MANDALŲ KŪRIMO bei kitų autorinių dailės terapijos metodikų kursas INTERNETU

Gera žinia, kurios kai kurie iš jūsų jau seniai laukėte! Pradėkime 2021 metus su spalvomis, kūryba, atsipalaidavimu ir gilesniu savęs pažinimu bendrystėje su bendraminčiais.

Kviečiu prisijungt į mano naują terapinių-kūrybinių užsiėmimų kursą moterims SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIM, kuris vyks internetu nuo vasario 13 d.

Tai tęstinis 10 dalių kursas moterims, skirtas savęs pažinimui, kūrybingumo lavinimui, vidinio balanso ir emocinio intelekto didinimui bei vidinės būsenos harmonizavimui.

Kurso metu supažindinsiu jus išsamiai su mandalų kūrimu įvairiomis technikomis o taip pat pristatysiu 6 savo autorines itin pasiteisinusias dailės terapijos metodikas, kurias mano mokinės įvertino kaip “itin giliau paliečiančias, nustebinusias, leidusias pažvelgt į savo vidų ir t.t.”.

Jei iki šiol domėjotės mandalų kūrimu, koliažu, monotipija ar kitomis dailės terapijos metodikomis, bet vis neturėjote progos pažinti šias priemones giliau – tai jūsų šansas! Ir dabar tai galite padaryti iš bet kurio pasaulio kampelio, patogiai likdamos savo namuose.

Kas yra SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIMI?

Tai smagus, spalvingas, daug įvairių technikų pristatysiantis ir į emocinę bendrystę apjungsiantis kūrybinės terapijos kursas, kuriame net 10 savaičių šeštadienio arba sekmadienio rytais keliausime po jūsų vidinio pasaulio vandenis ir jo spalvas.

Susipažinsime su simetriškų asmeninių mandalų, atspindinčių mūsų vidinį pasaulį ir padedančių susicentruoti, kūrimu. Pasimokysime jas prakalbinti per simbolius ir spalvas. Pasimėgausime profesionaliomis akvarelinėmis, akrilinėmis ir kitokiomis technikomis.

Paragausime meditacinės grafikos ir raštų kūrimo. Paskanausime smagių koliažų, kurie parodys, kokie mes manome esantys ir kokius save parodome kitiems.

Gilesniam savo emocijų pasaulio pajautimui pasinersime į spalvingą monotipiją, kurią vėliau galėsite pritaikyti kurdami modernius tapybiškus paveikslus ant drobės.

Tapysime ant drobės,  taškuosime,  liesime akvarelę…

Kas dar? Jaukinsimės saugumo, Vedimo, pasitikėjimo jausmą didinančius „šerkšno fraktalus“, lipdysime „grafinę fraktalinę norų mandalą“, pasikviesim į svečius energetinių centrų mandalas, o jose užauginsim savo vidinį totemą… Oi kiek daug nuostabių dalykų ir staigmenų mūsų laukia…

Tai 10 jūsų spalvingų rytų, skirtų pabūti su savim bei bendraminčiais. Tai tarsi spalvingi pasimatymai su svarbiausiu žmogum pasaulyje – SAVIMI.

LAIKAS IR TRUKMĖ:

10 dalių kursas vyks kartą per savaitę, šeštadienį arba sekmadienį nuo 11 val. Webinaro trukmė – 3,5-4 val. Kai kuriomis savaitėmis turėsime pertrauką (tikslų grafiką rasite žemiau).

Užsiregistravusios dalyvės, neturinčios galimybės prisijungt į kurį nors gyvą eterį, gaus atitinkamą susitikimo video įrašą, dalomąją medžiagą bei galimybę užduot iškilusius klausimus specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, tad nieko nepraleisite.

UŽSIĖMIMŲ GRAFIKAS IR PROGRAMA:

