Paveikslas „Čirvų dama“

 

drobė 60x80, mišri technika

drobė 60×80, mišri technika

Sveiki mielieji,

kol gimsta naujausias Sielos namų straipsnis noriu pasidalinti su jumis naujais vėjais mano tapybos dirbtuvėje.

Pradėjau kurti keturių paveikslų ciklą „Damos“. Šiandien jums noriu pristatyti pirmąjį paveikslą „Čirvų dama“, kuri personologijoje simbolizuoja MOTERĮ iš didžiosios raidės. Tai sėkmingai save realizavusi moteris, partnerė, žmona ir mama. Ji išmintinga, rūpestinga, mylinti, laiminga ir kupina besąlyginės meilės sau bei viskam aplinkui. Būtent tokios energetinės programos yra sudėtos į šį paveikslą.

Turiu pasakyti, kad šio paveikslo stilistika nustebino mane pačią. 🙂 Tai pirmas mano paveikslas ant drobės, kuriame vaizduoju žmogų. Jaučiu, kad išdrįsti šiems pokyčiams tapybos stilistikoje paskatino fraktalų piešimas. kuris man, kaip menininkei plačiąja prasme suteikė drąsos kūrybinėje ir emocinėje saviraiškoje bei vis nenustoja skatinti mano kūrybingumo.

Labai dažnai bandydamos realizuoti tai, ko iš mūsų tikisi visuomenė, primetusi mums reikalavimą būti stipriu vyru darbe ir tuo pat metu švelnia moterimi namuose, pamirštame, kad visų pirma esame moterys – švelnios, rūpestingos, jausmingos ir geros būtybės, kurias reikia mylėti ir saugoti. Kad ir kaip pasuktumėm, tik generuodamos daugiausia moterišką energiją, sukuriame harmoniją tiek savo viduje, tiek šeimoje, tiek ir visuomenėje.

Tebūna ši „Čirvų dama“ mano palaiminimas ir šilčiausi linkėjimai jums maksimaliai realizuoti save kaip moterį ir semti savo moterišką laimę pilnom rieškučiom. Skiriu jį kiekvienai „Sielos namuose“ apsilankančiai moteriai, žmonai ir mamai.

Jūsų atsiliepimus išgirsti būtų labai smagu… (kol facebooko komentarų įrašyti nėra galimybės, galima naudotis universaliu komentavimo įrankiu apačioje)

p.s. nuotraukos esant tokiam apniukusiam orui gavosi blankios ir tikrai neatspindi šio paveikslo ryškumo, taigi, tuos, kas norėtų pamatyti paveikslą gyvai, kviečiu susisiekti asmeniškai.

Su meile,

Sielos namai

Parašyk komentarą

4 komentarai »

  1. Aurut, kas glūdi žmogaus viduje, tas gula į drobę. Ši darbas, nori ar nenori pripažinti, mano manymu tavo pačios, kaip moters, partnerės, žmonos ir jau mamos subrendimo ir savirealizacijos lygis. Juk visos mes, būdamos mergaitės, svajodavome apie tai…apie savąjį princą…Moters prigimtis būti partnere, žmona, mama. Jei savo svajų neina garsiai išsakyti, jei jų kas neišgirsta, ar nenori išgirsti, jos pratrūksta kitaip…kaip šiuo atveju- gražuole čirvų dama. Sėkmės, sėkmės, sėkmės laukiame naujų vėjų tavo kūryboje… Šiandien tu pati gražiausia mūsų visų pamėgtų „Sielos namų“ ČIRVŲ DAMA

  2. Aurut, kas glūdi žmogaus viduje, tas gula į drobę. Ši darbas, nori ar nenori pripažinti, mano manymu tavo pačios, kaip moters, partnerės, žmonos ir jau mamos subrendimo ir savirealizacijos lygis. Juk visos mes, būdamos mergaitės, svajodavome apie tai…apie savąjį princą…Moters prigimtis būti partnere, žmona, mama. Jei savo svajų neina garsiai išsakyti, jei jų kas neišgirsta, ar nenori išgirsti, jos pratrūksta kitaip…kaip šiuo atveju- gražuole čirvų dama. Sėkmės, sėkmės, sėkmės laukiame naujų vėjų tavo kūryboje… Šiandien tu pati gražiausia mūsų visų pamėgtų „Sielos namų“ ČIRVŲ DAMA