Fraktalų piešimas

fraktalai vilnius 2015 ruduo

 

Kviečiame į itin didelio populiarumo sulaukusius Aurelijos Veršininės ir Brigitos Paulauskienės terapinius fraktalų piešimo kursus.

FRAKTALŲ PIEŠIMO TIKSLAS:

 • gilesnis savęs pažinimas,
 • kūrybingumo skatinimas,
 • užslėptų talentų atradimas,
 • emocinių ir psichologinių problemų įvardinimas ir koregavimas,
 • santykių su aplinkiniais gerinimas,
 • įtampos nuėmimas ir tiesiog atsipalaidavimas bei laikas sau

Korekcinis fraktalas

Viso to siekiame, piešdami ir spalvindami paprastus, tam tikromis nesudėtingomis taisyklėmis paremtus fraktalinius piešinius.

Išsamų pasakojimą apie tai, kas yra fraktalų piešimas ir kokia yra jo teikiama magija, rasite straipsnyje Fraktalų piešimas.

Siūlome jums išsamų ir labai įdomų 12 fraktalų piešimo užsiėmimų kursą. Seminarų metu pristatysime visas magiškojo fraktalų piešimo galimybes, aptarsime jų efektyvų pritaikymą ir gyvenimiškus pavyzdžius, o taip pat – skirsime daug laiko praktinei piešimo daliai. Tai tobulas atsipalaidavimas po darbo dienos ir laikas, kurį skirsime svarbiausiam žmogui mūsų gyvenime – tai yra sau, nes būtent nuo savęs pažinimo ir meilės, prasideda meilė visam pasauliui.

Gera relaksacinę nuotaiką ir gausybę įspūdžių garantuojame. :)

RENGINIUS VEDA:

Fraktalų mokytoja, dailininkė Brigita Palauskienė bei fraktalų mokytoja,dailininkė, “Sielos namų” įkūrėja Aurelija Veršininė.

RENGINIŲ VIETA: fraktalų kursai vyksta Vilniaus ir Kauno centre. Tikslią vietą pranešime visiems užsiregistravusiems.

REGISTRACIJA: Būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl kursų, skambinkite numeriu 860804554.

Artimiausi fraktalų kursai Vilniuje

Registracija į 2017 metų kursus jau prasidėjo! Skubėkite prisijungti, kol yra vietų. :)

VILNIUS

Bazinis kursas

 Praktinis piešimas ir konsultacijos*

TREČIADIENIAIS, 18:30 – 21:30

PIRMADIENIAIS, 18:30 – 21:30

Sausio 18 d. – 1 dalis

Sausio 25 d. – 2 dalis

Vasario 1 d. – 3 dalis

Vasario 6 d. -1 užsiėmimas (Korekciniai fraktalai)

Vasario 8 d. – 4 dalis

Vasario 15 d. – 5 dalis

Vasario 20 d. – 2 užsiėmimas – (Fraktalų skaitymas)

Vasario 22 d. – 6 dalis

Vasario 27 d. – 3 užsiėmimas – (Fraktalų skaitymas)

Kovo 1 d. – 7 dalis

Kovo 6 d. – 4 užsiėmimas – (Sveikatos fraktalai)

Kovo 8 d. – 8 dalis

Kovo 15 d. – 9 dalis

Kovo 22 d. – 10 dalis

Kovo 27 d. – 5 užsiėmimas – (Santykių ir norų fraktalai)

Kovo 29 d. – 11 dalis

Balandžio 5 d. – 12 dalis

Artimiausi fraktalų kursai Kaune

Bazinio kurso užsiėmimai vyks šeštadienio popietėmis nuo 15:00 iki 18:00.

Vasario 4 d. – 1 dalis
Vasario 11 d. – 2 dalis
Vasario 18 d. – 3 dalis
Vasario 25 d. – 4 dalis
Kovo 4 d. – 5 dalis
Kovo 11 d. – 6 dalis
Kovo 18 d. – 7 dalis
Kovo 25 d. – 8 dalis
Balandžio 1 d. – 9 dalis
Balandžio 8 d. – 10 dalis
Balandžio 22 d. – 11 dalis
Balandžio 29 d. – 12 dalis


DĖMESIO
– visiems, pageidaujantiems išmokti fraktalų piešimo, kurie nespėjo užsiregistruoti, netilpo į grupę arba negali prisiderinti prie užsiėmimų grafiko primename, kad tokiu atveju puikus pasirinkimas – individualūs mokymai pas fraktalų mokytoją Aureliją Veršininę. Jie vyksta Vilniuje kliento namuose ar darbovietėje, jam priimtinu tempu ir pagal asmeninius poreikius pritaikytą programą. Dėl asmeninių kursų namuose ar darbovietėje prašome susisiekti el.paštu sielosnamairenginiai@gmail.com ar skambinti tel. nr. 860804554.

