kaunas 2015 kovas 2

Vienas didžiausių mano turtų, neišmatuojamų jokia valiuta, yra autentiški mano kursus pabaigusių dalyvių atsiliepimai. Būtent jie geriausiai atskleidžia, kokie stebuklai laukia kursų ir vidinės kelionės, piešiant fraktalus, metu. Čia surinkti kai kurie per keletą pastarųjų metų mokymuose dalyvavusių žmonių atsiliepimai – tiek iš online mokymų, tiek iš gyvai vestų grupių Surinkau juos ir pateikiau į vieną vietą. Dalinuosi ir su jumis. Kalba autentiška.

——————————————————————————————————–

Atsiliepimai apie mano vedamus online fraktalų piešimo kursus

„48 dienos – tiek laiko be pertraukų, skiriant bent 1val per dieną, praleidau spalvindama. Pieštukais. Kaip vaikystėj. Tik šį kartą spalvinimas įgavo visai kitokį tikslą ir reikšmę.

Turėjau didžiulį džiaugsmą ir malonumą dalyvauti FRAKTALŲ kursuose su Sielos Namai. Neįtikėtina, kiek įžvalgų apie save gali gauti iš užmerktomis akimis pieštų linijų ir pasirinktų spalvų! O geriausia tai, kad aptikus savo silpnąsias vietas, gali jas koreguoti ir tai į gyvenimą atneša tokius pokyčius, kad viršija visus turėtus lūkesčius.

Žinojau, kad man patiks, kad išmoksiu kažko naujo, bet kad užbaigsiu kursus su visai kita vidine būsena tikrai nesitikėjau. Ramybė, atsipalaidavimas, kitoks savo vertės suvokimas ir aplinkos pajautimas, garsesnis vidinis balsas ir stipresnė intuicija, smarkiai pagerėjęs miegas (net mano kūdikis pajuto pokyčius), iškomandiruotas vidinis kritikas, išaugęs kūrybiškumas, ir t.t. ir t.t. Nežinau ar įmanoma viską įvardinti ir išvardinti. Daugiau apie fraktalus galima rasti čia. Pasirašau prie kiekvieno punkto apie jų poveikį.

Didžiausias atradimas man buvo Aurelija – nuostabi mokytoja ir neįtikėtinai talentinga intuityvi vedlė bei mūsų nedidelė, bet be galo jauki, tobulai susisinchronizavusi grupė moterų/kursiokių. Tokioje palaikančioje bendrystėje kalnus gali nuversti!”

Lina


„Labai Labai Ačiū Aurelijai už šį kursą. Aš visada tikiu, kad žmones sutinkame neatsitiktinai. Pamenu pirmą paskaitą jaučiausi lyg mokykloje pirmoje klasėj – nieko nežinau, nieko nepažįstu, ką čia piešime? gal jau išeiti..Na, bet išeiti nesinorėjo, nes Aurelija labai gražiai ir lengvai įtraukė į šią savęs pažinimo kelionę. Kurios aš dar nebaigiau (vis dar laukia korekciniai).

Labai artimas buvo Aurelijos mokymas, tokia tėkmė, laisvumas, palaikymas ir supratimas, bandyti, mokytis, klysti. Ne tik pats kursas davė man didelės naudos, bet ir jo pateikimas – kaip tai atrodo tėkmėje. Kodėl pasirinkau fraktalus? Nes jau kurį laiką dėliojuosi savo gyvenimo puzzl’ę ir ieškau “kas aš, kokia aš, apie ką aš”. O tai man priminė puzzl’ę ir tuo pačiu daug informacijos gali atrasti apie save ir netgi tai transformuoti. Tikrai labai padėjo suprasti apie save daugiau, giliau. Susipažinti su fraktalu metodu.

Supratau, kad sugebu brėžti ribas, kai to noriu. Nors iki tol galvojau, kad neturiu ribų apskritai. Iš tos didelės meilės ir noro padėti kitiems, pamiršdavau save. Och – kaip tai atvėrė man akis! Pagaliau pamačiau, kur man reikia atrasti balansą, kurio vis taip ieškau. Ištikrųjų – visas meno praktikas labai labai myliu, nes matau ir jaučiu, kokią naudą tai duoda. Atrodo, tik pieši ir mėgaujies procesu – o ištikrųjų tiek daug visko vyksta. Kokia išlaisvinanti ir transformuojanti kelionė!

Moterų bendrystė grupėje nuostabi – būtent tokia, kokios ir reikėjo tuo metu – harmoninga ir švelni. Gera buvo keliauti kartu.”

Simona


„Prisimenu pirmąjį fraktalų kurso susitikimą metų pradžioje ir tą didelę nuostabą, kaip gi ĮMANOMA iš kažkokių sukringeliuotų linijų, kurios piešiamos intuityviai ir užsimerkus, tiek daug ir taip tiksliai pasakyti apie žmogų! Ir kad tos linijos ir parinktos spalvos gali padėti pasveikti, atsistoti ant kojų, leidžia pažvelgti į vidinį pasaulį, atpažinti ir pripažinti emocines problemas ir jas koreguoti, pildo norus ir gerina santykius… ir visa tai atpalaiduojančio piešimo metu – man tai vis dar yra didelis stebuklas.

Esu nuoširdžiai dėkinga Aurelijai už parodytą kelią savęs link, už visada taiklius pastebėjimus ir gilias įžvalgas, kurios visad nugula tiesiai širdin. Mano „užtvanka” pagaliau griūna ir viskas pradėjo lietis, tekėti.

Visai merginų grupei ačiū už bendrystę, palaikymą ir šilumą Labai ačiū Egle, nes be tavo nuostabių fraktalų nuotraukų ir mane giliai palietusio tavojo aprašymo nebūčiau radusi kelio į Sielos Namus.

Šiam kursui reikia tiek nedaug, tik popieriaus ir spalvotų pieštukų, o nauda iš to yra neįsivaizduojamai didelė. ”

Diana


„Tęsiu kelionę savęs ir kitų pažinimo keliu. Mano žygio batai jau apsitrynė, o ir noras grįžti buvo ne kartą aplankęs, tačiau kuprinė, kuri pradėjus kelionę buvo tokia sunki, pamažu lengvėja. Ir ne todėl, kad ji tuštėja, ne…tiesiog kuprinės turinys keičiasi. Joje lieka mažiau abejonių, nesupratimo, pykčio, nepasitikėjimo, ir atsiranda daugiau meilės sau, kitų supratimo, tikėjimo savimi, drąsos ir to platesnio matymo, kai supranti, kad ne kelias kaltas, kad taip sunku keliauti gyvenimo keliu, o ta našta, kurią neši ant nugaros…

Baigti Fraktalų piešimo kursai. Jie labai prisidėjo prie šio suvokimo ir davė įrankius, kaip šį kelią padaryti lengvesniu ir patogesniu.

Šie kursai privertė susimąstyti apie daugelį dalykų, tačiau čia norėčiau pasidalinti tuo, kas man tikrai padėjo…

Kai gimstame, kiekvienas iš mūsų gauname tuščią „Gyvenimo knygą“. Kaip ir kuo ją užpildysime, priklauso tik nuo mūsų. Kai kas su manimi nesutiks. Sakys – juk viskas nulemta likimo, nieko nepakeisiu…Tačiau taip nėra. Visi mūsų įsitikinimai – kad tai ne man, aš nieko nepakeisiu, taip jau lemta – yra tik mūsų pačių arba aplinkos sukurtos ribos, kurių mes kartais tiesiog nepastebime arba nenorime pastebėti. Nes juk čia, tose ribose, viskas įprasta, žinoma, nors ir nelabai patogubet išeiti už tų ribų baisu, nes nežinome kas ten mūsų laukia. O jeigu bus dar blogiau. Taip ir einame per gyvenimą vis „lipdami ant to pačio grėblio“, vis atsimušdami į tas pačias sienas, vis nesuprasdami kodėl situacijos kartojasi ir bandydami pateisinti – „toks mano likimas“….

VISOS RIBOS TIK TAVO GALVOJE– turbūt daugumai girdėta frazė. Tačiau daugumai tai ir lieka tik kažkada girdėta fraze. Nes juk tam, kad tas ribas praplėstume arba sugriautume, pirmiausia turime suprasti kur jos, kokios jos, o po to įdėti pastangų, kad jas praplėstume arba iš vis sugriautume. Bet nei vieni kursai, nei viena perskaityta „protinga‘ knyga, nei vieni mokymai savaime to nepadarys. Tam reikia įdėti ir savo pastangų. Tik tai galima padarysi sunkiau arba lengviau…

Man Fraktalų piešimo kursai būtent apie tai. Tai akistata su savimi, su savo ribomis, su savo galimybėmis. Ir tai prasidėjo nuo pirmos akimirkos, kai sprendžiau lankyti juos ar ne.

Piešimas?…jūs juokaujate…aš juk iš vis nemoku piešti…na nebent tą „kreivą namuką“, kurį išmokau piešti dar vaikystėje…Ir tos, sau užsidėtos ribos, buvo tokios stiprios, kad teko Aurelijos klausti – tai kiek vis tik aš turiu mokėti piešti, norint nepatirti streso kursuose…

Tačiau pasirodo fraktalus piešti gali visi. Ir atradimus savyje ir kituose gali daryti visi, ir keistis, ir tobulėti gali visi. Ir tai pamačiau akivaizdžiai. Ne vien tik savyje, kai kurios grupiokės pasikeitė neatpažįstamai. Tai buvo keistai lengvas būdas kažką keisti. Kai tu tiesiog pieši, o pokyčiai vyksta ir pats nesupranti nei kada, nei kaip.

Fraktalų piešimas tai ir būdas pabūti su savimi (ką mes taip retai sau leidžiame). Nieko negalvojant, neplanuojant, nepriimant sprendimų, nevertinant, tiesiog leidžiant mintims ateiti ir išeiti, būti čia ir dabar. O tai man (o manau ir daugumai) atrodydavo tiesiog neįgyvendinama užduotis…

Ačiū Aurelija už suteiktą galimybę pamatyti savo RĖMUS, už jų įvardijimą, už vedimą siekiant tai pakeisti, už stipriųjų pusių parodymą, už švelnų pabaksnojimą ir palaikymą, kai norėdavo nusvirti rankos ir valia kažkur pasitraukdavo į kampą, už džiaugimąsi kartu, pasiekus rezultatų, kurie dažnai nustebina net mus pačius. Už tą jausmą, kuris atsiranda atidarius tą „dėžutę“, kurioje gyvenai eilę metų, ir net nebandei pažiūrėti kas už jos.

Tikiu, kad padėsi dar ne vienam atidaryti jo galimybių skrynią, kurioje jie suras pačių neįtikinamiausių, nuostabių dalykų. Esi puiki mokytoja ir vedlė.”

Astridija


„Rekomenduoju iš visos širdies! Prasmingam laiko praleidimui, savęs ir kitų pažinimui, tobulėjimui, grožio kūrimui, susitikimui su spalvomis ir jų prasme, spalvotam pasaulio suvokimui, vaizduotės bei intuicijos lavinimui, jausmų subalansavimui, norų išsipildymui ir beabejo susipažinimui su nuostabia kursų mokytoja Aurelija …”

Ieva


Suradau skelbima fb, kad organizuojami fraktalu kursai internetu ir labai apsidžiaugiau, kai gavau greita atsakyma.Liuks!

Visada norėjau, bet gyvenu ne Lietuvoje, tad negalvojau, kad noras issipildys… kada nors… Lukesciu pries kursus daug nebuvo. Buvo daug nuobodziu darbu, ligų, sunkumu. Reikejo poilsio sau ir susidėlioti mintis kur nors. As norejau piesti !!! As buvau piesus fraktalus prieš tai, bet man reikėjo mokytojo, kuris mane vestu meno keliu toliau. Ir kai mokinys pasiruošęs, atsiranda mokytojas.

Virtualus kursu formatas tiko man ir viskas ok.

FB palaikymo grupe tai kažkas nuostabaus! Tai turbūt bene geriausias dalykas! Nors ivertinimas tokiu pačiu dalyviu yra svarbus, labai smagu paskaityti istorijas, kurios nutiko piešiant. Tai naudinga! Ne visi tokie geri rašytojai apie savo fraktalus, bet perskaičius supranti, kad tu irgi tai pergyvenai, jutai ir apie save supratau gana daug.

Kad ir as ne tik galiu piešti, bet ir pasakoti nuostabias istorijas apie mano ir kitu piešinius. Atsivere naujos meno pakopos manyje.

Kas patiko fraktalu piešimo metode?

Man reikejo teorijos, piesiau as ir pries tai. Dekoju uz idomu pasidalinima meno gelmemis ir apie fraktalus. Geriau uzsifiksuoja tai, kas išgirsta, pamatyta, papasakota su tam tikrais pavyzdžiais is asmenines patirties. Kursas padarytas ne per ilgas. Kaip sykis .. Dar nepasibaigus, jau mes laukdavom kito,sekančio. Smagu, kad musu darbai ivertinami saugiai, su sypsena ir vis surandant nauju keliu tobuleti ir suzibeti. Tai malonus ivertinimai ir naudingi.

As labai rekomenduočiau šiuos kursus visiems, kas mėgsta piesti.

Dėkoju, kad išdrįsau keliauti ir ziureti,ragauti mena per fraktalus. Tai nuostabus laikas, nuostabios moterys ir mokytoja. As supratau, kad mano piešiniai kalba daugiau negu as. Kad juose matosi, beveik viskas apie mane. Kartu idomu ir baugu !

Dekui jums Aurelija, uz palydejima i nuostabu meno pasauli! Sėkmes jums ir jusu mokiniams. ”

Jolanta


„Pradedama kursus neturėjau jokių lūkesčių, tiesiog buvo prispaudusi rutina, kurios bandžiau išvengti. Kai pamačiau kursų skelbimą, pagalvojau: „ai, nieko neprarasiu“. O kelionėse ne tik dažniausiai kad neprarandam, bet ir atrandam. O va čia tai buvo kelionė! Tikėjausi kažkaip tylomis, neišsiskiriant, tiesiog praeiti kursą, kažką išmokti ir tiek.

Tačiau jau per pirmą pamoką gavome individualaus dėmesio ir visi kartu nuoširdžiai dalinomės baimėmis, viltimis, patirtimis. Tai ką piešėme buvo iškalbinga. Nors ir norėdama intravertiškai neatsiskleidžiant papiešti, visgi mano nupieštas pirmasis fraktalas pasakė tiek daug, kad tiek net pati apie save nežinojau (o gal žinojau, tik nenorėjau tikėti). Labai geras jausmas buvo nesislėpti ir gera kitus matyti tokius pat jautrius, bet su meile žvelgiančius į gyvenimą ir pildančius užslėptas svajones.

Juk kuris niekados nenorėjome pasijausti menininku? Tai čia pasijaučiau didžiausia kūrėja, nors vienas iš pirmųjų sakinių ištartų grupėje buvo: ,,bet, žinokit, aš visiškai nemoku piešti”. Na, dabar kitaip jau galvoju.

Tiek bazinis kursas, tiek pažengusiųjų buvo didžiulė vidinė transformacija. Kad kūryba žmogų veikia, tai žinojau, bet, kad spalvų pasirinkimas, jų derinimas, paspaudimas, visas spalvinimo procesas tiek daug man duos, tai nesitikėjau. Tikrai jaučiuosi labiau mylinti save ir gyvenimą. Jaučiu atradusi veiklą, kuri nuramina po įtemptos dienos, suteikia energijos ir motyvacijos iš ryto, liūdesiui užklupus – pakelia nuotaiką, o džiugesio kupinomis dienomis – suteikia galimybę juo pasidalinti su kitais… Niekada gyvenime nesidalinau savo kūryba su kitais, o čia buvau facebook’o grupės dalimi, kurioje pirmą kartą išdrįsau tai padaryti. Negalėjau patikėti, kad mano darbas gali kažką įkvėpti, perteikti vidinę šilumą, atnešti ramybės. Kiek daug palaikymo čia sulaukiau, o įkvėpimo – dar daugiau. Taip gera tai gauti, bet labai gera tai ir duoti. Tokia bendrystė kaip tarp grupės narių retai gyvenime nutinka. O šį kartą užteko tik mažo pasiryžimo užsirašyti į kursus.

Tai, kad kursai buvo virtualūs – buvo tik privalumas. Galėjau jaukiai įsitaisyti namuose ar bet kurioje kitoje man jaukioje vietoje. Fraktaluose labiausiai patiko tai, kad piešėme užsimerkusios. Tokiu metu supranti, kad meną gali kurti nebūtinai dailės mokyklas baigęs kūrėjas, o tiesiog žmogus ir to užtenka, kad gimtų kūryba. Ir kūryba čia gimsta graži! Piešdama meninius fraktalus jaučiausi šimtu procentu savimi, galėjau laisvai daryti tai, ko norisi ir likti patenkinta ne tik rezultatu, bet ir procesu. Išmokau skoningai pritaikyti grafikos elementus – tai visados mane žavėjo.

Mūsų mokytoja – vienas empatiškiausių žmonių, kuriuos teko sutikti. Ne aukščiau už mus, o visada kartu, visada palydi šiltu žodžiu. Ir tas labai sustiprino pasitikėjimą savimi šioje fraktalinėje kelionėje. Ar norėtųsi ko nors daugiau šiuose kursuose? Taip, kad nesibaigtų kursai. Rekomenduoju šiuos kursus absoliučiai kiekvienam, mokančiam ir nemokančiam, mėgstančiam ir nemėgstančiam piešti. Nes kursuose viskas keičiasi, atrandi naujų dalykų apie save, nenorimus dalykus gali pakeisti ir išeini jau truputį kitoks. Ir tikrai laimingesnis. ”

Greta


„Apie fraktalus buvau girdėjusi (draugė mokėsi juos piešti), kelis jau buvau kažkada ir nusipiešusi, labai patiko. Nuolat sau vis žadėjau – kada nors ir aš pasimokysiu, kursus palankysiu… Bet, kaip žinom, nieko nėra pastoviau už „kada nors“…

O fraktalai vis traukė, todėl už akių fb užkliuvęs online kursas buvo kaip tik tai, ko tuo metu reikėjo – karantinas, darbas iš namų, o kažko tik sau labai norisi… Todėl ilgai negalvojau ir pasiprašiau priimama.

Šį kartą labiausiai ir patraukė tai, jog kursas virtualus – negaišiu laiko važiuodama, patogu prisiderinti (dirbau iš sodybos, todėl apie „gyvą“ kursų lankymą negalėjo būti nei kalbos). Aišku, manome, kad „gyvo“ bendravimo niekas neatstos, bet pasirodė, jog online kursas ir buvo pats geriausias pasirinkimas: mūsų mokymasis nebuvo tik kartas per savaitę, uždaroje fb grupėje kiekviena gavome nuostabią mokytoją ir labai geranorišką palaikymo komandą, kuri bet kuriuo paros metu atsiliepdavo į nedrąsiai įkeltą darbelį tik paskatindama, palaikydama, padėdama ir nuramindama. Tai buvo labai stipri pozityvi energija, man visada įkvepianti drąsos.

Jau iš pirmųjų fraktalų paaiškėjo mano pačios išmoktos ir įvaldytos gyvenimo strategijos, kurias norėjau keisti. Pirmyn! Piešiau sąmoningai, galvodama apie tai, ko noriu atsikratyti, ko noriu išmokti. Panašu, kad procesas vyksta – išmokau sąmoningiau stebėti save, savo aplinką, savo jausmus ir mintis. Ir įsitikinau, kad visiška netiesa nuolatinis mūsų (mano) galvojimas „aš tam neturiu laiko!”. Ir aš labai neturėjau laiko, dirbau labai intensyviai, poilsiui ir sau likdavo tikrai nedaug, bet pradėjus piešti fraktalus, laiko iš kažkur atsirado – visai nieko nereiškė kelias valandas pasėdėti su piešiniu . Pasikeitė supratimas – tai mano laikas sau, aš galiu ir noriu jį sau skirti. Per šį laiką nurimstu, nevertinu, niekuo nesipiktinu ir nesistebiu, nebent aplinkos ir aplinkinių grožiu ir geranoriškumu. Tobuliausia meditacija! Fraktalų piešimas man vis dar padeda po truputį atsikratyti perfekcionizmo, noro kiekvieną liniją nubrėžti tobulai – supratau, kad tai visai nebūtina, todėl leidau sau daryti šleivai arba kaip nors netiksliai .

Šituose kursuose kiekviena radome kažką sau – man kol kas nelabai drąsu su meniniais fraktalais, bet labai įdomu fraktalų skaitymas. Todėl man įdomiausia buvo psichologinė dalis – kas, kaip, iš kur, kodėl, ką tai reiškia… Ir tikrai fraktalai liks mano gyvenime kaip poilsis, kaip meditacija, kaip pažinimas, kaip augimas, kaip nusiraminimas ir susipažinimas.

Tikrai drąsiai rekomenduoju šiuos kursus visiems – piešiantiems ir nepiešiantiems, drąsiems ir nedrąsiems, jautriems ir gyvenimo užgrūdintiems. Bus gerai visiems – su puikios mokytojos Aurelijos vedimu tikrai ne kartą nustebinsite save ir kitus. Pirmyn, bus gerai! Pažadu !”

Edita


„Į virtualius fraktalinio piešimo kursus ,,įšokau,, paskutinę minutę.K artais gyveni ir nesupranti ko siela trokšta. Taip man ir buvo. Vieną minutę supratau,kad čia mano kelias. Lūkesčių didelių neturėjau, o ir nesidomėjau smulkmenomis. Žinojau, kad piešime. Tai viskas.

Labai patraukė, kad kursas virtualus. Apsidžiaugiau,kad sutaupysiu daug laiko,kad patogu,kad yra FB palaikymo grupė.

Taip jau nutiko, ad visko gavau su kaupu, t. y. nuostabią mokytoją, FB draugus,daug žinių. Mokymasis buvo vertingas visais atžvilgiais. Apie save sužinojau (o gal nenorėjau sau pripažinti) visko daug ir įdomaus. Visa informacija sugrupuota, išsami. Labai gerai FB grupėje dalintis patirtimi.

Šiame kurse viskas patiko. Nuostabu nerti gilyn į spalvų pasaulį, kuris kasdien kažkuo stebina, kuris kasdien sužėri naujais atspalviais.

Šiuos kurus rekomenduoju visiems ir nuo visko. Nuostabus būdas atsipalaiduoti, pamedituoti piešiant, pabendrauti, pajausti, kaip atsiskleidžia talentas (o kartu ir siela). Čia tiek visokio gėrio ir toks magiškas kelias į save. Viskas tobulai paprasta, kad tiesiog pieši. Pieši kiekvieną laisvą minutę, geri akimis ir kūnu spalvas, tobulėji, laisvėji….. ir vėl pieši.

Pabandykite. ”

Vilija


„Nelabai dažnai aš rašau apie savo gyvenimo peripetijas, bet šį kartą noriu pasidalinti patirtimi, jausmais, mintimis ir tuo pačiu garsiai padėkoti savo mokytojai Aurelijai už tai, kad padėjo atversti seniai pamirštą ir apdulkėjusį mano gyvenimo knygos lapą… už tai, kad jos dėka atradau save iš naujo, prisiminiau, ką daugybę metų buvau apie save pamiršusi…

Neseniai baigiau fraktalinio piešimo kursus ir man norisi visam pasauliui rėkti – jums reikia piešti fraktalus!!!! Tai sakau parėkausiu bent FB (supraskite mane teisingai, namuose apie tai „rėkauju” ir po nosimis mojuoju fraktalais beveik kasdien ).

