Fraktalų piešimas

kaunas 2015 kovas 2

Kviečiame į itin didelio populiarumo sulaukusius terapinius fraktalų piešimo kursus Vilniuje.

FRAKTALŲ PIEŠIMO TIKSLAS:

 • gilesnis savęs pažinimas,
 • kūrybingumo skatinimas,
 • užslėptų talentų atradimas,
 • emocinių ir psichologinių problemų įvardinimas ir koregavimas,
 • santykių su aplinkiniais gerinimas,
 • įtampos nuėmimas ir tiesiog atsipalaidavimas bei laikas sau

Korekcinis fraktalas

Viso to siekiame, piešdami ir spalvindami paprastus, tam tikromis nesudėtingomis taisyklėmis paremtus fraktalinius piešinius.

Išsamų pasakojimą apie tai, kas yra fraktalų piešimas ir kokia yra jo teikiama magija, rasite straipsnyje Fraktalų piešimas.

Siūlome jums išsamų ir labai įdomų 12 fraktalų piešimo užsiėmimų kursą. Seminarų metu pristatysime visas magiškojo fraktalų piešimo galimybes, aptarsime jų efektyvų pritaikymą ir gyvenimiškus pavyzdžius, o taip pat – skirsime daug laiko praktinei piešimo daliai. Tai tobulas atsipalaidavimas po darbo dienos ir laikas, kurį skirsime svarbiausiam žmogui mūsų gyvenime – tai yra sau, nes būtent nuo savęs pažinimo ir meilės, prasideda meilė visam pasauliui.

Gera relaksacinę nuotaiką ir gausybę įspūdžių garantuojame. :)

REGISTRACIJA: Būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl kursų, skambinkite numeriu 860804554.

ARTIMIAUSI KURSAI PLANUOJAMI 2017 RUDENĮ. DATOS BUS PASKELBTOS VASARA.


DĖMESIO
– visiems, pageidaujantiems išmokti fraktalų piešimo, bet nenorintiems laukti rudens, tiems, kurie nespėjo užsiregistruoti, netilpo į grupę arba negali prisiderinti prie užsiėmimų grafiko primename, kad tokiu atveju puikus pasirinkimas – individualūs mokymai pas fraktalų mokytoją Aureliją Veršininę. Jie vyksta gyvai Vilniuje Laisvės pr., kliento namuose arba darbovietėje – mokytis galima ir dviese/trise arba nedidelėj grupėlej. Nuo šiol yra galimybė mokytis ir virtualiai būnant bet kuriame mieste ar šalyje. Individualūs mokymai vyksta klientui priimtinu tempu ir pagal asmeninius poreikius pritaikytą programą. Dėl asmeninių kursų prašome susisiekti el.paštu sielosnamairenginiai@gmail.com ar skambinti tel. nr. 860804554.

————————————————————————–

 Bazinio kurso 12 dalių programa

Fraktalų piešimas daro mus laimingais

Pristatome koncentruotą, išsamią, autorinę 12 dalių fraktalų piešimo kursų programą.

Kuo ypatinga mūsų bazinė programa?

 • Programos metu darbas vyksta koncentruotai, kas kartą susipažįstant su vis nauja tema.
 • Seminarai organizuojami tik kartą per savaitę tam, kad dalyviai turėtų pakankamai laiko įsisavinti informaciją ir atlikti namų darbus.
 • Skirsime daug laiko įdomiausioms, labiausiai intriguojančioms bei sudėtingiausiai įsisavinamoms fraktalinio piešimo mokslo dalims – diagnostinių piešinių skaitymui ir meninių fraktalų piešimui.
 • Kursas yra patogiai sudėliotas taip, kad užtektų laiko įsisavinti išsamią ir labai įdomią teorinę medžiagą apie gausybę įvairiausių fraktalų rūšių bei iki soties pasimėgauti meditaciniu atpalaiduojančiu fraktaliniu piešimu.
 • Išklausius ir asmeninėje praktikoje išbandžius visas kurso temas, dalyvis gauna didelį kiekį koncentruotos informacijos bei individualios patirties fraktalinio piešimo metodikos būdų taikyme

Šio išsamaus kurso metu gausite daugiau nei dešimtmetį kauptą, nuodugnią ir įdomiai bei nuotaikingai pateikiamą medžiagą apie visas fraktalų piešimo suteikiamas galimybes, seniau naudojamas ir neseniai atrastas kryptis bei rūšis, skirtas savęs pažinimui, asmeniam tobulėjimui, savęs, sveikatos, aplinkos ir santykių su aplinka gerinimui, o taip pat maksimaliam kūrybinio potencialo atskleidimui. Bus labai smagu ir naudinga!

