Aurelija Kriščiūnaitė

Apie tai, kaip gimė mano padarytos audio ir video meditacijos

Meditacijomis domiuosi ir užsiimu jau kelis metus. Itin daug žinių ir praktikos davė skirtingi dvasiniai bei jogos seminarai, įvairias jogos mokyklas propaguojantys mokytojai, o vėliau ir asmeninė patirtis, knygos bei intuicija.

Anksčiau medituodama pati sau viena namuose, kai šalia nebūdavo visą procesą stebinčio ir vedančio mokytojo, susidurdavau su viena dilema. Meditacijos metu protas turi būti švarus, išvalytas nuo bet kokių minčių, atsiminimų ir jausmų. Tuo tarpu, norint atlikti truputį sudėtingesnes dvasines praktikas, kurių metu tam tikra tvarka ir eiga reikia kartoti atitinkamas mantras ar afirmacijas, o tuo pačiu įsivaizduoti skirtingus dalykus, privalai visus tekstus ir vaizdinius bei jų eigą mokėti mintinai, o taip pat – vietoj proto atpalaidavimo turi jį įtempti tam, kad nieko nepamirštum. Tai man keldavo vidinius prieštaravimus.

Taip gimė idėja visas labiausiai patikusias dvasines praktikas tiesiog paversti audio meditacijomis, kuriose pati sau diktuoju reikiamą tekstą ir vaizdinių eigą. Tokios audio meditacijos labai patiko mano ir draugams bei bendraminčiams, todėl nusprendžiau, kad gali atsirasti ir daugiau žmonių, kuriems jos bus naudingos.

Šioje skiltyje rasite kelias nesudėtingas pradedantiesiems tinkamas dvasines praktikas. Jų sąrašas bus nuolatos papildomas tame pačiame puslapyje, tad sekite naujienas.

Kai kurioms iš šių meditacijų ruošti naudojau taip pat ir gerbiamos G. N. Wolmer, kuriai esu labai dėkinga jai už suteiktas žinias ir galimybę jomis dalintis su kitais, tekstus, tačiau vis dėl to – tai nenukopijuotos, bet mano asmeninės meditacijų interpretacijos.

Labai lauksiu visų jūsų atsiliepimų, komentarų, klausimų, pastebėjimų ir panašiai. 🙂

Su meile,

Sielos namai

—————————————————————————————————————————————————

 • Meditacija „Palaiminimas”

Tai paprasta, gan trumpa, labai miela ir dieną praskaidrinanti meditacija, kuri puikiai tiks ir pradedantiesiems. Palaiminimus labai gera ne tik gauti, bet ir duoti….

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=NbqrI-oOFXo]

————————————————————————————————————————————————–

 • Meditacija „Besąlyginė meilė”

Ši meditacija skirta širdies čakros (anahata) aktyvavimui bei tam, kad susidraugautumėm su savo širdimi. Lai ji veda jus ir pataria ne tik krizinių situacijų metu, bet ir priimant kasdienius sprendimus.

Meditacijos procese ir po jos lydi malonus šilumos ir ramybės jausmas, nes pripildę savo širdį besąlyginės meilės jausmu ir paskleidę jį į aplinką, tampame dar laimingesni ir mylimesni.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=WT1bFCDDvJI]

—————————————————————————————————————————————————-

 • Meditacija „Gyvybės medis”

Trumpam pavirtę medžiu, geriančiu į save žemės ir dangaus šviesą bei meilę, mes ne tik pasikrauname dideliu gyvybinės žemės ir kosminės energijos kiekiu, bet ir subalansuojame savo vidinius energinius srautus, o taip pat aktyvuojame visus energinius kanalus – čakras. Dėl to po meditacijos jaučiamės ne tik ramesni, energingesni, bet ir laimingesni bei harmoningesni. Ši praktika truputį ilgesnė nei tos, kurias esu įdėjusi anksčiau, tačiau jos metu vykstantys procesai yra tokie malonūs ir harmoningi, kad, mano manymu, tikrai verta rasti savo tvarkaraštyje tas laisvas 23 minutes ir jas paskirti tam, kas yra iš tiesų svarbu mūsų emocinei, fizinei ir energetinei sveikatai.

Kad visas procesas vyktų lengviau, prieš medituodami pirmą kartą galite pasigilinti į kairėje esantį žmogaus kūno energetinių centrų (čakrų) vietą bei jų spinduliuojamas spalvas iliustruojantį paveiksliuką.

Linkiu jums malonios ir naudingos meditacijos.

———————————————————–

 • Meditacija „Dėkingumo magija”

Mixed race teenage girl in field with arms outstretched

Kaip kasdienis dėkingumo magijos praktikavimas padeda pasiekti ilgalaikį laimės jausmą

Nuolatos ieškome būdų, kaip į savo gyvenimą pritraukti daugiau džiaugsmo, meilės, gerų dalykų ir kuo dažnesnio tikrosios (ne laikinos, vien materialiniais malonumais grįstos) laimės jausmo. Kiekvienam „ilgalaikė laimė“ reiškia vis ką nors kitą. Vieni jos gauna per saviraišką ir kūrybą, kiti – eidami dvasiniu keliu, treti – padėdami kitiems ir jausdamiesi

reikalingi, ypatingi, geri. Mano asmeninė laimės formulė teigia, kad tikrosios laimės jausmas susideda iš dviejų pagrindinių komponentų – jaustis dėkingam už tai, ką turi ir pasiekti tai, ko nori. Manau, kad antroji, svajonių įgyvendinimo dalis be pirmosios – vertinimo to, ką jau esi pasiekęs – yra tiesiog neįmanoma.

Būtent sugebėjimas nuolatos matyti ir nuoširdžiai vertinti kasdien gaunamas Visatos dovanas, besipilančias ant mūsų kaip galimybių, kuriomis privalome pasinaudoti, lietus, yra vienas iš geriausių būdų pastoviai užpildyti savo emocinius rezervuarus gerais jausmais, dėkingumu ir laime.

Net ir neskaičiuojant kasdien mums suteikiamų naujų stebuklų, kiekvienas iš mūsų jau esame dosniai apdovanotas dalykais, apie kuriuos, užmigdyti buities ir kasdienių rūpesčių, tiesiog pamirštame ir prisimename tik nelaimės akimirką. Tai, kad gyvename, kad turime stebuklingai funkcionuojančius kūnus su mūsų gyvybę palaikančiais organais, nėra savaime suprantama – tai stebuklas ir didelė gyvenimo dovana. Tai, kad turime kojas, rankas, akis, ausis, galime jausti ir kalbėti, tai, kad turime šeimą ir tėvus, nėra savaime suprantama. Tai, kad turime namus, maisto, kuo apsirengti, nors šiek tiek pingų; tai, kad esame saugūs, laisvi ir mokame skaityti, rašyti, turime kompiuterį, telefoną ir begales mūsų buitį palengvinančių, netgi prabangių daiktų yra tūkstančių žmonių, kurie to neturi, svajonė. Taigi, tai nėra savaime suprantama. Tik ar mes už tai dėkojame?Smiling Caucasian woman with hands clasped

Kasdien atlikdama dėkingumo magijos pratimus, kurių esmė yra dienos eigoje prisiminti bei užsirašyti po dešimt naujų dalykų, už kuriuos esi dėkingas, įsitikinau, kad šis metodas iš tiesų stebuklingas. Praktikuojant dėkingumo magiją, viskas aplinkui pagražėja, pozityvumas ir gera nuotaika tampa tiesiog geru įpročiu, o maži, bet tikrai nuostabūs stebuklai ima piltis dar didesniais kiekiais. Tie dalykai, už kuriuos dėkodavau labiausiai, imdavo taisytis arba dar labiau gerėti. Jei dėkodavau už pinigus ir dovanas – tarsi lydekai paliepus iš visų pusių gaudavau netikėtą finansinę ar tiesiog materialinę išraišką turinčią pagalbą. Jei dėkodavau už gerus santykius su draugais, į mano gyvenimą įžengdavo dar daugiau nuostabių sielos draugų. Jei dėkodavau už gerai atliktus darbus ir sėkmingas idėjas, veiklos rezultatai pranokdavo visus lūkesčius.

Dėkingumo magijos klodai – neišsemiami, o svarbiausia – jie nieko nekainuoja, neatima daug laiko ir jegų bei yra tikrai efektyvūs. Taigi, net jeigu šiuo metu jūs gyvenime lydi sunkumai ir atrodo, kad tikrai nėra už ką dėkoti, pradėti praktikuoti dėkingumo magiją ir pozityvūs pokyčiai tikrai prasidės.

Siūlau ir jums pabandyti mano pačios sukurtą, paprastą ir kiekvienam prieinamą dėkingumo magijos pratimą, kurį, kaip teigiamo autotreningo praktiką, galima daryti kasdien arba tada, kai norisi. Ši meditacija padeda ne tik pažadinti teigiamas emocijas, bet ir įprasti už viską dėkoti, taip sėjant savo gyvenime laimės sėklas, kurios su laiku sudygsta ir virsta žydinčiu sodu. Taip pat ši meditacija turėtų patikti visiems, kurie jau klausosi kitų mano meditacijų skiltyje Sielos namų audio ir video meditacijos. Smagaus klausymosi ir stebuklingų „ačiū” galios atradimų.

—————————————————————————————————————————————-

  • Meditacija „Širdies erdvė”

Žinau, kad keli šimtai iš jūsų, užsiprenumeravusių naujus mano video įrašus Youtube, vis laukiate naujų meditacijų. Pagaliau galiu pradžiuginti ir apdovanoti jūsų kantrybę naujausiu savo kūriniu – vizualine vedamąja meditacija „Mano širdies erdvė”.

Apie ką šį meditacija?

Ar jums, kaip ir man, kartais norisi bent mintyse patekti į pačią saugiausią, jaukiausią ir gražiausią pasaulio vietą? Tokią vietą gamtoje, kuri sugeria visus mūsų rūpesčius, nuramina, neutralizuoja negatyvias emocijas ir nuovargį. Tokią, kuri tarsi mūsų asmeninės galios šaltinis, pripildo mus energija ir sveikata. Tokią, kurioje gyvena mūsų vidinis balsas, įgavęs žmogišką formą ir galintis mums patarti, nukreipti, padėti rasti atsakymus.

Tokia vieta yra ir joje mes galime atsidurti kasdien atlikdami šią vizualizacinę meditaciją. Ji skirta kasdieniam susijungimui su savo vidiniu aš, intuicijos bei vaizduotės lavinimui, Širdies čakros ir vidinės erdvės harmonizavimui. Meditacija padeda įsicentruoti, prisijaukinti kiekvieno iš mūsų viduje gyvenančią Širdies Deivę bei rasti atsakymus į klausimus savo viduje.

Jeigu vis dar abejojate, ar verta medituoti arba nežinote, kaip tą daryti savarankiškai namuose, kviečiu paskaityti vieną labiausiai jūsų pamėgtų Sielos namų straipsnių Kodėl verta medituoti?

Na, o tuos, kam meditacijos patiko,, prašau išreikšti tai savo komentarais, FB ar Youtube like mygtukais arba pasidalinti ja su kitais. Tegu geri dalykai sklinda po Visą Lietuvą ir už jos ribų. 🙂

Su meile,

Sielos namai
————————————————————————————————————————————————————-

Jei jums patiko šis įrašas, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą ir vardą registracijos formoje. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

Sielos namų naujienlaiškis

————————————————————————————————————————————————————-

O taip pat – jei jums patiko šis straipsnis, pasidalinkite juo su draugais, naudodamiesi Facebook like mygtukais bei išreikškite savo nuomonę Facebook ar svetainės komentaruose apačioje. Juk gerais dalykais taip gera dalintis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

17 komentarai »

 1. Jūsų balsas labai gražus, malonu klausyti 😉 ačiū Jums už nuostabias meditacijas, labai lauksiu naujų :)o šios meditacijos tikrai puikios ir įkvepiančios 🙂

  • Erika, ačiū labai už šiltus žodžius. Naujų meditacijų su laiku tikrai bus daugiau. 🙂 Linkiu smagių dvasinių atradimų ir smagaus kelio tenai, kur siela randa namus. 🙂

 2. Ačiū, nuostabi dėkingumo meditacija(kitų dar nepaklausiau, bet būtinai išbandysiu).
  Ačiū, kad esate ir darote nuostabius dalykus.

 3. Ačiu už visas meditacijas.Tai nuostabu!kai gali megautis ramia muzika,švelniu balsu ir nuoširdžiais žodžiais.Tai padeda-nusiraminti,atsipalaiduoti,myleti ir džiaugtis.Su pagarba ir dėkingumu.
  Virginija