Atsiliepimai apie Spalvingus pasimatymus

Geriausia savo įdedamo darbo, meilės ir energijos naudą bei prasmingumą matau skaitydama autentiškus mano kursus pabaigusių mokinių atsiliepimus. Tokius spalvingus ir įkvepiančius, kaip ir pačios mano mokinės. Niekas už jas geriau negali papasakot, kas gi vyksta "Spalvingų pasimatymų su savim" kurso metu - viduje, išorėje, grupėje...
Taigi, kviečiu skaityti. Atsiliepimų kalba netaisyta. Dalinuosi su meile, pasididžiavimu ir dėkingumu. 

“Šie spalvingi pasimatymai- tai patys geriausi pasimatymai, kuriuose ne mažiau meilės, nuotykių, jaudulio ir reikšmės, negu pasimatymai su savo mylimuoju. Susitikinėti su savimi iš ties reikalauja be galo daug drąsos, bet kai “šalia” yra stipri mokytoja ir palaikanti komanda-tampa lengviau, saugiau ir aiškiau.

Grupės narių bendravimas, patirtis, palaikymas ir Aurelijos talentas, išmintis patariant, įtraukiant ir įkvepiant-tai didžiausios dovanos, kurias čia gavau.

Ne, ir tai tikrai yra ne tik piešimas, tai įvardinčiau kaip kiekvieno kūrinio įprasminimą, nes kiekvienas kūrinys ateina su istorija, jausmu, patirtimi, ryšiu ir žinute. O tai įnešė pasikeitimų ir į mano kasdienį gyvenimą-spalvas bei norą kurti ir kelią link savęs priėmimo. ..tai tiek labai trumpai.. bet iš giliau. “

Ieva Z.


“Kursas“ SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIMI“ labai patiko, nes buvo galimybė geriau pažinti save, savo vidų, emocijas ir jų raišką, pamatyti geriau savo blokus ir juos pralaužti. Ir tai vyksta pakankamai smagiai, meno pagalba. Tiesa, nesu meniška- mokykloje piešimas kartu su muzika buvo vienos mano to meto supratimu beprasmiškiausių ir niekam nereikalingų dalykų, kas su laiku pasikeitė. Aurelijai pristačius techniką ir susitikimo metu iškart mėginant atkartoti ir su visomis suspėti, neretai apimdavo panika ir įsijungdavo seni blokai, kad nesugebu, nemoku, tai ne man, nes viduje gyvena jo didenybė „tobulumo siekis“ visame kame (matyt noras pasirodyti -iausiu), kuris jei tik užsimirštu, vis dar kiša savo ilgą nosį.

Dėka Aurelijos parinktų įvairių technikų ir jų pateikimo metodikos, kurse net pats nepastebi kaip į visa tai įsitrauki, užburia spalvos ir jų raiška, noras išbandyti įvairias technikas ir gaunasi visai neblogas meninis rezultatas. Dideli privalumai tai, kad galima mokytis virtualiai, netenka gaišti laiko vykstant į kitą miestą. Kursas puikiai organizuotas, Aurelija detaliai, net su nuorodomis ir paveiksliukais iš anksto pateikia kursams reikalingų medžiagų sąrašą ir kita svarbias detales. Smagu tai, kad grupė nedidelė, nemažai laiko skiriama mūsų kūrybos analizei, sukuriama puiki bendrystės ir dalijimosi bei viena kitos palaikymo atmosfera. Gana sunku atsakyti, kuri tema patiko labiausiai, kadangi kiekviena iš jų įdomi, originali ir suteikianti kūrybinį polėkį. Vis dėl to matyt labiausiai patiko įvairios mandalų technikos, įskaitant ir emocijų monotipijas bei pagal jas gaminti mandalas. Didžiausi atradimai, kad intuityviai padarius konkrečios pasirinktos emocijos monotipiją- t.y. iš esmės sumaišius keletą spalvų, atspaude pamatai tai, kas labai aiškiai atspindi vieną ar kitą konkrečią emociją, padeda geriau suvokti jos turinį. Tarkim nepasitikėjimo išraiška- mielas ir susigūžęs peliukas, išoriškai norintis atrodyti stiprus, dėl to statantis barjerus tarp savęs ir jį supančio pasaulio. Užbūrė sakralinė geometrija, į ją norisi nerti dar giliau bei labai laukiu gimimo dienos mandalos, nes astrologija viena iš mano aistrų. “

Edita G.


