Įnešk į savo gyvenimą daugiau spalvų – meno terapija suaugusiems

Visu noru mandala 2

Sveiki, su džiaugsmu pranešu, kad jau renkama nauja pavasarinių fraktalų piešimo kursų grupė Vilniuje, kuri pradės užsiėmimus jau kovo 30 dieną.

Tai paskutinė grupė šiais mokslo metais. Jei vis dar svarstote, kada gi čia išmėginus šią įkvepiančią meno terapiją suaugusiems, DABAR yra pats geriausias laikas!

Vis dar nuapsisprendusiems, ar verta, tinkamiausiai apie mūsų kursus gali papasakoti juos jau išbandę ir daug įdomių dalykų atradę dalyviai, kurių atsiliepimais ir noriu pasidalinti.

————————————–

„Kursuose aš atradau ne tik nuostabias vadoves, žavias kursų dalyves, iš kurių su keliomis susidraugavau, bet, svarbiausia, išmokau atsipalaiduoti, iš šalies pažvelgti į save, ne tik kalbėti, bet ir klausytis, išgirsti.
Piešdama fraktalus, suprantu ir jaučiu, kad toliau tęsiu įspūdingą savęs, vidinių galių atradimo kelionę. Savo širdyje suradau tai, kas verčia kitus šypsotis. Suvokiu, kad niekada nenustosiu judėti į priekį savo svajonių vedina. Mėgausiuosi kiekvienu savo gyvenimo momentu.“

Asta, Druskininkai

———————————————————————————————————————-

Pirmiausia, verta apsilankyti fraktalų kursuose besigilinantiems į save, ieškantiems būdų sugrįžti į save ar iš naujo pažinti savo prigimtines savybes. Nes, kaip ir Jus minėjote, linijos nemeluoja, neapgausi savęs, kai matai savo paties ranka atliktą darbą. Sužavėjo paprastas būdas keičiant linijas padėti sau keistis, transformuotis. Kiek daug įdomių žinių, informacijos gavau, kad norint įsigilinti, viską aprėpti, norėtųsi tam tikras kursų dalis pakartoti. Tiesiog atrodo neišsemiamos galimybės šioje metodikoje.
Šio metodo pagalba, atradau norą tobulintis. Mane įkvepia gyvas žodis ir įkvepiantys mokytojai, besidalinantys savo patirtimi. Tik baigusi ciklą, pajutau, kad norisi aktyviau veikti gyvenime, realizuotis ir veikti dabar, neatidėliojant. Negaliu paaiškinti tiksliai, bet jauciu, kad dar viskas procese, ir dar tik išsikristalizuos, kas reikalinga mano augimui.
Labai pradėjau domėtis minties energija. Atsirado poreikis minčių skaidrumui, nes ateina supratimas, kiek galvoje mes sau sukuriam arba apribojimų arba galimybių.

Aurelija, Kaunas 2015

———————————————————————————————————————

Fraktalų piešimo kursai man įkvėpė tikėjimo, kad norai ir svajonės pildosi. Be to buvo itin malonu leisti laiką su įdomiomis merginomis, kurios iš gyvenimo nori kažko daugiau, ieško gilesnės prasmės, dvasinio tobulėjimo. Atrodo, visos tokios skirtingos, bet tuo pačiu visos panašios – klausiančios ir ieškančios atsakymų. Fraktalai į mano gyvenimą įnešė spalvų, geros nuotaikos. Esu dėkinga už viską.

Rita, Vilnius 2015

————————————————————————————————

Naujos grupės užsiėmimų tvarkaraščiai:

Vilnius

Užsiėmimai vyks trečiadienio vakarais, išškyrus dvi dalis, kurios vyks pirmadieniais.

fraktalai vilnius 2015 ruduo

 • Kovo 30 d., 18:30 -1 dalis
 • Balandžio 6 d., 18:30 – 2 dalis
 • Balandžio 11 d., 18:30 – 3 dalis (pimadienis)
 • Balandžio 13 d., 18:30 – 4 dalis
 • Balandžio 20 d., 18:30 – 5 dalis
 • Balandžio 27 d., 18:30 – 6 dalis
 • Gegužės 4 d., 18:30 – 7 dalis
 • Gegužės 9 d., 18:30 – 8 dalis (pirmadienis)
 • Gegužės 11 d., 18:30 – 9 dalis
 • Gegužės 18 d., 18:30 – 10 dalis
 • Gegužės 25 d., 18:30 – 11 dalis
 • Birželio 1 d., 18:30 – 12 dalis

Daugiau informacijos apie programą, kainas, atsiliepimus ir kitus dalykus rasite svetainės skiltyje Fraktalų piešimo kursai. 

Iki pasimatymo kursuose. Su meile,

Sielos namai

Parašyk komentarą