  • Vasario 13 d. – 1 dalis. Pažintis su mandalomis, jų kilme, įvairiomis jų kūrimo technikomis, poveikiu. Pagalbinių modelių braižymas. Asmeninės mandalos piešimas.
  • Vasario 20 d. – 2 dalis. Spalvų reikšmės, derinimas. Kupolinio ir žiedinio modelio kūrimas. Akvarelinė laboratorija. Intuityvios akvarelinės mandalos piešimas ir aptarimas.
  • Vasario 28 d. – 3 dalis. Simboliai ir sakralinė geometrija. Gyvybės gėlės modelio kūrimas. Akvarelinių mandalų piešimas.
  • Kovo 6 d.  – 4 dalis. Mano autorinė tema – Fraktaliniai šerkšno žemėlapiai. Darbas su saugumo jausmu ir pasitikėjimu vedimu.
  • Kovo 13 d. – 5 dalis. Mano autorinė tema – Grafinė fraktalinė norų mandala. Kaip padėti mūsų norams pildytis?
  • Kovo 27 d. – 6 dalis. Mano autorinė tema – Toteminė mandala. Darbas su energetiniais centrais, spalvom ir vidiniais totemais.
  • Balandžio 17 d. – 7 dalis. Mano autorinė tema – Monotipinis emocijų koliažas.
  • Balandžio 24 d. – 8 dalis. Mano autorinė tema – Emocijų mandala. Grafika, simboliai, darbas su pasirinkta emocija.
  • Gegužės 1 d. – 9 dalis. Koliažas „Aš kaip mandala“– darbui su persona/šešėliu ir asmeninėmis vertybėmis.
  • Gegužės 9 d. – 10 dalis. Taškavimo technika. Akriliniai efektai. Mandalos tapyba ant drobės. Kurso užbaigimo refleksija.

Esant bendram grupės poreikiui, pabaigus kursą, bus galimybė jį pratęsti papildant dar pora mano autorinių dailės terapijos temų, kurias pristatysiu kurso metu.

KAINA:

10 užsiėmimų kurso kaina – 300 eur. Vieta grupėje rezervuojama atlikus 150 eur avansinį mokestį. Likusi 150 eur suma mokama iki vasario 5 d.

LANKOMUMAS:

Tai yra tęstiniai mokymai, kurie organizuojami kaip vientisas kūrybinio lavinimo kursas, todėl dalyvauti atskirose jo dalyse galimybės nėra.

Išklausiusios visas 10 kurso dalių, gaus kurso baigimo pažymėjimus.

Visi webinarai bus įrašomi, tad jeigu kažkurią dalį ir praleisite – bus galimybė peržiūrėti įrašą patogiu laiku ir užduot su juo susijusius klausimus specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, į kurią kelsite piešinius, komentuosite, klausinėsite ir kitaip gausite tiek mano, tiek bendraminčių palaikymą ne tik mokymų metu, bet ir tarp jų.

REIKALINGOS PRIEMONĖS:

Kursui reikalingų dailės ir piešimo priemonių sąrašą gausite užsiregistravusios – visas jas galima užsisakyti internetu. Jokie piešimo įgūdžiai, norint dalyvauti, nebūtini – visų technikų išmoksime kartu. Net jei manote, kad piešti nemokate – prisijunkite ir pamatysite, kad piešti gali visi.

Mokymai vyks internetinėje ZOOM programoje.

ATSILIEPIMAI:

Jeigu dar svarstote, ar tikrai verta, paskaitykite, ką apie mano mokymus rašo viena iš mano mokinių.

“Stebėti ženklus, būti atmerktomis akimis, atvira širdimi. Rasti dienoje laiko pajusti Visatos alsavimą ir įkvėpti tuo pačiu ritmu. Atpažinti, ko reikia tavo sielai ir žengti pirmuosius žingsnius širdies keliu –   Tokie pokyčiai atsirado šiame mano gyvenimo etape sutikus nuostabią mokytoją Aureliją. Ji ne tik atvėrė langą į magišką spalvų pasaulį, bet ir kažkokiu paslaptingu nejuntamu būdu parodė kelią į save. Kiekvienas užsiėmimas vis kitoks, suvirpinantis naują stygą, vedantis vis tolyn ir gilyn. Geras mokytojas moko ne žodžiais, o gyvenimo pavyzdžiu – tokia yra mokytoja Aurelija, kupina džiaugsmo, pozityvios energijos, su didžiule meile ir aistra besidalinanti gausybe savo talentų su savo mokiniais. Ji kaip šaltinis, kaip atviras indas, iš kurio norisi semti gyvybės vandenį. Aurelijos pamokos paliečia, įkvepia, keičia. Po užsiėmimo jautiesi kaip ant sparnų, prisipildęs pozityvios energijos, pažadinęs savyje besąlyginę meilę ir jaučiantis užgimstantį norą tą meilę spinduliuoti aplinkiniam pasauliui. Ir suvoki, kad jau nebebūsi toks, kaip buvai…ir nuojauta kužda, kad pokyčiai tik prasideda”. Dalia V.

REGISTRACIJA: Grupė bus nedidelė, dalis vietų jau rezervuota, tad skubėkite užsiimti savąją.
Išankstinė registracija vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com.

Jei turite klausimų dėl užsiėmimų, rašykite ar skambinkite numeriu +37060804554 (Aurelija).

Su meile,

Aurelija Sielos namai