“Spalvingi pasimatymai su savim – tai nuostabiai, prasmingai praleistas laikas su bendramintėm merginom, kurios nori kurti, išsakyti, išpiešti , išleisti savo jausmus , mintis, fantazijas ant popieriaus pieštukais, tušinukais ar akvarelės pagalba.

Piesiam fraktalus ir mandalas.

Su nuostabios Mokytojos Aurelijos pagalba, mes jaučiamės viena grupe, nors gyvename skirtingose pasaulio salyse.

Taip pat suzinojau keleta autoriniu Aurelijos metodu, kurie padejo geriau pažinti save, surasti tiesesni kelia i savo vidų ir priverte, o gal padejo parašyti tai salia savo piesiniu.

O prabilti mes nedristam….Tačiau emociju koliazai, mandalos, totemines meditacijos ir mandalos kalba, sneka uz mus.

Jei mes to nematom ir nemokam prabilt Aurelija pades mums isigilinti, ji ir padrąsins ir pasidziaugs jusu darbais labiau nei jus pati.

Noriu padekoti visoms merginoms, kurios dalinosi savo laisvu laiku ir darbais, atvere savo vidu, nebijodamos buti pazeistomis. Tai daro mus tik stipresnem.”

Jolanta D.


“Į Spalvingą pasimatymą atėjau tik smalsumo vedina, kaip išmokti piešti mandalas, kurias Aurelijos Sielos namų puslapyje pavydžiai apžiūrėdavau.

Taip, Aurelija kantriai mokė, rodė ir aiškino, kaip tikra mokytoja tikrino namų darbus ir rašė pažymius… dėl pažymių juokauju.

Tai ką aš gavau? Gavau fantastiškai daug – daug daugiau nei tikėjausi. Gavau autorines pamokas ir technikas, kaip piešti tokius įdomius dalykus, kaip šerkšno fraktalas, galybę būdų ir variantų, kaip nupiešti įvairias mandalas. Bet dar gavau begalinę pridėtinę vertę prie šių kursų – tai fantastišką atradimų laiką, šiltą palaikymą su virtualiu apkabinimu, stiprią motyvaciją kurti, nuoširdžias drauges, menininkės savyje išlaisvinimą ir vidinio kritiko užtildymą, savęs pažinimą jautrų iki ašarų, pamačiau naujas spalvas ne tik išorėje, bet ir savyje, drąsos būti tobulai netobulai ir suvokimą, kad sunkiausia būti sąžininga su savimi. Tai buvo geriausia mano pinigų ir laiko investicija šią žiemą.”

Daiva J.


O viena dalyvė savo atsiliepimą apie kursą sudėjo į nuostabias eiles…

Spalvingi pasimatymai su savimi…
 
Kažkas tyliai barbena į langą…. į širdį..
Kažkas dūžta.. bet nieks neateina… negirdi?
Apsisupusi mėlyna skraiste vienatvės
po skeveldą širdies renka tyliai nuo gatvės.
 
Šukės aštrios, skausmingos.. Kraujo lašas raudonas
krenta žemėn ir dingsta – bet pražysta aguonos…
Tartum šėlstanti jūra supa apsupa sielą –
dar pabūki, pauostyk, pasidžiauk, mano miela!
 
