Atsiliepimai apie mandalų kursus

Aurelija Versinine

Kūrybinių užsiėmimų ir mokytojų šiuo metu rinkoje nemažai. Kaip pasirinkti įkvepiantį mokytoją, kuris jus uždegtų, padėtų atskleisti potencialą ir patikėti savo galiomis? Ar užtenka peržiūrėti jo darbus, baigtus kursus ar sertifikatus? Manau, kad tikslingiausia visuomet yra pasiklausyti, ką apie mokytoją ir jo mokymo stilių kalba jo mokiniai bei peržiūrėti jų sukurtus darbus.. 🙂

Taigi, su dideliu džiaugsmu ir dėkingumu dalinuosi brangiausiu savo turtu – savo mokinių atsiliepimais. Lai apie mane, kaip mokytoją, papasakoja žmonės, su kuriais jau ne vienerius metus atrandame kūrybinį džiaugsmą, potencialą ir naujus kelius į laimę bei harmoniją. Atsiliepimų kalba autentiška. Daugiau apie mano mandalų dirbtuves skaitykite čia. 

 • Asta:

Į MANDALAMANIJĄ dirbtuves atėjau ieškodama naujų veiklų savo laisvalaikiui.Ieškau būdų, kaip galiu padėti savo dukrai, kuri serga depresija. Labai esu patenkinta sudalyvavusi mandalų piešimo užsiėmimuose.Supratau,kad piešiant mandalas galiu padėti pati sau, o tuo pačiu ir dukrai. Tikrai nesitikėjau, kad piešdama atpažinsiu savo trūkumus, baimes, tai tarsi veidrodis.

Aurelija jūs nuostabi, labai aiškiai perteikiate piešimo tehnikas. Ir kai žmogus myli tai ką daro, atsispindi jo vidų. Ir su tokia meile norite,kad mums pavyktu. Kaip sakėte,mokėkite pagirti savo piešinį,nes tai jau kurinys, šedevras. Mandalų piešimas man davė galimybę su dukra praleisti vakarus kartu. Piešti kartu. Analizuoti kaip jaučiamės, kalbėtis .

Tikrai rekomenduoju visiems pamėginti piešti mandalas. Ir jei galvojate,kad tai ne jums,išbandykite,ir patys save nustebinsite patirtais pojučiais. Mandalų kūrybos procese išgirsite savo viduje esančias mintis, pamatysite kaip lengvai padeda išspręsti vidinius konfliktus.Susikaupi ties piešimu,ir visus rūpesčius palieki kažkur toli…

 • Inga:

Mano lūkesčiai buvo pateisinti pilnai. Labiausiai patiko visa visuma ir dirbtuvių formatas. Jis labai gerai sudėliotas ir įdomus. Patiko, kad gaudavom ir namų darbą, nes taip dar labiau įtvirtini mandalos techniką. Labai buvo smagu žiūrėti į kolegių mandalas, visas jų aptarimas ir pasidalinimas (ši dalis tikrai reikalinga). Aurelija (mokytoja) charizmatiška, maloni. Jaučiasi noras padėti, padrąsinti dirbtuvių metu. Visada pozityvi, švytinti. Matosi, kad patinka ir myli tai, ką dirba ir veda.

Mandalų piešimas davė ramybės, harmonijos, būti čia ir dabar, susikoncentruoti į tai, ką darai tuo metu.

Mandalamanija dirbtuves rekomenduočiau dėl nuostabios ir šiltos mokytojos. Labai džiaugiuos, kad būtent pas ją pakliuvau mandalų mokytis. Tik geriausi ir šilčiausi atsiliepimai. Ačiū už puikų laiką, Aurelija, ir praplėstą požiūrį apie mandalas ir technikas. 🙂

 • Simona:

Atėjau į dirbtuves ieškodama vidinės ramybės ir asmeninio augimo. MANDALAMANIJA pilnai pateisino mano lūkesčius. Visų pirma, gavau daug informacijos apie skirtingas mandalų rūšis ir jų piešimo technikas. Patiko kiekviena pamoka: įrankiai duoti, žinios, lieka laiko piešti. Patiko sukurta atmosfera, muzika.

