Fraktalų piešimas

Su džiaugsmu kviečiu jus į  skirtingo formato terapinius fraktalinio piešimo kursus  – pasirinkite jums priimtiną mokymosi formą:

 • NAUJIENA – internetiniai fraktalų piešimo kursai (webinarai) – bazinis lygis ir lygis pažengusiems
 • Grupiniai Ekspres kursai Vilniuje -bazinis lygis ir lygis pažengusiems
 • Individualus mokymasis Vilniuje arba internetu, būnant bet kur

Daugiau apie grupinius fraktalų mokymosi formatus skaitykite apačioje.


Galima fraktalų piešimo nauda:

Stebėdama šimtų savo mokinių, kolegų ir savo pačios asmeninius rezultatus, pasiektus piešiant fraktalus, nenustoju stebėtis, kokius milžiniškus pokyčius gali išjudinti šis iš pažiūros paprastas ar net vaikiškas užsiėmimas – nesudėtingų piešinukų kūrimas ir spalvinimas. Galiu drąsiai sakyti, kad fraktalai pakeitė mano gyvenimą! Norite ir jūs? Pasigilinkim, ką gi mums gali duoti fraktalų piešimas.

Pirmieji bandymai jaukintis mandalų piešimą

Kūrybinių užsiėmimų akimirkos ir mano mokinės

 • gilesnis savęs pažinimas ir priėmimas,
 • kūrybingumo ir meninės saviraiškos skatinimas,
 • rezervinių savybių bei užslėptų talentų atradimas,
 • ribojančių stereotipų ir kompleksų neutralizavimas,
 • psicho-emocinės ir netgi fizinės būsenos harmonizavimas,
 • santykių su aplinkiniais gerinimas,
 • įtampos nuėmimas ir tiesiog atsipalaidavimas po darbo savaitės bei laikas sau

Jei apie fraktalus esate girdėję dar nedaug, kviečiu paskaityti mano pasakojimą apie tai, kas yra fraktalų piešimas ir kokia yra jo teikiama magija. Jį rasite straipsnyje Fraktalų piešimas.


WEBINARAI -fraktalų piešimo kursai internetu

Nuo šiol fraktalų piešimo galite mokytis neišeidami iš namų ir būdami bet kuriame pasaulio kampelyje!

Artimiausi NUOTOLINIAI BAZINIAI fraktalinio piešimo kursai PRADEDANTIEMS- nuo 2021 metų sausio 22. Registracija jau vyksta.

Internetinį BAZINĮ fraktalų piešimo kursą sudaro 4 webinarai, kurių metu susipažinsime su fraktalinio piešimo metodika, galimais rezultatais, fiziologiniu poveikiu ir nauda. Išmoksime piešti mūsų vidinį pasaulį atspindinčius diagnostinius fraktalus, ir žinoma, pasimoksime juos skaityti, o tuomet kursime korekcinius fraktalus, padedančius harmonizuoti mūsų emocines būsenas bei atskleisti mūsų stipriąsias savybes.

UŽSIĖMIMŲ DATOS:

Užsiėmimai online vyks penktadieniais nuo 18 iki 21 val. Lietuvos laiku.

Sausio 22  d. – 1 dalis – Pažintis su fraktalais, jų piešimo nauda, diagnostinių fraktalų piešimas ir aptarimas

Sausio 29 d. –  2 dalis – Fraktalinių piešinių skaitymas – kompozicija, linijos ir spalvos bei jų deriniai

Vasario 5 d.  – 3 dalis – Korekcinių fraktalų piešimas ir taisyklės I.

Vasario 12 d.  – 4 dalis – Korekcinių fraktalų piešimas ir taisyklės II.

Visi 4 webinarai bus įrašomi, tad jeigu kažkurioje dalyje gyvu laiku dalyvaut negalėsite – bus galimybė perziurėti įrašą ir užduot su juo susijusius klausimus specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, į kurią kelsite piešinius, komentuosite, klausinėsite ir kitaip gausite tiek mano, tiek bendraminčių palaikymą.

Bazinį kursą pabaigusią grupę, pakviesiu toliau tęsti pažintį su fraktalais kursuose PAŽENGUSIEMS, kurie vyks tokiu pat formatu, 4 penktadienio vakarus. Numatomos datos: kovo 19, 26 ir balandžio 9 ir 16 d. Pažengusių kurso kaina – 120 eur.

UŽSIĖMIMUS VEDA: dailininkė, fraktalų piešimo mokytoja, dailės terapijos praktikė ir Sielos namų projekto įkūrėja Aurelija.

UŽSIĖMIMŲ KAINA: BAZINIŲ kursų kaina – 120 eur. Registracija patvirtinama sumokėjus avansinį 60 eur mokestį.

Jokie piešimo įgūdžiai seminarams nėra būtini, nes piešti fraktalą labai lengva ir smagu – tai sugeba visi. Webinarų dalyviams bus išduoti išklausyto kurso pažymėjimai.

REGISTRACIJA: Būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl kursų, skambinkite man numeriu 860804554 (Aurelija).


