MANDALŲ PIEŠIMAS

 

picmonkey-collage

Džiaugiuosi galėdama Jums pristatyti jau populiarumo spejusį sulaukti savo autorinį projektą  –  MANDALŲ kūrimo dirbtuves “MANDALAMANIJA” VILNIUJE ir KAUNE.

Tai koncentruotas ir pozityviems pokyčiams įkvepiantis  kūrybinio lavinimo 10 užsiėmimų ciklas, skirtas įvairialypei ir įdomiai pažinčiai su mandalų meno terapija, su įvairiomis dailės saviraiškos formomis, o taip pat gilesniam saves pažinimui bei harmoningos vidinės būsenos kūrimui.

Nuostabi Ilonos mandala

Mandalų dirbtuvėse MANDALAMANIJA dalyvauta verta, nes:

 • Kiekvieno užsiėmimo metu naudodami vis kitokias menines technikas, kursime įvairias mūsų vidinį pasaulį atspindinčias mandalas,
 • Asmeninėje praktikoje išbandysime mūsų vidų harmonizuojančias šios meno terapijos galias,
 • Susipažinsime su įvairiomis dailės technikomis ir priemonėmis (pieštukais, akvarele, tapyba akrilu ant drobės, koliažu ir kt.), spalvų ir simbolių reikšmėmis, mokysimės skaityti savo darbus ir t.t.
 • Koncentruotos kompleksinės dirbtuvių žinios leis savarankiškai dirbti namuose, kuriant nuostabias mandalas sau, dovanoms ar net pardavimui
 • Jaukiai ir šiltai bendrausime su bendraminčiais prie arbatos puodelio jaukioje grupėje
 • Praturtinsime savo gyvenimus nauja prasminga veikla bei naujomis pažintimis

 

Aurelija VersinineRENGINIŲ VIETA: Vilniuje dirbtuvės vyks jaukiame, patogioje vietoje įsikūrusiame Kūrybinių dirbtuvių centre „Laiptai“ (LAISVĖS PR. 77D – 65, Vilnius), o Kaune – jaukioje senamiesčio studijoje „Drugelio efektas“ (Zamenhofo g. 3, Kaunas).

RENGINIUS VEDA dailininkė, Sielos namų projekto įkūrėja Aurelija Veršininė.

NAUJA 10 DALIŲ PROGRAMA (seminarų trukmė – po 4 val.)

 • 1 dalis – Pažintis su mandalomis, jų kilme, įvairiomis jų kūrimo technikomis, poveikiu. Pagalbinių modelių braižymas. Simetriškos mandalos piešimas ir aptarimas.
 • 2 dalis – Spalvų reikšmė, derinimas. Kupolinio ir žiedinio modelio kūrimas. Intuityvios akvarelinės mandalos piešimas ir aptarimas.
 • 3 dalis – Simboliai ir sakralinė geometrija. Gyvybės gėlės modelio kūrimas. Akvarelinių mandalų piešimas ir aptarimas.
 • 4 dalis – Ketinimo mandalos ir piešinys apskritime. „Kaip teisingai norėti, kad norai pildytųsi”. Vizualizacijos ir ketinimo galia panaudojant mandalą. Ketinimo mandalos kūrimas ir aptarimas.
 • 5 dalis – Energinių centrų mandalos. Energinių centrų harmonizavimas ir toteminiai gyvūnai. Čakrų ir toteminės mandalos piešimas ir aptarimas.
 • 6 dalis – Grafinės mandalos. Ornamentikos ir ritmo kūrimo taisyklės. Toro modelis. Grafinės mandalos piešimas ir aptarimas.
 • 7 dalis – Grafinės mandalos baltu ant juodo. Darbas su šešėliu ir besąlyginė meilė. Grafinės mandalos piešimas ir aptarimas.
 • 8 dalis – Taškinės mandalos. Pažintis su technika. Taškinės mandalos kūrimas akrilu ant drobės ir aptarimas.
 • 9 dalis – Mandala ant drobės. Meniškų efektų išgavimas su akrilu ant drobės. Simetriškos mandalos kūrimas ant drobės ir aptarimas.
 • 10 dalis – Pažintis su koliažo technika „Sukurti save kaip mandalą“, koliažinės mandalos kūrimas ir aptarimas, bendrų įspudžių aptarimas, diplomų įteikimas.

KAINA: 3 mėnesių trukmės dirbtuvių kaina – 230 EUR.  Registracijos aktyvavimui būtinas 115 eur avansas. Yra galimybė likusią sumą mokėti dalimis pagal nustatytą tvarką.

Ilonos mandala

KITOS SĄLYGOS: Tai yra tęstiniai mokymai, kurie organizuojami kaip išsamus palaipsniui dėstomas kūrybinio lavinimo kursas, todėl dalyvauti atskirose jo dalyse galimybės nėra. Išklausiusiems visas 10 dirbtuvių dalių, bus išduodamas 40 val. kūrybinės kvalifikacijos kėlimo pažymėjimas.

Piešimo priemonės ir medžiagos į kainą įskaičiuotos. Jokie specialūs piešimo įgūdžiai, norint dalyvauti, nebūtini – visų technikų išmoksime kartu.

REGISTRACIJA: Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija, kuri vykdoma el. paštu sielosnamairenginiai@gmail.com. Jei turite klausimų dėl dirbtuvių, rašykite ar skambinkite numeriu 860804554.

VIS DAR NEGALIT APSISPRĘSTI, AR VERTA? 🙂

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI: Kūrybinių užsiėmimų ir mokytojų šiuo metu rinkoje nemažai. Kaip pasirinkti įkvepiantį mokytoją, kuris jus uždegtų, padėtų atskleisti potencialą ir patikėti savo galiomis? Ar užtenka peržiūrėti jo darbus, baigtus kursus ar sertifikatus? Manau, kad tikslingiausia visuomet yra pasiklausyti, ką apie mokytoją ir jo mokymo stilių kalba jo mokiniai. 🙂

Taigi, su dideliu džiaugsmu dalinuosi brangiausiu savo turtu – savo kūrybinės saviraiškos klubo mokinių atsiliepimais. Lai apie mane, kaip mokytoją, papasakoja žmonės, su kuriais jau ne vienerius metus atrandame kūrybinį džiaugsmą, potencialą ir naujus kelius į laimę bei harmoniją. Atsiliepimų kalba autentiška.

SAULĖ:

Durys. Už jų spalvos ir linijos trykšta fontanais, liejasi vaivorykštėmis, vilnija ornamentų juostomis. Aš taip noriu į ten, pro šias duris, kur kūryba ir laisvė, kur veda ir paklaidina jausmai, kur kalba širdis, kur pieštukų ir dažų kvapas, bet bijau ir nemoku… Man reikia patikimo žmogaus, kad eitų kartu, kad būtų šalia, kai praversiu nežinomybės duris, kai leisiuos į nuostabų nuotykį, kai žengsiu pirmus negrabius žingsnius kūrybos link. Man reikia kito žmogaus, išdrįsusio tai padaryti ir tame gyvenančio. Man reikia kūrybos angelo išvedančio iš asmeninių įsitikinimų kalėjimo ir aš sutinku Ją, Aureliją, kuri dosniai dalinasi savo patirtimi ir metodais. Jos kūryba – tai savęs dovanojimas, dalinimasis savo kūrybinės energijos gelmėmis. Retas žmogus darbais ir mokymu sugeba skleisti savo mokiniams tiek pasitikėjimo dvasios. Jos gebėjimas įžvelgti ir parodyti grožį, jos nuoširdus žavėjimasis kitų gabumais – užburiantys. Kūryba – tai bendravimo būdas, meilės ir priėmimo išraiška. Aurelija savo iškalba, atidumu ir subtilia pajauta padeda kiekvienam norinčiam atidaryti širdį į kūrybą. Šalia jos spalvomis prabyla mokinių vidiniai pasauliai, o ji grožėdamasi kartoja: jūs ne bet kas, jūs – kūrėjai. Kiekvienam linkiu sutikti tokio dosnumo mokytoją ir dėkoju dangui už Ją, už atidarytas duris

ilonos mandala

DALIA:

Stebėti ženklus, būti atmerktomis akimis, atvira širdimi. Rasti dienoje laiko pajusti Visatos alsavimą ir įkvėpti tuo pačiu ritmu. Atpažinti, ko reikia tavo sielai ir žengti pirmuosius žingsnius širdies keliu –   Tokie pokyčiai atsirado šiame mano gyvenimo etape sutikus nuostabią mokytoją Aureliją. Ji ne tik atvėrė langą į magišką spalvų pasaulį, bet ir kažkokiu paslaptingu nejuntamu būdu parodė kelią į save. Kiekvienas užsiėmimas vis kitoks, suvirpinantis naują stygą, vedantis vis tolyn ir gilyn. Geras mokytojas moko ne žodžiais, o gyvenimo pavyzdžiu – tokia yra mokytoja Aurelija, kupina džiaugsmo, pozityvios energijos, su didžiule meile ir aistra besidalinanti gausybe savo talentų su savo mokiniais. Ji kaip šaltinis, kaip atviras indas, iš kurio norisi semti gyvybės vandenį. Aurelijos pamokos paliečia, įkvepia, keičia. Po užsiėmimo jautiesi kaip ant sparnų, prisipildęs pozityvios energijos, pažadinęs savyje besąlyginę meilę ir jaučiantis užgimstantį norą tą meilę spinduliuoti aplinkiniam pasauliui. Ir suvoki, kad jau nebebūsi toks, kaip buvai…ir nuojauta kužda, kad pokyčiai tik prasideda.

Daugiau atsiliepimų rasite skiltyje „Atsiliepimai“.  

Parašyk komentarą