Asmeninės konsultacijos

Ko tikėtis konsultacijose ir ką apie jas sako mano klientai?

Jei jaučiatės užstrigę, paklydę, pametę ryšį su savim ar gyvenimo džiaugsmą, o gal tiesiog niekaip negalite išsivaduoti iš besikartojančių destruktyvių elgesio modelių bei varginančių santykių, nerandate savo Širdies kelio ir veiklos, kviečiu į asmenines konsultacijas internetu. Vienkartines ir ilgalaikes sesijas, kurios vyksta internetu, tad yra pasiekiamos iš bet kurios pasaulio vietos.

Savo konsultacijose naudoju dailės terapijos, gilaus įsisąmoninimo, kvėpavimo, vizualizacijos, meditacijos, kūno terapijos, paleidimo bei kitus metodus ir technikas, kurias pritaikau individualiai kiekvienam klientui pagal poreikį.

Dirbant asmeniškai, o ne grupėje, žmogui ne tik lengviau atsiverti, bet ir atsiranda galimybė, esant poreikiui eiti giliau, būtent tokiu tempu, kokio reikia individualiai, o tai padeda pasiekti daug stipresnių bei ilgiau išliekiančių pozityvių pokyčių.

Apie tokios ilgalaikės terapijos naudą, ko galima tikėtis ir kaip viskas vyksta, geriausia gali papasakoti mano buvusios klientės. Tad su dėkingumu ir dalinuosi keletu iš buvusių klienčių autentiškais atsiliepimais. Galbūt juose rasite ir savo būsenų atspindžius…

Man dailės terapija pas Aureliją padėjo pamatyti save tarsi iš šono, pažvelgti į savo vidų, atrasti, aiškiai pamatyti, kur esu užstrigusi ir iš to užstrigimo išsilaisvinti. Taip pat pamačiau, iš kur manyje susiformavę tam tikri gyvenimą apsunkinantys, ribojantys įsitikinimai, o terapijos dėka galėjau tas situacijas išgydyti.

Net dabar, rašydama, prisiminiau tuos piešinius visus ir ką tada jaučiau, mačiau bei suvokiau, bei kaip piešimo metu vyko išsilaisvinimas, savęs auginimas, išvedimas iš tų apribojimų. Ir kaip gera būdavo terapijos užsiėmimo pabaigoje, tarsi būčiau padariusi dėl savęs kažką labai labai ypatingo ir gero.

Klientė M.

Stoti į akistatą su savim, savo baimėm, pykčiu, pavydu, liūdesiu, nėra lengva. Pradžioje nesąmoningai priešinausi, veliau paleidau…Buvo ašarų, nuostabos ir tuo pačiu palengvejimo. Bet tas kelias, nueitas kartu su Aurelija terapijoje, buvo vienas geriausių mano sprendimų ir investicijų į save.

Terapijos metu augo mano sąmoningumas, suvokimas savęs, identifikavimas kas griauna ir trukdo man džiaugtis gyvenimu bei radimas priemonių valdyti bei suprasti. Tuo metu vyko STEBUKLAI, labai dideli ir maži! Ir dabar, kai padariau pertrauką, įvairiose situacijose dažnai prisimenu piešinius ir pokalbius, kurie man padeda rasti atsakymus. Žadu grįžti, nes tai pati didžiausia dovana, kokią gali sau padovanoti!

Klientė A.

Kai pradejau terapinio meno sesijas su Aurelija, buvau gana gilioje depresijoje, kai viskas, ka norėjau daryti buvo tik gulėti lovoje su serialais ir maistu, jaučiausi išsekusi nuo savo pareigu, buvimo mama, gyvenimo. Buvau jau ne metus ir ne dvejus lankiusis pas psichologę, įvairius koučerius, dirbusi savarankiškai su įvairia literatūra ir kursais, ir vis tiek jaučiausi užstrigusi, tarsi viduje būtų, kokia užrakinta skrynia, kurioje sudėtos mano baimės, ribojantys įsitikinimai, traumos, nepasitikėjimas savim ir t.t.

Darbas su Aurelija per meną buvo tas raktas, kuris atrakino tą skrynią, ir aš galėjau išimti po vieną daiktelį ir apžiūrėti, pamatyti iš arti, pajausti, suvokti, kas čia toks yra ir nuspręsti, ką noriu su tuo daryti. Kiekviena sesija man buvo su stipriom įžvalgom, suvokimais, o svarbiausia Aurelijos vedimu ir pagalba rasdavau, kaip ir kuo galiu pakeisti man nebetarnaujancius daiktelius iš tos mano skrynios.

Palaipsniui pradėjau jausti, kaip aš vis labiau pasitikiu ir vertinu save, kaip mano įtampa tirpsta, kaip silpnėja kaltės jausmas, jaučiamas ne vietoje ir ne laiku, kaip pradedu pasitikėti savo intuicija vis laviau, kaip pradedu vis daugiau kalbėti, išreikšti mintis, rasti žodžius, ką ir kaip pasakyti, kaip pradedu jaustis laisviau tarp žmonių, nepriklausomai, ar pažįstu juos ar ne, atradau, kaip ir kur noriu save realizuoti ir dar daug visko. 

Klientė L.

Kodėl dailės terapija? Todėl kad tai visai paprastas būdas prieiti prie nepaprastų dalykų. Lengvai, sakyčiau, net vaikiškai, žaidžiu-piešiu, leidžiu veikti fantazijai ir intuicijai popieriaus lape. Visai nesvarbu naudojama technika, „moku/nemoku“ balsai, pats metodo vertinimas (suveiks/nesuveiks). Visada ištinka tas momentas, kai priartėju prie gilesnio savo sluoksnio, kai nebegaliu sau meluoti ar apsimetinėti, kad tai ne mano. Mano paslėptas vidinis „kažkas“ tampa matomas dailės terapijos pagalba.

Kodėl Aurelija? Todėl, kad vis tik yra svarbu, su kuo keliauju po savo vidinį nepažintą pasaulį. Svarbu pasijausti saugiai, pasitikėti. Tada net ir nemaloniausios kelionės atkarpos tampa įveikiamos. Keliauti su Aurelija buvo saugu, kaip su patikimu vedliui, užtikrintu savo srities meistru.

Kas pasikeitė po dailės terapijos? Aš pati. Mano požiūris į mane, į mano aplinką, aplinkinius. Užaugau ir toliau tęsiu augti savarankiškai naudodama susitikimuose taikytas „praktikas“. Savęs pažinimas neturi pabaigos. Tad tikra dovana turėti šią patirtį ir įrankių, kurių dėka toliau tvirtėju šiame kelyje, gyvenime..”

Klientė I.


Jeigu skaitydamos atsiliepimus pajautėte, kad ir jums reikia tokios į savo vidų nukreipiančios rankos, rašykite man el. paštu adresu sielosnamairenginiai@gmail.com ir pakalbėsime dėl visų sąlygų bei galimybių. Taip pat dėl sąlygų galite skambinti man asmeniškai numeriu +37060804554.

Ramybės ir pilnatvės linkėdama jums visiems.

Aurelija Sielos namai

Naujiena

Įsigykite patikusią meditaciją ir parsisiuntę į savo įrenginį, klausykitės įrašo kada tik jums patogu!