Ekspres fraktalų kursai

Pristatau dvejus greituosius fraktalinio piešimo kursus:

 1. pradedantiems skirtus BAZINIUS bei
 2. KURSUS PAŽENGUSIEMS (jau turintiems fraktalinio piešimo pagrindus).

Daugiau apie kiekvienus iš jų skaitykite apačioje.


KUO SKIRIASI BAZINIAI KURSAI NUO KURSŲ PAŽENGUSIEMS IR KAM LABIAUSIAI TINKA?

 1. BAZINIAI KURSAI (PRADEDANTIEMS arba norintiems pakartoti bazines žinias):

Visuomet domėjotės fraktaliniu piešimu, bet neturėjote laiko lankyti ilgalaikius kursus? Svajojat susipažinti su pagrindinėmis fraktalinio piešimo temomis vos per dvi dienas ir tik vėliau nuspręsti, ar norite gilintis toliau? Mėgstate mokytis koncentruotai ir sistemingai, derinant teoriją su praktika?

Tuomet nauji fraktalinio piešimo kursai EKSPRES  – kaip tik jums! Kodėl?

  • Vos per dvi dienas pristatysiu jums svarbiausias fraktalinių piešinių temas. Visi norintys pasigilinti profesionaliau ir išsamiau, turės galimybę vėliau lankyti individualias konsultacijas ir sulaukti išskirtinio mokytojos dėmesio.
  • Išmoksime piešti diagnostinius fraktalus, 2. Aiškinsimės ir bandysime juos išsamiai skaityti, bei 3. Mokysimės kurti vidinę būseną harmonizuojančius korekcinius fraktalus. Tai yra pagrindiniai fraktaliniai įrankiai, padedantys kurti teigiamus pokyčius.
  • Turėsime 6 dalis, dirbsime koncentruotai, viską išbandydami praktiškai, pasilikdami laiko pietų ir arbatos pertraukėlėms
  • Kursai vyks savaitgaliais, kad ne tik Vilniaus, bet ir kitų miestų gyventojai turėtų galimybę prisijungti. Tokiu būdu susitiksime pailsėję, neskubėdami vakare po darbų namo ir kūrybiškai praleisime sekmadienį bendraminčių būryje.
  • Jei po kursų pajusite, kad norite pažinti daugiau fraktalinio piešimo temų – galėsite prisijungti į grupinius ekspres mokymus, skirtus pažengusių temoms arba mokytis jų individualiai (gyvai ar webinaruose)
  • Kursai skirti pradedantiems, o taip pat tiems, kurie norėtų prisiminti korekcinių fraktalų kūrimo bei diagnostinių fraktalų skaitymo taisykles.

 • 2. KURSAI PAŽENGUSIEMS JAU TURINTIEMS FRAKTALINIO PIEŠIMO BAZINIUS ĮGŪDŽIUS

Visus jau susipažinusius su fraktalinio piešimo pagrindais kviečiu į tolimesnę pažintį su kitomis fraktalų rūšimis. Atėjo laikas pasijaust tikrais menininkais, pagerinti santykius su artimaisiais, padėt savo norams pildytis ir patirti daug nuotykių su bendraminčiais.

Šių kursų metu skirsime dar daugiau laiko maloniausiai fraktalinio piešimo daliai – atpalaiduojančiam kūrybiniam procesui, kurio metu kiekvienas, net ir manantis, kad nemoka piešti, pasijaus tikru menininku ir pažadins savo vidinį kūrėją. Taip pat susipažinsime su metodikomis, skirtomis asmeninių santykių harmonizavimui. Galiausiai nusipiešime ir suklijuosime mūsų norams padedančius pildytis fraktalinę mandalą ir magiškąjį koliažinį norų fraktalą.

Seminarų metu jūsų laukia:

 • pažintis su itin estetiškai patraukliais meniniais fraktalais . Išmoksime piešti dvi jų rūšis ir kiekvienas sukursime po mūsų vidinį pasaulį atspindintį fantazijų medį bei mūsų linijose besislepiantį objektą.
 • pažintis su santykių fraktalais, skirtais asmeninių santykių harmonizavimui ir mokymuisi
 • fraktalinės norų mandalos kūrimas
 • koliažinio norų fraktalo kūrimas
 • ir dar daug smagių kūrybinių nuotykių

————————————————————————–

UŽSIĖMIMUS VEDA: dailininkė, fraktalų piešimo mokytoja, dailės terapijos praktikė ir Sielos namų projekto įkūrėja Aurelija.

Aurelija Versinine

Fraktalų piešimo mokytoja Aurelija

UŽSIĖMIMŲ VIETA: Vilnius, Laisvės pr. Tikslų adresą atsiųsiu visiems užsiregistravusiems.

UŽSIĖMIMŲ KAINA: 2 dienų. kursų kaina 120 eur. Registracija patvirtinama sumokėjus 120 eur už kursą.

Visos piešimo priemonės ir arbata/kava į kainą įskaičiuotos. Jokie piešimo įgūdžiai seminarams nėra būtini, nes piešti fraktalą labai lengva ir smagu – tai sugeba visi.

Užsiėmimo dalyviams bus išduoti išklausyto kurso pažymėjimai.

REGISTRACIJA: Būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl kursų, skambinkite man numeriu 860804554 (Aurelija).

DĖMESIO – visiems, pageidaujantiems išmokti fraktalų piešimo, bet nenorintiems dirbti grupėje, tiems, kurie nespėjo užsiregistruoti, netilpo į grupę arba negali prisiderinti prie užsiėmimų grafiko primename, kad tokiu atveju puikus pasirinkimas – individualūs mokymai. Jie vyksta Vilniuje Laisvės pr.. Individualiai mokytis galima ir dviese/trise arba nedidelėj grupėlej – taip gaunasi pigiau ir smagiau.

Taip pat yra galimybė mokytis ir virtualiai per skype programą, gyvenant bet kuriame mieste ar šalyje. Individualūs mokymai vyksta klientui priimtinu tempu ir pagal asmeninius poreikius pritaikytą programą. Dėl asmeninių kursų prašome susisiekti el.paštu sielosnamairenginiai@gmail.com ar skambinti tel. nr. 860804554.


ATSILIEPIMAI

Jei vis dar abejojate, ar verta užsiregistruoti – paskaitykite, ką apie fraktalų kursus ir apie mane, kaip mokytoją mano mano mokiniai (kalba autentiška, netaisyta).

Sielu medis koliazas su logotipu„Fraktalai yra galimybė įgyti žinių, kurių dėka galime prisikviesti stebuklus į savo gyvenimą, patiems juos sukurti ir pasidalinti su kitais. Nors iš pirmo žvilgsnio popieriaus lapas ir pieštukai atrodo per daug paprastai, kad būtų iš jų galima tikėtis ko nors stebuklingo, jie tampa priemonėmis pasiekti tuos lygmenis, kuriuose vyksta nuostabūs dalykai.“ – MONIKA

„Stebėti ženklus, būti atmerktomis akimis, atvira širdimi. Rasti dienoje laiko pajusti Visatos alsavimą ir įkvėpti tuo pačiu ritmu. Atpažinti, ko reikia tavo sielai ir žengti pirmuosius žingsnius širdies keliu –   Tokie pokyčiai atsirado šiame mano gyvenimo etape sutikus nuostabią mokytoją Aureliją. Ji ne tik atvėrė langą į magišką spalvų pasaulį, bet ir kažkokiu paslaptingu nejuntamu būdu parodė kelią į save. Kiekvienas užsiėmimas vis kitoks, suvirpinantis naują stygą, vedantis vis tolyn ir gilyn. Geras mokytojas moko ne žodžiais, o gyvenimo pavyzdžiu – tokia yra mokytoja Aurelija, kupina džiaugsmo, pozityvios energijos, su didžiule meile ir aistra besidalinanti gausybe savo talentų su savo mokiniais. Ji kaip šaltinis, kaip atviras indas, iš kurio norisi semti gyvybės vandenį. Aurelijos pamokos paliečia, įkvepia, keičia. Po užsiėmimo jautiesi kaip ant sparnų, prisipildęs pozityvios energijos, pažadinęs savyje besąlyginę meilę ir jaučiantis užgimstantį norą tą meilę spinduliuoti aplinkiniam pasauliui. Ir suvoki, kad jau nebebūsi toks, kaip buvai…ir nuojauta kužda, kad pokyčiai tik prasideda“ – DALIA V.

„Aurelija, dėkoju už perteiktą kūrybinės saviraiškos mokymą, žinias, išmintį. Už iš naujo pažintas spalvas, formas, linijas. Vedimą į gilesnį savęs pažinimą, o kartu ir pasaulio. Dėka viso šito nukrito suskeldėję senieji gyvenimo modeliai, ribotas gyvenimo būdas ir mąstymas. Kiekvienas užsiėmimas sukeldavo jausmą, kad net žiemą, grįžta vasara. Po užsiėmimo užsipildydavau, įsikvėpdavau ir praturtėdavau mažiausiai savaitėlei.

Aurelija yra viena iš tų mokytojų, kuri vadovaujasi širdies vedimu, todėl yra tvirta, atsidavusi, drąsiai tyrinėja pasaulį, sugerdama į save išmintį. Užsiėmimas skiria daug energijos. kantrybės, laiko ir pasiruošimo. Pagalbos, supratingumo ar patarimo sulauksi kiekvienam žingsnyje. Tai moteris kuri be galo džiaugiasi savo veikla, yra lanksti o kartu ir tikslinga. Puiki žodžio meistrė…Man teko didelė laimė prisiliesti prie kažko nuostabaus, o kartu ir kažko taip paprasto… Ačiū! Ačiū! Ačiū!“ – NIJOLĖ

Daugiau atsiliepimų rasite skiltyse Atsiliepimai apie fraktalų kursus ir Atsiliepimai. 

Iki pasimatymo kursuose! 🙂

Parašyk komentarą

2 komentarai »