MANDALŲ KŪRIMO bei kitų mano autorinių dailės terapijos metodikų kursas INTERNETU

Pagražinkime savo gyvenimą spalvomis, kūryba, atsipalaidavimu ir gilesniu savęs pažinimu bendrystėje su bendraminčiais.

Kviečiu prisijungt į didelio populiarumo sulaukusį mano autorinį terapinių-kūrybinių užsiėmimų kursą moterims SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIM, kuris vyksta internetu du kartus per metus – pavasarį ir rudenį.

Tai tęstinis 11 dalių kursas moterims, skirtas savęs pažinimui, kūrybingumo lavinimui, vidinio balanso ir emocinio intelekto didinimui bei vidinės būsenos harmonizavimui.

Kurso metu supažindinsiu jus išsamiai su mandalų kūrimu įvairiomis technikomis o taip pat pristatysiu 6 savo autorines itin pasiteisinusias dailės terapijos metodikas, kurias mano mokinės įvertino kaip “itin giliai paliečiančias, nustebinusias, leidusias pažvelgt į savo vidų, pagaliau pasiryžti vidiniam pokyčiui, paleidimui, atvedusias pirmus žingsnius į didesnį savęs priėmima ir t.t.”.

Jei iki šiol domėjotės mandalų kūrimu, koliažu, monotipija ar kitomis dailės terapijos metodikomis, bet vis neturėjote progos pažinti šias priemones giliau – tai jūsų šansas! Ir dabar tai galite padaryti iš bet kurio pasaulio kampelio, patogiai likdamos savo namuose.

Kas yra SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIMI?

Tai smagus, spalvingas, daug įvairių technikų pristatysiantis ir į emocinę bendrystę apjungsiantis kūrybinės terapijos kursas, kuriame net 11 savaičių šeštadienio rytais keliausime po jūsų vidinio pasaulio vandenis ir jo spalvas.

 • Susipažinsime su simetriškų asmeninių mandalų, atspindinčių mūsų vidinį pasaulį ir padedančių susicentruoti, kūrimu. Pasimokysime jas prakalbinti per simbolius ir spalvas.
 • Pasimėgausime profesionaliomis akvarelinėmis, akrilinėmis ir kitokiomis technikomis.
 • Paragausime meditacinės grafikos ir raštų kūrimo.
 • Paskanausime smagių koliažų, kurie parodys, kokie mes manome esantys ir kokius save parodome kitiems.
 • Gilesniam savo emocijų pasaulio pajautimui pasinersime į spalvingą monotipiją, kurią vėliau galėsite pritaikyti kurdami modernius tapybiškus paveikslus ant drobės.
 • Tapysime ant drobės,  taškuosime,  liesime akvarelę…
 • Kas dar? Jaukinsimės saugumo, Vedimo, pasitikėjimo jausmą didinančius „šerkšno fraktalus“, lipdysime „grafinę fraktalinę norų mandalą“, padedančią pildytis mūsų norams,
 • Pasikviesim į svečius energetinių centrų mandalas, o jose užauginsim savo vidinį totemą…
 • Saugiai pažvelgsim į savo šešėlį ir jį su meile apkabinsim,
 • Kiek daug nuostabių dalykų ir staigmenų mūsų laukia – visko ir neaprašysi.…
 • Tai 11 jūsų spalvingų rytų, skirtų pabūti su savim bei bendraminčiais. Tai tarsi spalvingi pasimatymai su svarbiausiu žmogum pasaulyje – SAVIMI.

LAIKAS IR TRUKMĖ:

11 dalių kursas vyks kartą per savaitę, šeštadienį nuo 11 val. Webinaro trukmė – apie 4 val.

Užsiregistravusios dalyvės, neturinčios galimybės prisijungt į kurį nors gyvą eterį, gaus atitinkamą susitikimo video įrašą, dalomąją medžiagą bei galimybę užduot iškilusius klausimus specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, tad nieko nepraleisite.

UŽSIĖMIMŲ GRAFIKAS IR PROGRAMA:

Artimiausia nauja grupė startuos 2022 metų spalio 8 d.  Grupė jau renkama. Norėdamos užsiregistruoti, rašykite adresu sielosnamairenginiai@gmail.com.

