MANDALŲ KŪRIMO bei kitų mano autorinių dailės terapijos metodikų kursas INTERNETU

Pagražinkime savo gyvenimą spalvomis, kūryba, atsipalaidavimu ir gilesniu savęs pažinimu bendrystėje su bendraminčiais.

Kviečiu prisijungt į mano naują, didelio populiarumo sulaukusį terapinių-kūrybinių užsiėmimų kursą moterims SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIM, kuris vyksta internetu du kartus per metus – pavasarį ir rudenį.

Tai tęstinis 11 dalių kursas moterims, skirtas savęs pažinimui, kūrybingumo lavinimui, vidinio balanso ir emocinio intelekto didinimui bei vidinės būsenos harmonizavimui.

Kurso metu supažindinsiu jus išsamiai su mandalų kūrimu įvairiomis technikomis o taip pat pristatysiu 6 savo autorines itin pasiteisinusias dailės terapijos metodikas, kurias mano mokinės įvertino kaip “itin giliai paliečiančias, nustebinusias, leidusias pažvelgt į savo vidų, pagaliau pasiryžti vidiniam pokyčiui, paleidimui, atvedusias pirmus žingsnius į didesnį savęs priėmima ir t.t.”.

Jei iki šiol domėjotės mandalų kūrimu, koliažu, monotipija ar kitomis dailės terapijos metodikomis, bet vis neturėjote progos pažinti šias priemones giliau – tai jūsų šansas! Ir dabar tai galite padaryti iš bet kurio pasaulio kampelio, patogiai likdamos savo namuose.

Kas yra SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIMI?

Tai smagus, spalvingas, daug įvairių technikų pristatysiantis ir į emocinę bendrystę apjungsiantis kūrybinės terapijos kursas, kuriame net 11 savaičių šeštadienio rytais keliausime po jūsų vidinio pasaulio vandenis ir jo spalvas.

 • Susipažinsime su simetriškų asmeninių mandalų, atspindinčių mūsų vidinį pasaulį ir padedančių susicentruoti, kūrimu. Pasimokysime jas prakalbinti per simbolius ir spalvas.
 • Pasimėgausime profesionaliomis akvarelinėmis, akrilinėmis ir kitokiomis technikomis.
 • Paragausime meditacinės grafikos ir raštų kūrimo.
 • Paskanausime smagių koliažų, kurie parodys, kokie mes manome esantys ir kokius save parodome kitiems.
 • Gilesniam savo emocijų pasaulio pajautimui pasinersime į spalvingą monotipiją, kurią vėliau galėsite pritaikyti kurdami modernius tapybiškus paveikslus ant drobės.
 • Tapysime ant drobės,  taškuosime,  liesime akvarelę…
 • Kas dar? Jaukinsimės saugumo, Vedimo, pasitikėjimo jausmą didinančius „šerkšno fraktalus“, lipdysime „grafinę fraktalinę norų mandalą“, padedančią pildytis mūsų norams,
 • Pasikviesim į svečius energetinių centrų mandalas, o jose užauginsim savo vidinį totemą…
 • Saugiai pažvelgsim į savo šešėlį ir jį su meile apkabinsim,
 • Kiek daug nuostabių dalykų ir staigmenų mūsų laukia – visko ir neaprašysi.…
 • Tai 11 jūsų spalvingų rytų, skirtų pabūti su savim bei bendraminčiais. Tai tarsi spalvingi pasimatymai su svarbiausiu žmogum pasaulyje – SAVIMI.

LAIKAS IR TRUKMĖ:

11 dalių kursas vyks kartą per savaitę, šeštadienį arba sekmadienį nuo 11 val. Webinaro trukmė – apie 4 val.

Užsiregistravusios dalyvės, neturinčios galimybės prisijungt į kurį nors gyvą eterį, gaus atitinkamą susitikimo video įrašą, dalomąją medžiagą bei galimybę užduot iškilusius klausimus specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, tad nieko nepraleisite.

UŽSIĖMIMŲ GRAFIKAS IR PROGRAMA:

Naujas kursas planuojamas nuo 2022 metų  vasario pradžios. Norinčios prisijungti į naują grupę, rašykite adresu sielosnamairenginiai@gmail.com. Tuomet, kai tik turėsiu tikslų naujo kurso grafiką, informuosiu jus asmeniškai su pirmumo teise patvirtinti vietą grupėje.