Ar apskritai žinote, kas tie fraktalai yra?? Pridedu keletą mano pieštų pavyzdžių, kaip jie gali atrodyti, bet esmė ne tame… Fraktaliniai piešiniai – tai meninė terapija, tai kelias į save, savęs pažinimą ir suvokimą, kas tu esi iš tikrųjų, be apsimetinėjimo ir kaukių, nekreipiant dėmesio į tai, ko kiti nori ir tikisi iš tavęs..

Tai susitikimas su savo tikruoju AŠ. Tai galimybė paklausti savęs “kodėl”? Galimybė rasti atsakymus į klausimus, kurių net nenorime garsiai ištarti, rasti tuos skaudulius, nutylėtas emocines traumas ir problemas, kurios neleidžia džiaugtis gyvenimu ir padirbėti su jais, mokytis jas priimti, pakeisti savo požiūrį, atleisti ir paleisti.. Mokytis priimti save tokį, koks esi. Mokytis mylėti save. Man fraktalinis piešimas – tai meditacija ir sielos ramybė… Ir taip, tai daug laiko iš paros atimantis užsiėmimas, tačiau atgal gražinantis su kaupu. Tai galimybė lavinti savo intuiciją, kūrybingumą, tai šansas atrasti savyje polinkius ar pomėgius, galbūt net talentus, apie kuriuos net neįtarėme, tai gali būti netgi būdas pagerinti santykius su aplinkiniais, tapti geresniu oratoriumi ar geriau išsimiegoti! Ir dar – nupiešti norai pildosi…

Žinau, skamba kaip iš fantastinių kliedesių serijos. Na ir tegul! Svarbiausia, kad tai veikia!

Tikiu, kad tai ne vienintelis galimas tobulėjimo ir savojo AŠ paieškos kelias, jų yra daugybė ir kiekvienas gali pasirinkti jam tinkamiausią, priimtiniausią.. Manau svarbiausia yra apskritai jo ieškoti ir rasti… Ir tada keliauti juo per gyvenimą… Apie fraktalus ir žmonių gyvenimuose jų kuriamus pokyčius girdėjau jau seniai, bet iki šiol matyt nebuvo atėjęs laikas, nebuvau pati pasiruošusi tuos pokyčius priimti į savo gyvenimą… Sakoma, jog kai mokinys būna pasiruošęs – atsiranda ir tinkamas mokytojas… Aš sąvąjį radau. Ačiū, Aurelija, už atvertas duris, už parodytą šviesą. Jūsų dėka pasukau savo gyvenimą nauju keliu. Jūs – neeilinė mokytoja, linkiu visiems savo gyvenime sutikti bent vieną tokį mokytoją, kaip jūs… Ir ačiū koronai – jei ne karantinas ir naujai atsivėrusios online mokymosi galimybės, gal taip ir nebūtume susitikusios…

P.s. Užsukite, galbūt ir jums bus pakeliui…”

Eglė


Per kursa sužinojau labai daug informacijos apie fraktalus. Pasidarė viskas daug aiškiau nei skaitant tik knygą. Tikrai buvo be galo įdomu ir naudinga. Ir meninis kursas buvo labai įdomus, nes išbandėm įvairių kūrybiškumo lavinimo praktikų, metodikų. Visas 2 mėnesių kursas man pasirodė labai išsamus, gilus, nuoširdus, kūrybiškas, išlaisvinantis, šiltas, jaukus. Na toks, kuris nesinori, kad kada nors baigtųsi.

Pats kurso formatas irgi puikus. Mokytis tokių dalykų online yra tarsi atsivėrusių naujų galimybių aukso kasykla, mano išsipildžiusi svajonė. Kaifavau kiekvieną minutę ir esu už tai be galo dėkinga.

O mokytoją būtų galima girti dieną naktį Nuoširdi, paslaugi, atiduodanti tikrai daug savo laiko ir energijos, visada pasiruošusi atsakyti, paskatinti, pagirti, palaikyti, o kai reikia ir švelnią korektišką konstruktyvią pastabą pasakyti. Dėstymo stilius labai aiškus, konkretus, sistemingas. Dėl to buvo lengva mokytis , vestis užrašus ir žinias taikyti praktikoje. Ačiū, Aurelija, už tai.

Jurgita


„Visą gyvenimą turėjau įsitikinimą, kad aš tai jau tikrai „ne prie meno“. Mokyklos piešinius dažniausiai piešdavo mama, nes per pamokas „nespėdavau“.

Vieną dieną pamačiau skelbimą apie online vykstančius fraktalų piešimo kursus. Apie fraktalus jau šiek tiek žinojau ir jaučiausi komforto zonoje. Kai prasidėjo meniniai fraktalai, norėjosi pabėgti. Bet jau esu patyrusi savimi, kaip dažnai protas knisa protą. Dabar labai džiaugiuosi, kad nepabėgau. Mokytojos tolerancija ir skatinimas patikėti savimi, grupės palaikymas sukuria saugią, draugišką ir šiltą aplinką. Lyg seniai pažinotum tuos žmones, nors gyvena skirtingose šalyse.

Korekcinių fraktalų ciklas, meniniai fraktalai pagal Aurelijos paruoštą programą atnešė akivaizdžius pokyčius viduje. Atsirado daugiau vidinės ramybės, nebeerzina tai, kas vyksta išorėje, nes priėmiau save tokią, kokia esu.

Tai puikus meditacijos, atsipalaidavimo būdas, laikas sau. Ypač naudingas laiko praleidimas, kai uždaryta daugelis veiklų ir tenka daug laiko praleisti namuose, kur dažnai kyla trintis ir konfliktai. Tarpusavio santykiai tikrai pagerėja. Rekomenduoju tai visiems.

Atsivėrė poreikis į kūrybiškumą savo gyvenime, žvelgti kūrybiškai, priimti sprendimus kūrybiškai… visose srityse. Patikėjau, kad galiu. Jei galiu piešti, kuo niekada netikėjau, tai ką dar aš galiu savo gyvenime?

Dėkoju fraktalų piešimo Mokytojai Aurelijai iš Sielos Namai padėjusiai priimti savo unikalumą ir patikėti, kad GALIU ir MOKU.”

Ingrida


Atsiliepimai apie fraktalų kursus, vykusius gyvai, kuriuos vedėme kartu su kolege Brigita

„Sveiki, noriu pasidalinti patirtimi, kurią gavau lankydama Jūsų mokymus.

Apie fraktalus buvau girdėjusi keletą metų atgal: su drauge bandėme piešti diagnostinius, bet tuo metu „neužkabino”. Prieš metus sutikau Aureliją festivalyje Masters of Calm. Ir nuo tos vasaros fraktalai man nedavė ramybės. Labai laukiau mokymų. Tikėjausi išmokti juos piešti, atrasti spalvinimo malonumą, nors visada galvojau, kad aš ir menai – nesuderinama, nes esu tiksliukė :). Gavau kur kas daugiau! Mokytojos Aurelija ir Brigita yra savo srities profesionalės! Gavau daug teorinės informacijos, daug praktikos, paaiškinimų, padrąsinimų. Pradėjau pastebėti spalvas aplinkui, ramiau reaguoti į stresines situacijas, o kur visa emocinio patyrimo paletė! Fraktalų piešimas pakeitė laisvalaikį – dabar daugiau spalvinu, nei skaitau ar žiūriu filmus. Dingo vienišumo jausmas, nes dabar turiu fraktalus :). Dirbu mokykloje ir jau turiu idėjų gautas žinias pritaikyti darbe. Kalbant apie fraktalų piešimo kursus, man galvoje sukasi frazė iš „Geltonų plytų kelias” Smaragdo miesto Burtininko žodžiai: „Stebuklai slypi paprastuose dalykuose”. Tad iš pažiūros paprastas spalvinimas atnešė labai daug: naujų potyrių, jausmų, atradimų, žinių, pažinčių, ieškojimų, mokėjimų…, o kiek dar visko laukia ateityje :)))))

Nuoširdžiai dėkoju mokytojoms už žinias, emocinę šilumą, meilę, kuria Jūs spinduliuojate!!!

Rasa, Vilnius

————————————————————————————————————————–

Kursuose tikrai verta apsilankyti. Manau niekas nepasigailėjo, tai buvo kaip šeštadieninės atostogos, kur vyravo draugiška, šilta atmosfera, kur niekam nesvarbu tavo amžius ar lytis, nesvarbu ar tu moki piešti, ar pirma karta tai pabandysi. Tiesiog buvo gera.

Kursus vedė dvi nuostabios moterys Aurelija ir Brigita. Mes per tokį trumpą laiką išmokome labai daug, ne tik piešti fraktalus, juos spalvinti, bet ir panaudoti grafiką. Susipažinome su spalvų reikšmėmis, išmokome kaip fraktalų piešimo būdu pakoreguoti kai kurias savo savybes, pagerinti sveikatą, santykius su žmonėmis, įgyvendinti savo norus. Išmokome netgi savo nupieštame fraktale atrasti meninius elementus, juos išryškinti ir pamatyti visai kitokį piešinį. Tiesiog paveikslą, kuri tu pats nupiešei. Neįtikėtina, bet taip yra. Labai naudinga tai, kad kiekvienoje paskaitoje teorijos metu matėme daug tai temai skirtu fraktalų, po teorijos pabandėme patys nusipiešti tos temos fraktalą, jį nuspalvinti ir, gavome asmenines rekomendacijas.

Fraktalu piešimas tai kaip meditacija, tai sielos ramybė, tai kelias į save. Pabaigoje kursų pradėjau suprasti ko man iš tikrųjų trūksta, pagerėjo santykiai su kai kuriais žmonėmis, tame tarpe su vyru. Tie santykiai nebuvo blogi, tik man atrodydavo kad manęs nesupranta, o dabar aš suprantu, kad esu per daug reikli sau ir kitiems, per daug smulkmeniška ir t.t. Atsirado noras vėl įsijungti į aktyvų gyvenimą, nesvarbu kiek tau metu, kiek tu gyvensi, svarbu įdomiai leisti laiką čia ir dabar.

Miela Aurelija, miela Brigita, Ačiū Jums už suteiktas žinias, už nuoširdumą, už supratimą kuris sklido išJūsų akių, už rūpestį ir dėmesį, už norą padėti kiekvienam iš mūsų. Ačiū kad Jūs esate. Linkiu, kad Jūsų įkurti „sielos namai” dar gyvuotų ilgai ir būtu pilni klausytojų.

Aurelija, Kaunas 2016

—————————————————————————————————————-

Apsilankyti fraktalų kursuose tikrai verta ir teisinga 🙂 Tai buvo pats geriausias pasirinkimas per paskutinius mano tris metus, atvėręs man kelią į dabartį ir į ateitį. Be galo nuostabios abi, Aurelija ir Brigita… Šeštadieniais skirtas laikas buvo pačiai, kai galėjau pasinerti pilnai į savo pojūčius, atradau naują galingą pomėgį.

Fraktalinis piešimas visų pirma leido pažvelgti pačiai į save. Susipažinti su savimi dabartine, susitaikyti su tuo, ką atradau. Miela tai, kad AŠ PIEŠIU 🙂 Visą savo gyvenimą turėjau įsitikinimą, kad piešimo dovana esu neapdovanota, o pasirodo, ir aš galiu piešti. Tai pirmi žingsniai, bet, kai Brigita pavadino „menininke”, vis tiek buvo malonu.

Įdomių patyrimų sulaukiau piešdama korekcinius fraktalus: per sapnus aplankė žmonės, su kuriais nebuvo išspręsti santykiai, neatsisveikinta… Labai palengvėjo… Paleidau… Ir mane paleido 🙂

Naujai atradau pamirštas lyderio savybes, tapau daug ramesnė, išmokau (na bent labai stengiuosi) gyventi ČIA ir DABAR, mėgautis dabarties akimirka. Gimė daug naujų minčių, grįžo noras svajoti ir svajonės, noras pradėti naujas veiklas, patikėti savimi ir labiau savimi pasitikėti. Manau, kad tai tik graži mano likusio kelio pradžia… 🙂 Kiekvienas nupieštas fraktalas leido man susirinkti save iš išbarstytų dalelių. Matau daug spalvų ir tai džiugina. Pagaliau žengiau žingsnį iš „komforto” zonos ir tikrai žinau, kad tai dėka fraktalų…

Dar kartą labai ačiū, Aurelija ir Brigita, kad suteikėte galimybę patikėti savimi…

Dalia, Kaunas 2016

————————————————————————————

Man buvo verta ir labai naudinga lankyti Fraktalu kursus, tai buvo ilgai laukti ir ilgai norti mokymai man. Patiko lektoriu destymo stilius , medziaga, ydomi , naudinga. Suzinoaju nauju dalyku . Turejau galimybe pabuti cia ir dabar neskubant ir neplanuojant laiko ( kas man sunkiai sekas). Visos kursu dalys buvo ydomios ir naudingos. Medziaga pateikima aiskiai , suprantamai, koncentruotai.

Piesdama fraktalus atradau daug naudingu dalyku sau, pirma tai kad piesti farkatlus yra puiki atsipalaidavimo priemone, kuri nereikalauja dideliu investiciju ir gebejimu. Fraktalu piesimas leido dar karta patirti kurybini dziaugsma, kuris man labai svarbus ir mane lydi nuolatos. Kadangi man splvinimas yra ir ytampos ir sterso salintojas tai fraktalai man labai tiko ir manau lydes mane nuolatos.

Bepiesiant fraktalus mokiausi neskubeti , ir buti cia ir dabar tai yra nelengva man uzduotis. Taip pat pastebejau kad pradejau labiau vertinti save ir savo laika ir jau mokausi pasakyti ne.

Dekoju Jums uz puikias pamokas ir skirta laika.

Rita, Kaunas 2016

————————————————————————-

Ilgai branginta mintis mokytis fraktalų piešimo metodikos išsipildė, kai mano dukra pasiūlė lankyti jūsų organizuojamą fraktalų seminarų ciklą, kurio vieną dalį ji buvo išklausiusi. Pirmosios paskaitos pasirodė įdomios, o piešimas tiesiog traukte traukė. Taip įsijungiau į patinkančią ir širdžiai mielą veiklą. <…>

Manyje įvyko lūžis, kai nusipiešiau 10 korekcinį fraktalą. Pajutau, kad mano vidinis AŠ pradėjo keistis gerąja linkme. Pieįiant jaučiau ir radau vidinę ramybę, savirealizaciją ir savikonktrolę. Man fraktalų piešimas padeda sukaupti išbarstytas mintis, taip pat pagerinti sveikatą. Tai yra tam tikra meditacijos formą, kurią gali pajusti tik darydamas pats.

Dėkoju puikioms lektorėms Aurelijai ir Brigitai už puikias paskaitas, idėjas ir gebėjimą uždegti sielos viduje fraktalinių piešinių žiburėlį, kuris virto liepsna. Linkiu Jums stiprybės, sveikatos, kūrybingumo ir Dievo palaimos.

Virginija, Telšiai 2016

—————————————————————————————————————–

Fraktalų piešimo kursai tikrai išskirtiniai ir unikalūs, čia mokėmės to, ko tikrai nerasite niekur kitur, ir net jaučiuosi kažkaip ypatingai, kad čia patekau. Net nekyla klausimas, ar verta – tikrai taip. Ar patiko – TAIP!!!. Juk negali nepatikti tai, kas tave įkvepia, pakylėja ir suteikia tiek džiaugsmo. Tačiau tai nebuvo ir labai lengva, teko paplušėti 🙂 Buvo gera treniruotė smegenims taip pat.

Tai visiškai naujas patyrimas, naujos unikalios žinios, kažkas nepaprasto. Tokios paprastos priemonės kaip popieriaus lapas ir spalvoti pieštukai, o kiek atradimų.

Patiko, nes viskas dėstoma aiškiai, paprastai, su meile ir įkvėpimu, su gero humoro doze. Kai mokytojos tuo gyvena, patikėkite, mes jaučiame tai. Nustebino mokytojų žinių ir įžvalgų gilumas.

Fraktalų piešimas iš tiesų nustebino savo galimybėmis, metodais, netikėtumais, tai tiesiog buvo labai įdomu ir nauja. Man atrodo, jis labai įdomiai apjungia piešimą, spalvas, psichologiją, savęs pažinimą – dalykus, kurie man įdomūs, todėl, manau, ateidama, pataikiau tiesiai į dešimtuką. Aš sąmoningai atėjau neskaičiusi, nesiaiškinusi, kad nesugadinti to atradimo džiaugsmo. Nenusivyliau, tikrai gavau daugiau negu galėjau įsivaizduoti. Nepaprasta kursų sėkmė priklauso ir nuo jūsų, Brigitos ir Aurelijos, talento tuo pasidalinti.

Kiekvienas piešinys – atradimas sau pačiam. Viena skaityti apie tai, o visai kas kita pačiai atrasti tą stebuklą savo piešinyje. Tai labai įkvepia, pažadina kūrybinę energiją. Pirmieji užsiėmimai buvo tokie, kaip aš maždaug įsivaizdavau – plotelių spalvinimas, net kažkiek ir pabodo, nes iš pradžių nesupratau, kam tai. O po to – bomba, va tada ir prasidėjo…

Kiekviena pamoka naujas atradimas arba tiesiog stebuklas. Kaip nepaprastai skamba – „neribotų galimybių erdvė”!!! Labai patiko meniniai fraktalai – nes čia vyksta tikras atradimo džiaugsmas ir stebuklas viename – kai pamatai linijų raizgalynėje kažką gražaus, ko visai net nesapnavai, va čia tai tikri stebuklai. Tas nepaprastas jausmas – negi čia aš nupiešiau??? Labai žavėjausi Brigitos pasakojamomis istorijomis, atrodo, kad klausytum jų be galo. Pamokų metu atrodo, kad persikeli į kažkokią paralelinę visatą, sunkiausia dalis – po to sugrįžti į gyvenimo realybę……

Ačiū jums, Aurelija ir Brigita, buvo tikrai nuostabu. Fraktalų piešimas veikia tik teigiamai.

Ieva, Vilnius 2016

——————————————————————————————————————————————-

Dar kartą dekoju Jums Aurelija ir Brigita už skleidziama dailės terapijos kontekste savianalizės, savirealizacijos hibridinį seminarą – ciklą, kuris priverčia paciam zmogui paziurerti i save, ir suvokti kas tu esi sia akimirka ir kuria linkme toliau judeti … labai netikėtu budu -per savo paties suraizgytu, nuspalvintu liniju ,,paveiksla,,..

Vilija, Kaunas 2016

———————————————————————

Ačiū Brigitai ir Aurelijai. Šeštadieniai praūžė, kaip vėjas ir greit kursai pasibaigė. Įspūdis geras, atmosfera visada gera įkvepianti. Malonu, kad šilti santykiai tarp dalyviu. O mokytojos! Nuostabios, nuoširdžios, gera bendrauti. Ir dar, moka pateikti informaciją, prisibelsti į kiekvieno mūsų širdį, sudominti, mus nuraminti.

Kursai buvo nuostabūs ir labai vertingi. Ieškojau vienos informacijos, o gavau kitą. Visai nesitikėjau, kad neturint jokių gabumų piešimui piešti ir apie nieką negalvoti – vis tiek kažkas išeis. Pažinau save, savo užslėptas savybes, charakterį. Sužinojau ir truputį išmokau su savimi padirbėti, aišku žmogaus galimybės beribės. Mes patys nežinom, kiek galime ir sugebame nuoširdžiu darbu pasiekti ir tobulinti save. Jau nekalbu apie savęs atskleidimą, kaip fraktalų piešėjo. Piešti piešiu, nesustosiu, tiek kiek galėsiu skirti laiko nuo šeimos ir darbo.

Rimante, Ukmergė 2016

————————————————————————————————————————-

Mano atsiliepimai apie kursus yra patys geriausi, nes aš labai myliu šią techniką, net nežinodama, kas tai yra, susiradau ir tiesiog spalvinau. O kursų metu supratau, kiek daug ten dar visko savyje sutalpinta, kokios neaprėpiamos galimybės ir kiek daug nežinau:) ir taip pat pamačiau jus, su tokia meile ir profesionalumu apie tai kalbančias, tiek daug žinančias, kad noriu ir aš tobulėti labiau.

Fraktalinis piesimas, mano nuomone – ypatingų įgūdžių ir valios pastangų nereikalaujanti meditacija, kurios rezultatas apčiuopiamas iškart – gražiu fraktalu, ramiu aiškiu protu. Taip pat tai puikus būdas suprasti, kas dedasi galvoje giliau nei įmanoma suvokti protu, kaip gyvena širdelė, užspausta logiškom išvadom. Man labai padeda susivokti ir taip pat tai puikus būdas išleisti iškilusias emocijas, nekaupti jų savyje. Ir kadangi visi moka spalvinti, kiekvienas gali pradėti jau dabar, išklausęs trumpą „instruktažą”, kad jų gyvenimas taptų šviesus ir spalvingas.

Aš jau įpusėjusi spalvinimą suvokiau ko iš tikrųjų noriu šiame gyvenimo etape, kaip noriu ir labai lengvai atsisakiau to, kas nedžiugina. Esu tikra, kad padėjo fraktalai:) Esu atvira visiems pokyčiams, kurie turi ateiti, reikalavimų nebekeliu, manau, kad irgi jie prie tokio požiūrio prisidėjo.

Labai dėkoju už tuos nuostabius trečiadienius, rūpestį ir meilę!

Daiva, Vilnius 2016

—————————————————————————————————————–

Nors ėjau į kursus dėl kitokių priežasčių, tačiau jiems pasibaigus sulaukiau efekto, kurio nesitikėjau – panašu, kad vėl įsižiebė mano kūrybinė ugnelė! Nors turėjau meninę gyslelę, tačiau anksčiau buvau įsitikinusi, kad norint piešti reikia ilgai mokytis, kurti galima tik pagal tam tikras taisykles, ir šie įsitikinimai mane labai ribojo. Dabar jaučiu, kad tai, kad mano viduje buvo užspausta ir giliai nukišta, po truputį išsilaisvina, kyla daug naujų minčių, vizijų ir idėjų. O piešti – vienas malonumas! Ačiū tau ir Brigitai už jūsų prasmingą veiklą 🙂

Rima S., Vilnius 2016

————————————————————————————

Kursai labai patiko, žavios mokytojos, puiki atmosfera ir galimybė atitrūkti nuo kasdienybės, sužinojau įdomių dalykų.
Patiko piešti ir spalvinti, ankščiau spalvindavau kitų nupieštus paveikslėlius (apskritai patinka užsiimti šiokia tokia kūrybą, mezgu, kartais siuvinėju, kai yra įkvėpimas lėles darau). Pasinėrus į spalvų pasaulį šiek tiek sumažėjo vidinis nerimas, atsirado tikėjimas, kad galbūt surasiu kelią į save 🙂 ir pasirodo, kad kantrybės visgi turiu 🙂

Rima B., Vilnius 2016

————————————————————————————————————————————————————

Kiekvienam kuris gilinasi į save ir nori praplėsti savo galimybes, vertingas įvairiapusis pažinimas, todėl apsilankyti fraktalų kursuose tikrai verta.

