Fraktalų piešimas

nuspalvink savo pasaulį

Fraktalų piešimo kursai

Su džiaugsmu kviečiu jus į daug populiarumo sulaukusius, smagius ir spalvingus fraktalinio piešimo kursus. Pasirinkite jums priimtiną mokymosi formą:

 • Grupiniai fraktalų piešimo kursai internetu. Daugiau apie kursų sąlygas ir datas rasite žemiau.
 • NAUJIENA LIETUVOJE! Fraktalų video kursas, skirtas savarankiškam mokymuisi. Daugiau apie šį kursą skaitykite čia.
 • Individualus mokymasis internetu. Daugiau apie individualų mokymąsi skaitykite čia.

Galima fraktalinio piešimo nauda:

Gilesnis savo būsenų, duotybių ir potencialo pažinimas

Psicho-emocinės ir netgi fizinės būsenos gerinimas, mažinant įtampą, neharmoningas emocijas bei stiprinant imunitetą

Emocinio intelekto lavinimas, kūrybingumo ir meninės saviraiškos skatinimas

Naujos prasmingos laisvalaikio ir saviugdos formos arradimas ir smagus atsipalaidavimas po darbų bei laikas sau

Didesnis besąlyginio savęs priėmimo jausmas, vidinio stuburo, asmeninių ribų stiprinimas

Destruktyvių elgesio modelių, ribojančių nuostatų bei kompleksų atpažinimas ir harmonizavimas

Minties galios lavinimas bei norimų dalykų  prisitraukimas į savo gyvenimą

Ir dar daug visokių kitokių stebuklų

STRAIPNIS

kAS TAS FRAKTALŲ PIEŠIMAS?

Jei apie fraktalus esate dar negirdėję, kviečiu paskaityti mano straipsnį FRAKTALŲ PIEŠIMAS apie tai, kas yra fraktalų piešimas ir kokia yra jo teikiama nauda.

Žiūrėti video

Fraktalinio piešimo kursai internetu

Artimiausi grupiniai fraktalinio piešimo kursai internetu planuojami nuo 2025 metų pradžioje. Jau dabar galima registruotis į laukiančių grupę adresu sielosnamairenginiai@gmail.com. Taip gausite pirmumo teisę pasitvirtinti vietą grupėje.
O jei nenorite laukti sekančios grupės ir mėgstate mokytis savarankiškai, kviečiu prisijungti į naujai startavusį fraktalų video kursą, skirtą mokytis savarankiškai. 

Internetinį fraktalų piešimo kursą sudaro 2 dalys – BAZINIS LYGIS bei antroji dalis po ilgesnės pertraukos – PAŽENGUSIŲ LYGIS (tikslesnė programa pateikta žemiau).

I dalis. BAZINIS LYGIS. Tai pirmoji kursų dalis, kurią sudaro 5 webinarai Jų metu susipažinsime su fraktalinio piešimo metodika, galimais rezultatais, fiziologiniu poveikiu ir nauda. Išmoksime piešti mūsų vidinį pasaulį atspindinčius diagnostinius fraktalus, ir žinoma, pasimoksime juos skaityti, o tuomet kursime korekcinius fraktalus, padedančius harmonizuoti mūsų emocines būsenas bei atskleisti mūsų stipriąsias savybes.

Tuomet turėsime kelių savaičių pertrauką, skirtą savarankiškam piešimo darbui. Po jos tęsime mokymus, pereidami į KURSĄ PAŽENGUSIEMS.

II dalis. PAŽENGUSIŲ LYGIS. Tai antroji mokymų dalis, kurią sudaro dar 5 webinarai. Jų metu visos pasijausime kūrėjomis, galinčiomis piešti, nes išmoksime linijų chaose atrasti ir išryškinti įvairius meninius vaizdinius (meniniai fraktalai), susipažinsime su meditaciniu grafikos piešimu, kursime fraktalinius medžius, mandalas, angelus ir kitus grožius. O dar mokysimės per santykių fraktalus įlieti šviesos ir harmonijos mūsų tarpusavio santykiams, mokysimės teisingai norėti ir pasikviesim į savo gyvenimą metodikas, kurios mūsų norams pildytis padeda greičiau.

O svarbiausia – kursim gilesnį ryšį su savim, savęs priėmimu, harmonizavimu, kursim jaukią ir saugią atmosferą, skatinančią nuoširdumui ir bendrystei uždaroje palaikymo grupėje, mokysimės kurti stebuklus pačios – nelaukdamos jų iš išorės, nes mes patys ir esame stebuklas, kurio ieškome…

DĖMESIO - NAUJAS KURSŲ FORMATAS!


Nuo šiol grupiniai fraktalų piešimo kursai vyks kartą ar du metuose ir bus organizuojami nauju, dar patogesniu ir labiau prie mūsų intensyvaus gyvenimo ritmo pritaikytu formatu. 

Visą teorinę ir techninę video medžiagą kiekvieną savaitę dalyvės gaus video įrašuose, kuriuos galės savarankiškai, sau patogiu laiku peržiūrėti uždaroje FB grupėje. Tai leis mokytis savo tempu, su galimybe atsisukt norimas paskaitų dalis, sustabdyt ir pakartot tai, kas neaišku.