Užsiėmimų grafikas ir programa:

 • Spalio 8 d. – 1 dalis –  Pažintis su mandalomis, jų kilme, įvairiomis jų kūrimo technikomis, poveikiu. Pagalbinių modelių braižymas. Asmeninės mandalos piešimas.
 • Spalio 15 d – .2 dalis.  –  Spalvų reikšmės, derinimas. Kupolinio ir žiedinio modelio kūrimas. Akvarelinė laboratorija. Intuityvios akvarelinės mandalos piešimas ir aptarimas.
 • Spalio 22 d. – 3 dalis.  – Simboliai ir sakralinė geometrija. Gyvybės gėlės modelio kūrimas. Akvarelinių mandalų piešimas.
 • Spalio 29 d. – 4 dalis. – Mano autorinė tema – Fraktaliniai šerkšno žemėlapiai. Darbas su saugumo jausmu ir pasitikėjimu vedimu.
 • Lapkričio 5 d. – 5 dalis. –  Mano autorinė tema – Grafinė fraktalinė norų mandala. Kaip padėti mūsų norams pildytis?
 • Lapkričio 12 d. – 6 dalis. – Mano autorinė tema – Monotipinis emocijų koliažas. Kokios emocijos manyje gyvena?
 • Lapkričio 19 d. – 7 dalis. – Mano autorinė tema – Emocijų mandala. Grafika, simboliai, darbas su pasirinkta emocija.
 • Lapkričio 26 d. – 8 dalis. -Mano autorinė tema – Toteminė mandala. Darbas su energetiniais centrais, spalvom ir vidiniais totemais.
 • Gruodžio 3 d. – 9 dalis. – Koliažas „Aš kaip mandala“– darbui su persona/šešėliu ir asmeninėmis vertybėmis.
 • Gruodžio 10 d. -10 dalis. – Taškavimo technika. Taškinės mandalos kūrimas.
 • Gruodžio 17 d. -11 dalis. – Akriliniai efektai. Mandalos tapyba ant drobės. Kurso užbaigimo refleksija.

Esant bendram grupės poreikiui, pabaigus kursą, bus galimybė jį pratęsti papildant dar trimis itin dalyves palietusiomis ir jų simpatijų užsitarnavusiomis dailės terapijos temomis, kurias pristatysiu kurso metu.

KAINA:

3 mėnesių kurso kaina  – 385 eur.

Vieta grupėje rezervuojama atlikus 200 eur avansinį mokestį. Likusi suma mokama kelios dienos iki kursų pradžios.

LANKOMUMAS:

Tai yra tęstiniai mokymai, kurie organizuojami kaip vientisas kūrybinio lavinimo kursas, todėl dalyvauti atskirose jo dalyse galimybės nėra.

Išklausiusios visas 11 kurso dalių, gaus kurso baigimo pažymėjimus.

Visi webinarai bus įrašomi, tad jeigu kažkurią dalį ir praleisite – bus galimybė peržiūrėti įrašą patogiu laiku ir užduot su juo susijusius klausimus specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, į kurią kelsite piešinius, komentuosite, klausinėsite ir kitaip gausite tiek mano, tiek bendraminčių palaikymą ne tik mokymų metu, bet ir tarp jų.

REIKALINGOS PRIEMONĖS:

Kursui reikalingų dailės ir piešimo priemonių sąrašą gausite užsiregistravusios – visas jas galima užsisakyti internetu. Jokie piešimo įgūdžiai, norint dalyvauti, nebūtini – visų technikų išmoksime kartu. Net jei manote, kad piešti nemokate – prisijunkite ir pamatysite, kad piešti gali visi.

Mokymai vyks internetinėje ZOOM programoje.

ATSILIEPIMAI:

Daugiausia į mano kursus žmonės ateina pagal asmenines rekomendacijas. Man tai yra didelį džiaugsmą sukeliantis faktas, nes blogų kursų žmonės paprastai kitiems nerekomenduoja. 😀

Visgi jeigu dar svarstote, ar tikrai verta dalyvauti, paskaitykite, ką apie šiuos mano mokymus rašo juos baigusios mokinės skiltyje Atsiliepimai apie Spalvingus pasimatymus.

REGISTRACIJA: Grupė bus nedidelė, dalis vietų jau rezervuota, tad skubėkite užsiimti savąją.
Išankstinė registracija vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com.

Jei turite klausimų dėl užsiėmimų, rašykite ar skambinkite numeriu +37060804554 (Aurelija).

Su meile,

Aurelija Sielos namai