VIDINĖ ERDVĖ. GRĮŽIMAS Į SAVE. Terapinis transformacijų kursas moterims


Su dideliu džiaugsmu dalinuosi didžiausia (kol kas) šio sezono NAUJIENA – mano NAUJU TERAPINIU TRANSFORMACIJŲ KURSU MOTERIMS „VIDINĖ ERDVĖ. GRĮŽIMAS Į SAVE.”

Tai tęstinis 7 dalių vidinių pokyčių ir ryšio su savim kūrimo kursas internetu nuo BALANDŽIO 2 D.
 
KUO YPATINGAS ŠIS KURSAS?  IR KUO JIS SKIRIASI NUO KITŲ “SIELOS NAMŲ” KURSŲ?
Tai pirmas mano kursas, kuriame dailės terapijos ir piešimo nebus. Čia vidinę harmoniją, ryšį  su savim, savo kūnu, savo siela, mokytoja ir bendramintėmis, vidines transformacijas, didesnį sąmoningumą ir naujus elgesio modelius kursime pasitelkusios kitus itin galingus sąmoningumo įrankius.

KĄ VEIKSIME IR KOKIUS ĮRANKIUS NAUDOSIME VIDINEI KELIONEI?

Kurso metu mes jaukiai ir nuoširdžiai kalbėsimės, klausysimės, juoksimės, jei norėsis – verksime, mokysimės būti tokios, kokios esame ir jausti, tai, kas jaučiasi, ugdysime sąmoningumą, emocinį intelektą, meilę ir atjautą sau, vis giliau pažinsime sakralią moterišką energiją, tekančią per mus, mūsų emocijų pasaulį ir jo ryšį su kūnu, dalinsimės, keisimės patirtimi, įsikvėpsime, atsipalaiduosime, medituosime, rašysime, šoksime, klausysimės gydančių mantrų, trauksime kortas ir jose rasime atsakymus, lavinsime vaizduotę, kūrybingumą, intuiciją ir raminsime protą, megsime ryšį  su savo kūnu, transformuosim destruktyvius elgesio modelius ir mokysimės juos keisti naujais, šalinsime įtampą, svajosime, atspindėsime viena kitą, kursime jaukų ir saugų ryšį, mokysimės įrankių, kurie leidžia giliau pažinti save ir gyventi MOTERS GYVENIMĄ IŠ VISOS ŠIRDIES.


Taigi, VIDINĖJE ERDVĖJE jūsų laukia:

·        ĮKVEPIANČIOS PASKAITOS
·        MANO AUTORINĖS MEDITACIJOS
·        TERAPINIS RAŠYMAS
·        PSICHOLOGINIŲ-DVASINIŲ KORTŲ TRAUKIMAS
·        INTUITYVUS ŠOKIS
·        GYDANTI MUZIKOS GALIA
·        MOTERIŠKO SAUGAUS MEILĖS RATO IR NUOŠIRDAUS, APJUNGIANČIO POKALBIO GALIA,
·        INTUITYVUS ASMENINIS MOKYTOJOS VEDIMAS IR LYDĖJIMAS JŪSŲ KELIONĖJE
·        SAVARANKIŠKOS UŽDUOTYS, PADĖSIANČIOS INTEGRUOTI IR PAGILINTI PASĖTAS PROGRAMAS
·        IR KITI STEBUKLAI, KURIE TEBŪNA MALONI STAIGMENA
 
LAIKAS IR TRUKMĖ:
Šis 7 dalių kursas vyks kartą per savaitę, šeštadienį nuo 11 val Lietuvos laiku. Webinaro trukmė – apie 3,5 -4 val. Užsiėmimai vyks internetu, Zoom’o programoje.
Užsiregistravusios dalyvės, neturinčios galimybės prisijungt į kurį nors gyvą eterį, gaus atitinkamą susitikimo video įrašą, dalomąją medžiagą bei galimybę užduot iškilusius klausimus specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, tad nieko nepraleisite.

AR JUMS TINKA ŠIS KURSAS?
·        Jaučiatės pavargusi, išsisėmusi, įsitempusi ir išsibarsčiusi?
·        Jaučiatės pametusi ryšį su savim ir savo kūnu?
·        Jaučiate prasmingumo, gyvenimo grožio ir įkvėpimo kasdienoje trūkumą?
·        Esate užstrigusios savikritikos, savigraužos, savigailos, nevertumo  ir nemeilės sau programose?
·        Nusibodo būt patogia gera mergaite visiems ir piktąją pamote sau?
·        Norisi didesnės vidinės harmonijos, gyvbingesnio kūno, gilesnio savęs pažinimo ir didesnės darnos su savim pačia bei aplinkiniais?
·        Pasiilgote gilaus ir prasmingo pabuvimo su savim ne vien tik su knyga ar lovoje?
·        Norite įnešti daugiau lengvumo ir meilės į savo asmeninius santykius?
·        Nedrįstate pradėti savo Širdies veiklos, o gal tiesiog nežinote, kokia ji turėtų būti?
·        Ieškote gražios ir apjungiančios moteriškos bendrystės ir iš to gimstančio gydančio jaukaus bendravimo akimirkų
·        Norite giliau susipažinti su vedamosiomis meditacijomis, rašymo terapija, intuiityviu šokiu, psichologinių kortų bei gydančių mantrų galia?
·        Norite visai savaitei įkvėpimą duodančių susitikimų ir esate pasiruošusios tarpuose padirbėti savarankiškai?

Jeigu bent į pora klausimų atsakėte teigiamai, šis kursas jums tinka.
Jis tinka ir toms mano mokinėms, kurios jau praėjo kitus mano kursus ir su nekantrumu laukė “KO NORS NAUJO”. 🙂

Žinau, kad tarp Sielos namų skaitytojų ir gerbėjų yra nemažai moterų, kurioms piešimas yra tiesiog ne jų sritis. Į didesnį ryšį ir darną su savim bei aplinkiniu pasauliu eiti norisi, bet kūryba – ne tas įrankis, kuris atrodo tinkamas. Tuomet šis kursas jums tinka, nes čia kursime, tiksliau atkūrinėsime save be piešimo. Kokios gi temos ir programa mūsų laukia?

 
Naujas kursas VIDINĖ ERDVĖ startuoja nuo 2022 metų  balandžio 2 d. Registracija jau vyksta.
 Norinčios prisijungti į grupę, rašykite adresu sielosnamairenginiai@gmail.com.
 
UŽSIĖMIMŲ GRAFIKAS IR PROGRAMA:

 
·         1 dalis – Balandžio 2 d. –  GYVENIMAS IŠ VISOS ŠIRDIES.  Susipažinimas. Paskaita “ Vidiniai resursai ir jų vagys. Kas trukdo gyventi gyvenimą IŠ VISOS ŠIRDIES.” Teminė vedamoji meditacija. Rašymo praktika. Kortos traukimas. Aptarimų ratas.
 
·         2 dalis.  – Balandžio 9 d. GRĮŽIMAS Į KŪNĄ IR ŠIRDĮ. Paskaita “ Mūsų jausmų pasaulis. Kūno ir užslopintų jausmų ryšys.” Intuityvaus šokio praktika. Teminė vedamoji meditacija. Rašymo praktika. Kortos traukimas. Aptarimų ratas.
 
·        3 dalis.  – Balandžio  23  d. – VIDINIS VAIKAS. Paskaita “ Vidinio vaiko programos. Vidinės globėjos stiprinimas”,  Teminė vedamoji meditacija. Rašymo praktika. Kortos traukimas. Aptarimų ratas.
 
·        4 dalis. –  Balandžio  30 d. – MEILĖ SAU. Paskaita “ Kaip išmokti mylėti save besąlygiškai.” Pratimas “Meilės krioklys”. Teminė vedamoji meditacija. Rašymo praktika. Kortos traukimas. Aptarimų ratas.
 
·        5 dalis. – Gegužės 7 d. – SAKRALUS MOTERIŠKUMAS. PALEIDIMAS, PRIĖMIMAS, DĖKINGUMAS. Paskaita. Sakralaus moteriškumo pažadinimas lengvumo ir magijos pritraukimui. ” Teminė vedamoji meditacija. Rašymo praktika. Kortos traukimas. Aptarimų ratas.
 
·        6 dalis. -Gegužės 14 d. – SAVO GYVENIMO KŪRĖJA. Paskaita “ Kuriamoji minčių galia. Kaip tapti savo gyvenimo kūrėja? Kaip įgyvendinti savo svajones?”. Intuityvus šokis, Teminė vedamoji meditacija. Rašymo praktika. Kortos traukimas. Aptarimų ratas.
 
·        7 dalis. –Gegužės 21 d. – ENERGIJŲ BALANSAS. Paskaita “ Vyriškos ir moteriškos energijos manyje ir mano gyvenime. Santykiai. Kaip sukurti balansą? ” Teminė vedamoji meditacija. Rašymo praktika. Kortos traukimas. Aptarimų ratas.
 
Esant bendram grupės poreikiui, pabaigus kursą, bus galimybė jį pratęsti papildant dar trimis stipriomis ir giliomis temomis, kurias pristatysiu kurso metu.

KAINA:
7 užsiėmimų kurso kaina – 210 eur. Vieta grupėje rezervuojama atlikus 110 eur avansinį mokestį. Likusi 100 eur suma mokama kelios dienos iki kursų pradžios. 

LANKOMUMAS:
Tai yra tęstiniai mokymai, kurie organizuojami kaip vientisas kūrybinio lavinimo kursas, todėl dalyvauti atskirose jo dalyse galimybės nėra.
Išklausiusios visas 7 kurso dalis, gaus kurso baigimo pažymėjimus.

Visi webinarai bus įrašomi, tad jeigu kažkurią dalį ir praleisite – bus galimybė peržiūrėti įrašą patogiu laiku ir užduot su juo susijusius klausimus specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, į kurią kelsite piešinius, komentuosite, klausinėsite ir kitaip gausite tiek mano, tiek bendraminčių palaikymą ne tik mokymų metu, bet ir tarp jų.

REGISTRACIJA: Grupė bus nedidelė, dalis vietų jau rezervuota, tad skubėkite užsiimti savąją.
Išankstinė registracija vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl kurso, galite skambinti ir man asmeniškai telefonu. +37060804554 – Aurelija

Iki pasimatymo VIDINĖJE ERDVĖJE,

Aurelija Sielos namai