Gyvenimas iš visos širdies

GYVENIMAS IŠ VISOS ŠIRDIES. Terapinis transformacijų kursas moterims

Su dideliu džiaugsmu dalinuosi NAUJIENA – mano NAUJU TERAPINIU TRANSFORMACIJŲ KURSU MOTERIMS „GYVENIMAS IŠ VISOS ŠIRDIES.”

Tai tęstinis nuotolinis 10 dalių vidinių pokyčių, meilės sau auginimo ir ryšio su savim kūrimo kursas internetu, į kurį sudėjau daug metų kauptas, grynintas ir per asmenines patirtis perleistas žinias.
 
KUO YPATINGAS ŠIS KURSAS?  IR KUO JIS SKIRIASI NUO KITŲ “SIELOS NAMŲ” KURSŲ?
Visų pirma, tai nuotolinio mokymosi kursas, skirtas savarankiškam mokymuisi jums patogiu laiku ir tempu, kai prie grupinių dažnų susitikimų laiko derintis nereikia.

Kiekvieną iš 10 savaičių visas tai temai skirtas video paskaitas, audio ir kitus mokymosi failus gausite uždaroje grupėje. Galėsite juos peržiūrinėti kada tik norite ir kiek norite kartų.

Kas dvi savaites turėsime live susitikimus Zoom platformoje, skirtus medžiagos pagilinimui, grupinėms meditacijoms, mano įžvalgom ir jūsų atgaliniam ryšiui, kuris ir padeda kurti bendrystę grupėje. Susitikimai bus įrašomi, tad ir neturint galimybės prisijungt, galėsite peržiūrėt įrašą jums patogiu metu.

BETO – tai pirmas mano kursas, kuriame dailės terapijos nebus. Turėsim pora kūrybinių praktikų, bet visgi vidinę harmoniją, ryšį  su savim, savo kūnu, savo siela, mokytoja ir bendramintėmis, vidines transformacijas, didesnį sąmoningumą ir naujus elgesio modelius kursime pasitelkusios kitus – itin galingus sąmoningumo įrankius.

KĄ VEIKSIME IR KOKIUS ĮRANKIUS NAUDOSIME VIDINEI KELIONEI?

·        Kurso metu mes jaukiai ir nuoširdžiai kalbėsimės, klausysimės, juoksimės, jei norėsis – verksime (live susitikimų metu),
·        mokysimės būti tokios, kokios esame ir jausti, tai, kas jaučiasi,
·        ugdysime sąmoningumą, emocinį intelektą,
·        didinsime meilę ir atjautą sau,
·        vis giliau pažinsime sakralią moterišką energiją, tekančią per mus,
mūsų emocijų pasaulį ir jo ryšį su kūnu,
·        dalinsimės, keisimės patirtimi, įsikvėpsime, atsipalaiduosime,
·        medituosime, rašysime, šoksime, klausysimės gydančių mantrų, trauksime kortas ir jose rasime atsakymus,
·        lavinsime vaizduotę, kūrybingumą, intuiciją ir raminsime protą,
·        megsime ryšį  su savo kūnu, mokysimės jį vis labiau priimti, išgirsti ir mylėti su visais netobulumais,
·        transformuosim destruktyvius elgesio modelius ir mokysimės juos keisti naujais,
·        šalinsime įtampą, svajosime,
·        atspindėsime viena kitą, kursime jaukų ir saugų ryšį,
mokysimės įrankių, kurie kasdien leidžia giliau pažinti save ir gyventi MOTERS GYVENIMĄ IŠ VISOS ŠIRDIES.

Taigi, KURSO METU jūsų laukia:

·        ĮKVEPIANČIOS VIDEO PASKAITOS
·        MANO AUTORINĖS MEDITACIJOS
·        TERAPINIS RAŠYMAS
·        PSICHOLOGINIŲ-DVASINIŲ KORTŲ TRAUKIMAS
·        INTUITYVUS ŠOKIS
·        GYDANTI MUZIKOS GALIA
·        MOTERIŠKO SAUGAUS MEILĖS RATO IR NUOŠIRDAUS, APJUNGIANČIO POKALBIO GALIA (LIVE SUSITIKIMŲ METU IR UŽDAROJE GRUPĖJE),
·        INTUITYVUS ASMENINIS MOKYTOJOS VEDIMAS IR LYDĖJIMAS JŪSŲ KELIONĖJE
·        PAPILDOMOS UŽDUOTYS, PADĖSIANČIOS INTEGRUOTI IR PAGILINTI PASĖTAS PROGRAMAS
·        IR KITI STEBUKLAI, KURIE NEABEJOJINAI BUS
 
LIVE SUSITIKIMŲ GRAFIKAS:
Per 10 kurso savaičių turėsime 6 live susitikimus Zoome. Visų susitikimų įrašai liks grupėje su galimybe peržiūrėti jums patogiu laiku.
Tarp live susitikimų dirbsime savarankiškai peržiūrinėdami medžiagą ir atlikdami užduotis. Bendravimui, klausimams ir bendrystės bei ryšio kūrimui turėsime uždarą FB grupę.

Lapkričio 10 d. – startuojame su pažintiniu susitikimu ir įvadu į kursą – susipažinsim, aptarsim planus, mokymosi formatą, kartu pamedituosim.
 
·        Lapkričio 24 d.  – temos integracija,grupinė meditacija, vidinių procesų aptarimas, mano įžvalgos, kortų traukimas
·        Gruodžio 8 d. temos integracija,grupinė meditacija, vidinių procesų aptarimas, mano įžvalgos, kortų traukimas
·        Gruodžio 22 d. temos integracija,grupinė meditacija, vidinių procesų aptarimas, mano įžvalgos, kortų traukimas
·        Sausio 5 d temos integracija,grupinė meditacija, vidinių procesų aptarimas, mano įžvalgos, kortų traukimas
·        Sausio 19 d. temos integracija,grupinė meditacija, vidinių procesų aptarimas, mano įžvalgos, kortų traukimas – kurso užbaigimo refleksijos

Naujas kursas GYVENIMAS IŠ VISOS ŠIRDIES startuoja nuo 2022 metų  lapkričio 10 d. Registracija jau vyksta.
Norinčios prisijungti į grupę, rašykite adresu sielosnamairenginiai@gmail.com.
 

AR JUMS TINKA ŠIS KURSAS?

·        Svajojate apie gyvenimą ne “viena koja”, bet iš visos širdies?
·       Jaučiatės pavargusi, išsisėmusi ir išbarsčiusi save tarp bėgimo, darbų ir rūpesčių?
·       Dažnai jaučiatės įsitempusi ir nepatenkinta?
·        Esate užstrigusi savikritikos, savigraužos, savigailos, nevertumo  ir nemeilės sau programose?
·        Jaučiatės pametusi ryšį su savim ir savo kūnu? Negalite jo priimti ir mylėti tokio, koks jis yra?
·         Jaučiate prasmingumo, gyvenimo grožio ir įkvėpimo kasdienoje trūkumą?
·        O gal nusibodo būt patogia gera mergaite visiems ir piktąją pamote sau?
·        Norisi didesnės savivertės, drąsos būti savimi, vidinės harmonijos, gilesnio savęs pažinimo ir didesnės darnos su savim pačia bei aplinkiniais?
·        Norite įnešti daugiau lengvumo ir meilės į savo asmeninius santykius? O gal norisi pagaliau tokius pritraukti ir nežinote, kaip tą padaryti?
·        Nedrįstate pradėti savo Širdies veiklos, o gal tiesiog nežinote, kokia ji turėtų būti?
·        Norisi mažiau įtampos ir fizinių simptomų kūne bei daugiau atsipalaidavimo ir geros savijautos?
·        Ieškote gražios ir apjungiančios moteriškos bendrystės ir iš to gimstančio gydančio jaukaus bendravimo akimirkų?
·        Norite giliau susipažinti su vedamosiomis meditacijomis, rašymo terapija, intuiityviu šokiu, psichologinių kortų bei gydančių mantrų galia?
·        Norite gilintis į kurso medžiagą jums patogiu laiku ir tempu ir kartais susitikti su bendramintėmis bei mokytoja žinių užtvirtinimui?

Jeigu bent į pora klausimų atsakėte teigiamai, šis kursas jums tinka.
Jis tinka ir toms mano mokinėms, kurios jau praėjo kitus mano kursus ir su nekantrumu laukė “KO NORS NAUJO”. 🙂

Žinau, kad tarp Sielos namų skaitytojų ir gerbėjų yra nemažai moterų, kurioms piešimas yra tiesiog ne jų sritis. Į didesnį ryšį ir darną su savim bei aplinkiniu pasauliu eiti norisi, bet kūryba – ne tas įrankis, kuris atrodo tinkamas. Taip pat yra tų, kurios gyvena smarkiai nuo Europos nutolusioje laiko juostoje arba turi intensyvų darbo grafiką, tad joms prie grupinių dažnų susitikimų prisiderinti gan sunku. Tokiu atveju -ŠIS KURSAS – puikus sprendimas. Kokios gi temos ir programa mūsų laukia?

10 SAVAIČIŲ PROGRAMA:

 
·         1 savaitė –  GYVENIMAS IŠ VISOS ŠIRDIES.  Paskaita “ Vidiniai resursai ir jų vagys. Kas trukdo gyventi gyvenimą IŠ VISOS ŠIRDIES?” Teminė vedamoji meditacija. Rašymo praktika. Kortos traukimas.
 
·         2 savaitė  –  GRĮŽIMAS Į KŪNĄ IR ŠIRDĮ. Paskaita “ Mūsų jausmų pasaulis ir jo milžiniški resursai. Kūno ir užslopintų jausmų ryšys.” Intuityvaus šokio praktika. Lytėjimo praktika. Teminė vedamoji meditacija. Rašymo praktika. Kortos traukimas.
 
·        3 savaitė  – VIDINĖ GLOBĖJA IR SAUGI VIETA MANO VIDUJE. Paskaita “Kaip tapti sau saugiausia užuoveja? Vidinė globėja kaip vidinio kritiko atsvara ir kaip ją suformuoti?”,  Teminė vedamoji meditacija. Rašymo praktika. Kūrybinė praktika “Saugus lizdas mano viduje”. Kortos traukimas.
 
·        4 savaitė – MEILĖ SAU IR SAVO KŪNUI. Paskaita “Kas is tiesų yra meilė sau? Ne (meilė) mūsų kūnui ir kodėl jis yra didžiausias mūsų lobis? Kaip kasdien vystyti meilę sau ir auginti savivertę?” Meditacinė kūrybinė praktika “Širdies gydymas”. Rašymo praktika. Kortos traukimas.
 
·        5 savaitė –  VIDINIS VAIKAS. Paskaita “Vaikystės programos ir blokai. Vidinio vaiko gydymas. Kaip išmokti pasirūpinti savo vidiniu vaiku?” Meditacinė praktika “Lopšinė vidiniam vaikui”. Teminė vedamoji meditacija. Rašymo praktika. Kortos traukimas.
 
·        6 savaitė – SAKRALUS MOTERIŠKUMAS. PALEIDIMAS, PRIĖMIMAS, DĖKINGUMAS. Paskaita. Sakralaus moteriškumo pažadinimas lengvumo ir magijos pritraukimui. Intuityvus šokis. Teminė vedamoji meditacija. Rašymo praktika. Kortos traukimas.

·        7 savaitė – VYRIŠKOS IR MOTERIŠKOS ENERGIJOS BALANSAS. Paskaita “ Vyriškos ir moteriškos energijos manyje ir mano gyvenime. Santykiai. Kaip sukurti balansą? ” Teminė vedamoji meditacija. Intuityvus šokis. Rašymo praktika. Kortos traukimas.

·        8 savaitė – SAVO GYVENIMO KŪRĖJA. Paskaita “ Kuriamoji minčių galia. Kaip tapti savo gyvenimo kūrėja? Kaip įgyvendinti savo svajones?” Teminė vedamoji meditacija. Intuityvus šokis. Rašymo praktika. Kortos traukimas.

·        9 savaitė – RYŠYS SU PROTĖVIAIS. Paskaita “Kodėl yra svarbus ryšys su protėviais ir ką tai duoda?” Teminė vedamoji meditacija. Rašymo praktika. Kortos traukimas.

·        10 savaitė – MANO KOSMINIS “AŠ”. Paskaita “ Ryšio su savo amžinąją esatimi kūrimas.” Teminė vedamoji meditacija. Rašymo praktika. Kortos traukimas.

KAINA:
10 savaičių kurso kaina – 300 eur.
Vieta grupėje rezervuojama atlikus 150 eur avansinį mokestį. Likusi 150 eur suma mokama kelios dienos iki kursų pradžios. 

LANKOMUMAS:
Tai yra tęstiniai mokymai, kurie organizuojami kaip vientisas kūrybinio lavinimo kursas, todėl dalyvauti atskirose jo dalyse galimybės nėra.

Visos dalyvės gaus kurso baigimo pažymėjimus.

Visi live webinarai bus įrašomi, tad jeigu kažkurią dalį ir praleisite – bus galimybė peržiūrėti įrašą patogiu laiku, kaip ir visą kursui paruoštą medžiagą, kuri bus įkelta į uždarą grupę.

REGISTRACIJA: 
Išankstinė registracija vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl kurso, galite skambinti ir man asmeniškai telefonu. +37060804554 – Aurelija

Iki pasimatymo,

Aurelija Sielos namai