A child drawing a picture of a cat

 

Jeigu mano organizuojamų fraktalų piešimo kursų laikas ar programa jums netinka, kvečiu mokytis fraktalų terapijos individualiai ir patogiai jūsų namuose ar darbo vietoje Vilniuje.

Mokytis galima po vieną, su draugu ar keliese su draugais, kolegomis, šeimos nariais. Kuo jūsų daugiau, tuo kaina žmogui mažesnė.

Individualių mokymų laikas lankstus – tiek darbo dienomis ar vakarais, tiek ir savaitgaliais.

Asmeninių konsultacijų metu tiek laiką, tiek programą, tiek ir mokymosi tempus derinsime kartu su klientu pagal jo galimybes, poreikius ir turimas žinias.

Dėl kainų ir sąlygų rašykite adresu sielosnamairenginiai@gmail.com.

Virtualus mokymasis – individualūs webinarai

fraktalu webinarasNuo šiol galite mokytis fraktalų piešimo, kad ir kokioje šalyje ar mieste gyventumėte! Turiu prisipažinti, kad anksčiau į virtualų mokymosi būdą žiūrėjau gan skeptiškai, bet atsiradus vis didėjančiam poreikui, atsakingai išbandžiusi šiuolaikines technologijas ir įsitikinusi metodo efektyvumu, kviečiu mokytis fraktalų piešimo pagal asmeniškai sudarytą programą virtualiai, naudojantis skype programa bei kameromis.

Taigi, jei jau seniai svajojate apie fraktalų piešimą, bet galimybės atvykti į grupinius kursus Vilniuje neturite, o gal netgi gyvenate ne Lietuvoje, tai puiki galimybė jums pasinaudoti visais fraktalinio piešimo teikiamais pliusais neišeinant iš namų. Taip sutaupysite ne tik daugybę laiko, bet ir pinigų.

Atraskite terapines fraktalinio piešimo galias patys ir skleiskite šį metodą visame pasaulyje kartu su manimi. 🙂

Dėl kainų ir sąlygų rašykite adresu sielosnamairenginiai@gmail.com.

  Fraktalų vakarėliai

Fraktalai sventese reklama

Nusibodo visuomet vienodi gimtadieniai, mergvakariai ir įmonės vakarėliai? Norėtumėte nuveikti su draugais ar kolegomis kažką naujo, įdomaus ir prasmingo, daugiau sužinoti apie save ir susipažinti su nuostabiu fraktalų terapijos pasauliu? Pasikvieskite fraktalus į svečius! Tokia šventė dar ilgai išliks jūsų ir jūsų svečių geruose prisiminimuose bei turės išliekamąją vertę, nes gautas žinias galėsite ir toliau sėkmingai naudoti savarankiškai namuose.

Siūlau net 4 skirtingas temas,  kurias galite rinktis pagal auditoriją ir poreikius. Užsiėmimo trukmė: 3-3,5 val.

  1. Piešinys-testas, kuris atskleidžia mūsų vidinio pasaulio grožį ir paslaptis – psichologinės tematikos užsiėmimas, kuris labiausia tinka mišrioms suaugusių kompanijoms – taip pat ir vyrams
  2. Vidinės Deivės piešimas, skirtas moteriškos energijos bei intuicijos didinimui  – labiau kūrybinis užsiėmimas, kurį rekomenduoju moterų kolektyvui
  3. Gyvybės medžio piešimas – žmogaus ir medžio paralelė, stiprybės sėmimąsis iš Žemės bei protėvių – kūrybinis užsiėmimas, kuris tinka mišriems kolektyvams
  4. Fantastinis fraktalinis paukštis – šią kūrybinę temą rekomenduoju vaikams, paaugliams bei suaugusiems

Dėl vakarėlio ar įmonės mokymo kainų ir sąlygų rašykite adresu sielosnamairenginiai@gmail.com.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2 komentarai »

  1. Pingback: NAUJIENA - fraktalinio piešimo EKSPRES kursai - Sielos Namai

  2. Pingback: Mano teikiamos paslaugos - Sielos Namai