Šiuo metu vykstančios grupės grafikas:

 •  1 dalis – Rugsėjo 25 d. –  Pažintis su mandalomis, jų kilme, įvairiomis jų kūrimo technikomis, poveikiu. Pagalbinių modelių braižymas. Asmeninės mandalos piešimas.
 •  2 dalis.  – Spalio 2 d. – Spalvų reikšmės, derinimas. Kupolinio ir žiedinio modelio kūrimas. Akvarelinė laboratorija. Intuityvios akvarelinės mandalos piešimas ir aptarimas.
 • 3 dalis.  – Spalio 9 d. – Simboliai ir sakralinė geometrija. Gyvybės gėlės modelio kūrimas. Akvarelinių mandalų piešimas.
 • 4 dalis. – Spalio 16 d. – Mano autorinė tema – Fraktaliniai šerkšno žemėlapiai. Darbas su saugumo jausmu ir pasitikėjimu vedimu.
 • 5 dalis. – Spalio 23 d. – Mano autorinė tema – Grafinė fraktalinė norų mandala. Kaip padėti mūsų norams pildytis?
 • 6 dalis. – Spalio 30 d. – Mano autorinė tema – Monotipinis emocijų koliažas. Kokios emocijos manyje gyvena?
 • 7 dalis. – Lapkričio 6 d. – Mano autorinė tema – Emocijų mandala. Grafika, simboliai, darbas su pasirinkta emocija.
 • 8 dalis. – Lapkričio 13 d. -Mano autorinė tema – Toteminė mandala. Darbas su energetiniais centrais, spalvom ir vidiniais totemais.
 • 9 dalis. – Lapkričio 21 d. -Koliažas „Aš kaip mandala“– darbui su persona/šešėliu ir asmeninėmis vertybėmis.
 • 10 dalis. – Lapkričio 27 d. -Taškavimo technika. Taškinės mandalos kūrimas.
 • 11 dalis. – Gruodžio 4 d. -Akriliniai efektai. Mandalos tapyba ant drobės. Kurso užbaigimo refleksija.

Esant bendram grupės poreikiui, pabaigus kursą, bus galimybė jį pratęsti papildant dar pora itin dalyves palietusių ir jų simpatijų užsitarnavusių dailės terapijos temų, kurias pristatysiu kurso metu.

KAINA:

11 užsiėmimų kurso kaina – 330 eur. Vieta grupėje rezervuojama atlikus 170 eur avansinį mokestį. Likusi 160 eur suma mokama kelios dienos iki kursų pradžios.

LANKOMUMAS:

Tai yra tęstiniai mokymai, kurie organizuojami kaip vientisas kūrybinio lavinimo kursas, todėl dalyvauti atskirose jo dalyse galimybės nėra.

Išklausiusios visas 11 kurso dalių, gaus kurso baigimo pažymėjimus.

Visi webinarai bus įrašomi, tad jeigu kažkurią dalį ir praleisite – bus galimybė peržiūrėti įrašą patogiu laiku ir užduot su juo susijusius klausimus specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, į kurią kelsite piešinius, komentuosite, klausinėsite ir kitaip gausite tiek mano, tiek bendraminčių palaikymą ne tik mokymų metu, bet ir tarp jų.

REIKALINGOS PRIEMONĖS:

Kursui reikalingų dailės ir piešimo priemonių sąrašą gausite užsiregistravusios – visas jas galima užsisakyti internetu. Jokie piešimo įgūdžiai, norint dalyvauti, nebūtini – visų technikų išmoksime kartu. Net jei manote, kad piešti nemokate – prisijunkite ir pamatysite, kad piešti gali visi.

Mokymai vyks internetinėje ZOOM programoje.

ATSILIEPIMAI:

Daugiausia į mano kursus žmonės ateina pagal asmenines rekomendacijas. Man tai yra didelį džiaugsmą sukeliantis faktas, nes blogų kursų žmonės paprastai kitiems nerekomenduoja. 😀

Visgi jeigu dar svarstote, ar tikrai verta dalyvauti, paskaitykite, ką apie šiuos mano mokymus rašo juos baigusios mokinės skiltyje Atsiliepimai apie Spalvingus pasimatymus.

REGISTRACIJA: Grupė bus nedidelė, dalis vietų jau rezervuota, tad skubėkite užsiimti savąją.
Išankstinė registracija vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com.

Jei turite klausimų dėl užsiėmimų, rašykite ar skambinkite numeriu +37060804554 (Aurelija).

Su meile,

Aurelija Sielos namai