Kursai tikrai labai patiko – vadoves ir jų dalinimasis visokeriopa informacija; jų pagalba ir patarimai į iškilusius klausimus, naujų viskuo besidominčių žmonių pažinimas, savo kūrybinių polinkių atradimas.

Fraktaliniame piešime atradau tylos ir buvimo su savimi smagumą, man patinkančią meditacijos formą. Bepiešiant fraktalus buvo vidinio priešinimosi piešimui momentų, bet trumpai, bet įgavau daugiau atsipalaidavimo ir ramybės, išmokau nebeskubinti įvykių ir ramiai laukti pokyčių, vėl atradau piešimo džiaugsmą. Manau ir tikiuosi, kad dar visi pokyčiai manęs laukia ateityje.

Eglė, Kaunas 2016

———————————————————————————————

Dar karteli aciu brangiosios Aurelija Ir Brigita uz nuostabia kelione saves pazinimo ir tobulejimo link.

Fraktalu kursu reikalingumas ir nauda neabejotina.Juos jau rekomendavau daugeliui draugiu.Fraktalu piesimas man kaip meditacija,joga- puikiausia atpalaiduojanti praktika, pakelianti emocijas, nuskaidrinanti nuotaika.

Kursuose as atradau ne tik nuostabias vadoves, zavias kursu dalyves, is kuriu su keliomis susidraugavau, bet svarbiausia ismokau atsipalaiduoti,is salies pazvelgti i save, ne tik kalbeti,bet ir klausytis,isgirsti.
Piesdama fraktalus, suprantu ir jauciu, kad toliau tesiu ispudinga saves, vidiniu galiu atradimo kelione.Sugebeti dziaugtis smulkmenomis ir buti laimingai cia ir dabar- tai sekmes, sveikatos ir laimes pagrindas. Savo sirdyje suradau tai, kas vercia kitus sypsotis. Suvokiu, kad niekada nenustosiu judeti i prieki savo svajoniu vedina. Megausiuosi kiekvienu savo gyvenimo momentu.

Moteriska sekme- moteris kureja, kuri manyje jau skleidziasi kaip grazioji orchideja.Tetrokstu asmenines ( ir darbines ) sekmes ir gero energijos pokycio per fraktalini piesima. Islaisvinti save panaudojant kurybiniu jegu potenciala.Siekti kasdien suzinoti ka nors naujo, kazko mokytis ir tobuleti.
Gyvenime teko patirti ir silto, ir salto.
Raginciau visas moteris, pajutusias energijos trukuma, suvokusias, kad laime slysta is ranku, imtis nauju pokyciu, ryztingu sprendimu,nesvarbu,kiek mums metu, nesvarbu, ka mes pasieke gyvenime, jeigu ieskosime dusiai malonios veiklos, tikrai rasime savo laime.

Asta, Druskininkai 2015

——————————————————————————————————————————————

Atsiliepimus apie kursus noriu pradėti padėka Jums, Aurelija ir Brigita. Padėkoti už tai, kad dalinatės savo žiniomis, patirtimi ir, kad esat atsidavusios tam, ką darote. Neseniai užbaigiau ciklą, todėl sakau, kad tikrai patiko ir tikrai buvo verta.
Pirmiausia, verta apsilankyti fraktalų kursuose besigilinantiems į save, ieškantiems būdų sugrįžti į save ar iš naujo pažinti savo prigimtines savybes. Nes, kaip ir Jus minėjote, linijos nemeluoja, neapgausi savęs, kai matai savo paties ranka atliktą darbą. Sužavėjo paprastas būdas keičiant linijas padėti sau keistis, transformuotis. Kiek daug įdomių žinių, informacijos gavau, kad norint įsigilinti, viską aprėpti, norėtųsi tam tikras kursų dalis pakartoti. Tiesiog atrodo neišsemiamos galimybės šioje metodikoje.
Šio metodo pagalba, atradau norą tobulintis. Mane įkvepia gyvas žodis ir įkvepiantys mokytojai, besidalinantys savo patirtimi. Tik baigusi ciklą, pajutau, kad norisi aktyviau veikti gyvenime, realizuotis ir veikti dabar, neatidėliojant. Negaliu paaiškinti tiksliai, bet jauciu, kad dar viskas procese, ir dar tik išsikristalizuos, kas reikalinga mano augimui.
Labai pradėjau domėtis minties energija. Atsirado poreikis minčių skaidrumui, nes ateina supratimas, kiek galvoje mes sau sukuriam arba apribojimų arba galimybių.
Aurelija, Kaunas 2015

———————————————————————————————————————

Ačiū už prasmingą laiką drauge!!!

Piešiant ir spalvinant fraktalus man tiesiog ramiau. Jaučiuosi, kad tai laikas skirtas man su manimi, o tuo pačiu išgyvenu grožį ir atradimo jausmą. Didelė prabanga pasaulyje, kur tiek daug reikalų, informacijos, pareigų skirti laiko sau tokiu paprastu būdu. Noriu gyventi vis prabangiau;) Mėgaujuosi procesu ir kultivuoju nuostabą iš besikeičiančio bei visai netikėtai užbaigto darbo.
Jaučiu, kad turėjau drąsos sau aiškiau įsivardinti, kas man patinka, o kam laiko savo gyvenime gaišti nenoriu, gavau įkvėpimo susirasti naują darbą!
Ir dar – kursuose susirinko tokios spalvingos, išraiškingos ir skirtingos moterys, kad jaučiuosi moteriško įkvėpimo gavusi ir iš jų!

Dovilė, Vilnius 2015

——————————————————————————————————————————-
Fraktalų piešimo kursai man įkvėpė tikėjimo, kad norai ir svajonės pildosi. Be to buvo itin malonu leisti laiką su įdomiomis merginomis, kurios iš gyvenimo nori kažko daugiau, ieško gilesnės prasmės, dvasinio tobulėjimo. Atrodo, visos tokios skirtingos, bet tuo pačiu visos panašios- klausiančios ir ieškančios atsakymų Fraktalai į mano gyvenimą įnešė spalvų, geros nuotaikos. Esu dėkinga už viską ir tuoj tuoj baigsiu savo ciklą, liko 3 fraktalai 🙂
Rita, Vilnius 2015

———————————————————————————————————————————————-

Buvau pamestinukas vaikas ir staiga – atradau ir mane surado Sielos namai. Geros, nuostabios mamos savo vaiku nepalieka :), todel nekantriai laukiu, kad mus greiciau surinktumet i kluba :).
Dar karta prisidedu prie visu issakytu nuostabiu dekingumo zodziu, kurie irgi manau jau apdoroti spalvu ir formu :). O ar imanoma, kad Jusu/Musu namuose butu bloga? Manau niekaip, kad ir kaip besistengtum… , nes prie lauko duru tiksi uzkasta pozityvumo bomba 🙂 . Labai pasiilgau Jusu abieju isminties perlu ir uzkreciamo egzistencinio dziaugsmo Galima tik isivaizduoti, ka mes savo klube dar nuveiksim !

Jūratė, Kaunas 2015 kovas

————————————————————————————————————————————————

Norėčiau išskirti dvi savo įspūdžių dalis: pirmoji – susijusi su fraktalų technika. Man visada norėjosi išbandyti save kituose nei žodinis/rašytinis „menuose”, o kadangi piešimo neišmanau, fraktalai man buvo kaip tik tas būdas, kuriuo naudodamasi galiu pažvelgti į save, atskleisti tai, kas paslėpta nuo mūsų akių ir taip tobulėti, bendrauti su savo vidiniu pasauliu, kuris yra visažinis, tik reikia išmokti tą informaciją nuskaityti. Ačiū Jums už tai, kad parodėte dar vieną būdą kaip tai padaryti. Antra, ką norėjau pasakyti (iš esmės tai yra svarbiau nei pirma), tai yra žmonės, kurie mokė „kalbėtis su sielomis” – Aurelija ir Brigita. Be Mokytojų bet kuri technika ir lieka tik technika, bedvasė, nesušildyta, „nepagimdyta” savižinos ir saviraiškos forma. Šiuodvi Mokytojos buvo būtent tais žiburėliais, kurie nušvietė kelią į dar vieną būdą pažinti save. Žaviuosi Aurelijos ir Brigitos taktu, sąmoju, psichologinėmis įžvalgomis, gebėjimu uždegti, paskatinti ir sudominti tuo, kas miela joms pačioms. Aš jas pavadinčiau sielų terapeutėmis:) Smagu buvo susipažinti su jumis, mielosios! Mokate būti gilios, nebanalios, santūrios ir šelmiškos. AČIŪ Jums!

Loreta, Kaunas 2015 kovas

——————————————————————————————————————————————————-

Šiuos kursus pasirinkau, nes spalvos mane lydi nuo vaikystės. Man visada labai patikdavo spalvinti, rašyti, piešti, bet nepasireiškiau labai dideliu kūrybingumu, todėl labai norėjau, kad ta mano kūryba prabustų. Taip pat einu dvasinio tobulėjimo keliu (bent jau taip manau J).Todėl perskaičius apie šituos kursus nusprendžiau, kad tai man tiks. Ir neapsirikau.

Labai pradžiugino, kad susirinko moterys ir merginos, kurios irgi „kažko“ ieško. Todėl tie šeštadieniai ieškojimai tikrai buvo malonūs, visada laukiami ir atnešantys naujų žinių. Nei karto nepasigailėjau, kad pasirinkau šiuos kursus, nes kiekvienas užsiėmimas buvo vis kitoks, bet visada pilnas optimizmo, nuoširdumo, juoko.

O fraktalų piešimas stebinantis. Tikrai nesitikėjau, kad jų toks poveikis. Galvojau, gal ten kam ir nutinka kas nors, bet netikiu, kad man kas nors nutiks. Bet pokyčiai vyko. Visų pirma, tikrai buvo labai sunku, mano fraktalai man labai nepatiko, atrodė negražūs, nuobodūs. Ir kaip besistengiau, niekaip negalėjau jų priimti. Bet į ciklo pabaigą viskas apvirto aukštyn kojom. Spalvinti man pasidarė te tik malonu, bet gyvybiškai reikalinga. Spalvindavau kiekvieną laisvą minutę. Esu linkusi valgyti, kai nervinuosi, tai dabar vietoj valgymo – spalvinau. Net ir pasibaigus kursams negaliu sustoti. Pieštukai tapo tokie mano draugai, kad negaliu išvykti į kelionę jų nepasiėmusi. Atsirado vidinė ramybė. Spalvina visa mano šeima: mama, vyras, trys dukros ir žentas. Žinoma, vyrams tai labai sunku, jiems ir vaikystėje tai sunku, bet bent jau pabandė. O dukros sako, kad tai yra tikra meditacija, kuri priverčia tave nurimti ir atsipalaiduoti.

Taigi visiems ir visoms labai rekomenduoju pasirinkti šiuos kursus, visų pirma, kad čia yra nuoširdžios, optimistiškos ir draugiškos ir atsidavusios tam Mokytojos Aurelija ir Brigita, kurios džiaugiasi tavo darbais, pasiekimais ir paskatina tave, palaiko. Antra, kad tikrai atrasite vidinę ramybę arba nusiraminimo būdą. Trečia turite galimybę būti kūrybingais net jeigu manote, kad tokie nesate. Ir dar atrasti visokių dalykų, kurių net nesitikėjote :).