Ankstų rytmetį vėsų švelniai saulė sušildo –
Bėgsiu! Lėksiu! Bet kur? – vėlei balsas nutildo…
Tad paėmusi saują beprisirpstančių uogų
Jas tepuosi ant kūno.. ant savo.. ant nuogo…
 
Noriu skausmą sugerti, noriu džiaugsmą išrėkti,
noriu šokti ir skrieti, nert gilyn ir mylėti…
Nebenoriu slapstytis, nebenoriu vienatvės,
nebedomina šukės ant suskilusios gatvės…

Tu gali. Tu išdrįsi, jei savim patikėsi –
ramų balsą girdžiu ir jis veda į priekį..
Saulė kyla ir šildo, žada nuostabią dieną…
Ačiū tau, kad parodei kur eit, mano miela….
 
Ačiū Aurelija.

O jei kas nors jaučiate, kad niekaip nenueinate ten, į kur einate arba galvojate, kad jau viską apie save žinote – susitarkite dėl dar vieno pasimatymo… Pasimatymo su savimi ir su Aurelija Sielos Namai.

Eglė D.


Į kursus mane atvedė noras pabandyti piešti, atrasti spalvas ir sužinoti daugiau apie save. Pavadinimas “Spalvingi pasimatymai su savim” labai taikliai parodo, kad čia bus ne vien piešimas, o visa patyriminė kelionė į save. Šios kelionės metu išbandžiau daug nuostabių piešimo technikų, kurios išlaisvino kūrybiškumą, norą žaisti su spalvomis ir formomis, padėjo patikėti, kad ir aš galiu piešti, bei pamatyti savo vidų, emocijas. Labai svarbi dalis buvo kalbėjimas apie kylančius jausmus piešiant ir jų analizavimas, šis dalinimasis padėjo aiškiau suvokti save ir priimti slepiamas savęs dalis.

Ačiū Aurelijai už šilumą, pozityvumą, palaikymą, atgalinį ryšį, dalinimąsi savo žiniomis ir jaukią atmosferą, kurioje saugu atsiverti.

FB grupės narių palaikymas ir gražūs žodžiai motyvavo dalintis patirtimis ir nesustoti piešti.

Kursą rekomenduoju tiems, kas nori daugiau sužinoti apie save, atrasti džiaugsmą kurti ir gauti naujų patirčių.

Erika N.


Visai nesenai rašiau apie fraktalų kursus, kuriuos pabaigiau pas Aureliją “Sielos namuose”.
Dar jų nebaigus, vasario viduryje paraleliai pradėjau sekantį kūrybinį kursą SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIMI.
 
Labai norėjau piešti ir kurti, nes po koroninio priverstinio sėdėjimo namie ir vidinio sąstingio jaučiau, kad man nebegerai. Šie kursai buvo tai, ko senai norėjau/ieškojau. Fraktalų piešimas buvo lyg pasimaudymas upėje, o PASIMATYMAI SU SAVIMI – tai jau buvo ne upė, net ne ežeras, o platus, gilus vandenynas…
 
Tagi, norėjau piešti, o kartu su piešiniais, kurie dabar puošia mano kūrybinį kambarį, gavau neįkainojamas patirtis, naujas ir vertingas įžvalgas apie save bei vertingą moterišką bendrystę uždaroje FB grupėje, kurioje jaučiausi palaikoma, saugi bei išgirsta.
 
Laukdavau susitikimų kaip šventės, jų metu per porą mėnesių iš naujo prisijaukinau spalvas, akvarelę, akrilą, grafiką. Kaip anksčiau audinių parduotuvėse ranka braukdavau per medžiagas, taip dabar negaliu atsispirti popieriaus glostymui ir nepraeinu pro pieštukus, būtinai nors keletą spalvų nusipirkdama. Na, nebekalbu apie visokiais grafiniais raštais ir mandalų pavyzdžiais prikimštą telefoną.
 
PASIMATYMAI mane pakeitė, sustiprino vidinį AŠ, leido pašvelgti į save iš šono ir priimti save be jokių išlygų, su visomis spalvomis ir atspalviais, teko giliai panirti į savo jausmus/praeitį/skaudulius, juos “išpiešti”, išverkti, naujai susidėlioti, suprasti ir priimti.
 
Tai pati geriausia MEILĖS SAU mokykla su empatiška mokytoja Aurelija, nuoširdžiai tariu AČIŪ už visas kūrybines, moteriškas ir gyvenimiškas pamokas. Kiekvieną kartą stebino jos žinių gilumas ir suprantamas jų pateikimas.
 
