Esu dailininkė ir dailės terapijos specialistė. Konsultuoju ir apmokau įvairaus amžiaus žmones individualiai bei grupėse.

Teikiu šias paslaugas:

  • Tapybos darbai bei meninės reprodukcijos pardavimui (virtualią mano tapybos darbų galeriją rasite adresu tapybapaveikslai.com).

Jei ieškote spalvingo ir gerą energiją spinduliuojančio paveikslo savo namams, draugams ar ofisui, o gal domina aukštos kokybės meninės reprodukcijos ant drobės už prieinamą kainą – kviečiu apsilankyti mano darbų galerijoje. Jei iškils klausimų – rašykite ar skambinkite.

  • Kasmetiniai grupiniai mandalų kūrimo bei fraktalų piešimo webinarai nurodytomis datomis.

Apie tai, kas tie fraktalų seminarai ir kokiomis artimiausiomis datomis galima juose sudalyvauti skaitykite skiltyje Fraktalų piešimo kursai.

O mandalų kūrimo bei kitų dailės terapijos metodikų galite pasimokyti kursuose Mandalamanija ir Spalvingi pasimatymai su savim.

  • Užsakomieji išvažiuojamieji grupiniai dailės terapijos seminarai suaugusiems ir vaikams (fraktalų arba mandalų piešimas) jūsų namuose, sodyboje, stovykloje ar įmonėje Vilniuje (ar jūsų pasirinktoje vietoje, nutolusioje iki 200 km. nuo Vilniaus).

Norite paversti savo įprastą gimtadienį, mergvakarį ar kitą asmeninę šventę, o gal įmonės gimtadienį paversti ypatingu ir įsimenančiu ilgam? Tuomet pasikvieskite į svečius fraktalus ar mandalas!

Siūlau jums smagų mandalų piešimo vakarėlį arba fraktalinį piešimą, apie kurio apie galimas temas daugiau rasite čia.

Prasmingas, spalvingas ir išliekamąją vertę turintis renginys maloniai nustebins jūsų svečius, nepalikdamas abejingų, o sukurti piešiniai dar ilgai primins apie

smagiai praleistas valandas kartu. Dėl sąlygų ir galimų renginio datų paderinimo rašykite adresu sielosnamairenginiai@gmail.com.

  • Individualūs dailės terapijos seminarai Vilniuje ir virtualūs bet kurioje šalyje.

Galbūt norite mokytis fraktalų piešimo ar mandalų kūrimo, bet mano grupinių vedamų seminarų laikas ar vieta jums netinka? Tuomet puiki išeitis – asmeniniai seminarai dviese su mokytoju. Tokius seminarus vedu gyvai Vilniuje ir virtualiai per ZOOM bet kokioje pasaulio vietoje. Dėl sąlygų rašykite asmeniškai.

  • Individualios konsultacijos, remiantis fraktalinių piešinių diagnostika (1-1,5 val trukmės).

Jaučiatės pasimetę, ieškote atsakymų į konkrečius klausimus, kankina neharmoninga emocinė būsena ar bloga nuotaika? Pažvelkite į savo vidinio pasaulio vaizdą per asmeninę fraktalinio piešimo konsultaciją, iš kurios galimai išeisite turėdami daugiau aiškumo, rekomendacijų dėl tolimesnių krypčių ir galbūt naują įrankį harmoningesnės būsenos kūrimui. 1 val. trukmės konsultacijos kaina – 30 eur.

  • Dovanų kuponai pasirinktai paslaugai.

Jei paslaugų sąraše radote kažką, ką norėtumėte padovanoti savo šeimos nariui, kolegai ar draugui – bet kurią paslaugą galima dovanoti. Dėl sąlygų rašykite sielosnamairenginiai@gmail.com

  • Individuali ilgalaikė dailės terapija suaugusiems Vilniuje.

Dailės terapija – tai dailės ir psichologijos įrankius apjungianti terapijos sritis, skirta išreikšti savo jausmus, geriau pažinti save, lavinti emocinį intelektą, ugdyti sąmoningumą, besąlyginį savęs priėjimą, atsipalaiduoti, keisti elgesio modelius ir t.t.

Užsiėmimų metu klientas dirba dviese su dailės terapijos specialistu, koordinuojančiu procesą ir padedančiu žmogui panaudoti ateinančias įžvalgas asmeniniam augimui, destruktyvių elgesio modelių įsisąmoninimui ir keitimui, sprendimų ieškojimui krizinėse situacijose, autentiškumo didinimui ir atsipalaidavimui.

Jokių meninių įgūdžių šiai terapijai nereikia, nes pagrindinis jos tikslas – ne estetiškai patrauklaus piešinio kūrimas, o pats gydantis ar ugdantis kūrybinis procesas bei jo metu ateinačios įžvalgos. Jas pritaikant praktikoje ir gimsta pokyčiai.

Ilgalaikė dailės terapija vyksta panašiai kaip ilgalaikė psichoterapija su psichoterapeutu, tik čia kaip pagrindinis darbo įrankis naudojamas ne pokalbis, bet kūrybinis procesas.

Jei jaučiate, kad norėtumėte išbandyti individualias dailės terapijos konsultacijas, kviečiu vienkartinei konsultacijai, kad galėtumėte gyvai išbandyti kūrybinio proceso, apjungto su pokalbiu, poveikį ir naudą bei susipažinti su manimi. Dėl sąlygų rašykite sielosnamairenginiai@gmail.com.