Live online susitikimai vyks ne kiekvieną savaitę, bet su pertraukomis, TREČIADIENIAIS nuo 18 val. Lietuvos laiku..Trukmė - 2,5 val.  Iš viso jų turėsim 7. 

Live susitikimus skirsime klausimų bei jūsų kūrinių ir vidinių procesų aptarimui, mano kaip mokytojos įžvalgoms ir palaikymui, bendrystės kūrimui, metaforinių kortų traukimui, stebuklingoms grupinėms meditacijoms ir kitiems pozityvų pokytį kuriantiems dalykams.

PROGRAMA :

BAZINIS KURSAS:

 • 1 dalis – Pažintis su fraktalais, jų piešimo nauda, diagnostinių fraktalų piešimas ir aptarimas
 • 2 dalis – Fraktalinių piešinių skaitymas – kompozicija, linijos ir spalvos bei jų deriniai
 • 3 dalis – Fraktalinių piešinių skaitymo praktika
 • 4 dalis – Korekcinių fraktalų piešimas ir taisyklės I.
 • 5 dalis – Korekcinių fraktalų piešimas ir taisyklės II.


PERTRAUKA (3 savaitės)

KURSAS PAŽENGUSIEMS:

 • 6 dalis – „Meniniai fraktalai”, sąmoningos linijos. Fraktalinio medžio piešimas
 • 7 dalis – „Meniniai fraktalai II, nesąmoningos linijos – kaip rasti ir išryškinti objektą. Surasto objekto piešimas.
 • 8 dalis – „Abstraktūs meniniai fraktalai ir grafika”. Fraktalinės mandalos-gėlės piešimas
 • 9 dalis – „Minties formos ir santykių fraktalai”. Fraktalinio angelo piešimas
 • 10 dalis – „Norų fraktalai”, kaip teisingai norėti, kad norai pildytųsi. Koliažinio norų fraktalo kūrimas – mano autorinė metodika. Kurso pabaigimo refleksijos. 


LIVE SUSITIKIMŲ GRAFIKAS:

 1. Sausio 3 d. 
 2. Sausio 10 d. 
 3. Sausio 24 d. 
 4. Sausio 31 d.
 5. Vasario 21 d. 
 6. Vasario 28 d
 7. Kovo 20 d. 


UŽSIĖMIMUS VEDA: dailininkė, fraktalų piešimo mokytoja, dailės terapijos praktikė ir Sielos namų projekto įkūrėja Aurelija.

UŽSIĖMIMŲ KAINA: Fraktalų kursų kaina – 350 eur.

Registracija patvirtinama sumokėjus 200 eur mokestį. Likusi suma mokama prieš prasidedant kursui.

MOKĖJIMO BŪDAI: Už kursus galima mokėti į lietuvišką banko sąskaitą, Revoliut'ą arba per PAYPAL (pastarojo atveju, mokamas papildomas 5% mokestis nuo sumos).

MOKĖJIMAS DALIMIS: Registruojantis į kursą iki gruodžio 12 dienos, galimas atsiskaitymas per tris kartus. Dėl šių sąlygų patikslinimo rašykite asmenine žinute adresu sielosnamairenginiai@gmail.com.

Jokie piešimo įgūdžiai seminarams nėra būtini, nes piešti fraktalą labai lengva ir smagu – tai sugeba visi. Webinarų dalyviams bus išduoti išklausyto kurso pažymėjimai.

REGISTRACIJA: Būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl kursų, skambinkite man numeriu 860804554 (Aurelija).

Dalyvių atsiliepimai apie fraktalų kursus


Rekomenduoju iš visos širdies! Prasmingam laiko praleidimui, savęs ir kitų pažinimui, tobulėjimui, susitikimui su spalvomis ir jų prasme, vaizduotės bei intuicijos lavinimui, jausmų subalansavimui, norų išsipildymui ir beabejo susipažinimui su nuostabia kursų mokytoja Aurelija.


IEVA


Pradedama kursus neturėjau jokių lūkesčių, tiesiog buvo prispaudusi rutina, kurios bandžiau išvengti.

Kai pamačiau kursų skelbimą, pagalvojau: „ai, nieko neprarasiu“. O kelionėse ne tik dažniausiai kad neprarandam, bet ir atrandam.

 O va čia tai buvo kelionė!


GRETA


Tikrai drąsiai rekomenduoju šiuos kursus visiems – piešiantiems ir nepiešiantiems, drąsiems ir nedrąsiems, jautriems ir gyvenimo užgrūdintiems. Bus gerai visiems – su puikios mokytojos Aurelijos vedimu tikrai ne kartą nustebinsite save ir kitus. Pirmyn, bus gerai!

Pažadu!


EDITA

NORI IR TU PATIRTI ŠĮ STEBUKLĄ?

REGISTRUOKIS Į KURSUS

REGISTRACIJA VYKSTA EL. PAŠTU sielosnamairenginiai@gmail.com

Parašyk man ir aš tau atsiųsiu visą išsamią informaciją apie tai, kaip gali pasitvirtinti savo vietą renkamoje grupėje. O jei šiuo metu kursai nevyksta, gali užsiregistruoti į laukiančiųjų grupę. Tuomet, vos paskelbusi registraciją į naujus kursus, parašysiu tau asmeniškai. Arba, nelaukdamas sekančios grupės, tiesiog rinkis fraktalų video kursą, skirtą savarankiškam mokymuisi.