*PAPILDOMI VILNIAUS praktiniai fraktalų piešimo užsiėmimai ir grupinės konsultacijos

as su brigita

Fraktalų piešimo mokytojos Brigita ir Aurelija

Nuo 2016 metų rudens Vilniaus kursų dalyviai šalia bazinio fraktalų piešimo kurso jau turi progą savo žinias užtvirtinti praktiniuose piešimo seminaruose. Šie seminarai vyks paraleliai kartu su baziniu kursu. Bazinio kurso užsiėmimai – trečiadieniais, o praktinis piešimas ir konsultacijos – pirmadieniais. Praktinių užsiėmimų metu neskubėdami praktikoje išbandysime ir išpiešime visas fraktalų rūšis, pakalbėsime apie tai, ką apie jus pasakoja jūsų, jūsų atsinešti šeimos narių ar draugų diagnostiniai fraktalai, mokysimės juos skaityti, sudėliosime asmenines rekomendacijas, kokias fraktalų rūšis ir kaip reikėtų piešti jūsų individualioje situacijoje, aiškinsimės visus klausimų sukėlusius metodikos niuansus asmeniškai, dalinsimės įspūdžiais, asmeninėmis istorijomis ir tiesiog smagiai bendrausime. Praktinį kursą ves fraktalų mokytoja Brigita Paulauskienė.

Praktinio piešimo užsiėmimų tikslas: 

 • praktiškai išbandyti ir neskubant per asmeninę patirtį perleisti visas teoriniuose seminaruose pristatomas temas
 • tai papildomas laikas ramiam piešimui, kurio gali trūkti namuose ir intensyvaus bazinio kurso metu
 • gauti asmeninį mokytojo dėmesį ir atsakymus į iškilusius klausimus
 • individualios konsultacijos fraktalų piešimo ir jų prasmės šifravimo temomis
 • rekomendacijos, kaip jums geriausia panaudoti fraktalų piešimą individualiai situacijai harmonizuoti
 • jeigu planuojate fraktalinį piešimą ateityje naudoti savo profesinėje veikloje, papildomos dalys iš tiesų yra labai vertinga galimybė įsisavinti ir užtvirtinti žinias praktikoje

Praktinių užsiėmimų programa:

 • 1 praktininis užsiėmimas:

Pagrindinis dėmesys bus skiriamas jūsų korekcinių fraktalų piešimo taisyklėms įsisavinti ir visiems niuansams aptarti, bet pagal poreikį skirsim laiko visoms jums aktualioms temoms, klausimams ir asmeninėms konsultacijoms.

 • 2 praktinis užsiėmimas:

Pagrindinis dėmesys bus skiriamas jūsų ir jūsų atsineštų šeimos narių ar draugų diagnostinių piešinių aptarimui, bet pagal poreikį skirsim laiko visoms jums aktualioms temoms, klausimams ir asmeninėms konsultacijoms.

 • 3 praktininis užsiėmimas

Pagrindinis dėmesys bus skiriamasjūsų ir jūsų atsineštų šeimos narių ar draugų diagnostinių piešinių aptarimui, bet pagal poreikį skirsim laiko visoms jums aktualioms temoms, klausimams ir asmeninėms konsultacijoms.

 • 4 praktininis užsiėmimas

Pagrindinis dėmesys bus skiriamas sveikatos fraktalų temai įsisavinti ir klausimams aptarti, bet pagal poreikį skirsim laiko visoms jums aktualioms temoms, klausimams ir asmeninėms konsultacijoms.

 • 5 praktininis užsiėmimas

Pagrindinis dėmesys bus skiriamas santykių ir norų išpildymo fraktalų temoms aptarti ir praktiškai išbandyti, bet pagal poreikį skirsim laiko visoms jums aktualioms temoms, klausimams ir asmeninėms konsultacijoms.

Dėmesio – kita svarbi informacija:

 • Praktiniai užsiėmimai skirti tik tiems, kurie tuo pačiu metu dalyvauja bazinėje programoje
 • Jie vyksta tik Vilniaus grupėje
 • Pagal poreikį galima dalyvauti tik bazinėje programoje, praktinius užsiėmimus praleidžiant – tai yra papildoma programos dalis
 • Dėl papildomų užsiėmimų poreikio galima apsispręsti jau pradėjus lankyti bazinius kursus

——————————————————————————————————————————————————

 Bazinio kurso 12 dalių programa

Fraktalų piešimas daro mus laimingais

Pristatome koncentruotą, išsamią, autorinę 12 dalių fraktalų piešimo kursų programą.

Kuo ypatinga mūsų bazinė programa?