Bet didžiausią įspūdį darė Aurelijos pastabos po kiekvieno darbo įkėlimo į FB grupę – nesu iki šiol patyrusi tokių taiklių, giluminių, prasmingų įžvalgų, tokių tiesiai į dešimtuką, kaip pirštu į akį, likdavo tik stebėtis, na kaip gi pati to nepamatei, juk aišku kaip dieną!
 
Šie kursai man buvo pati geriausia dovana sau ir nuoširdžiai rekomenduoju visoms, kurios taip pat ieško savo tikrojo AŠ, norinčioms kokybiškai ir spalvingai praleisti laiką su savimi ir bendramintėmis kartu kuriant, naujai save lipdant.

Diana


Sveikos, Seses.
 
Vienos drauges, o kaip po to paaiškėjo tolimos giminaites (Egles) postas facebooke mane labai sudomino ir nuvedė į Spalvingus pasimatymus su savimi.
 
Nuėjau į kursus norėdama daugiau sužinoti apie akvarelė, akrila – tiesiog daugiau apie piešimą, o gavau tikrai daugiau ir su kaupu…

Sie kursai ne tik apie technika ir spalvas. Sie kursai tai laikas SAU, su SAVIMI ir apie SAVE.
Laikas sustoti, kurti ir geriau pažinti SAVE .
 
Man labai patiko, kad tai vyksta Online nes gali dalyvauti iš bet kur.
 Uždaroje grupėje – “grupiokiu” palaikymas duoda labai stipria bendryste ir augima kartu .
Aurelija yra ne tik nuostabi menininke, bet ir mokanti sukurti saugią erdve kurioje galima visapusiškai augti ir tobulėti.
 
Jei ieškai naujos veiklos ir nori geriau pažinti SAVE- pabandyk. Aurelija tau parodys kelia – juo keliauti galėsi pati.
 
Dekoju Aurelija už geresni savęs pažinimą už norą kurti , už atsiradusia drąsa , už visa jausmu palete ir dar daug daug visko. Dekoju visoms už kelione ir augima kartu.

Kristina


Dėkoju Jums kiekvienai už šią neįtikėtinai nuostabią kelionę. Apkabinu kiekvieną iš Jūsų širdimi!
 
Spalvingi pasimatymai su savimi – nuostabiausia dovana, kurią padovanojau SAU gimimo dienos proga !!! Norėjosi pažinti mandalų pasaulį iš arčiau, o finale susipažinau su pačia savimi – kitaip, iš naujo. Tiek daug atradimų, tiek daug nuotykių, tiek daug spalvų ir atspalvių patyriau šioje spalvingoje pasimatymų kelionėje su savimi, tarp nuostabių moterų iš viso pasaulio.

Virtuali erdvė viršijo mano lūkesčius su kaupu. Buvo neįtikėtina, jog taip šiltai, atvirai, giliai bendrausime, pajausime viena kitą matydamos tik per ekraną. Ne veltui Mažasis Princas sakė: „matyti galime tik širdimi“ ir TO pakanka!

Su nuostabios mokytojos, Aurelijos vedimu, drąsiai sakau, jog viskas įmanoma. Panerti. Pajausti. Paleisti. Išgyti. Transformuoti. Atrasti. Pamilti, ir visų pirma save, tokią kokia esi. Besąlygiškai. Tai ne tik kūrybinis procesas, tai ir terapija, ir savojo autentiškumo, ir unikalumo išgyvenimas, patyrimas, suvokimas, nes viskas taip tikra, taip autentiškas ir duodama, mokytojos per asmeninę patirtį, per pačios atrastus nuostabius autorinius metodus ir technikas sujungiant VISA į spalvingą mandala pasaulį. Kviečiu ir Tave, su švelnia drąsa eiki ir patirk TAI !!!
 
Sielos namai laukia tavęs.
Su meile.

Gintarė


Spalvinguose Susitikimuose Su Savimi ieškojau technikos, tiesiog norėjau išmokti piešti, bet gavau daug vidinių dovanų, kaip išaugęs pasitikėjimas savimi, sąmoningas laikas sau, kūrybinių resursų atskleidimas, savęs pažinimas per saviraišką ir ryšį su kitomis grupės narėmis.
 
Mano didžiausias atradimai tai, kad aš galiu piešti, kurti, ne tik saulytes ir gėlytes, bet piešinius, kuriuose galiu sudėti savo simbolius, savo žinias, savo emocijas, išgyvenimus. Aš supratau, kad savo jautrumą, vidinio gylio paieškas galiu išreikšti kūryboje, per materiją, kaip piešinį. Mane tai įkvėpia kurti ir gyventi kūryboje.
 
Man online mokymosi formatas labai tiko ir patiko, nes lieka sutaupytas laikas, gali pažinti moteris iš įvairių vietų. Online formatu gali labiau pajusti save, nes tada tikrai būni su savimi. FB grupė yra puikus ryšius kuriantis dalykas, kur gali ne tik dalintis, bet ir gauti.
 
Aurelija kaip mokytoja yra puiki, sakyčiau tikros mokytojos pavyzdys, nes metodines žinias pateikia paprastai, konkrečiai, suprantamai. Daug laiko skiria asmeninėms refleksijomis, vidiniams žmogaus procesams aptarti. Bendrauja nuoširdžiai, palaikydama ir motyvuodama kiekvieną grupės narę. Tai grupei suteikia saugumo ir atvirumo atmosferą. Kiekviena jos autorinė metodika yra jos asmeniškai išjausta, turi išliekamąją vertę ir tai tampa daugiau nei metodika, tai tampa gili, vidinė praktika.
 
Šis mandalų kursas man labai patiko ir jį rekomenduočiau visiems ir visoms, nes mandalų kūrimas pas Aureliją yra graži žmogaus dvasinė ir kūrybinė simbiozė”.

Kai pabaigiau savo Afirmacijų mandalą ir sulaukusi jūsų gražių komentarų, ištraukiau šią kortą. Ji gražiai parodo, ką man pavyko per šiuos keturis mėnesius atrasti.
VISOMS DĖKOJU už draugystę ir bendrystę, dovanas ir jūsų talentus.
 
Apsikabinu!
Sėkmės Jums!

Evelina


Štai ir aš noriu ištarti ačiū visoms „Spalvingų pasimatymų su savimi“ bendrakeleivėms bei charizmatiškai mokytojai Aurelijai.
 
Esu dėkinga… atėjau į šį kursą tuo periodu, kai kažko vis ieškojau, trūko savirealizacijos, norėjosi kažko neįprasto ir kitokio požiūrio… dabar esu be galo dėkinga, kad ten atsiradau.

Kartą, atsivertusi facebook programą, pamačiau Aurelijos „Sielos namai“ puslapį. O ten – visas meno, grožio ir magijos pasaulis, tai mane sudomino, užkabino…
 
Ką gavau ir ko išmokau? Tikrai daug daugiau nei tikėjausi. Be įvairiausių meninės raiškos technikų, aš gavau ir giluminį sielos supurtymą, pažinimą bei apsivalymą, savistabą, begalinės meilės sau suvokimą bei savęs surinkimo į vieną vienį ir visumą.
 
Aurelijos įžvalgų pagalba aš mokiausi „skaityti“ savo darbų simbolių kalbą, įsisąmoninti kūriniuose pavaizduotas emocijas.
 
Kai atrodė, kad nebeturiu minčių, noro ir laiko, turėjau stiprų palaikymą grupėje, buvo daug vertingų pasidalijimų nuomonėmis, paskatinimų ir taip visos judėjome toliau.
 
Kurse duodamos technikos įdomios, suprantamos, sąmoningos ir efektyvios, praturtinančios visomis prasmėmis. Tikrai efektyvūs mokymai norintiems ir pasiruošusiems susipažinti su savo sielos gelmėmis iš arčiau. Dėkoju už pamokas, informaciją, palaikymą ir ypatingą vedimą.
 