Milda, Kaunas 2015 kovas

————————————————————————————————————————————————-

Kai grįžau po paskutinio užsiėmimo, tai buvo tiek įspūdžių, kad per kelias dienas nupiešiau likusius fraktalus. Taigi ciklą jau užbaigiau ir ėmiau piešti meninius fraktalus. Dabar nė dienos negaliu be piešimo. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę lankyti Jūsų vedamus kursus. Sužinojau daug daugiau nei tikėjausi tokių įdomių dalykų. Man viskas buvo įdomu ir sveikatos fraktalai, ir norų išsipildymo tema. Nuostabūs meniniai fraktalai, būtinai nusipiešiu tokių paveikslų.
Praeiti metai man buvo labai sunkūs, lyg būčiau atsidūrusi kryžkelėje, reikėjo daug ką keisti, rinktis, o aš nežinojau kaip ir ką daryti. Ir štai šiais metais po truputį viskas pradėjo keistis į gerąją pusę. Manau labai padėjo fraktalų piešimas, išvedė iš kažkokios depresinės būklės. Dabar aš jau žinau, kaip padėti sau ir artimiems žmonėms. Žinoma būtų gerai lankyti klubą ir sužinoti dar daugiau įdomių dalykų.
Labai džiaugiuosi, kad sužinojau apie Jūsų kursus ir turėjau galimybę juos lankyti. Patarčiau visiems juos palankyti, tai labai įdomu ir naudinga
Ačiū Jums už mielas, šiltas akimirkas studijoje

Asta, Kaunas 2015 kovas

————————————————————————————————————————————————–

Aurelija ir Brigita, dėkoju už pasaulį, kurį teko pažinti fraktalų užsiėmimo metu. Ačiū, radau tai, ko ieškojau senai. Spalvos, kurios netikėjau, kad turi tokią galią, į mano gyvenimą įnešė harmoniją ir meilę, energiją ir pasitikėjimą, tikėjimą ir viltį. Sėkmės Jums!

Aušra, Vilnius 2015 sausis

————————————————————————————————————————————————————

Į fraktalų piešimo kursus atėjau tiesiog norėdama išbandyti ką nors nauja, atrasti kažką, kas padėtų man geriau save pažinti, ir paprasčiausiai atsipalaiduoti. Ieškojau veiklos, kurioje dvasinis tobulėjimas būtų kaip nors susijęs su menu, o dar geriau – su piešimu. Taigi, fraktalai pasirodė idealiausias variantas.
Pradėdama lankyti seminarus neturėjau nei labai didelių lūkesčių, nei aukštų reikalavimų – tiesiog klausiau, bandžiau ir žiūrėjau, kas gi iš to išeina. O rezultatai buvo tokie, kokių gal net tikėtis nedrįsau. Žinojau, jog daug žmonių, išbandžiusių šį metodą, vis kalba apie stebuklus, ypatingus pokyčius ir kitus nuostabius dalykus, kuriuos jiems atneša fraktalai. Ir mokytojos apie tai minėjo nuo pat pirmo susitikimo. Tačiau aš mintyse visus tuos stebuklus kažkaip palikau nuošaly. Tikrai ne dėl to, kad jais netikiu, tiesiog atrodė, jog man ir taip viskas visai gerai, o dabar dar galiu lankyti šituos kursus, užsimiršti bei atsipalaiduoti – tai ko čia dar norėti? Bet pasirodo, kad gali būti DAR geriau, daug daug daug geriau!! 🙂

Na visų pirma tai tikrai su kaupu įgyvendinau norą daugiau save pažinti. Fraktalai atskleidė savybes, apie kurias net nenutuokiau manyje esant. Su tais atradimais reikėjo susigyventi, tačiau galiausiai jie man suteikė labai daug įkvėpimo. Dėl įkvėpimo dėkoju ir Jums, nes po kai kurių mano fraktalų „skaitymo” išeidavau namo su mintimi, kad aš visai geras žmogus ir manęs laukia tikrai šviesi ateitis :).

Kitas dalykas, kuriuo dabar labiausiai mėgaujuosi, yra tai, jog fraktalų dėka mano gyvenime atsirado daugiau švelnumo – visur ir visomis prasmėmis. Pradedant nuo to, kad norisi visko rožinio, drugelių ir gėlyčių ir baigiant kur kas rimtesniais dalykais. Nuoširdžiai norisi padaryti ką nors, kad aplinkiniams būtų geriau, gražiau, smagiau, skaniau ir visaip kaip maloniau. Tiems, kuriems tiesiogiai ko nors padaryti negaliu, mintyse siunčiu pačius gražiausius palinkėjimus, ir kaskart apima kažkoks neapsakomas jausmas, atrodo net fiziškai jaučiu, kaip širdį kutena. Ir nors niekada nelaikiau savęs nei grubia, nei nemalonia ar nenuoširdžia, tačiau stebiuosi iš kur manyje šitoks švelnumo, gerumo ir meilės protrūkis.
Tik dabar skaitydama, ką parašiau, prisiminiau vieną dalyką – ogi švelnų paspaudimą – patį didžiausią iššūkį man piešiant fraktalus! Tai štai iš kur čia švelnumas atsirado 🙂 Iš tiesų, kaip tik norėjau pridėti, jog net mano rankų judesiai kažkokie lengvesni pasidarė, supratau, jog kai kuriuos daiktus paimti į rankas galima ir neįdedant tiek daug energijos.

Kalbėdama apie tai, ar verta buvo eiti į kursus, pasiremsiu viena citata, su kuria gyvenau dar iki fraktalų seminarų, o dabar ji tik pasitvirtino. „Stebuklų nėra – yra tik vienas arba kitas žinių lygis” (K. Antarova, „Du gyvenimai”). Fraktalai yra galimybė įgyti žinių, kurių dėka galime prisikviesti stebuklus į savo gyvenimą, patiems juos sukurti ir pasidalinti su kitais. Nors iš pirmo žvilgsnio popieriaus lapas ir pieštukai atrodo per daug paprastai, kad būtų iš jų galima tikėtis ko nors stebuklingo, jie tampa priemonėmis pasiekti tuos lygmenis, kuriuose vyksta nuostabūs dalykai.

Monika, Vilnius 2015 kovas

————————————————————————————————————————————————-

Kas gi pasikeitė?
Aš judu, nuolat intensyviai judu. Vidinėje erdvėje, išorinėje, tad kartais vos spėju viską paleisti ir stebiu kas bus. Kartais rodosi kad tikrai viskas į gerą, kartais priartėja katastrofa ir viskas prie ko buvau prisirišus byra kaip smėlis tarp pirštų…
Ir baisu ir įdomu ir smalsu ir gera ir bloga, pikta ir džiugu.
Tarpais atrodo, kad prisiliečiu prie Dievo, prie to kas amžina ir gilu…o paskui viskas nutolsta…ir tada stebiuosi: gal aš sapnavau? Bet tikrai po kursų baltas eiles rašyti pradėjau, šventą įsimylėjimo pojūtį patyriau, esu tvirtesnė ir ryžtingesnė. Mokausi konfliktuoti (gerąja prasme), man vėl įdomu ką nors atrasti, suprasti.
Aš vėl stebiuosi, pasaulis pagaliau pasidarė įdomus…aš net pradėjau bėgioti…

Tikrai tikrai labai jums ačiū :):):)

Rasuolė. Vilnius 2014 lapkritis

—————————————————————————————————————————————————–

Mano gyvenime, fraktalai – šviesa tamsos karalystėje, o mokytojos Brigita ir Aurėlija tartum Angelai, kurie atvedė mane prie tos nuostabios šviesos… Iš visos širdies ir sielos gelmių dėkinga Jums už šilumą, Gerumą ir Šviesą – fraktalų piešimo metodikos žinias Taip pat dėkinga visiems dalyviams už gerą mikroklimatą, pozityvumą ir geranoriškumą
P.S. Visiems siūlau išbandyti fraktalų piešimo metodiką su nuostabioms mokytojoms Brigita ir Aurelija. Patikėkite, pajusite neapsakomai stebuklingą atmosferą, džiaugsmą, harmoniją…LABAI TURININGAI PRALEISITE LAIKĄ! TAD NEDVEJODAMI REGISTRUOKITĖS, NEPASIGAILĖSITE!

Svetlana, Vilnius 2014 lapkritis

——————————————————————————————————————————————————

Manau, kad fraktalu piesimas – tai nuostabus atsipalaidavimo ir pabuvimo su savimi būdas, kuris leidžia pažinti save, o tai juk labai svarbu ir kartu sukuria galimybes tobulėti, be abejo, kaip ir kiekviena maloni sielai veikla. 🙂 Kalbant apie kursus, tai man jie labai patiko, daug vaizdinės medžiagos, kuri leidžia daugiau suprasti ir įsivaizduoti apie ką kalbama, gyvenimiški pavyzdžiai ir atvirumas sukuria jaukią artimą aplinką.

Sigita, Vilnius 2014 lapkritis

—————————————————————————————————————————————————-

Kaip ir sakiau per baigiamąjį susitikimą, kursai man labai patiko, atėjau kaip tik ten, kur man šiai dienai reikėjo. Įdomūs, tikrai puikus būdas atsipalaiduoti, atrasti save kitaip. Vertinu labai gerai, džiaugiuosi, kad nusprendžiau juos lankyti.

Šis fraktalų metodas, mano nuomone, įkūnija frazę, kad genialumas slypi paprastume. Taigi pirmasis įspūdis labai geras, norisi toliau gilintis, siekti meistriškumo ir tiesiog mėgautis.

Man tai puikus būdas nusiraminti, susitelkti, saviraiškai ir geresniam savęs pažinimui bei atradimui. Šį metodą jau keliems rekomendavau. Jei žinau, kad žmogus linkęs gilintis, papasakoju daugiau ir apie patį metodą ir apie kursus, kodėl verta lankyti. Jei tik pristatau ką veikiu – parodau savo darbus ir dažniausiai pristatau, kaip puikų nusiraminimo būdą, savęs realizavimo galimybę nesigilinant į detales.

Rasa, Vilnius 2014 lapkritis

———————————————————————————————————————————————————-

Labas, Aurelija ir Brigita. Dar karta dekoju uz tai, ko mane ismoket..Labai gaila, kad gyvenu ne Lietuvoje, nes vis dar eiciau ir eiciau i kursus.. 🙂 I fraktalus i Vilniu vazinejau net is Kauno, bet nebuvo gaila nei laiko, nei pinigu, nes tai buvo verta. Fraktalai man padejo nuimti skausma, kovojant su liga, kuria gydau jau daug metu. O taip pat ju piesimas visada maloniai ramina ir migdo, nes jauciu, kaip atsipalaiduoju. 🙂

Taigi, didelis, beprotiskas aciu Jums abiems mielosios..Labai noreciau nenutraukti santykiu ir bendrauti su jumis ateityje… Aciu, myliu iki kito susitikimo..

Jurate, Ispanija 2014 spalis

————————————————————————————————————————————————————-

Aš labai džiaugiuosi, kad apsilankiau jūsų seminaruose. Buvo be galo įdomu ir naudinga.

Živilė, Vilnius, 2014 spalis

———————————————————————————————————————————————————-

Labai noriu padėkoti už kursus, kurie man tikrai labai patiko, įtraukė ir netgi padėjo išgyti nuo sunkios ligos. Net ir kursams pasibaigus vis piešiu ir kuriu naujus fraktalus, nes tai man labai patinka. Tikrai rekomenduočiau kiekvienam tą išbandyti. Labai tikiuosi, kad fraktalų piešimo kursai peraugs į klubą, kur galės rinktis bendraminčiai.