 • Bazinės programos metu darbas vyksta koncentruotai, kas kartą susipažįstant su vis nauja tema.
 • Bazinio kurso seminarai organizuojami tik kartą per savaitę tam, kad dalyviai turėtų pakankamai laiko įsisavinti informaciją ir atlikti namų darbus.
 • Skirsime daug laiko įdomiausioms, labiausiai intriguojančioms bei sudėtingiausiai įsisavinamoms fraktalinio piešimo mokslo dalims – diagnostinių piešinių skaitymui ir meninių fraktalų piešimui.
 • Kursas yra patogiai sudėliotas taip, kad užtektų laiko įsisavinti išsamią ir labai įdomią teorinę medžiagą apie gausybę įvairiausių fraktalų rūšių bei iki soties pasimėgauti meditaciniu atpalaiduojančiu fraktaliniu piešimu.
 • Išklausius ir asmeninėje praktikoje išbandžius visas kurso temas, dalyvis gauna didelį kiekį koncentruotos informacijos bei individualios patirties fraktalinio piešimo metodikos būdų taikyme

Šio išsamaus kurso metu gausite daugiau nei dešimtmetį kauptą, nuodugnią ir įdomiai bei nuotaikingai pateikiamą medžiagą apie visas fraktalų piešimo suteikiamas galimybes, seniau naudojamas ir neseniai atrastas kryptis bei rūšis, skirtas savęs pažinimui, asmeniam tobulėjimui, savęs, sveikatos, aplinkos ir santykių su aplinka gerinimui, o taip pat maksimaliam kūrybinio potencialo atskleidimui. Bus labai smagu ir naudinga!

Jei vis dar abejojate, ar verta užsiregistruoti – paskaitykite, ką apie šiuos kursus mano mūsų mokiniai (kalba autentiška, netaisyta).Fraktalinė mandala

„Fraktalai yra galimybė įgyti žinių, kurių dėka galime prisikviesti stebuklus į savo gyvenimą, patiems juos sukurti ir pasidalinti su kitais. Nors iš pirmo žvilgsnio popieriaus lapas ir pieštukai atrodo per daug paprastai, kad būtų iš jų galima tikėtis ko nors stebuklingo, jie tampa priemonėmis pasiekti tuos lygmenis, kuriuose vyksta nuostabūs dalykai.“ – MONIKA

„Fraktalai man buvo kaip tik tas būdas, kuriuo naudodamasi galiu pažvelgti į save, atskleisti tai, kas paslėpta nuo mūsų akių ir taip tobulėti, bendrauti su savo vidiniu pasauliu, kuris yra visažinis, tik reikia išmokti tą informaciją nuskaityti. Ačiū Jums už tai, kad parodėte dar vieną būdą kaip tai padaryti.  Šios dvi Mokytojos buvo būtent tais žiburėliais, kurie nušvietė kelią į dar vieną būdą pažinti save. Žaviuosi Aurelijos ir Brigitos taktu, sąmoju, psichologinėmis įžvalgomis, gebėjimu uždegti, paskatinti ir sudominti tuo, kas miela joms pačioms. Aš jas pavadinčiau sielų terapeutėmis:) Smagu buvo susipažinti su jumis, mielosios! Mokate būti gilios, nebanalios, santūrios ir šelmiškos. AČIŪ Jums!“ – LORETA

„Aurelija ir Brigita, dėkoju už pasaulį, kurį teko pažinti fraktalų užsiėmimo metu. Ačiū, radau tai, ko ieškojau senai. Spalvos, kurios netikėjau, kad turi tokią galią, į mano gyvenimą įnešė harmoniją ir meilę, energiją ir pasitikėjimą, tikėjimą ir viltį. Sėkmės Jums!“ – AUŠRA

Daugiau atsiliepimų rasite skiltyje Atsiliepimai. 

PROGRAMA:

Seminaro trukmė – 3 val.

 1. 12318193_756540657785613_362436189_oPažintis su fraktalais ir diagnostiniai piešiniai
 • Susipažinimas
 • Įvadas į techniką
 • Diagnostinio fraktalo piešimas ir aptarimas
 1. Fraktalų metodikos nauda ir korekciniai fraktalai 
 • Fraktalų terapijos poveikis ir tikėtini rezultatai
 • Korekciniai fraktalai – kaip juos taisyklingai piešti
 • Praktinė dalis – korekcinio fraktalo piešimas
 1. Korekcinių fraktalų piešimas
 • Tolimesnis gilinimąsis į korekcinių piešinių taisykles, koloristiką ir spalvų derinius bei kita
 1. Fraktalinių piešinių skaitymo menas I dalis Vaidos laimės medis
 • Kaip skaityti fraktalą?
 • Praktinė dalis – atpažink būdingus piešinio bruožus
 1. Fraktalinių piešinių skaitymo menas II dalis

Praktinė individuali fraktalo skaitymo užduotis žodžiu

 1. Fraktalinių piešinių skaitymo menas III dalis  

Praktinė individuali fraktalo skaitymo užduotis raštu

 1. Sveikatos tema 
 • Fraktalų skaitymas sveikatos tematika
 • Sveikatos fraktalų rūšys ir jų piešimas
 1.  Meniniai fraktalai  
 • Meninių fraktalų piešimo ypatumai
 • Praktinė dalis – meninių fraktalų piešimas iš sąmoningai sukurtų intuityvių linijų
 1.  Meniniai fraktalai. 

