heavenly-sun-rays-f5 - big

Mieli mano blogo skaitytojai,

Šis asmeninio ir dvasinio tobulėjimo blogas – tai vienas iš man žinomų įrankių, kuriam padedant, noriu padalinti su jumis savo gyvenimo patirtimis, įžvalgomis, mintimis ir atradimais tiek kūrybinėje, tiek – dar svarbiau – dvasinėje erdvėje. Juk net ir domėdamiesi panašiais dalykais, esame tokie skirtingi ir turime visiškai skirtingas gyvenimo istorijas bei patirtis, esame mokęsi iš skirtingų knygų, situacijų bei mokytojų. Šio blogo įrašai, kūrybos darbai (tapyba, poezija ir dainos) ir pasakojimai yra mano augimo įrankiai ir pakeleiviai, kurie buvo ir tebėra begalo svarbūs ieškant kelio į save ir rakto nuo Visatos paslapčių. Galbūt kuri nors mano mintis, kūrinys ar išgyventa situacija įžiebs kibirkštėlę ir jūsų širdyje bei galvoje… Tuomet būsiu Visatai už tai labai dėkinga.

Nors svetimos knygos, pamąstymai ir straipsniai mane dažnai įkvepia, visgi viskas, ką rasite Sielos namuose, yra mano autorinių minčių vaisius, perleistas per mano asmeninę patirtį, ne kartą išbandytas ir patikrintas.

Kodėl blogą pavadinau „Sielos namai”?

Ar žinot tą žodžiais sunkiai nusakomą dvasinės ramybės ir harmonijos jausmą? Vieniems per jį norisi be priežasties verkti iš laimės, kiti – tiesiog visus įvykius ir supančius žmones staiga išvysta kaip tobulai prasmingas ir būtinas dėlionės detales, treti netenka kalbos dovanos ir tiesiog kuriam laikui nuskęsta visiškoj ramybėj…. Tai ne akimirka ir ne būsena, nes ji neturi apibrėžtų laiko rėmų. Šis jausmas (?) neturi garsų, bet tai ir nėra tyla, nes jame visuomet gali justi nenutylantį vienintelį tikrą Visatos pulsavimą. Ten, toje erdvėje sielai būti labai gera. Ten ji jaučiasi namuose. Rašau šį blogą ir dalinuosi patirtimis, linkėdama šį nuostabų jausmą patirti kiekvienam. Lai jūsų siela randa namus, kuriuose jai gera.

Aukime, mokykimės, tobulėkime ir dalinkimės dvasiniais atradimais kartu. Ačiū, kad esate su manimi.

Su meile,

Sielos namai

Kontaktai

Jei turite kokių nors klausimų, pasiūlymų, komentarų ar atsiliepimų, rašykite man adresu sielosnamairenginiai@gmail.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

10 komentarai »

  1. Labas Aurelija! Idomu skaityti apie svytuokli,beto noreciau zinoti ar jie skiriasi svytuoklis nuo adatos burimas kuriame yra abecele,skaiciai,Taip,Ne,siulos spalvos iveriant i adata,zvake ir kryziukas? Mano pusbrolis ta pabande. Su pagarba Vytautas.

  2. sveiki,malonu pasiskaityti,šias temas mėgau visa savo gyvenimą,jos mane augino ir keitė. Malonu,kad jaunimas yra labai gražus. Norėčiau paklausti ,gal galite parekomenduoti panašių draugijų ar svetainių vyresnio amžiaus žmonėms. Gyvenu užmiestyje,labai sunku surasti bendraminčių žmonių. Ačiū.
    Gražina