Spalvingi pasimatymai – MANDALŲ kursai

Mandalų kūrimo, sakralinės geometrijos bei kitų autorinių metodikų kursas

Kviečiu prisijungt į didelio populiarumo sulaukusį mano autorinį terapinių-kūrybinių užsiėmimų kursą moterims SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIM, kuris vyksta internetu kartą ar du per metus.

Tai tęstinis 11 dalių kursas moterims, skirtas savęs pažinimui, kūrybingumo, intuicijos lavinimui, savivertės ir meilės sau didinimui, ryšio su savim harmonizavimui bei gilinimui, o taip pat - vidinio balanso ir emocinio intelekto auginimui.

Kurso metu supažindinsiu jus išsamiai su mandalų kūrimu įvairiomis technikomis o taip pat pristatysiu 6 savo autorines itin pasiteisinusias dailės terapijos metodikas, kurias mano mokinės įvertino kaip “itin giliai paliečiančias, nustebinusias, leidusias pažvelgt į savo vidų, pagaliau pasiryžti vidiniam pokyčiui, paleidimui, atvedusias pirmus žingsnius į didesnį savęs priėmimą ir t.t.”.

Jei iki šiol domėjotės mandalų kūrimu, sakraline geometrija ar kitomis dailės terapijos metodikomis, bet vis neturėjote progos pažinti šias priemones giliau – tai jūsų šansas! Ir dabar tai galite padaryti iš bet kurio pasaulio kampelio, patogiai likdamos savo namuose.

kas mūsų laukia kursuose?


 • MANDALOS. Susipažinsime su simetriškų asmeninių mandalų, atspindinčių mūsų vidinį pasaulį, kūrimu.  Pasimokysime išgirsti, ką per jų simbolius ir spalvas apie jus kalba pasąmonė. Pabaigus kursą turėsite gilesnį savęs pažinimą ir įrankius jo atliepimui.
 • TECHNIKOS. Pasimėgausime profesionaliomis akvarelinėmis, akrilinėmis ir kitokiomis technikomis – liejimu, taškavimu, tapyba. Paragausime meditacinės grafikos ir raštų kūrimo. Atskleisiu jums profesionalių akrilinių efektų paslaptis ir pamokysiu, kaip dirbti su reljefu. Išmoktas metodikas galėsite pritaikyti ne tik mandaloms kurti, bet ir tapant modernius paveikslus ant drobės.
 • SAKRALINĖ GEOMETRIJA IR ŠVENTI SIMBOLIAI. Susipažinsime su magiškąją sakraline geometrija ir tuo, kaip genialiai ir tobulai sukurta Visatos struktūra. Taip pat pasimokysime pačios savo mandalose kurti gydančius ir saugančius  sakralinius simbolius.
 • AUTORINĖS METODIKOS. Supažindinsiu jus su savo autorinėmis metodikomis, kurias kaip dailės terapijos specialistė esu atradusi pati. Kurso metu jums duosiu labiausiai dalyves palietusias ir pasiteisinusias temas. Jaukinsimės saugumo, vedimo, pasitikėjimo jausmą didinančius „šerkšno fraktalus“, lipdysime „grafinę fraktalinę norų mandalą“, padedančią pildytis mūsų norams, pasikviesim į svečius energetinių centrų mandalas, o jose užauginsim savo vidinį totemą… Gilesniam savo emocijų pasaulio pajautimui pasinersime į spalvingą monotipiją ir kursime savo emocijų medžius.. Ir tai dar toli gražu ne visi stebuklai...
 • MEDITACIJOS, KORTOS IR RAŠYMO TERAPIJA. Intuicijos ir ryšio su savo vidiniu AŠ didinimui kiekvieno LIVE metu turėsime grupines mano vedamas meditacijas, kurių įrašus galėsite kartoti tiek kartų, kiek norėsis. Atsakymų nuo vidinio mokytojo ieškosime metaforinėse kortose. O taip pat mokysimės įsižodinti savo patirtis bei bendrauti su savo pasąmone per rašymo terapiją.
 • PATOGUS FORMATAS. Net jei esate išskirtinai gyvų renginių gerbėja, šis internetinis kursas jus nustebins savo jaukumo ir artumo atmosfera. Kursų dalyvės dažnai sako, kad "toks jausmas, jog visos prie vieno stalo sėdim." Na, o internetinis formatas leis susijungti net ir būnant per didelį nuotolį bei sutaupys daug laiko. O video įrašus grupėje galėsite žiūrėti kiek tik norit ir kada tik jums patogu.

nori dar daugiau? prašom!


 • BENDRYSTĖ SAUGIOJE ERDVĖJE. Čia bus daug jaukaus ir šilto apsijungimo į sielų bendrystę su bendramintėmis, juoko ir ašarų, artumo, naujai užsimezgusių pažinčių ir jausmo, kad esi priimamas toks, koks esi. Mano sukuriamą saugią, nuoširdaus ir artimo ryšio kūrimui skirtą erdvę dalyvės vadina “Aurelijos meilės burbulu”. Kodėl? Nes šiame burbule, pajutusios šiltą besąlyginio priėmimo ir bensrystės stebuklą, palengva atsiveria net labiausiai užsivėrusios širdys, o įtemptą žvilgsnį pakeičia šiltos šypsenos…
 • Naujas kurso formatas leis metodinę medžiagą žiūrėti savarankiškai - lėtu, patogiu tempu ir tada, kai jums patogu. O bendrystės kūrimui turėsime uždarą FB grupę bei kas savaitinius 2.5-3 val trukmės LIVE susitikimus online. Taip turėsite daug patogesnį mokymosi tempą ir galimybę mėgautis bendryste, kada tik norisi.
 • Skirsime laiko vidinės globėjos (meilės ir rūpesčio sau) auginimui, ryšio su vidiniu vaiku mezgimui bei vidinio kritiko harmonizavimui.
 • Mokysimės atskirti, ar veikiame iš mažo vaiko, sveiko adekvataus suaugusio, ar išmintingos sielos perspektyvos, kas padės ugdyti didesnį sąmoningumą.
 • EMOCINĖS GEROVĖS DIDINIMAS. Kaip mokytoja saugiai jus lydėsiu per visas jūsų patirtis. Visos mano metodikos yra skirtos mūsų emocinės gerovės kūrimui – ryšio su savim mezgimui, atsipalaidavimui, pasitikėjimui, savivertės auginimui, savo vidinės erdvės puoselėjimui, šešėlio apkabinimui ir gydymui, besąlyginės meilės sau didinimui ir t.t.
 • NEPAMIRŠTAMAS NUOTYKIS, KURIS GALI PAKEISTI TAVO GYVENIMĄ. Taigi tai bus ne šiaip dar vienas piešimo kursas… Jūsų laukia 11 spalvingų susitikimų, skirtų pabūti susijungus ne tik protu, bet ir širdimi. Su savim bei bendraminčiais. Tai tarsi spalvingi pasimatymai su svarbiausiu žmogum pasaulyje – SAVIMI. Kursus baigusios dalyvės sako, kad neužmirš šio patyrimo visą gyvenimą, nes tai buvo geriausi pasimatymai su savim ir bendramintėmis bei kūryba..

kaip prisijungti?

Registracija į laukiančių grupę

Artimiausia nauja grupė startuoja 2024 kovo 14 d., bet LAISVŲ VIETŲ JOJE NEBĖRA. 

Tačiau jau galima registruotis į laukiančių grupę, kuri planuojama rugsėjo antroje pusėje ir taip pat jau po truputį pildosi.

   Tuomet vasarą, paskelbus registraciją į naują rudens grupę, turėsite pirmumo teisę pasitvirtinti savo vietą. 

Registracija vykdoma el. adresu sielosnamairenginiai@gmail.com

DĖMESIO - NAUJAS KURSŲ FORMATAS!

Nuo šiol kursas „SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIM ” vyks kartą ar du metuose ir bus organizuojamas nauju, dar patogesniu ir labiau prie mūsų intensyvaus gyvenimo ritmo pritaikytu formatu.

Susitiksime kartą per savaitę į 2.5-3 val trukmės live’us ketvirtadienio vakarais nuo 18 val. Lietuvos laiku. O visą teorinę ir techninę video medžiagą, meditacijas ir visa kita dalyvės gaus uždaroje FB grupėje video įrašuose, kuriuos galės savarankiškai, sau patogiu laiku peržiūrėti savaitės eigoje. Tai leis mokytis savo tempu, su galimybe atsisukt norimas paskaitų dalis, sustabdyt ir pakartot tai, kas neaišku.

Live online susitikimus skirsime klausimų, jūsų kūrinių ir vidinių procesų aptarimui, mano kaip mokytojos įžvalgoms ir palaikymui, bendrystės kūrimui, metaforinių kortų traukimui, itin stiprioms grupinėms meditacijoms, kurių metu dalyvės dažnai pirmąkart gyvenime iš tiesų įeina į gilaus atsipalaidavimo ir sąmonės išsiplėtimo būsenas ir parsineša iš jų stiprias įžvalgas bei kitiems stebuklams, kuriais paprastai mus apdovanoja šis magiškas kursas.

žiūrėti video apie kursus

LAIKAS IR TRUKMĖ:

Kurso LIVE susitikimai vyks kartą per savaitę, ketvirtadienio vakarais nuo 18 val Lietuvos laiku. Susitikimų trukmė – 2,5-3 val.

Užsiregistravusios dalyvės, neturinčios galimybės prisijungt į kurį nors gyvą eterį, gaus atitinkamą susitikimo video įrašą, kaip ir visą mokomąją medžiagą bei galimybę užduot iškilusius klausimus specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, tad nieko nepraleisite.


UŽSIĖMIMŲ GRAFIKAS IR PROGRAMA:


LIVE SUSITIKIMŲ GRAFIKAS:

 1. Kovo 14 d. 
 2. Kovo 21 d.
 3. Kovo 28 d. 
 4. Balandžio 4 d.  
 5. Balandžio 11 d.  
 6. Balandžio 18 d.  
 7. Balandžio 25 d.
 8. Gegužės 2 d.
 9. Gegužės 9 d. 
 10. Gegužės 16 d.
 11. Gegužės 23 d. 
 12. Gegužės 30 d.


 PROGRAMA:


 • 1 dalis –  Pažintis su mandalomis, jų kilme, įvairiomis jų kūrimo technikomis, poveikiu. Pagalbinių modelių braižymas. Asmeninės mandalos piešimas.
 • 2 dalis  –  Spalvų reikšmės, derinimas. Kupolinio ir žiedinio modelio kūrimas. Akvarelinė laboratorija. Intuityvios akvarelinės mandalos piešimas ir aptarimas.
 • 3 dalis  – Sakralinė geometrija. Gyvybės gėlės ir kitų modelių kūrimas. 
 • 4 dalis – Sakralinė geometrija II. Šventi simboliai ir sakralinė geometrija mandalose. Kaip sukurti gydančią mandalą?
 • 5 dalis –  Mano autorinė tema – Fraktaliniai šerkšno žemėlapiai. Darbas su saugumo jausmu ir pasitikėjimu vedimu.
 • 6 dalis – Mano autorinė tema – Grafinė fraktalinė norų mandala. Kaip padėti mūsų norams pildytis?
 • 7 dalis – Mano autorinė tema – Monotipinis emocijų koliažas. Kokios emocijos manyje gyvena?
 • 8 dalis - Mano autorinė tema – Emocijų mandala. Grafika, simboliai, darbas su pasirinkta emocija.
 • 9 dalis – Mano autorinė tema – Toteminė mandala. Darbas su energetiniais centrais, spalvom ir vidiniais totemais.
 • 10 dalis – Taškinės mandalos.  Vidinio vaiko, sveiko suaugusio ir aukščiausiojo AŠ požiūrio taškai. Šventoji trejybė. Trikverta simbolio kūrimas. Taškavimo technika ir taškinės mandalos kūrimas.
 • 11 dalis – Tapyba. Vidinė globėja, vidinis kritikas ir vidinis vaikas. Profesionalūs akriliniai efektai. Reljefo kūrimas, Mandalos tapyba ant drobės. 