Su pagarba.

Vilma


Noriu Jums visoms padėkoti už nuostabiai praleistą laiką kartu, galimybę Jus pažinti, Jūsų palaikymą ir šiltą bendravimą.
 
 Ypatingą Ačiū sakau mielajai Aurelijai, kurios dėka išmokau kitaip pažvelgti į save, labiau suprasti save ir savo norus, patirti terapinį poveikį.
 
Prasidėjus karantinui, ieškojau, kuo galėčiau prasmingai išnaudoti atsiradusį laisvą laiką. Norėjau galbūt kažko naujo išmokti. Taip beveik netyčia man į akis krito vienos draugės postas apie ,,Spalvingus pasimatymus su savimi‘‘.
 
Man labai patiko draugės Eglės pieštos mandalos, norėjau ir pati išmokti taip piešti. Ne tik išmokau, bet gavau dar daugiau.
 
Šiame kurse panirau ne tik į mandalas ir jų pasaulį, bet ir susipažinau su be galo įdomiomis autorinėmis mokytojos Aurelijos piešimo technikomis, išmokau skaityti simbolius, spalvų reikšmes ir begale kitų dalykų.
O svarbiausia, tai buvo laikas skirtas sau, savęs pažinimui, savojo Aš suvokimui. Be galo daug naujų potyrių ir atradimų. Smagu buvo savo įžvalgomis, darbais ir mintimis dalintis su nuostabia merginų komanda FB.
 
Ačiū visoms už bendrystę ir palaikymą. O visus norinčius eiti savęs link keliu, kviečiu į Sielos namus.
 
Džiaugsmingai Jūsų.

Jovita


3 mėnesius kartą per savaitę (arba dažniau) aš eidavau į pasimatymus. Visi šeimoje žinojo. Ir toleravo. Nežinojo tik, kad kartais išeidavau ir tada, kai visi iškeliaudavo į darbus ir mokyklas. Tuo metu namuose karaliavo spalvos, akvarelė, pieštukai, akrilas, skriestuvas, muzika ir smilkalai. Ir, žinoma, aš.

Tai buvo unikalūs pasimatymai. Unikalūs ir spalvingi pasimatymai su savimi.
 
Kartais žodžiai atrodo tokie bereikšmiai ir atrodo, bus netikri kai juos parašysiu. “Matytis su savimi”? Tai ne tik žvilgsnis veidrodyje. Tai gilus žvilgsnis ir kelionė kiaurai veidrodį. Gilyn. Po savęs šviesas ir tamsumas. Mintis, emocijas, nuostatas. Neturėjau tikslo kažko atrasti, bet po kiekvieno pasimatymo buvo kaskart neįtikėtinas nustebimas – wow, o geras, kaip čia taip?
 
Į spalvingus pasimatymus ėjau piešti mandalų. Bet kiek nusipiešiau savo autoportretų! Nes tai nebuvo TIK mandalos. Tai buvo toks kompleksas visko, kad gimusi mandala buvo tik rezultatas.
 
Ir toks rezultatas, kuris niekada nebūdavo toks, kokį numatydavau iš anksto.
 
Aurelija Sielos Namai buvo šių pasimatymų vedlė. Tokia vedlė, kuri būtent vedė. Ne stabdė, ne vertino, ne kažką, – ji vedė. Nuo kranto į gilumą, į gelmę, į vandenyną. Ir saugiai sugrąžindavo. Man ypatingai tiko Aurelijos charizma, kalbėjimo maniera ir energija, žibančios akys, mintys, moteriška išmintis ir žinios.
 
Ir dar tos moterys, kurios buvo kartu grupėje. Tiesiog vienis. Buvom per nuotolį, bet dabar atrodo, kad visas jas pažįstu gyvai ir seniai.
 
