Apie mane

Užaugau namuose, kvepiančiuose aliejiniais dažais tapytais paveikslais, pilnuose dainų, eilėraščių, kūrybos.

Taip pat visą gyvenimą labai domino žmogaus prigimtis, įvairios terapijos formos ir būdai padėti sau, atskleisti stipriausius savo sugebėjimus ir geriausiai juos pritaikyti profesinėje savirealizacijoje. Taip padedant ne tik sau, bet ir kitiems.

Taigi kūrybė saviraiška ir saviugda visuomet buvo dvi neatsiejamos mano gyvenimo dalys.

Tikiu, kad duodantys delnai niekuomet nebūna tušti. Tikiu, kad gerais, pozityvios energijos kupinais dalykais dalintis ne tik labai gera, bet ir tiesiog gyvybiškai būtina, nes siunčiama kitiems energija ne tik neišsisemia, bet ir visuomet plečiasi.

Esu dailininkė, dailės terapijos ir sąmoningumo praktikė, transformacinių kursų moterims kūrėja, dvasinė mentorė bei intuivyti vedlė. Visgi, visų pirma, esu siela, kurios tikslas – ĮKVĖPTI ŽMONES JAIS PAČIAIS. Ir stengiuosi tai daryti pačiose įvairiausiose savo kūrybos formose:

  • Mano autoriniuose kūrybinės saviraiškos ir dailės terapijos bei transformaciniuose kursuose moterims,
  • individualiose konsultacijose,
  • mano kuriamose audio meditacijose
  • asmeninio augimo straipsniuose,
  • mano intuityvios tapybos programiniuose paveiksluose
  • kiekviename prisilietime prie kito žmogaus širdies…


Štai ką apie mane kaip mokytoją rašo mano mokiniai:

"Stebėti ženklus, būti atmerktomis akimis, atvira širdimi. Rasti dienoje laiko pajusti Visatos alsavimą ir įkvėpti tuo pačiu ritmu. Atpažinti, ko reikia tavo sielai ir žengti pirmuosius žingsnius širdies keliu –   Tokie pokyčiai atsirado šiame mano gyvenimo etape sutikus nuostabią mokytoją Aureliją. Ji ne tik atvėrė langą į magišką spalvų pasaulį, bet ir kažkokiu paslaptingu nejuntamu būdu parodė kelią į save. Kiekvienas užsiėmimas vis kitoks, suvirpinantis naują stygą, vedantis vis tolyn ir gilyn. Geras mokytojas moko ne žodžiais, o gyvenimo pavyzdžiu – tokia yra mokytoja Aurelija, kupina džiaugsmo, pozityvios energijos, su didžiule meile ir aistra besidalinanti gausybe savo talentų su savo mokiniais. Ji kaip šaltinis, kaip atviras indas, iš kurio norisi semti gyvybės vandenį. Aurelijos pamokos paliečia, įkvepia, keičia. Po užsiėmimo jautiesi kaip ant sparnų, prisipildęs pozityvios energijos, pažadinęs savyje besąlyginę meilę ir jaučiantis užgimstantį norą tą meilę spinduliuoti aplinkiniam pasauliui. Ir suvoki, kad jau nebebūsi toks, kaip buvai…ir nuojauta kužda, kad pokyčiai tik prasideda" - Dalia.

Kaip gimė "Sielos namai" ir kur spėjome per 10 metų nukeliauti drauge?

Kai 2012 metų spalį publikavau pirmąjį „Sielos namų” įrašą nežinojau, į kokią kelionę leidžiuosi ir kas manęs joje laukia. Tiesiog jaučiausi stipriai vedama. Todėl pasitikėjau ir ėjau paskui savo širdį.

Ir toje kelionėje buvau gausiai gausiai apdovanota. “Sielos namai“ projektas, prasidėjęs kaip asmeninis tinklaraštis,  su laiku virto daugiasluoksniu projektu, apjungusiu įvarias veiklas ir tūkstančius širdžių susitikimų...

Kartu su projektu augau ir sąmoningėjau kelis kartus greičiau nei prieš tai. Mokiausi, mokiau, leidausi lydima savo vedlių ir pati lydėjau kitus. Į savo vidų, į širdį, į savęs ir savo vidinės galios bei harmonijos susigrąžinimą. Išbandžiau ir pati sukūriau ne vieną metodiką, transformacinę programą, terapinius įrankius….

Dabar, atsisukusi atgal matau ilgą nueitą kelią, kuriame man šypsojosi tūkstančiai trumpalaikių mokinių, geras šimtukas tų, su kuriais kartu nuėjome ilgą kelio atkarpą kartu ir vėl išmokome džiaugtis savim ir gyvenimu… Kiek dažų išdažyta, kiek širdžių apgydyta, kiek ašarų išverkta ir juokų prijuokauta, kiek dulkių nuo vidinių kambarių nuvalyta ir kiek magiško artumo, bendrystės akimirkų drauge patirta…. Pripiešta paveikslų, piešinių, mandalų, fraktalų. Prirašyta šimtai tūkstančių žodžių, kurie palietė kitų širdis. įkvėpė, sukrėtė, žadino – tiek, kiek to reikėjo. Įgarsinta dešimtys mano autorinių meditacijų. Prikurta autorinių programų – „Spalvingi pasimatymai su savim”. „Gyvenimas iš visos širdies” ir kt…. Atidaryta ir uždaryta „Sielos namų studija. Vilniuje” . Surengtos dvi autorinės ir kelios grupinės parodos… Prisijaukintas internetinių renginių formatas…

O dar tame kelyje gimė sielos draugystės, tebesitęsiančios iki šiol.

Žodžiu, galėčiau vardinti ir vardinti iki begalybės.

Dėkoju kiekvienam iš jūsų, kuris drauge su „Sielos namais” ir manim buvote šioje kelionėje. Dėkoju už jūsų palaikymą, atgalinį ryšį, šypsenas, dovanas, finansinę paramą, energiją ir laiką, kurią skyrėte straipsnių skaitymui, dalinimuisi. Dėkoju tiems, kuriuos teko laimė sutikti gyvai ir tiems, kurie eina drauge tylomis, būdami kitoje ekrano pusėje, visgi visada šalia.

Dėkoju tiems, kurie prisijungė tik dabar. Keliaukime toliau drauge – juk bendrystėje tai daryti daug smagiau!

Su meile,
Aurelija Sielos namai

O čia galite susipažint su manim ir mano veiklom trumpame video interviu su Jarūne

Click to play

Naujiena

Įsigykite patikusią meditaciją ir parsisiuntę į savo įrenginį, klausykitės įrašo kada tik jums patogu!