Sėkmės jums ir didelis Ačiū

Irena, Vilnius 2014 spalis

————————————————————————————————————————————————-

„Tai įvyko taip greitai ir intensyviai, bet buvo gauta maksimaliai 🙂 Senai jau sukosi mintys iš arčiau susipažinti su fraktalais ir šį rudenį mintis materializavosi 🙂 ir pavyko ne tik susipažinti, bet ir suprasti, ant kiek tame piešinuko paprastume gilumo, magijos ir savęs suvokimo. Ir dar apie mokytojas. Jos tiesiog nuostabios 🙂 tikros šios srities profesionalės, iškalbingos, šiltos, mielos, linksmos, tiesiog Sielos namų fėjos 😉 Buvo be galo malonu susipažinti su Aurelija ir Brigita. Seminaruose gavau tiek žinių, kad dabar turiu ką veikti kiekvieną vakarą 🙂 ir tai darau su dideliu užsidegimu.

Aš dabar piešiu, piešiu… ir labai lauksiu susitikimų naujuose fraktalų atradimuose ;)”

Edita, Vilnius 2014 spalis

——————————————————————————————————————————————————-

Na aš, tai piešiu:).Jau prieš pora savaičių turėjau 21korekcinį fraktalą. Dabar jau- 4 sveikatos, laimės paukštį, angelėlį.
Taip jau susiklostė, kad praėjęs mėnuo, buvo persmelktas ne kokių emocijų. Todėl Fraktalai buvo vieta, kur vyko išsiliejimas, užsimiršimas ir svarbiausiai, ta vieta, kur pyniau vilčių ir lūkesčių pynę. Giliai viduje norėjau tikėtis geriausio, bet graužėsi ir abejonių kirminas. Jūsų aš nenustebinsiu, bet įvyko STEBUKLAS:).Situacija išsirutuliojo tikrai palankiai. Tai kieno čia nuopelnas-fraktalų, atsitiktinumo? Jaučiuosi taip
lyg turėčiau „raktą” į kažkokią paslaptį. Tiesiog turiu Judviem padėkoti, kad ieškote žinių ir jomis dalijatės.

Daiva, Kaunas 2014 gegužė

———————————————————————————————————————————————————-

Fraktalų piešimo seminarų ciklas leido ne tik susipažinti su šia technika, tačiau pažvelgti į aplink supančius dalykus žymiai giliau bei su dvasingumo palytėjimu. Šie seminarai ne tik pakelia nuotaiką, bet ir įpūčia vilties, entuziazmo, motyvacijos veikti! Rekomenduoju visiems atviro ir lankstaus mąstymo žmonėms, einantiems asmeninio tobulėjimo keliu bei norintiems praplėsti akiratį.

Rožė, Kaunas 2014 gegužė

———————————————————————————————————————————————————–

Fraktalus spalvinu ir spalvinu nors ir ne po daug laiko kiekviena diena, bet dziaugiuosi, jog judu i prieki. 🙂

Jusu, Aurelija ir Brigita, kursai yra nuostabus dalykas, tai tarsi kelionė i save ir savęs susiejimas su visata. labai dziaugiuosi, kad pavyko susipazinti su frakatlu piesimu. tai uzkreciamas menas :). dalyvavau visuose uzsiemimuose ir nepraleidau nei vieno. kiekvieno uzsiemimo pateikta informacija ir patirtis didina susidomejima fraktalu piesimu.. tikrai rekomenduoju kiekvienam norinciam pazinti save labiau, dirbti su savimi ir norinciam atrasti, kazka naujo ir nepatirto. aciu Aurelijai ir Brigitai uz nuostabiai praleista laika kartu ir toki atsidavima savo veiklai ir skleidziama siluma kitiems. Lauksime nauju kursu ir galimybes tobuleti.

Laura, Kaunas, 2014 gegužė

———————————————————————————————————————————————————–

Pirmiausia ačiū. Didelis ačiū 🙂 Asmeniškai man, tai buvo kažkas stebuklingo 🙂 Spalvindama daug prisimindavau, pagalvodavau. Bespalvinant ir skausmai dingdavo, aišku fiziniai greičiau, dvasiški dar blėsta. Viskas savu laiku. 🙂 Manau ši kelionė per spalvas į save kiekvienam reikalinga 🙂 Įpatingai žmonėms ieškantiems savęs 🙂 Svarbiausia nepamesti šios kelionės ją pradėjus 🙂

Deimantė, Vilnius 2014 gegužė

———————————————————————————————————————————————————–

Piešiu fraktalus kasdien, nors po kelias minutes. Manau, kad tai jau tapo mano gyvenimo dalimi, mano atsipalaidavimo, susikaupimo ar nusiraminimo profilaktika. Einasi lėtai, bet su džiaugsmu. Labai tikiuosi, kad vieną dieną pamatysiu „zuikutį” ir savo piešinyje… tada jį būtinai nuspalvinsiu rožine spalva- meilės niekada nebus per daug:)

Jums šiltų žodžių galima sakyti šimtus. Šie fraktalų kursai – tai geriausia, kas man nutiko po traumos 🙂 tam reikėjo skaudžiai nukristi, kad atrasčiau fraktalus, sutikčiau jus – Aureliją ir Brigitą. Tikrai gyvenimas įgavo daugiau spalvų ir atspalvių.

Dar kartą ačiū jums už tai, kad esat.

Daiva, Vilnius 2014 gegužė

———————————————————————————————————————————————————–

Pirmiausiai šiuos užsiėmimus vertinu už tai, jog juose buvo didžioji dalis praktikos – tai, apie ką buvo kalbama, išmėginome praktiškai. Taip pat, naudinga, kad gavome ir teorijos. Bei visa tai galėjome derinti 🙂 Be abejo, labai patiko pačios vedančiosios 😉 Medžiagą pateikėte aiškiai, suprantamai, įtaigiai, buvo įdomu klausyti, naudinga, jog daug ką galėjome užsirašyti, manau, kad daug kas išliks dėl vaizdingai pateiktos informacijos. Labai patiko ir aplinka, kurioje dirbome – nestandartinė, jauki, rami, leidžianti palikti kitus darbus „už durų”, skaniai kvepianti 🙂 Taip pat patiko, jog mūsų buvo nedidelė grupelė, tai leido greičiau įsijausti į užsiėmimus. Beje, žaviuosi ir jūsų lankstumu – jog yra galimybė nesudalyvavus viename ar keliuose užsiėmimuose, juos „pagauti” kitu laiku. Dar pabaigai norėčiau padėkoti, kad priėmėte į savo seminarą, buvote paprastos ir nuoširdžios mokytojos! Ačiū jums!

Gintė, Kaunas 2014 gegužė

———————————————————————————————————————————————————–

Labai įdomu iš naujo atrasti spalvas. O kai dar žinai, kad iš to gauni daug daugiau nei tik malonumą, yra dvigubai smagiau. Jauti, kad kažkas tavyje vyksta, bet negali nusakyti žodžiais:) Aplinkiniai pastebi ir stebisi, o pati žinai dėl ko… Labai linkiu tai visiems patirti.

Vilija, Vilnius 2014 gegužė

———————————————————————————————————————————————————–

Ačiū už laiką, žinias, jaukumą, grožį ir gėrį, kuriuo su mumis pasidalijote. 🙂

Fraktalai- tarsi vitražai, kur žaisdamos spalvomis ir jų deriniais iš mažų dalelių nuolat kuriame kažką nepaprasto- gal savo esmę, gal svajonę, gal gyvenimą… O rezultatas- kaskart kitoks. Juk spalvos leidžia geriau pažinti save, o pažinus- galime keisti tai, kas nepriimtina, kas trukdo ar skaudina.
Šį kursą ypač rekomenduočiau toms, kurios ieško vidinės harmonijos, trokšta atokvėpio pareigų ir darbų maratone, siekia nors trumpam atsipalaiduoti ir pamiršti savo( ir aplinkinių) problemas.

Vitalija, Vilnius 2014 gegužė

———————————————————————————————————————————————————–

Galiu pasakyti, kad viena diena tiesiog fratalai mane atrado, ne as juos. Kaip sakoma, tinkamu metu atsiranda ir tinkami mokytojai, kai mokinys pasiruoses. Fraktalai pradejo keisti mano gyvenima, su kuriuo keiciausi ir as, bei keitesi viskas aplinkui mane. Gal kazkam ir nuskambes juokingai, bet tai tiesa. Diena is dienos piesdama ir susidraugaudama su spalvomis atradau galybe nauju dalyku savo gyvenime, tokiu kaip meditacija, ramybe sielai, najus pomegius bei suvokima i save. Taip,tai terapija sielai! Piesdama fraktalus panorau kazko naujo savo gyvenime. Fraktalai man tapo lyg varomoji jega, apmastant, suvokiant ir keiciant kasdienybe.

Pirmas is pokyciu tai buvo, kad namuose atsira daugiau spalvu. Siandien namai gaziai spalvingai suderinti deka fraktalams. Ir anksciau man nemegstama zalia spalva tapo mano drauge namuose 🙂

Noriu is visos sirdes padekoti Aurelijai ir Brigitai uz nuostabius kursus, kurie buvo pravesti su meile ir siluma. Kursuose buvo suteikta daug naudingos informacijos. Kursai buvo pripildyti susidomejimu ir ikvepimu. Aciu jums, kad jus esate del musu! Aciu, kad yra sukurtas internetinis tinklapis https://www.sielosnamai.lt/, kuriame mokiniai gali rasti savo mokytojus, kai jiems ateina laikas.

Rekomenduoju kursus visiems, kas nori pazinti save, susidraugauti su spalvomis ir kazka keisti. Taip, laiko reikes viskam,jis brangus ir fraktalai paimdami musu brangiausia laika, atiduoda atgal su kaupu. Tiesiog pabandyk ir tu! 🙂

Geros jums keliones! Ji pas mane dar tik prasidejo. 🙂

Jolanta, Norvegija 2014 pavasaris

———————————————————————————————————————————————————–

Anksciau nieko nebuvau girdejusi apie fraktalus, taciau seniai galvojau kad noriu uzsiimti piesimu. Viena diena „facebuke” pamaciau nuoroda apie si uzsiemima ir labai sudomino. Iskarto supratau, kad tai man. Labai dziaugiuosi jusu pamokomis, man tai pirmiausia didelis malonumas piesti, spalvoti. Tai labai gera nusiraminimo meditacija, visi rpesciai dingsta ir problemos tampa nebe problemomis, o pamokomis. Tai sukelia tik teigiamas emocijas ir dziaugsma. Aciu, kad atsiradote mano gyvenime ir parodete nuostabu iranki saves pazinimui ir tobulinimui.

Skaidra, Kaunas, 2014 kovas

———————————————————————————————————————————————————–

Nors dar neužbaigiau ciklo, tačiau vis tik noriu taip pat pasidžiaugti šiuo nauju atradimu, žinoma dėka kolegės. Pati nelabai ką žinojau apie šį piešimo metodą, domiuosi dailės terapija ir taikau piešimą dirbant tiek su vaikais, tiek su suaugusiais, tad manau šis įgytas žinių ir praktikos bagažas, kurį suteikė gerb. Brigita ir Aurelija praplės ne tik mano pačios galimybes, padės ne tik man, bet kitiems žmonėms atrasti kitokį nusiraminimo, savęs pažinimo, saviraiškos, meditacijos kelią. Didelė padėka seminarų vedėjoms.

Žydrūnė, Kaunas 2014 kovas

———————————————————————————————————————————————————–

Atėjau čia ieškodama spalvų. Bet radau daug daugiau. Nuostabias mokytojas, asmenybes. Pasisėmiau išminties,ramybės,įkvėpimo. Fraktalai man- tylioji meditacija, kelias į save, kartu kūrybinis procesas. Dar nežinau kur jis nuves:) Pabandykite, niekada nežinai, ką gali atrasti!

Aistė, Kaunas 2014 kovas

———————————————————————————————————————————————————–

Labai ačiū Jums abiems su Brigita uz nuostabias šestadienio popietes. Be galo džiaugiuosi, kad pažinau abi jus. Galiu išreikšti tik pagyras už gerai suorganizuotą seminarą.

Visada ieškojau kažkokio sąlyčio su menu, nors nieko bendro su juo iki šiol neturėjau. Vaikystėje tik buvo noras piešti, noras groti, bet kažkaip susiklostė gyvenime taip, kad nei dailės, nei musikos mokyklos nelankiau. O paskutiniu metu santykiuose su vyru išgyvenau be galo skausmingą etapą, todėl fraktalai atėjo pačiu laiku į mano gyvenimą. Noriu “susidėlioti” save, sudėlioti gyvenimą šeimoje, santykiuose su aplinkiniais.

Labai mielai dalyvausiu ateityje naujose temose. O fraktalų klubas skamba irgi viliojančiai. Ačiū už suteiktą progą mokytis ir galimybę praturtinti gyvenimą.

Vaida, Kaunas 2014 kovas

———————————————————————————————————————————————————–

Dėkoju už prasmingai praleistus sekmadienius. Savęs pažinimas – gūdus miškas, į kurį vis gi norisi bristi vis gilyn ir gilyn. O turint tinkamus mokytojus – kuo giliau brendi, tuo šviesiau ir aiškiau viskas darosi. Ačiū už žemėlapį, kurio pagalba ne toks painus ir baisus tas vidinis miškas atrodo 😉

Irena, Kaunas 2014 kovas

———————————————————————————————————————————————————–

Esu labai labai patenkinta, kad visiškai netikėtai atradau Jus ir Jūsų mokymus. Labai ačiū, kad Jūs esate ir, kad dalinatės savimi ir savo žiniomis. Tikiuosi, tiksliau net neabejoju, kad tai ką išmokau ir dar išmoksiu, duos derlių 🙂 Seminarai tikrai privertė susimąstyti ir pažvelgti giliau tiek į save, tiek į visą, kas dedasi aplinkui. Ačiū Jums

Agnė, Kaunas 2013 gruodis

———————————————————————————————————————————————————–

Labai ačiū Brigitai ir Aurelijai už šiltus sekmadienius jaukioje Kauno studijoje. Šie užsiėmimai man davė labai daug ir, svarbiausia, sušildė mano vidinį AŠ. Todėl tikiuosi, kad fraktalų paslaptis man pavyks atskleisti. Linkiu Jums kuo geriausios kloties mokant kitus savęs pažinimo paslapčių. Ir iki kitų susitikimų.

Ingrida, Marijampolė 2013 gruodis

———————————————————————————————————————————————————–

Ačiū Aurelija ir Brigita už profesionaliai pravestas fraktalinio piešimo pamokas. Ačiū už Jūsų mokėjimą perteikti žinias šmaikščiai ir įdomiai. Su nekantrumu lauksiu naujų pamokų kitais metais.

Lolita, Kaunas 2013 gruodis

———————————————————————————————————————————————————–

Pradžia piešimo buvo lig akcija-atrakcija saulėtą vasaros dieną prie ežero. Norėjosi sužinoti, kas manyje gero, kokios problemos – na ir ką ten tas piešinys parodys..Žiūrėjau ir negalėjau patikėti, kad toks paprastas piešimas užsimerkus ir lig žaidžiant renkamos spalvos gali tiek daug pasakyti apie žmogų.

Buvau nuėjusi į pradinio lygio seminarus pas kitas mokytojas, bet… trūko išbaigtumo, aiškumo, tikslumo, paprastumo mokinant.

Išgirdusi apie Aurelijos ir Brigitos rengiamus seminarus – užsiregistravau. Tiksli ir įdomiai pateikta informacija, gausūs pavyzdžiai, paprastos , bet ilgam įsimenančios istorijos, galimybė analizuoti kitų fraktalus, bendras aptarimas ir galop – jei pageidaujant asmeninė konsultacija.

Ir tai tikrų profesionalių mokytojų seminarai. Pradėjau žaisdama, vėliau tai tapo atsipalaidavimo priemone, o galop ėmiau keistis pati. Tapau ramesnė, laisvesnė , saugesnė ir pažadinau savyje kūrybišką sielą.

Dėkoju Jums už šilumą, aiškumą ir gerą aurą.

Rita, Kaunas 2013 gruodis

———————————————————————————————————————————————————–

Aurelija, labai ačiū Tau ir Brigitai už pasidalinimą savo žiniomis, patirtimi ir išgyvenimais. Fraktalai šiuo metu, išgyvenant ne patį lengviausią etapą, teikia nusiraminimą. Ačiū, kad parodėt kelią. Kol kas jis dar nėra labai šviesus ir kelmų daugoka, bet einu mažais žingsneliais, kad labai nenusibalnočiau 🙂

Sima, Vilnius 2013 lapkritis

———————————————————————————————————————————————————–

„Užsiėmimai buvo labai įdomūs, galėjo būti jų ir daugiau, laikas juose skriete praskriedavo. Išgirdau daug įdomių įkvėpiančių istorijų, kurios dar labiau motyvavo piešti. Man pačiai fraktalų piešimas, kaip Jūs ir sakėt, puiki meditacija, pabėgti nuo visų minčių. Kartais užsidegi ir du per dieną nuspalvini, tada ir akei gražu ir dūšioj gera. Laukiu, kada įsikurs fraktalų klubas, mielai apsilankyčiau. :)”

Justina, Vilnius 2013 lapkritis

———————————————————————————————————————————————————–

„Sveikos, Aurelija, Brigita, aciu uz nuostabu seminaru ciklą. Pastaruoju metu, labai nesinori be reikalo kalbėti, tad as trumpai drutai 🙂 Fraktalai man tapo tyliąja meditacija. Kelias į TIESIOG buvimą, pamirštant perdėta racionalizavimą,skambias frazes ir teorijas, kurių dabar aplink tiek daug, jog lengva jose pasiklįsti.”

Raminta, Vilnius 2013 lapkritis

———————————————————————————————————————————————————–

„Mielosios Aura ir Brigita. Esu labai dekinga, kad atvedete mane i stebuklinga fraktalu pasauli. Praleidome drauge keturis nuostabius, turiningus vakarus su unikaliom naujom ziniom link sielos ramybes ir dvasios tobulejimo. Jauciu, kaip su kiekvienu piesiniu esu arciau Laimes, Sekmes ir Harmonijos. Kaip ateina Ramybe ir Tvarka, kurios taip kartais truksta siame sukuriu Pasaulyje. Sekmes Jums. Ir iki pasimatymo fraktalu klube:)”

Natalija, Vilnius 2013 lapkritis

———————————————————————————————————————————————————–

„Seminarai apie fraktalu piesima yra puikus. Vertinu tai, kaip gera investicija I save, atrandant ivairesni savo vidini pasauli, ieskant naujo idomaus hobio. Labai noreciau, kad susikurtu fraktalu klubas, kuri vestu Aurelija su Brigita ir kru galima butu idomiai, turiningai praleisti laika.”

Kamila, Vilnius 2013 lapkritis

———————————————————————————————————————————————————–

„Labai ačiū už pažintį su fraktalų pasauliu. Labai ypatinga patirtis atidaranti daug durų galimybių erdvėje. Labai rekomenduoju patirtį šį paprastą stebuklą. Šis metodas yra labai smagus, priimtinas daugeliui, atpalaiduojantis ir užburiantis naujoms svajonėms. Aurai ir Brigitai linkiu kuo daugiau šviesos, gerų emocijų, palaikymo vykdant šią misiją. Šis kelias ypatingas, jame žmonės tampa laimingesni, tai šviesos karių kelias. Laimės jums visiems!!!”

Eglė, Strazdai 2013 lapkritis

———————————————————————————————————————————————————–

„Labai šaunūs užsiėmimai – sudalyvavau beveik visuose ir labai patiko tiesiog „užsikrėčiau“ fraktalų piešimu ir jaučiu kaip jie man padeda atrasti savyje dvasinę ramybę arba tiesiog sudėlioti visus „taškus į savo vietas“. Tikrai rekomenduočiau visiems, kurie ieško savęs pažinimo bei tobulinimo ar tiesiog savotiško nusiraminimo tame taip greit lekiančiame pasaulyje… Ačiū Aurelijai ir Brigitai manau, kad turėtumėte tęsti tokio pobūdžio užsiėmimus.”

Jurgita, Vilnius 2013 lapkritis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

7 komentarai »

 1. Ačiū Brigitai ir Aurelijai už nuostabius seminarus, nerealiai šiltą bendravimą ir naujas žinias. Fraktalai įtraukė mane visa savo jėga ir jau nebesivaizduoju gyvenimo be jų. Sėkmės Jums ir lauksiu naujų susitikimų

  • Adrija, ačiū už šiltus žodžius. Linkiu jums kuo didžiausios sėkmės toliau atrandant kelią į save ir savo galimybes. Iki susitikimų.
   Aurelija

 2. Atėjau čia ieškodama spalvų.Bet radau daug daugiau.
  Nuostabias mokytojas, asmenybes.

  Pasisėmiau išminties,ramybės,įkvėpimo.
  Fraktalai man- tylioji meditacija, kelias į save
  ir kartu kūrybinis procesas.Dar nežinau kur jis nuves:)

  Pabandykite, niekada nežinai, ką gali atrasti!
  Aistė, Kaunas

 3. Tai įvyko taip greitai ir intensyviai, bet buvo gauta maksimaliai 🙂 Senai jau sukosi mintys iš arčiau susipažinti su fraktalais ir šį rudenį mintis materializavosi 🙂 ir pavyko ne tik susipažinti, bet ir suprasti, ant kiek tame piešinuko paprastume gilumo, magijos ir savęs suvokimo. Ir dar apie mokytojas. Jos tiesiog nuostabios 🙂 tikros šios srities profesionalės, iškalbingos, šiltos, mielos, linksmos, tiesiog Sielos namų fėjos 😉 Buvo be galo malonu susipažinti su Aurelija ir Brigita. Seminaruose gavau tiek žinių, kad dabar turiu ką veikti kiekvieną vakarą 🙂 ir tai darau su dideliu užsidegimu.
  Aš dabar piešiu, piešiu… ir labai lauksiu susitikimų naujuose fraktalų atradimuose 😉

 4. Aurelija ir Brigita, dėkoju už pasaulį, kurį teko pažinti fraktalų užsiėmimo metu. Ačiū, radau tai, ko ieškojau senai. Spalvos, kurios netikėjau, kad turi tokią galią, į mano gyvenimą įnešė harmoniją ir meilę, energiją ir pasitikėjimą, tikėjimą ir viltį. Sėkmės Jums!

  Aušra, Vilnius 2015 sausis

  • Miela Ausra,
   aciu tau uz silta bendravima, nuosirduma, pasitikejima. Labai smagu girdeti, kad teigiami pokyciai jau vyksta ir gera zinoti, kad fraktalu piesimas prie to prisidejo. 🙂

   Sekmes ir tau, mieloji! 🙂

 5. Į virtualų fraktalinį piešimo kursą (bazinį ir pažengusiems) prisijungiau vedama smalsumo. Buvau girdėjusi apie fraktalus, tačiau neturėjau jokio supratimo nei kaip juos piešti nei kaip „skaityti”. Nuoširdžiai dėkoju Aurelijai už suteiktas pamokas, patarimus, šiltą asmeninį santykį. Daug išmokau, daug sužinojau, su kaupu patenkinau savo smalsumą ir iš naujo atradau spalvas ir jų atspalvius – gyvenimo spalvas ir atspalvius. Jos pasidarė šviesesnės, švelnaus paspaudimo 🙂 Taip pat dėkinga visoms kurso dalyvėms už pozityvumą, palaikymą ir padrąsinimą (tikrai buvo šauni mūsų, tarptautinė, grupė).
  Jei dar kas svarstote ar pradėti fraktalinį kelią, tikrai pasakyčiau – net neabejokite. Tai potyris kurį tikrai verta patirti.