MANDALŲ KŪRIMO bei kitų mano autorinių dailės terapijos metodikų kursas INTERNETU

Pagražinkime savo gyvenimą spalvomis, kūryba, atsipalaidavimu ir gilesniu savęs pažinimu bendrystėje su bendraminčiais.

Kviečiu prisijungt į didelio populiarumo sulaukusį mano autorinį terapinių-kūrybinių užsiėmimų kursą moterims SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIM, kuris vyksta internetu.

Tai tęstinis nuotolinis 11 dalių kursas moterims, skirtas savęs pažinimui, kūrybingumo lavinimui, vidinio balanso ir emocinio intelekto didinimui bei vidinės būsenos harmonizavimui.

Kurso metu supažindinsiu jus išsamiai su mandalų kūrimu įvairiomis technikomis o taip pat pristatysiu 6 savo autorines itin pasiteisinusias dailės terapijos metodikas, kurias mano mokinės įvertino kaip “itin giliai paliečiančias, nustebinusias, leidusias pažvelgt į savo vidų, pagaliau pasiryžti vidiniam pokyčiui, paleidimui, atvedusias pirmus žingsnius į didesnį savęs priėmima ir t.t.”.

Jei iki šiol domėjotės mandalų kūrimu, koliažu, monotipija ar kitomis dailės terapijos metodikomis, bet vis neturėjote progos pažinti šias priemones giliau – tai jūsų šansas! Ir dabar tai galite padaryti iš bet kurio pasaulio kampelio, patogiai likdamos savo namuose.

Kas yra SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIMI?

Tai smagus, spalvingas, daug įvairių technikų pristatysiantis ir į emocinę bendrystę apjungsiantis kūrybinės terapijos kursas, kuriame net 11 savaičių draufe keliausime po jūsų vidinio pasaulio vandenis ir jo spalvas.

 • Susipažinsime su simetriškų asmeninių mandalų, atspindinčių mūsų vidinį pasaulį ir padedančių susicentruoti, kūrimu. Pasimokysime jas prakalbinti per simbolius ir spalvas.
 • Pasimėgausime profesionaliomis akvarelinėmis, akrilinėmis ir kitokiomis technikomis.
 • Paragausime meditacinės grafikos ir raštų kūrimo.
 • Paskanausime smagių koliažų, kurie parodys, kokie mes manome esantys ir kokius save parodome kitiems.
 • Gilesniam savo emocijų pasaulio pajautimui pasinersime į spalvingą monotipiją, kurią vėliau galėsite pritaikyti kurdami modernius tapybiškus paveikslus ant drobės.
 • Tapysime ant drobės, taškuosime, liesime akvarelę…
 • Kas dar? Jaukinsimės saugumo, Vedimo, pasitikėjimo jausmą didinančius „šerkšno fraktalus“, lipdysime „grafinę fraktalinę norų mandalą“, padedančią pildytis mūsų norams,
 • Pasikviesim į svečius energetinių centrų mandalas, o jose užauginsim savo vidinį totemą…
 • Saugiai pažvelgsim į savo šešėlį ir jį su meile apkabinsim,
 • Kiek daug nuostabių dalykų ir staigmenų mūsų laukia – visko ir neaprašysi.…
 • Tai 11 jūsų spalvingų savaičių, kurios pakeis jūsų kasdienybę, nes pagaliau iš tiesų rasite laiko pabūti su savim bei bendraminčiais. Tai tarsi spalvingi pasimatymai su svarbiausiu žmogum pasaulyje – SAVIMI.

DĖMESIO -NAUJAS KURSŲ FORMATAS!

Nuo šiol kursas „SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIM ” vyks nauju, dar patogesniu ir labiau prie mūsų intensyvaus gyvenimo ritmo pritaikytu formatu. Vietoje deficitinių šeštadienio rytų, susitiksime į 2 val trukmės live’us ketvirtadienio vakarais nuo 18 val Lietuvos laiku.

O visą teorinę ir techninę video medžiagą dalyvės gaus video įrašuose, kuriuos galės savarankiškai, sau patogiu laiku peržiūrėti savaitės eigoje. Tai leis mokytis savo tempu, su galimybe atsisukt norimas paskaitų dalis, sustabdyt ir pakartot tai, kas neaišku.

Live online susitikimų metų tuomet turėsime daugiau laiko klausimų bei jūsų kūrinių ir vidinių procesų aptarimui, mano kaip mokytojos įžvalgoms ir palaikymui, bendrystės kūrimui, metaforinių kortų traukimui, meditacijoms ir kitiems stebuklams.

—————————————————————————————————————————————————-

Registraciją į laukiančių grupę 2023 m.

Artimiausia nauja grupė planuojama 2023 metų kovo arba rugsėjo gale, priklausomai nuo poreikio. Jeigu susirinks grupė artimiausiu metu, startuosim jau kovo gale (o sekanti grupė tuomet jau greičiausiai bus tik kitais metais). Šiuo metu galima registruotis į laukiančių grupę. Kai tik bus aiškios naujo kurso datos, į laukiančių grupę užsiregistravuioms dalyvėms pranešiu asmeniškai su pirmumo teise pasitvirtinti vietą grupėje.

