Fraktalų piešimo kursai

Fraktalų piešimas

Su džiaugsmu kviečiu jus į smagius ir spalvingus fraktalinio piešimo kursus. Pasirinkite jums priimtiną mokymosi formą:

Daugiau apie grupinius fraktalų mokymosi formatus skaitykite apačioje.


Galima fraktalų piešimo nauda:

Stebėdama šimtų savo mokinių, kolegų ir savo pačios asmeninius rezultatus, pasiektus piešiant fraktalus, nenustoju stebėtis, kokius milžiniškus pokyčius gali išjudinti šis iš pažiūros paprastas ar net vaikiškas užsiėmimas – nesudėtingų piešinukų kūrimas ir spalvinimas.

Galiu drąsiai sakyti, kad fraktalai pakeitė mano gyvenimą! Norite ir jūs? Pasigilinkim, ką gi mums gali duoti fraktalų piešimas.

 • gilesnis savęs pažinimas
 • didesnis besąlyginio savęs priėmimo jausmas,
 • emocinio intelekto lavinimas,
 • kūrybingumo ir meninės saviraiškos skatinimas,
 • rezervinių savybių bei užslėptų talentų atradimas,
 • vidinio stuburo, asmeninių ribų stiprinimas
 • destruktyvių elgesio modelių, ribojančių nuostatų bei kompleksų atpažinimas ir harmonizavimas,
 • psicho-emocinės ir netgi fizinės būsenos harmonizavimas,
 • santykių su aplinkiniais gerinimas,
 • įtampos nuėmimas, didesnis atsipalaidavimo ir leidimo viskam būti taip, kaip yra jausmas
 • tiesiog smagus atsipalaidavimas po darbų bei laikas sau
 • norimų dalykų greitesnis prisitraukimas į savo gyvenimą
 • ir dar daug visokių kitokių stebuklų :).

Jei apie fraktalus esate girdėję dar nedaug, kviečiu paskaityti mano pasakojimą apie tai, kas yra fraktalų piešimas ir kokia yra jo teikiama magija. Jį rasite straipsnyje Fraktalų piešimas.

Taip pat su mano vedamais online kursais galima susipažinti trumpame video.


WEBINARAI – fraktalų piešimo kursai internetu

Nuo šiol fraktalų piešimo galite mokytis neišeidami iš namų ir būdami bet kuriame pasaulio kampelyje!

Artimiausi fraktalinio piešimo kursai internetu (II dalių – bazinis ir pažengusių lygis, su pertrauka) startuoja  2022 metų lapkričio 2 d.  Registracija į grupę jau vyksta el.adresu sielosnamairenginiai@gmail.com. 

Internetinį fraktalų piešimo kursą sudaro 2 dalys – BAZINIS LYGIS bei antroji dalis po ilgesnės pertraukos – PAŽENGUSIŲ LYGIS (tikslesnė programa pateikta žemiau).

I dalis. BAZINIS LYGIS. Tai pirmoji kursų dalis, kurią sudaro 5 webinarai Jų metu susipažinsime su fraktalinio piešimo metodika, galimais rezultatais, fiziologiniu poveikiu ir nauda. Išmoksime piešti mūsų vidinį pasaulį atspindinčius diagnostinius fraktalus, ir žinoma, pasimoksime juos skaityti, o tuomet kursime korekcinius fraktalus, padedančius harmonizuoti mūsų emocines būsenas bei atskleisti mūsų stipriąsias savybes.

Tuomet turėsime kelių savaičių pertrauką, skirtą savarankiškam piešimo darbui. Po jos tęsime mokymus, pereidami į KURSĄ PAŽENGUSIEMS.

II dalis. PAŽENGUSIŲ LYGIS. Tai antroji mokymų dalis, kurią sudaro dar 5 webinarai. Jų metu visos pasijausime kūrėjomis, galinčiomis piešti, nes išmoksime linijų chaose atrasti ir išryškinti įvairius meninius vaizdinius (meniniai fraktalai), susipažinsime su meditaciniu grafikos piešimu, kursime fraktalinius medžius, mandalas, angelus ir kitus grožius. O dar mokysimės per santykių fraktalus įlieti šviesos ir harmonijos mūsų tarpusavio santykiams, mokysimės teisingai norėti ir pasikviesim į savo gyvenimą metodikas, kurios mūsų norams pildytis padeda greičiau.

O svarbiausia – kursim gilesnį ryšį su savim, savęs priėmimu, harmonizavimu, kursim jaukią ir saugią atmosferą, skatinančią nuoširdumui ir bendrystei uždaroje palaikymo grupėje, mokysimės kurti stebuklus pačios – nelaukdamos jų iš išorės, nes mes patys ir esame stebuklas, kurio ieškome…

Užsiėmimai online vyks TREČIADIENIAIS nuo 18 iki 21:30 val. Lietuvos laiku.

PROGRAMA ir UŽSIĖMIMŲ GRAFIKAS:

BAZINIS KURSAS:

 • Lapkričio 2 d. – 1 dalis – Pažintis su fraktalais, jų piešimo nauda, diagnostinių fraktalų piešimas ir aptarimas
 • Lapkričio 9 d. – 2 dalis – Fraktalinių piešinių skaitymas – kompozicija, linijos ir spalvos bei jų deriniai
 • Lapkričio 16 d. – 3 dalis – Fraktalinių piešinių skaitymo praktika
 • Lapkričio 23 d. – 4 dalis – Korekcinių fraktalų piešimas ir taisyklės I.
 • Lapkričio 30 d.  – 5 dalis – Korekcinių fraktalų piešimas ir taisyklės II.

PERTRAUKA (3 savaitės)

KURSAS PAŽENGUSIEMS:

 • Gruodžio 21 d. – 6 dalis – „Meniniai fraktalai”, sąmoningos linijos. Fraktalinio medžio piešimas
 • Gruodžio 28 d. – 7 dalis – „Meniniai fraktalai II, nesąmoningos linijos – kaip rasti ir išryškinti objektą. Surasto objekto piešimas.
 • Sausio 7 d. – 8 dalis – „Abstraktūs meniniai fraktalai ir grafika”. Fraktalinės mandalos-gėlės piešimas
 • Sausio 11 d. – 9 dalis – „Minties formos ir santykių fraktalai”. Fraktalinio angelo piešimas
 • Sausio 18 d. – 10 dalis – „Norų fraktalai”, kaip teisingai norėti, kad norai pildytųsi. Koliažinio norų fraktalo kūrimas – mano autorinė metodika. Kurso pabaigimo refleksijos. 

Visi webinarai bus įrašomi, tad jeigu kažkurioje dalyje gyvu laiku dalyvaut negalėsite – bus galimybė peržiūrėti video įrašą ir užduot su juo susijusius klausimus specialioje šiam kursui sukurtoje FB grupėje, į kurią kelsite piešinius, komentuosite, klausinėsite ir kitaip gausite tiek mano, tiek bendraminčių palaikymą. Dalyvauti atskirose kurso dalyse galimybės nėra.

UŽSIĖMIMUS VEDA: dailininkė, fraktalų piešimo mokytoja, dailės terapijos praktikė ir Sielos namų projekto įkūrėja Aurelija.

UŽSIĖMIMŲ KAINA: Registruojantis į kursus iki spalio 1 d, galioja VIEVERSĖLIO KAINA kaina – 300 eur. Vėliau fraktalų kurso kaina – 350 eur.

Registracija patvirtinama sumokėjus 150 eur mokestį. Likusi suma mokama prieš prasidedant kursui.

Jokie piešimo įgūdžiai seminarams nėra būtini, nes piešti fraktalą labai lengva ir smagu – tai sugeba visi. Webinarų dalyviams bus išduoti išklausyto kurso pažymėjimai.

REGISTRACIJA: Būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl kursų, skambinkite man numeriu 860804554 (Aurelija).


 

DĖMESIO – visiems, pageidaujantiems išmokti fraktalų piešimo, bet nenorintiems dirbti grupėje, tiems, kurie nespėjo užsiregistruoti, netilpo į grupę arba negali prisiderinti prie užsiėmimų grafiko primename, kad tokiu atveju puikus pasirinkimas – individualūs mokymai. Jie vyksta online, tad galite būti bet kuriame pasaulio kampelyje. Individualiai mokytis galima ir dviese/trise arba nedidelėj grupėlej – taip gaunasi pigiau ir smagiau.

Individualūs mokymai vyksta klientui priimtinu tempu ir pagal asmeninius poreikius pritaikytą programą. Dėl asmeninių kursų prašome susisiekti el.paštu sielosnamairenginiai@gmail.com ar skambinti tel. nr. +37060804554.


ATSILIEPIMAI

Jei vis dar abejojate, ar verta užsiregistruoti – paskaitykite, ką apie fraktalų kursus ir apie mane, kaip mokytoją mano mano mokiniai (kalba autentiška, netaisyta).

Sielu medis koliazas su logotipu„Fraktalai yra galimybė įgyti žinių, kurių dėka galime prisikviesti stebuklus į savo gyvenimą, patiems juos sukurti ir pasidalinti su kitais. Nors iš pirmo žvilgsnio popieriaus lapas ir pieštukai atrodo per daug paprastai, kad būtų iš jų galima tikėtis ko nors stebuklingo, jie tampa priemonėmis pasiekti tuos lygmenis, kuriuose vyksta nuostabūs dalykai.“ – MONIKA

„Stebėti ženklus, būti atmerktomis akimis, atvira širdimi. Rasti dienoje laiko pajusti Visatos alsavimą ir įkvėpti tuo pačiu ritmu. Atpažinti, ko reikia tavo sielai ir žengti pirmuosius žingsnius širdies keliu –   Tokie pokyčiai atsirado šiame mano gyvenimo etape sutikus nuostabią mokytoją Aureliją. Ji ne tik atvėrė langą į magišką spalvų pasaulį, bet ir kažkokiu paslaptingu nejuntamu būdu parodė kelią į save. Kiekvienas užsiėmimas vis kitoks, suvirpinantis naują stygą, vedantis vis tolyn ir gilyn. Geras mokytojas moko ne žodžiais, o gyvenimo pavyzdžiu – tokia yra mokytoja Aurelija, kupina džiaugsmo, pozityvios energijos, su didžiule meile ir aistra besidalinanti gausybe savo talentų su savo mokiniais. Ji kaip šaltinis, kaip atviras indas, iš kurio norisi semti gyvybės vandenį. Aurelijos pamokos paliečia, įkvepia, keičia. Po užsiėmimo jautiesi kaip ant sparnų, prisipildęs pozityvios energijos, pažadinęs savyje besąlyginę meilę ir jaučiantis užgimstantį norą tą meilę spinduliuoti aplinkiniam pasauliui. Ir suvoki, kad jau nebebūsi toks, kaip buvai…ir nuojauta kužda, kad pokyčiai tik prasideda” – DALIA V.

„Aurelija, dėkoju už perteiktą kūrybinės saviraiškos mokymą, žinias, išmintį. Už iš naujo pažintas spalvas, formas, linijas. Vedimą į gilesnį savęs pažinimą, o kartu ir pasaulio. Dėka viso šito nukrito suskeldėję senieji gyvenimo modeliai, ribotas gyvenimo būdas ir mąstymas. Kiekvienas užsiėmimas sukeldavo jausmą, kad net žiemą, grįžta vasara. Po užsiėmimo užsipildydavau, įsikvėpdavau ir praturtėdavau mažiausiai savaitėlei.

Aurelija yra viena iš tų mokytojų, kuri vadovaujasi širdies vedimu, todėl yra tvirta, atsidavusi, drąsiai tyrinėja pasaulį, sugerdama į save išmintį. Užsiėmimas skiria daug energijos. kantrybės, laiko ir pasiruošimo. Pagalbos, supratingumo ar patarimo sulauksi kiekvienam žingsnyje. Tai moteris kuri be galo džiaugiasi savo veikla, yra lanksti o kartu ir tikslinga. Puiki žodžio meistrė…Man teko didelė laimė prisiliesti prie kažko nuostabaus, o kartu ir kažko taip paprasto… Ačiū! Ačiū! Ačiū!” – NIJOLĖ

Daugiau atsiliepimų rasite skiltyse Atsiliepimai apie fraktalų kursus ir Atsiliepimai. 

Iki pasimatymo kursuose! 🙂

Naujiena

Įsigykite patikusią meditaciją ir parsisiuntę į savo įrenginį, klausykitės įrašo kada tik jums patogu!