Jei vis dar abejojate, ar verta užsiregistruoti – paskaitykite, ką apie šiuos kursus mano mūsų mokiniai (kalba autentiška, netaisyta).Fraktalinė mandala

„Fraktalai yra galimybė įgyti žinių, kurių dėka galime prisikviesti stebuklus į savo gyvenimą, patiems juos sukurti ir pasidalinti su kitais. Nors iš pirmo žvilgsnio popieriaus lapas ir pieštukai atrodo per daug paprastai, kad būtų iš jų galima tikėtis ko nors stebuklingo, jie tampa priemonėmis pasiekti tuos lygmenis, kuriuose vyksta nuostabūs dalykai.“ – MONIKA

„Fraktalai man buvo kaip tik tas būdas, kuriuo naudodamasi galiu pažvelgti į save, atskleisti tai, kas paslėpta nuo mūsų akių ir taip tobulėti, bendrauti su savo vidiniu pasauliu, kuris yra visažinis, tik reikia išmokti tą informaciją nuskaityti. Ačiū Jums už tai, kad parodėte dar vieną būdą kaip tai padaryti.  Mokytojos buvo būtent tais žiburėliais, kurie nušvietė kelią į dar vieną būdą pažinti save. Žaviuosi mokytojų taktu, sąmoju, psichologinėmis įžvalgomis, gebėjimu uždegti, paskatinti ir sudominti tuo, kas miela joms pačioms. Aš jas pavadinčiau sielų terapeutėmis:) Smagu buvo susipažinti su jumis, mielosios! Mokate būti gilios, nebanalios, santūrios ir šelmiškos. AČIŪ Jums!“ – LORETA

„Aurelija dėkoju už pasaulį, kurį teko pažinti fraktalų užsiėmimo metu. Ačiū, radau tai, ko ieškojau senai. Spalvos, kurios netikėjau, kad turi tokią galią, į mano gyvenimą įnešė harmoniją ir meilę, energiją ir pasitikėjimą, tikėjimą ir viltį. Sėkmės Jums!“ – AUŠRA

Daugiau atsiliepimų rasite skiltyje Atsiliepimai. 

PROGRAMA:

Seminaro trukmė – 3 val.

 1. 12318193_756540657785613_362436189_oPažintis su fraktalais ir diagnostiniai piešiniai
 • Susipažinimas
 • Įvadas į techniką
 • Diagnostinio fraktalo piešimas ir aptarimas
 1. Fraktalų metodikos nauda ir korekciniai fraktalai 
 • Fraktalų terapijos poveikis ir tikėtini rezultatai
 • Korekciniai fraktalai – kaip juos taisyklingai piešti
 • Praktinė dalis – korekcinio fraktalo piešimas
 1. Korekcinių fraktalų piešimas
 • Tolimesnis gilinimąsis į korekcinių piešinių taisykles, koloristiką ir spalvų derinius bei kita
 1. Fraktalinių piešinių skaitymo menas I dalis Vaidos laimės medis
 • Kaip skaityti fraktalą?
 • Praktinė dalis – atpažink būdingus piešinio bruožus
 1. Fraktalinių piešinių skaitymo menas II dalis

Praktinė individuali fraktalo skaitymo užduotis žodžiu

 1. Fraktalinių piešinių skaitymo menas III dalis  

Praktinė individuali fraktalo skaitymo užduotis raštu

 1. Sveikatos tema 
 • Fraktalų skaitymas sveikatos tematika
 • Sveikatos fraktalų rūšys ir jų piešimas
 1.  Meniniai fraktalai  
 • Meninių fraktalų piešimo ypatumai
 • Praktinė dalis – meninių fraktalų piešimas iš sąmoningai sukurtų intuityvių linijų
 1.  Meniniai fraktalai. 

Praktinė dalis – kitos meninių fraktalų rūšies piešimas  – objekto radimas ir išryškinimas linijų chaose

 1.     Fraktalai pažengusiemsIevos pasakiskoji istorija
 • Santykių harmonizavimo fraktalai
 • Minties formos
 • Norų išpildymo fraktalas
 1.     Fraktaliniai kristalai 
 • Minties architektūra
 • Emocijų kristalai
 • Mišrūs kristalai
 • Emocinis autoportretas
 1. Diagnostiniai testai pažengusiems

Tai nauja, eksperimentinė tema, suteikianti gilesnio savęs pažinimo galimybę, o taip pat progą įžvelgti pažangą, kurią padarėme korekcijų piešimo pagalba, lyginant pirmuosius diagnostinius fraktalus ir šiuos piešinius- testus pažengusiems.

DĖMESIO : tai autorinė programa, kurią kopijuoti ar kaip kitaip naudoti draudžiama!

————————————————————————————————————————————————–

Fraktalų kursų kaina

3 mėnesių trukmės bazinių kursų kaina – 210 eur. Yra galimybė mokėti dalimis nustatyta tvarka.

Piešimo priemonės į kainą įskaičiuotos. Bet jeigu turite savo mylimų pieštukų rinkinį – galite atsinešti.

 

Kita svarbi informacija:

Tai yra tęstiniai mokymai, kurie organizuojami kaip išsamus palaipsniui dėstomas fraktalinio piešimo terapijos kursas, todėl dalyvauti atskirose jo dalyse galimybės nėra.

IšklausiusieClose-up of colored pencils in desk organizerms visus 12 KURSO užsiėmimų, įteikiame oficialų kompetencijos įgijimo sertifikatą su 36 mokymosi valandų skaičiumi.

Jokie piešimo įgūdžiai seminarams nėra būtini, nes piešti fraktalą labai lengva ir smagu – tai sugeba visi.

Būtina išankstinė registracija. Vietų skaičius ribotas, tad skubėkite registruotis.

Norėdami užsiregistruoti, rašykite adresu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jeigu turite papildomų klausimų, skambinkite nr, 860804554 (Aurelija).

Teikiame ir individualias konsultacijas, kurių laikas derinamas iš anksto. 1 val. asmeninės konsultacijos kaina seminaruose dalyvavusiam žmogui – nuo 23 eur.  Taip pat yra galimybė išklausyti visus kursus individualiai namuose arba darbovietėje Vilniaus mieste.

Komentuoti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *