Atsiliepimai apie meditacijas

Kristina

Kokia palaima užplūsta po meditacijos, kiek energijos atsiranda!! Begalinis Ačiū už Jūsų kuriamą kelią link Mūsų širdžių šviesos!

Mindaugas

Nesu girdėjęs tokios meditacijos – gilios, paliečiant tave patį, paliečiant tikrus dalykus. Ačiū.

Ingrida

Aurelijos meditacijos yra išnešančios, panardinančios į alfa būseną 100% ir shiftinačios į kitą realybę!”

Roma

Kokia gera paprasta nuoširdi meditacija. Ačiū jums.

Jurgita

Klausyti protėvių meditacijos – tarsi padovanoti Sau dovaną iš praeities ir siųsti jos gijas į ateitį. Malonus balsas vedantis susitikti tuos,kurių niekada nemačiau, bet visada jaučiau. Klausysiu jos dar ne kartą, ypač tada,kai atrodys, kad aplinkui vien tamsu ir nėra vilties. Nes šis susitikimas- ne tik protėvių palaiminimas,jis tarsi aukso gijų dangiškas apsiaustas,apgobiantis Tave ir laiminantis kiekvieną iš mūsų.

Lina

Anksčiau vedamų meditacijų išvis nemėgau, nes man jos kažkaip neveikė, neturėdavau joms kantrybės. Tuo tarpu pažintis su Aurelija, buvimas klube ir išbandymas tų meditacijų, kurios yra prieinamos, man davė visai kitokią patirtį - niekada taip aiškiai ir ryškiai nemačiau vaizdinių, niekada taip greitai negaudavau įžvalgų ir atsakymų. Man tai visiškai meditavimo kitokia kokybė.  

Aleksandras

Ižeminimas, tai nuostabi meditacija kūnui ir sielai. Dėkui visame už viską!

D.

Labai smagi meditacija, Aurelija! Jūs labai gabi. Kurkite daugiau.

Irena

Nuoširdžiai dėkoju už visą meditacijų rinkinėlį. Telaimina Jus Dievas !!!

Mečislovas

Man tiko ir patiko, ačiū labai:)

Neringa

Malonus balso tembras ir įtraukiantis bei lengvai vizualizuoti leidžiantis tekstas. Meditacijos metu užduodami klausimai atveria vidinę išmintį, taip leisdami pasiekti vertingus atsakymus. Patinka, kad yra įvedimo (pradžios) fazė bei išvedimo (pabaigos) iš meditacijos fazė.

Ramutė

Buvo nuostabi kelionė susitikti su savo nuostabia deive, ačiū.

Kristina

Man Aurelijos meditacijos patinka tuo , kad tiko ir tada, kai nieko apie meditacijas nezinojau ir dabar, kai jau turiu patirties – jos saugiai veda i pasamone – yra „ daugiasluoksnes „ ir visada randi tai, ko reikia ir kada reikia.

Man labai patinka Aurelijos balsas.

Augenija

Galėčiau klausyti ir klausyti .... AČIŪ KAD ESATE.

Sigita

Labai rekomenduoju šią meditaciją turėti ir nueiti iki protėvių kartu. Patyriau, išgyvenau. Nepaprastai gili patirtis. Ačiū, Aurelija.

Aušra

Ačiū jums, Aurelija! Myliu visas jūsų meditacijas.

Naujiena

Įsigykite patikusią meditaciją ir parsisiuntę į savo įrenginį, klausykitės įrašo kada tik jums patogu!