Atsiliepimai

Viskas, ką daro Aurelija, man kelia didžiulę nuostabą ir pagarbą. Pilni išminties straipsniai, parašyti, atrodo, nemažą gyvenimišką patirtį turinčio žmogaus, paveikslai, kurie kiekvienas turi savyje jėgą, energiją ir savo istoriją…

Tegu klesti Sielos namai, kur kiekvienas pasitinkamas su meile ir palydimas su išmintimi!

   Monika

Atrodo, gyventi tinkamai yra labai paprasta. Mes visi iš prigimties ir tėvų pasakojimų žinome/nujaučiame, kad yra galybė dalykų, kuriuos darydami galėtume priartėti prie laimės. 

Bet iki „Sielos Namų” dar nieks nebuvo taip paprastai, aiškiai ir įtikinamai sustygavęs, jog laimės ieškoti nereikia – ji visada šalia, jei išmoksti atsimerkti. Ačiū už paprastumą ir dvasinį gylį vienu metu ir, žinoma, lauksiu vis daugiau šaunių įkvepiančių straipsnių!

  Gabija

Stebėti ženklus, būti atmerktomis akimis, atvira širdimi. Rasti dienoje laiko pajusti Visatos alsavimą ir įkvėpti tuo pačiu ritmu. Atpažinti, ko reikia tavo sielai ir žengti pirmuosius žingsnius širdies keliu –   Tokie pokyčiai atsirado šiame mano gyvenimo etape sutikus nuostabią mokytoją Aureliją.

Ji ne tik atvėrė langą į magišką spalvų pasaulį, bet ir kažkokiu paslaptingu nejuntamu būdu parodė kelią į save. Kiekvienas užsiėmimas vis kitoks, suvirpinantis naują stygą, vedantis vis tolyn ir gilyn. Geras mokytojas moko ne žodžiais, o gyvenimo pavyzdžiu – tokia yra mokytoja Aurelija, kupina džiaugsmo, pozityvios energijos, su didžiule meile ir aistra besidalinanti gausybe savo talentų su savo mokiniais. Ji kaip šaltinis, kaip atviras indas, iš kurio norisi semti gyvybės vandenį.

 Aurelijos pamokos paliečia, įkvepia, keičia. Po užsiėmimo jautiesi kaip ant sparnų, prisipildęs pozityvios energijos, pažadinęs savyje besąlyginę meilę ir jaučiantis užgimstantį norą tą meilę spinduliuoti aplinkiniam pasauliui. Ir suvoki, kad jau nebebūsi toks, kaip buvai…ir nuojauta kužda, kad pokyčiai tik prasideda.

  Dalia

Prisimenu pirmąjį fraktalų kurso susitikimą metų pradžioje ir tą didelę nuostabą, kaip gi ĮMANOMA iš kažkokių sukringeliuotų linijų, kurios piešiamos intuityviai ir užsimerkus, tiek daug ir taip tiksliai pasakyti apie žmogų! Ir kad tos linijos ir parinktos spalvos gali padėti pasveikti, atsistoti ant kojų, leidžia pažvelgti į vidinį pasaulį, atpažinti ir pripažinti emocines problemas ir jas koreguoti, pildo norus ir gerina santykius… ir visa tai atpalaiduojančio piešimo metu – man tai vis dar yra didelis stebuklas.

Esu nuoširdžiai dėkinga Aurelijai už parodytą kelią savęs link, už visada taiklius pastebėjimus ir gilias įžvalgas, kurios visad nugula tiesiai širdin. Mano „užtvanka” pagaliau griūna ir viskas pradėjo lietis, tekėti.

Visai merginų grupei ačiū už bendrystę, palaikymą ir šilumą  Labai ačiū Egle, nes be tavo nuostabių fraktalų nuotraukų ir mane giliai palietusio tavojo aprašymo nebūčiau radusi kelio į Sielos Namus.

Šiam kursui reikia tiek nedaug, tik popieriaus ir spalvotų pieštukų, o nauda iš to yra neįsivaizduojamai didelė.

   Diana

Dėkoju tau, Aurelija, už nuostabų, įspūdingą paveikslą. Tokį stiprų, tokį gyvą, kad atrodo įtraukia ir nebepaleidžia. Realybėje jis toks įspūdingas, kad neįmanoma atsitraukti. Tokio energetiškai stipraus darbo, kuriame būčiau įrašyta aš pati su savo pajautimu ir istorija, dar nesu turėjusi. Tikiu, kad jis lydės mane visą gyvenimą.

Viktorija

Šis paveikslas, nutapytas Aurelijos, yra pati nuostabiausia dovana, kurią esu sau pasidovanojusi. Aš norėjau įsigyti meno kūrinį, o gavau neįtikėtinai daugiau. Aurelija yra tikra sielos ir vidinio pasaulio tapytoja. Ji išjautė ir iš tiesų pamatė mane. Visokią. Ir paslėptų sluoksnių daug, kaip paveiksle.

Aš gavau daugiau nei paveikslą, kuris gražiai kabėtų ant mano namų sienų. Aš gavau dalelę savęs išreikštą materijoje. Gyvą kūrinį, kuriame matau besiskleidžiančias savo istorijas. Priminimą apie save gražiausiose spalvose ir formose.

Esu begalo tau dėkinga, Aurelija, kad daliniesi savo talentu. Už tai, kad taip nuoširdžiai ir giliai bendrauji ir išjauti. Ir kad taip nuostabiai ir magiškai gali išreikšti kaip matai ir jauti kitą žmogų.

Dainora

Daugiau atsiliepimų apie mano kursus, asmenines konsultacijas bei paveikslus rasite prie konkrečių paslaugų.

Naujiena

Įsigykite patikusią meditaciją ir parsisiuntę į savo įrenginį, klausykitės įrašo kada tik jums patogu!