Ir jau girdžiu: nu ir ką, ir ką gavai, kas iš to, koks rezultatas, kas apsivertė? Didžiausias rezultatas buvo (ir bus toliau) pats procesas, atradimų ir patyrimų jausmai. Ir galbūt kai kam atrodys juokinga (ir tai tebūnie), bet kalėdinį Paryžių aš irgi išsipiešiau. Drąsiai sakau. Jis atsirado netikėtai, neplanuotai po vieno iš spalvingų pasimatymų. Atsirado ir daug kitų dalykų, bet tai jau mano paslaptys.
 
Ačiū, Aurelija Sielos Namai.
Ačiū mielos Spalvingų pasimatymų bendrakeleivės.
Ačiū, Diana, kad kažkada pasidalinai ir patikėjau Tavimi besąlygiškai.
Linkiu patirti kiekvienai savęs pamatymo stebuklą.. Jie prasideda Sielos namuose.

Natalija


„Tik pradėjęs piešti mandalas supratau, kad viskas, visi keliai, kuriais ėjau, visi žingsniai, kuriuos žengiau, vedė į vieną tašką, į vidurį. Man vis labiau aiškėjo: mandala yra centras. Ji yra visų kelių išraiška. Ji yra kelias į vidurį, į individualizaciją“ /K. G. Jung/

Vienas dalykas yra skaityti šias Jungo eilutes (nors jau vien nuo jų man oda pašiurpsta), o kitas, yra iš tikrųjų patirti ką reiškia pažinti save per terapinį Mandalų piešimą.

·        Ką reiškia pažinti savo emocijas, išgirsti tikruosius savo poreikius, atrasti autentiškąjį aš, susitikti su savo vidiniu vaiku ir išdrįsti pažvelgti jam į akis, apkabinti jį ir pasakyti, kad viskas bus gerai.
·        Ką reiškia pripažinti savo intuiciją ir ja pasitikėti bei nebijoti to daryti.
·        Ką reiškia būti priimtai pačios savęs ir leisti sau tiesio būti, būti taip kaip būnasi dabar, šiuo momentu.
·        Ką reiškia pasileisti su gyvenimo tėkme bei paleisti perdėtą kontrolę ir dėl to vis labiau augančią įtapą bei nerimą.
·        Ką reiškia pasinerti į savo vidinės spalvas, nueiti į savo vidinį centrą bei ištirpti meditatyviniame tapybos procese.
·        Visa tai ir dar daugiau, kas tiesiog netelpa į žodžius, kad tai nusakyti, visus potyrius, aš gavau iš terapinio Sielos Namai kurso su nuostabiąja, magiškąją jų autore Aurelija.

Labai nuoširdžiai rekomenduoju visoms, kurias užkabino nors kažkas iš mano aprašymo, tai patiri savo kailiu.

Šis kursas ne apie mandalų piešimą (nors įvairių technikų tikrai išmoksite) ar kaip gražiai ar negražiai man gaunasi bei moku ar nemoku. Šis kursas, kaip ir rašė Jungas, tai kelionė į savo mandalos centrą – į tikrąją save.

Pridedu kelias savo mandalas, kurios man gavosi tokios, kokios tuo metu gavosi ir tokios kokių man tuo metu reikėjo, nes jose yra užkoduota tai, kas nematoma plika. Jose glūdi mano energija bei mano tam tikrų išgyvenimų atomazgos.

Turbūt kaip ir gyvenime, mes turėtume rūpintis labiau savo vidumi bei jausena, savo patyrimais bei esamo momento paprastumu vietoj to, kad verstumėmės per galvą tam, kad atrodyti, patikti, pritapti, atitikti …

Ir kaip Aurelija ne kartą mums primindavo – visi mes esame šviesos indai ir nepriklausomai nuo to ar mes tai žinom ar pripažįstam, mes vis vien esame šviesa.

Tad linkiu, visu pirma, atrasti šviesą savyje SAU ir dėl SAVĘS. O įžiebę tą šviesą savyje – padėsime ja rasti ir kitiems.

Neringa

Naujiena

Įsigykite patikusią meditaciją ir parsisiuntę į savo įrenginį, klausykitės įrašo kada tik jums patogu!