Norėdamos užsiregistruoti, rašykite adresu sielosnamairenginiai@gmail.com.

—————————————————————————————————————————————————-

LAIKAS IR TRUKMĖ:

Kurso susitikimai vyks kartą per savaitę, ketvirtadienio vakarais nuo 18 val Lietuvos laiku. Susitikimų trukmė – apie 2 val.

Užsiregistravusios dalyvės, neturinčios galimybės prisijungt į kurį nors gyvą eterį, gaus atitinkamą susitikimo video įrašą, kaip ir visą mokomąją medžiagą bei galimybę užduot iškilusius klausimus specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, tad nieko nepraleisite.

UŽSIĖMIMŲ GRAFIKAS IR PROGRAMA:

 • 1 dalis – Pažintis su mandalomis, jų kilme, įvairiomis jų kūrimo technikomis, poveikiu. Pagalbinių modelių braižymas. Asmeninės mandalos piešimas.
 • .2 dalis. – Spalvų reikšmės, derinimas. Kupolinio ir žiedinio modelio kūrimas. Akvarelinė laboratorija. Intuityvios akvarelinės mandalos piešimas ir aptarimas.
 • 3 dalis. – Simboliai ir sakralinė geometrija. Gyvybės gėlės modelio kūrimas. Akvarelinių mandalų piešimas.
 • 4 dalis. – Mano autorinė tema – Fraktaliniai šerkšno žemėlapiai. Darbas su saugumo jausmu ir pasitikėjimu vedimu.
 • 5 dalis. – Mano autorinė tema – Grafinė fraktalinė norų mandala. Kaip padėti mūsų norams pildytis?
 • 6 dalis. – Mano autorinė tema – Monotipinis emocijų koliažas. Kokios emocijos manyje gyvena?
 • 7 dalis. – Mano autorinė tema – Emocijų mandala. Grafika, simboliai, darbas su pasirinkta emocija.
 • 8 dalis. -Mano autorinė tema – Toteminė mandala. Darbas su energetiniais centrais, spalvom ir vidiniais totemais.
 • 9 dalis. – Koliažas „Aš kaip mandala“– darbui su persona/šešėliu ir asmeninėmis vertybėmis.
 • 10 dalis. – Taškavimo technika. Taškinės mandalos kūrimas.
 • 11 dalis. – Akriliniai efektai. Mandalos tapyba ant drobės. Kurso užbaigimo refleksija.

Esant bendram grupės poreikiui, pabaigus kursą, bus galimybė jį pratęsti papildant dar trimis itin dalyves palietusiomis ir jų simpatijų užsitarnavusiomis dailės terapijos temomis, kurias pristatysiu kurso metu.

KAINA:

3 mėnesių kurso kaina – 360 eur.

Vieta grupėje rezervuojama atlikus 160 eur avansinį mokestį. Likusi suma mokama kelios dienos iki kursų pradžios.

LANKOMUMAS:

Tai yra tęstiniai mokymai, kurie organizuojami kaip vientisas kūrybinio lavinimo kursas, todėl dalyvauti atskirose jo dalyse galimybės nėra.

Išklausiusios visas 11 kurso dalių, gaus kurso baigimo pažymėjimus.

Visi webinarai bus įrašomi, tad jeigu kažkurią dalį ir praleisite – bus galimybė peržiūrėti įrašą patogiu laiku ir užduot su juo susijusius klausimus specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, į kurią kelsite piešinius, komentuosite, klausinėsite ir kitaip gausite tiek mano, tiek bendraminčių palaikymą ne tik mokymų metu, bet ir tarp jų.

REIKALINGOS PRIEMONĖS:

Kursui reikalingų dailės ir piešimo priemonių sąrašą gausite užsiregistravusios – visas jas galima užsisakyti internetu. Jokie piešimo įgūdžiai, norint dalyvauti, nebūtini – visų technikų išmoksime kartu. Net jei manote, kad piešti nemokate – prisijunkite ir pamatysite, kad piešti gali visi.

Mokymai vyks internetinėje ZOOM programoje.

ATSILIEPIMAI:

Daugiausia į mano kursus žmonės ateina pagal asmenines rekomendacijas. Man tai yra didelį džiaugsmą sukeliantis faktas, nes blogų kursų žmonės paprastai kitiems nerekomenduoja. 😀

Visgi jeigu dar svarstote, ar tikrai verta dalyvauti, paskaitykite, ką apie šiuos mano mokymus rašo juos baigusios mokinės skiltyje Atsiliepimai apie Spalvingus pasimatymus.

REGISTRACIJA: Grupė bus nedidelė, dalis vietų jau rezervuota, tad skubėkite užsiimti savąją.
Išankstinė registracija vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com.

Jei turite klausimų dėl užsiėmimų, rašykite ar skambinkite numeriu +37060804554 (Aurelija).

Su meile,

Aurelija Sielos namai