Aurelija – labai puiki mokytoja, padedanti tobulėti. Jos teikiamos žinios neįkainojamos. Ji profesionali, pozityviai nuteikianti, padrąsinanti. Aš jaučiu Aurelijai didelę pagarbą. 🙂 Ačiū, kad esate.

Mandalų piešimas man davė ramybę, susimąstymą. Dvi mandalas dovanosiu per Kalėdas. Norisi dalintis kursuose užkurta gera energija. Todėl ir kitiems sakau, kad piešiu mandalas. Jie susidomi. Prašo parodyti. Matyt, geri pavyzdžiai užkrečia. 🙂

 • Vilma:

Į dirbtuves atėjau, norėdama išbandyti save naujoj neįprastoj srity. Nelabai žinojau, ko tikėtis, bet dirbtuvės pateisino lūkesčius 100%. Mokytoja charizmatiška, kompetetinga. Gavau naują hobį, spalvų terapiją, įvairių piešimo technikų pamokas ir svarbiausia – planų ateičiai.

Tai tarsi stebuklas mano gyvenime. Spalvų ir harmonijos atradimas. Ryte atsikėlusi ir vakare televizoriaus nebejungiu – vis piešiu mandalas. Tikra manija apėmė. 🙂

 • Giedra:

Labai norėjau išmokti kurti mandalas, kuo daugiau apie jas sužinoti. Dirbtuvės tikrai pateisino mano lūkesčius, gavau tiek žinių, kiek per tokį laiką įmanoma gauti.. Patiko darbo atmosfera,kūrimo procesas, viskas, ypač ten susirinkusios moterys. Mokytoja puikiai išaiškina užsiėmimo temą, sukuria gerą darbinę atmosferą, visuomet randa gerų dalykų kiekvienos iš mūsų darbe, pagiria ir paskatina kutri.

Mandalų piešimas davė labai daug, atradau visai naują pasaulį. O visos tos valandos, praleistos, kuriant mandalas, taip įtraukė, kad nepastebėjau pilko rudens ir tamsių vakarų, nes jie tapo tokie trumpi ir šviesūs.

Rekomenduoju MANDALAMANIJĄ dirbtuves nes, nežinau geresnio būdo gintis nuo blogos nuotaikos ar depresijos 🙂

 • Margarita:

Patiko kiekvieną kartą sužinoti apie vis kitokias mandalų piešimo technikas ir jas išbandyti savarankiškai. Mokytojos darbą vertinu puikiai. Kursuose sužinojau apie naują ir neišbandytą atsipalaidavimo, meditacijos būdą. Piešdama mandalas turėjau labai gerą laiką sau. Todėl rekomenduoju MANDALAMANIJĄ ir kitiems, nes tai puikus atsipalaidavimo, pabuvimo su savimi laikas.

 • Kristina:

MANDALAMANIJA dirbtuvėse gavau daug daugiau, negu galėjau tikėtis.  Užsiėmimų metu sužinojau ir išbandžiau daug  įdomių ir gražių techninių sprendimų, apie kuriuos prieš užsiėmimus net nebūčiau pagalvojus, ir kurie leido man patikėti savimi bei suprasti, kad ir aš GALIU piešti…tačiau žymiai didesnis atradimas ir didžiule dovana tavo įvykusi vidinė, emocinė transformacija bei išsipildžiusios svajonės. MANDALAMANIJA – tai daug daugiau nei piešimas, tai daug giliau nei technika..tai būdas padėti sau, atrasti savo kelią ir pamatyti pasaulį naujomis- spalvų ir vidinės harmonijos pilnomis akimis. Už šiuos stebuklus atskiras AČIŪ nuostabiai mokytojai Aurelijai, nes tik jos dėka dirbtuvėse jaučiausi tarsi užsukusi pas gerą draugę į namus- šilta, smagu, jauku. Taip ir norisi palinkėti visiems, kurie šiuo metu skaito šį komentarą,- užsikrėskite MANDALAMANIJA, nes ji PILDO SVAJONES!!