Esant bendram grupės poreikiui, pabaigus kursą, bus galimybė jį pratęsti papildant dar trimis itin dalyves palietusiomis ir jų simpatijų užsitarnavusiomis dailės terapijos temomis, kurias pristatysiu kurso metu.

KAINA:


11 dalių kurso kaina  – 385 EUR.

Vieta grupėje rezervuojama atlikus 200 EUR avansinį mokestį. Likusi suma mokama kelios dienos iki kursų pradžios.

Susirinkus daugiau norinčių nei telpa grupėje, pirmumo teisė dalyvauti kursuose suteikiama toms, kurios susimokėjo pirmos.

Registruojantis į kursą iki vasario 15 dienos, yra galimybė už kursus mokėti dalimis per 3 kartus. Tokiu atveju pirma avansinė įmoka, patvirtinanti vietą grupėje - 135 EUR. Dėl šių mokėjimo sąlygų patikslinimo, rašykite asmenine žinute adresu sielosnamairenginiai@gmail.com 

MOKĖJIMO BŪDAI: Už kursus galima mokėti į lietuvišką banko sąskaitą, Revoliut'ą arba per PAYPAL (pastarojo atveju, mokamas papildomas 5% mokestis nuo sumos).


KITOS SĄLYGOS:


Išklausiusios visas kurso temas, gaus kurso baigimo pažymėjimus.

Visi LIVE online susitikimai  bus įrašomi, tad jeigu kažkurį ir praleisite – bus galimybė peržiūrėti įrašą patogiu laiku. Visa metodinė mokomoji medžiaga - teorija ir praktika - visuomet bus pasiekiama grupėje, tad mokytis galėsite jums patogiu metu.

Speciali uždara FB grupė. Su naujom temom susijusius klausimus galėsite užduoti specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, į kurią kelsite piešinius, komentuosite, klausinėsite ir kitaip gausite tiek mano, tiek bendraminčių palaikymą ne tik mokymų metu, bet ir tarp jų.

Jokie piešimo įgūdžiai, norint dalyvauti kursuose, NEBŪTINI – visų technikų išmoksime kartu. Net jei manote, kad piešti nemokate – prisijunkite ir pamatysite, kad piešti gali visi.

REIKALINGOS PRIEMONĖS:


Kursui reikalingų dailės ir piešimo priemonių sąrašą gausite užsiregistravusios – visas jas galima užsisakyti internetu. 

Mokymai vyks internetinėje ZOOM programoje.

REGISTRACIJA:


Grupė bus nedidelė, dalis vietų jau rezervuota, tad skubėkite užsiimti savąją. Išankstinė registracija vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl užsiėmimų, rašykite ar skambinkite numeriu +37060804554 (Aurelija).

ATSILIEPIMAI

Daugiausia į mano kursus žmonės ateina pagal asmenines rekomendacijas. Man tai yra didelį džiaugsmą sukeliantis faktas, nes blogų kursų žmonės paprastai kitiems nerekomenduoja. 😀

Visgi, jeigu dar svarstote, ar tikrai verta dalyvauti, paskaitykite, ką apie šiuos mano mokymus rašo juos baigusios mokinės.

"

"Šie spalvingi pasimatymai - tai patys geriausi pasimatymai, kuriuose ne mažiau meilės, nuotykių, jaudulio ir reikšmės, negu pasimatymai su savo mylimuoju. Susitikinėti su savimi išties reikalauja be galo daug drąsos, bet kai “šalia” yra stipri mokytoja ir palaikanti komanda - tampa lengviau, saugiau ir aiškiau."


Ieva

Registruojuosi!

Grupė bus nedidelė, dalis vietų jau rezervuota, tad skubėkite užsiimti savąją.

Išankstinė registracija vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com.