mokytis patogiai likdami savo namuose – kad ir kur bebūtumėte.

Jūsų dėmesiui – dviejų pakopų fraktalų piešimo kursai – BAZINIS ir – norintiems toliau tęsti mokymus – kursas PAŽENGUSIEMS.

Su BAZINIU kursu, skirtu pradedantiems, startuojame nuo rugsėjo 25 dienos. Kursą sudarys 4 webinarai. Dirbsime 5dienio vakarais (nuo 18 val Lietuvos laiku).

Užsiregistravę, bet negalintys dalyvaut kurioje nors dalyje gyvu laiku, gaus atitinkamą video įrašą ir dalomąją medžaigą, taigi nieko nepraleisite.

Baziniuose mokymuose susipažinsime su fraktalinio piešimo metodika, galimais rezultatais, fiziologiniu poveikiu ir nauda. Išmoksime piešti mūsų vidinį pasaulį atspindinčius diagnostinius fraktalus, ir žinoma, pasimoksime juos skaityti, o tuomet kursime korekcinius fraktalus, padedančius harmonizuoti mūsų emocines būsenas bei atskleisti mūsų stipriąsias savybes.

Mokymų metu kursime saugią, šiltą, į bendrą ryšį apjungiančią atmosferą, leidžiančią atsiverti, giliau pažinti save ir kitus, auginti bendrystę, harmonizuoti vidines būsenas ir pasinert į bendrą kūrybą – tarsi visi sėdėtumėme prie vieno bendro stalo.

Pabaigę Bazinį kursą bus pakviesti prisijungt ir į internetinį kursą pažengusiems, kuriame išmoksime piešti meninius, minties formos, santykių ir norų fraktalus, turinčius itin patrauklią estetinę formą.

ARTIMIAUSIŲ UŽSIĖMIMŲ DATOS:

Bazinio kurso online užsiėmimai vyks penktadieniais nuo 18 iki ~ 21 val (Lietuvos laiku).

  • Rugsėjo 25 d., 18 val. – 1 dalis – Pažintis su fraktalais, jų piešimo nauda, diagnostinių fraktalų piešimas ir aptarimas.
  • Spalio 2 d., 18 val. – 2 dalis – Fraktalinių piešinių skaitymas – kompozicija, linijos ir spalvos bei jų deriniai. Teorija ir praktika,
  • Spalio 16 d., 18 val. – 3 dalis – Korekcinių fraktalų piešimas ir taisyklės I. Teorija ir praktika.
  • Spalio 23 d., 18 val – 4 dalis – Korekcinių fraktalų piešimas ir taisyklės II. Įspūdžių ir tolimesnių planų aptarimas.

Kurso metu atliksime savarankiškas namų darbų piešimo ir fraktalų skaitymo užduotis. Visus su jomis susijusius klausimus bus galima užduot specialioje šiam kursui sukurtoje FB palaikymo grupėje, į kurią kelsite piešinius, komentuosite, klausinėsite ir kitaip gausite tiek mano, tiek bendraminčių palaikymą ne tik mokymų metu, bet ir tarp jų, taip augindami tarpusavio ryšį ir bendrystę.

UŽSIĖMIMUS VEDA: dailininkė, fraktalų piešimo mokytoja, dailės terapijos praktikė ir Sielos namų projekto įkūrėja Aurelija Kriščiūnaitė.

UŽSIĖMIMŲ KAINA: internetinių BAZINIŲ kursų kaina – 120 eur. Registracija patvirtinama sumokėjus avansinį 60 eur mokestį.

Jokie piešimo įgūdžiai seminarams nėra būtini, nes piešti fraktalą labai lengva ir smagu – tai sugeba visi. Dalyviams reikės savarankiškai turėti spalvotų pieštukų, juodą tušinuką ir A4 balto popieriaus lapų.

Webinarų dalyviams bus išduoti išklausyto kurso pažymėjimai.

REGISTRACIJA: Būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Liko vos pora vietų, tad skubėkite užsiimti savąją.

Jei turite klausimų dėl kursų, rašykite arba skambinkite man numeriu 860804554.

Su meile,
Aurelija Sielos namai

 

Parašyk komentarą