Tapybos darbas „Žemės širdis“

Zemes sirdis

Dažnai bepraktikuojant meditaciją „Gyvybės medis“, kurios metu vis nusileidžiu į mūsų motulės Žemės širdį, iš kurios semiuosi energijos, atsirado nenumaldomas noras tą širdį, jos centrą pavaizduoti drobėje – taip, kaip aš jį matau – visą žėrintį auksu, apsuptą šimtais požeminių sluoksnių, visą pulsuojantį besąlygine, begaline meile ir atlaidumu mums – jos vaikams. Taip gimė jau naujus namus suradęs nedidelis paveikslas „Žemės centras“, kurį jums ir pristatau.

Su artėjančiais Naujaisiais metais jus, mielieji! Lai kiekvieną jūsų žingsnį ateinančiais metais lydi sparnuota fortūna, pozityvūs pasikeitimai, saulėta nuotaika, kasdienis gyvenimo džiaugsmas, beribė sveikata, besąlyginė meilė visiems ir viskam, nepalaužiamas ryžtas ir negęstantis tikėjimas bei nuolatinis noras dalintis, mylėti, augti ir būti geram.

Su meile,

Sielos namai

©Visos teisės saugomos SIELOS NAMAI 2012. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir/ar grafinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės administracijos išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Sielos namai“ kaip tokios informacijos šaltinį - Sielos Namai

Parašyk komentarą

5 komentarai »

 1. Ačiū už nepaprastos energijos pliūpsnį ir nebepriduriamus linkėjimus! Nors pats širdies centras (mano subjektyvia nuomone) į kurį pirmiausia krypsta žvigsnis kiek blankokas ir atrodo gal vos vos neišbaigtas, pati širdies forma ir aplinka – nuostabi, pasakiška! Pradedant spalvų deriniu, potepiais, kompozicija….baigiant apskritai paveikslo idėja ir energija….Šaunuolė, šaunuolė, šaunuolė….

  • Vaida, labai aciu uz ivertinima ir uz kritika, ir tiesiog uz tai, kad nepatingi pakomentuoti. 🙂
   Energijos kartu su pozityviom programom i si darba idejau itin daug, tad dziaugiuosi, kad ji jauciasi ir kitiems – toks ir buvo mano tikslas. Na, o del paties centro neisbaigtumo – mea culpa. :)) Truputi skubejimo buvo, tai taip ir gavosi. Dar oi, kaip yra, kur tobuleti. 🙂

 2. Sveiki 🙂

  Dėkui už tokius gražius sveikinimus :)! Jų nebūna per daug.. ir dar pagalvojau – jei uoliau juos įgyvendintume konkrečiais darbais, tai neliktų tik gražūs žodžiai, ištirpstantys kartu su švente, o ir visokioms blogoms mintims neliktų laiko ;).

  Linkiu laimingų ir kūrybingų metų! Linkiu augti šiai puikiai erdvei :). Ačiū už įkvepiančius kūrinius!