Prasminga kalėdinė dovana

Iki Kalėdų liko vienas mėnuo… ?
Gal mėgstate pasiruošti dovanas neskubėdami, nesistumdydami eilėse, apgalvotai ir iš anksto?
Ieškote prasmingos ir ilgalaikę vertę išlaikančios dovanos?
Dovanokite pozityvia energija įkrautas, profesionalios kokybės mano paveikslų reprodukcijas ant matinio puskartonio. Jos ne tik nudžiugins jūsų artimuosius savo ryškiomis spalvomis, papuoš interjerą, bet ir įneš į naujus namus atitinkamas, harmoningas, kiekviename iš paveikslų įrašytas programas.
Šios profesionalios, riboto kiekio reprodukcijos sukurtos naudojant pažangiausią pasaulyje naudojamą giclee fotospausdinimą. Taip gimsta nei kiek originalui nenusileidžiantys ir daug labiau finansiškai prieinami kūriniai, kurie ne tik papuoš namų erdvę, bet ir prisidės prie pozityvios energijos kūrimo joje.

Jūsų pasirinkimui – 3 skirtingi, gražiuose rėmuose apipavidalinti paveikslai, jau paruošti dovanojimui. Kiekvieną įrėmintą kūrinį pasirašysiu, įdėsiu asmeninę dedikaciją jūsų artimajam bei, jūsų pageidavimu, asmeninius linkėjimus.

Visų trijų išmatavimai – 30×30. Rėmai mediniai, stiklas.
Kaina – 65 eur.
1. „Mano vidinis Buda“. Tai paveikslas apie vidinį mokytoją, esantį kiekvieno iš mūsų viduje. Apie tai, kaip įjungę savo intuiciją, imam girdėt vidinę tiesą, todėl galim atsipalaiduoti, palaimingai užmerkti akis ir leistis vedami į mūsų pačių vidinę ramybę. Gali būti su sidabriniu rėmeliu kaip nuotraukoje arba su pilku – abu žiūrisi puikiai.
Detaliau apžiūrėti paveikslą ir sužinoti daugiau apie jo skleidžiamas programas galite mano galerijoje. 

2. „Venera“. Tai paveikslas, tinkantis kiekvienai moteriai, kuri nori į savo namus ir gyvenimą pasikviesti visas gražiausias Veneros programas – meilę, aistrą, įkvėpimą, malonumą, partnerystę ir finansinę gerovę. Idealu tokį pasistatyti ant namų altorėlio arba miegamajame. Gali būti su baltu rėmeliu kaip nuotraukoje arba su juodu – čia jau kas labiau prie interjero tinka.

Detaliau apžiūrėti paveikslą ir sužinoti daugiau apie jo skleidžiamas programas galite mano galerijoje. 
3. Mandala „Nauja pradžia. Jungtys“. Tai paveikslas apie bendrystę ir jungtis tarp visų mūsų, visų realybės lygmenų bei būties planų. Už mūsų nugarų visad stovi mūsų protėviai, o jiems už nugarų – jų protėviai ir kitos šviesos būtybės ir taip toliau iki pat Šaltinio. Mus nuolat lydi ir saugo angelai, sielos vedliai, todėl niekad nesame vieni. Esame mylimi ir vedami. Parduodamas su juodu rėmeliu, kaip nuotraukoje.
Detaliau apžiūrėti paveikslą ir sužinoti daugiau apie jo skleidžiamas programas galite mano galerijoje. 

Na, o jei jau kurį laiką svajojate apie mano paveikslus, kurie vis kvietėsi jūsų širdį, galbūt kaip tik dabar laikas pasidovanot tokią kalėdinę dovaną sau pačiam? Profesionalias mano paveikslų reprodukcijas įsigiję klientai teigia, kad jos ne tik gražios, bet ir skleidžia stiprią pozityvią energiją, kuria jie mėgaujasi..
Reprodukcijų skaičius ribotas, tad kviečiu užsisakyt iš anksto.
Vilniuje galima apžiūrėti ir įsigyti vietoje. Į kitus miestus siunčiu saugiai supakuotus per paštomatą. Dėl apžiūrėjimo ir įsigyjimo rašykite asmeninę žinutę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *