Sielos namų meditacijos

Meditacijas kuriu ir savo mokiniams bei klientams vedu jau daug metų. Jų tekstai, temos, kaip ir paveikslai man ateina tiesiog iš Srauto…

Pažįstami sako, kad meditacijų metu mano balsas, kuriuo paprastai kalbu, neatpažįstamai pasikeičia ir tampa patikimu vedliu į savo vidinį pasaulį.

Galbūt todėl paprastai mano mokinės meditacijų metu giliai pasineria į vidinius procesus, o iš jų grįžta spalvingai pakeliavusios, atsipalaidavusios, pakeitusios vidinę būseną, gavusios stiprių įžvalgų ir pasipildžiusios energijos resursus. Netgi tos, kurios meditacijomis reguliariai neužsiima, turi gan aktyvų protą (kas paprastai trukdo atsipalaiduoti) arba įprastai meditacijų metu nemato nieko, po keletos mano meditacijų džiaugiasi, kad pirmąkart jautė, matė ir po savo vidų keliavo taip stipriai, kaip niekad anksčiau,

Gyvename įdomiais laikais, kai viskas keičiasi, intensyvėja, greitėja. Mūsų gyvenimuose vis daugiau nerimo, įtampos, nežinios.

Visgi reguliariai su savim dirbantys žmonės pastebi, kad ramus protas, vidinė ramybė, stipri intuicija ir didelis sąmoningumas padeda praeiti pačias sunkiausias patirtis. Todėl nusprendžiau, kad šia savo dovana noriu pasidalinti ne tik su savo mokinėmis ir klientėmis, bet ir su platesniu ratu sąmoningų žmonių, suteikdama jiems galimybę įsigyti mano meditacijų su įvairia paskirtimi.

Norėdami susipažinti su seniau mano kurtom meditacijom, išgirsti balsą, pajausti, ar jo tembras jums tinkamas, galite klausydamiesi mano 6 meditacijų, kuriomis savo Youtube kanale esu pasidalinusi nemokamai.

Žemiau rasite mano autorinių meditacijų audio įrašus įvairiomis temomis, o paspaudus produkto nuotrauką – ir išsamų aprašymą, kam skirta ši meditacija bei atsiliepimus.

Įsigiję įrašą el. paštu gausite nuorodą su galimybe meditaciją parsisiųst ir klausytis bet kur ir bet kada.

 

Naujiena

Įsigykite patikusią meditaciją ir parsisiuntę į savo įrenginį, klausykitės įrašo kada tik jums patogu!