Užaugau namuose, kvepiančiuose aliejiniais dažais tapytais paveikslais, pilnuose dainų, eilėraščių, kūrybos. Ko gero, dėl to kūryba ir meninė saviraiška visuomet buvo neatsiejama mano gyvenimo dalis.

Tikiu, kad duodantys delnai niekuomet nebūna tušti. Tikiu, kad gerais, pozityvios energijos kupinais dalykais dalintis ne tik labai gera, bet ir tiesiog gyvybiškai būtina, nes siunčiama kitiems energija ne tik neišsisemia, bet ir visuomet plečiasi.

Ir žinau vienintelį būdą tai padaryti tinkamai – tai visapusė mano kūryba, turinti gausybę formų. Tai meninio bei dvasinio augimo straipsniai, meno terapijos užsiėmimai, mano kuriamos meditacijos, eilėračiai, mano dainuojamos poezijos dainos. O taip pat – mano tapybos darbai, kurie, tikiu, kad yra ne tik puikiai pritaikomi kaip modernaus interjero detalės, puošiančios ir pagyvinančios namus ar ofisą, bet ir tampa vertingu pirkiniu, nuolatos perteikiančiu gerą energiją savo šeimininkams.

Vis didesnį džiaugsmą atrandu mano vedamuose meno terapijos užsiėmimuose, matydama laimingus save atradusių mokinių veidus, jų pasididžiavimą akyse, pažadinus vidinį menininką, jausdama, kad esu ten, kur ir turiu būti, vykdydama savo sielos misiją.

Štai ką apie mane kaip mokytoją rašo mano mokiniai:

„Stebėti ženklus, būti atmerktomis akimis, atvira širdimi. Rasti dienoje laiko pajusti Visatos alsavimą ir įkvėpti tuo pačiu ritmu. Atpažinti, ko reikia tavo sielai ir žengti pirmuosius žingsnius širdies keliu –   Tokie pokyčiai atsirado šiame mano gyvenimo etape sutikus nuostabią mokytoją Aureliją. Ji ne tik atvėrė langą į magišką spalvų pasaulį, bet ir kažkokiu paslaptingu nejuntamu būdu parodė kelią į save. Kiekvienas užsiėmimas vis kitoks, suvirpinantis naują stygą, vedantis vis tolyn ir gilyn. Geras mokytojas moko ne žodžiais, o gyvenimo pavyzdžiu – tokia yra mokytoja Aurelija, kupina džiaugsmo, pozityvios energijos, su didžiule meile ir aistra besidalinanti gausybe savo talentų su savo mokiniais. Ji kaip šaltinis, kaip atviras indas, iš kurio norisi semti gyvybės vandenį. Aurelijos pamokos paliečia, įkvepia, keičia. Po užsiėmimo jautiesi kaip ant sparnų, prisipildęs pozityvios energijos, pažadinęs savyje besąlyginę meilę ir jaučiantis užgimstantį norą tą meilę spinduliuoti aplinkiniam pasauliui. Ir suvoki, kad jau nebebūsi toks, kaip buvai…ir nuojauta kužda, kad pokyčiai tik prasideda” – Dalia.

Daugiau atsiliepimų rasite skiltyje https://sielosnamai.lt/?page_id=3400

Esu laiminga, galėdama dalintis su jumis tuo, ką turiu geriausio, nes tai įprasmina būtį ir suteikia magijos kiekvienai dienai.

Ačiū, kad esate su manimi šiame kelyje.

Su meile.

Aurelija Sielos namai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

6 komentarai »

  1. Miela, Aurelija, visai neseniai suradau Jūsų jaukų ir nuoširdų puslapį. Nuo tada dažnai užsuku, mielai paskaitau straipsnių, ypač myliu Jūsų dainas. Ačiū, kad esate.