Praktinė dalis – kitos meninių fraktalų rūšies piešimas  – objekto radimas ir išryškinimas linijų chaose

 1.     Fraktalai pažengusiemsIevos pasakiskoji istorija
 • Santykių harmonizavimo fraktalai
 • Minties formos
 • Norų išpildymo fraktalas
 1.     Fraktaliniai kristalai 
 • Minties architektūra
 • Emocijų kristalai
 • Mišrūs kristalai
 • Emocinis autoportretas
 1. Diagnostiniai testai pažengusiems

Tai nauja, eksperimentinė tema, suteikianti gilesnio savęs pažinimo galimybę, o taip pat progą įžvelgti pažangą, kurią padarėme korekcijų piešimo pagalba, lyginant pirmuosius diagnostinius fraktalus ir šiuos piešinius- testus pažengusiems.

DĖMESIO : tai autorinė programa, kurią kopijuoti ar kaip kitaip naudoti draudžiama!

————————————————————————————————————————————————–

Fraktalų kursų kaina

3 mėnesių trukmės bazinių kursų kaina – 210 eur. Yra galimybė mokėti dalimis nustatyta tvarka.

nupieskgyvenimakokionori1_p1

Jau išleista fraktalinio piešimo knyga lietuviškai!

Papildomų 5 praktinių užsiėmimų kaina – 100 eur . Dėl papildomų užsiėmimų poreikio galima apsispręsti ir pradėjus lankyti bazinį kursą.

Visas bazinis kursas su papildoma programa, mokant iš karto už viską kainuos 310 eur.

Piešimo priemonės į kainą įskaičiuotos. Bet jeigu turite savo mylimų pieštukų rinkinį – galite atsinešti.

NAUJIENA! 

Didelis įvykis fraktalinio piešimo metodikoje Lietuvoje!Į knygynus pas skaitytojus jau iškeliavo lietuviška, stora, spalvotą ir itin graži Brigitos Paulauskienės fraktalinio piešimo knyga “Nusipiešk gyvenimą, kokio nori”. Kviečiame įsigyti ir pasinerti į fraktalinio piešimo spalvingą terapiją jau šiandien. Kursų dalyviai turės galimybę įsigyti ją seminarų metu.

Kita svarbi informacija:

Tai yra tęstiniai mokymai, kurie organizuojami kaip išsamus palaipsniui dėstomas fraktalinio piešimo terapijos kursas, todėl dalyvauti atskirose jo dalyse galimybės nėra.

IšklausiusieClose-up of colored pencils in desk organizerms visus 12 BAZINIO KURSO užsiėmimų, įteikiame oficialų kompetencijos įgijimo sertifikatą su 36 mokymosi valandų skaičiumi. Jei kartu su baziniu pilnai išklausėte ir praktinį kursą, gausite sertifikatą su 51 mokymosi valandų skaičiumi.

Jokie piešimo įgūdžiai seminarams nėra būtini, nes piešti fraktalą labai lengva ir smagu – tai sugeba visi.

Būtina išankstinė registracija. Vietų skaičius ribotas, tad skubėkite registruotis.

Norėdami užsiregistruoti, rašykite adresu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jeigu turite papildomų klausimų, skambinkite nr, 860804554 (Aurelija).

Teikiame ir individualias konsultacijas, kurių laikas derinamas iš anksto. 1 val. asmeninės konsultacijos kaina seminaruose dalyvavusiam žmogui – nuo 23 eur.  Taip pat yra galimybė išklausyti visus kursus individualiai namuose arba darbovietėje Vilniaus mieste.

 

Komentuoti

2 Responses »

 1. Laba diena, džiugu kad prasidėjo fraktalų piešimo kursai Kaune. Norėčiau paklausti ar bus dar organizuojami kursai Kauno m. nes dabar vykstančius kursus tik dabar pastebėjau. O man norisi nuo pat pradžių pradėti.
  Su pagarba Danutė

  • Danute, Kaune fraktalų kursai jau 4 metai vyksta. :) Na, bet visi dalykai ateina tinkamu metu. Nauja grupė bus planuojama tik rudeniop, tai tiesiog sekite Sielos namų naujienlaiškį, pasijunkite į mano FB grupę ir tuomet tikrai nepraleisite jokių naujienų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *