Kurso dalyvių piešinių koliažas

Geriausia savo įdedamo darbo, meilės ir energijos naudą bei prasmingumą matau skaitydama autentiškus mano kursus pabaigusių mokinių atsiliepimus. Tokius spalvingus ir įkvepiančius, kaip ir pačios mano mokinės. Niekas už jas geriau negali papasakot, kas gi vyksta Spalvingų pasimatymų su savim kurso metu – viduje, išorėje, grupėje…

Taigi, kviečiu skaityti. Atsiliepimų kalba netaisyta. Dalinuosi su meile, pasididžiavimu ir dėkingumu. <3


„Šie spalvingi pasimatymai- tai patys geriausi pasimatymai, kuriuose ne mažiau meilės, nuotykių, jaudulio ir reikšmės, negu pasimatymai su savo mylimuoju. Susitikinėti su savimi iš ties reikalauja be galo daug drąsos, bet kai “šalia” yra stipri mokytoja ir palaikanti komanda-tampa lengviau, saugiau ir aiškiau.

Grupės narių bendravimas, patirtis, palaikymas ir Aurelijos talentas, išmintis patariant, įtraukiant ir įkvepiant-tai didžiausios dovanos, kurias čia gavau.

Ne, ir tai tikrai yra ne tik piešimas, tai įvardinčiau kaip kiekvieno kūrinio įprasminimą, nes kiekvienas kūrinys ateina su istorija, jausmu, patirtimi, ryšiu ir žinute. O tai įnešė pasikeitimų ir į mano kasdienį gyvenimą-spalvas bei norą kurti ir kelią link savęs priėmimo. ..tai tiek labai trumpai.. bet iš giliau. “

Ieva Z.


„Kursas“ SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIMI“ labai patiko, nes buvo galimybė geriau pažinti save, savo vidų, emocijas ir jų raišką, pamatyti geriau savo blokus ir juos pralaužti. Ir tai vyksta pakankamai smagiai, meno pagalba. Tiesa, nesu meniška- mokykloje piešimas kartu su muzika buvo vienos mano to meto supratimu beprasmiškiausių ir niekam nereikalingų dalykų, kas su laiku pasikeitė. Aurelijai pristačius techniką ir susitikimo metu iškart mėginant atkartoti ir su visomis suspėti, neretai apimdavo panika ir įsijungdavo seni blokai, kad nesugebu, nemoku, tai ne man, nes viduje gyvena jo didenybė „tobulumo siekis“ visame kame (matyt noras pasirodyti -iausiu), kuris jei tik užsimirštu, vis dar kiša savo ilgą nosį.

Dėka Aurelijos parinktų įvairių technikų ir jų pateikimo metodikos, kurse net pats nepastebi kaip į visa tai įsitrauki, užburia spalvos ir jų raiška, noras išbandyti įvairias technikas ir gaunasi visai neblogas meninis rezultatas. Dideli privalumai tai, kad galima mokytis virtualiai, netenka gaišti laiko vykstant į kitą miestą. Kursas puikiai organizuotas, Aurelija detaliai, net su nuorodomis ir paveiksliukais iš anksto pateikia kursams reikalingų medžiagų sąrašą ir kita svarbias detales. Smagu tai, kad grupė nedidelė, nemažai laiko skiriama mūsų kūrybos analizei, sukuriama puiki bendrystės ir dalijimosi bei viena kitos palaikymo atmosfera. Gana sunku atsakyti, kuri tema patiko labiausiai, kadangi kiekviena iš jų įdomi, originali ir suteikianti kūrybinį polėkį. Vis dėl to matyt labiausiai patiko įvairios mandalų technikos, įskaitant ir emocijų monotipijas bei pagal jas gaminti mandalas. Didžiausi atradimai, kad intuityviai padarius konkrečios pasirinktos emocijos monotipiją- t.y. iš esmės sumaišius keletą spalvų, atspaude pamatai tai, kas labai aiškiai atspindi vieną ar kitą konkrečią emociją, padeda geriau suvokti jos turinį. Tarkim nepasitikėjimo išraiška- mielas ir susigūžęs peliukas, išoriškai norintis atrodyti stiprus, dėl to statantis barjerus tarp savęs ir jį supančio pasaulio. Užbūrė sakralinė geometrija, į ją norisi nerti dar giliau bei labai laukiu gimimo dienos mandalos, nes astrologija viena iš mano aistrų. „

Edita G.


„Spalvingi pasimatymai su savim – tai nuostabiai, prasmingai praleistas laikas su bendramintėm merginom, kurios nori kurti, išsakyti, išpiešti , išleisti savo jausmus , mintis, fantazijas ant popieriaus pieštukais, tušinukais ar akvarelės pagalba.

Piesiam fraktalus ir mandalas.

Su nuostabios Mokytojos Aurelijos pagalba, mes jaučiamės viena grupe, nors gyvename skirtingose pasaulio salyse.

Taip pat suzinojau keleta autoriniu Aurelijos metodu, kurie padejo geriau pažinti save, surasti tiesesni kelia i savo vidų ir priverte, o gal padejo parašyti tai salia savo piesiniu.

O prabilti mes nedristam….Tačiau emociju koliazai, mandalos, totemines meditacijos ir mandalos kalba, sneka uz mus.

Jei mes to nematom ir nemokam prabilt Aurelija pades mums isigilinti, ji ir padrąsins ir pasidziaugs jusu darbais labiau nei jus pati.

Noriu padekoti visoms merginoms, kurios dalinosi savo laisvu laiku ir darbais, atvere savo vidu, nebijodamos buti pazeistomis. Tai daro mus tik stipresnem.“

Jolanta D.


„Į Spalvingą pasimatymą atėjau tik smalsumo vedina, kaip išmokti piešti mandalas, kurias Aurelijos Sielos namų puslapyje pavydžiai apžiūrėdavau.

Taip, Aurelija kantriai mokė, rodė ir aiškino, kaip tikra mokytoja tikrino namų darbus ir rašė pažymius… dėl pažymių juokauju.

Tai ką aš gavau? Gavau fantastiškai daug – daug daugiau nei tikėjausi. Gavau autorines pamokas ir technikas, kaip piešti tokius įdomius dalykus, kaip šerkšno fraktalas, galybę būdų ir variantų, kaip nupiešti įvairias mandalas. Bet dar gavau begalinę pridėtinę vertę prie šių kursų – tai fantastišką atradimų laiką, šiltą palaikymą su virtualiu apkabinimu, stiprią motyvaciją kurti, nuoširdžias drauges, menininkės savyje išlaisvinimą ir vidinio kritiko užtildymą, savęs pažinimą jautrų iki ašarų, pamačiau naujas spalvas ne tik išorėje, bet ir savyje, drąsos būti tobulai netobulai ir suvokimą, kad sunkiausia būti sąžininga su savimi. Tai buvo geriausia mano pinigų ir laiko investicija šią žiemą.“

Daiva J.


O viena dalyvė atsiliepimą apie kursą sudėjo į nuostabias eiles…

Spalvingi pasimatymai su savimi…

Kažkas tyliai barbena į langą…. į širdį..

Kažkas dūžta.. bet nieks neateina… negirdi?

Apsisupusi mėlyna skraiste vienatvės

po skeveldą širdies renka tyliai nuo gatvės.

Šukės aštrios, skausmingos.. Kraujo lašas raudonas

krenta žemėn ir dingsta – bet pražysta aguonos…

Tartum šėlstanti jūra supa apsupa sielą –

dar pabūki, pauostyk, pasidžiauk, mano miela!

Ankstų rytmetį vėsų švelniai saulė sušildo –

Bėgsiu! Lėksiu! Bet kur? – vėlei balsas nutildo…

Tad paėmusi saują beprisirpstančių uogų

Jas tepuosi ant kūno.. ant savo.. ant nuogo…

Noriu skausmą sugerti, noriu džiaugsmą išrėkti,

noriu šokti ir skrieti, nert gilyn ir mylėti…

Nebenoriu slapstytis, nebenoriu vienatvės,

nebedomina šukės ant suskilusios gatvės…

Tu gali. Tu išdrįsi, jei savim patikėsi –

ramų balsą girdžiu ir jis veda į priekį..

Saulė kyla ir šildo, žada nuostabią dieną…

Ačiū tau, kad parodei kur eit, mano miela….

Ačiū Aurelija .

O jei kas nors jaučiate, kad niekaip nenueinate ten, į kur einate arba galvojate, kad jau viską apie save žinote – susitarkite dėl dar vieno pasimatymo… Pasimatymo su savimi ir su Aurelija Sielos Namai

… Būsite nustebinti… „

Eglė D.


Į kursus mane atvedė noras pabandyti piešti, atrasti spalvas ir sužinoti daugiau apie save. Pavadinimas „Spalvingi pasimatymai su savim“ labai taikliai parodo, kad čia bus ne vien piešimas, o visa patyriminė kelionė į save. Šios kelionės metu išbandžiau daug nuostabių piešimo technikų, kurios išlaisvino kūrybiškumą, norą žaisti su spalvomis ir formomis, padėjo patikėti, kad ir aš galiu piešti, bei pamatyti savo vidų, emocijas. Labai svarbi dalis buvo kalbėjimas apie kylančius jausmus piešiant ir jų analizavimas, šis dalinimasis padėjo aiškiau suvokti save ir priimti slepiamas savęs dalis.

Ačiū Aurelijai už šilumą, pozityvumą, palaikymą, atgalinį ryšį, dalinimąsi savo žiniomis ir jaukią atmosferą, kurioje saugu atsiverti.

FB grupės narių palaikymas ir gražūs žodžiai motyvavo dalintis patirtimis ir nesustoti piešti.

Kursą rekomenduoju tiems, kas nori daugiau sužinoti apie save, atrasti džiaugsmą kurti ir gauti naujų patirčių.

Erika N.