Paslaugos

Mano teikiamos paslaugos

Esu dailininkė ir dailės terapijos specialistė. Konsultuoju ir apmokau įvairaus amžiaus žmones individualiai bei grupėse.

Programiniai tapybos darbai pagal individualų užsakymą

Užsisakykite asmeninį, daugiasluoksnį paveikslą, nutapytą specialiai jums ir jūsų interjerui!

Meninės programinių paveikslų reprodukcijos

Pasikvieskite į savo namus pozityvią energiją ir grožį, įamžintą meninės kokybės paveikslo reprodukcijoje. Tai puiki dovana sau ir kitam.

Kasmetiniai mandalų kūrimo kursai internetu

Prisijunkite į kasmetinį terapinį kursą moterims SPALVINGI PASIMATYMAI SU SAVIM, skirtą gilaus ryšio su savim ir vidinės harmonijos kūrimui. Jūsų laukia magiškas ir užburiantis asmeninių mandalų kūrimo pasaulis. Autorinės dailės terapijos metodikos, sakrallinė geometrija, meditacijos, pažintis su tapyba, grafika, taškavimu ir kiti stebuklai.


Kasmetiniai fraktalų piešimo kursai internetu

Vis daugiau simpatijų visame pasaulyje dėl savo lengvumo, pozityvumo ir prieinamumo užkariaujantis fraktalinio piešimo metodas atkeliauja į jūsų namus. Kviečiu prisijungti į itin populiarius fraktalinio piešimo kursus internetu. 

Individualiai užsakomi grupiniai dailės terapijos renginiai suaugusiems

Užsisakykite smagų ir spalvingai ir didelį įspūdį visiems dalyviams paliksiantį fraktalų ar mandalų piešimo užsiėmimą jūsų asmeninėje ar darbo šventėje, stovykloje ir t.t.

Individualūs dailės terapijos kursai

Galbūt norite mokytis fraktalų piešimo ar mandalų kūrimo, bet mano grupinių vedamų seminarų laikas ar grafikas jums netinka? Tuomet puiki išeitis – asmeniniai seminarai dviese su mokytoju. Tokius seminarus vedu virtualiai per ZOOM’ą. Galima mokytis ir dviese ar trise su draugais.

Individuali ilgalaikė terapija

Ilagalaikės terapijos konsultacijos, taikant dailės terapijos ir kitus metodus internetu (dirbu tik su suaugusiais).

Dovanų kuponai pasirinktai paslaugai.

Pasirinkite sumą, kurią norėtumėte mano teikiamų paslaugų forma padovanoti savo artimam žmogui ir jis pats galės nuspręsti, kokia paslauga ar prekė jam aktualiausia.

Pasirinkimui gan platus paslaugų ar prekių asortimentas:

Jei paslaugų sąraše radote kažką, ką norėtumėte padovanoti savo šeimos nariui, kolegai ar draugui – bet kurią paslaugą ar pasirinktą sumą norimų paslaugų sąrašui galima dovanoti.

—————————————-

Dėl bet kurios sudominusios paslaugos sąlygų, laiko ir kitų detalių rašykite man adresu sielosnamairenginiai@gmail.com arba skambinkite telefonu +37060804554.

Su meile,
Aurelija Sielos namai

Naujiena

Įsigykite patikusią meditaciją ir parsisiuntę į savo įrenginį, klausykitės įrašo kada tik jums patogu!