 • DALIA V.:

Stebėti ženklus, būti atmerktomis akimis, atvira širdimi. Rasti dienoje laiko pajusti Visatos alsavimą ir įkvėpti tuo pačiu ritmu. Atpažinti, ko reikia tavo sielai ir žengti pirmuosius žingsnius širdies keliu –   Tokie pokyčiai atsirado šiame mano gyvenimo etape sutikus nuostabią mokytoją Aureliją. Ji ne tik atvėrė langą į magišką spalvų pasaulį, bet ir kažkokiu paslaptingu nejuntamu būdu parodė kelią į save. Kiekvienas užsiėmimas vis kitoks, suvirpinantis naują stygą, vedantis vis tolyn ir gilyn. Geras mokytojas moko ne žodžiais, o gyvenimo pavyzdžiu – tokia yra mokytoja Aurelija, kupina džiaugsmo, pozityvios energijos, su didžiule meile ir aistra besidalinanti gausybe savo talentų su savo mokiniais. Ji kaip šaltinis, kaip atviras indas, iš kurio norisi semti gyvybės vandenį. Aurelijos pamokos paliečia, įkvepia, keičia. Po užsiėmimo jautiesi kaip ant sparnų, prisipildęs pozityvios energijos, pažadinęs savyje besąlyginę meilę ir jaučiantis užgimstantį norą tą meilę spinduliuoti aplinkiniam pasauliui. Ir suvoki, kad jau nebebūsi toks, kaip buvai…ir nuojauta kužda, kad pokyčiai tik prasideda

 • VAIDA:

Ačiū jums Aurelija už visas pamokas ,jus puiki mokytoja, sugebat  įžvelgti kiekvieno mokinio galimybes ir paskatinti .Per visus užsiėmimus neišgirdau  kritikos ,(kurios mūsų gyvenime ir taip daug) ,o buvo paskatinimai ir palaikimas judant į priekį nebuvo jokios konkurencijos, o nuoširdus bendravimas .Jūs mokat taip  paprastai ir aiškiai  perteikti esmę. Ir tai kad  išėjom savo tikėjima ir pasitikėjima sustiprinusios ,parodo kad jūsų mokimai ir patirtis tikrai reikalingi. Kiekvienam linkiu sutikti tokia puikia  mokytoją.
Patiko tai, kad susipažinom su įvairiom piešimo tehnikom ir galim atsirinkti kiekviena sau tinkamiausia .Mandalos smagus  būdas išpiešti savo nuotaikas, ir gerai kad yra darbų aptarimas ir nuomonių apsikeitimas ,nes tai padėjo labiau isigilinti ir išgryninti savo mintis ,o taip pat padėjo įveikti savo baimes.

Aš šį visa užsiėmimų ciklą sau pavadinau “nuoširdus pasikalbėjimai su savimi”. Tai  laikas skirtas sau , savęs išgryninimui ir draugystei su pačia savimi .
Rekomenduoju apsilankyti Aurelijos  užsiėmimuose Mandalamanija ir žengti dar vieną žingsnį sąmoningumo link.

 •  ILONA:

Aurelijos MANDALAMANIJOS kursuose atsidūriau neatsitiktinai. Buvo sunkus periodas mano gyvenime ir ieškojau išeities, šviesos, impulso, tyro oro gurkšnio, kuris leistų judėti pirmyn. Ir turbūt mūsų gyvenime atsiranda būtent tai, kas ir turi atsirasti. Internetinėje erdvėje aptikau Aurelijos svetainę sielos namai. Patiko skaityti straipsnius, kuriuose autorė puikiai išreiškia mintis, poetiškai valdo žodį, dalijasi savo įžvalgomis bei žiniomis. Patiko jos kurtos meditacijos, klausiausi jų. Visos ateinančios žinios mane drąsino ir skatino nepasiduoti, o ieškoti savo kelio link vidinės ramybės ir harmonijos. Ir kai pamačiau, kad kursą ves Aurelija, tai ir buvo tas postūmis susipažinti gyvai su žmogumi, kuris lyg jau atrodė artimas ir pažįstamas:) Iš tiesų Aurelija nuostabiai moka sukurti jaukią atmosferą, aiškiai ir suprantamai perteikia medžiagą, suburia žmones bendram tikslui – kurti ir pažinti. Mano piešimo kelias nebuvo naujai atrastas, tačiau aš buvau pažadinta, įkvėpta prisiminti senai pamirštą sielai džiaugsmą – norą vėl kurti, išreikšti save ant popieriaus, drobės, panaudojant įvairias technikas. Labai smagiai, prasmingai ir kūrybingai tiesiog pralėkė šis laikas. Norėtųsi, kad kiekviena moteris turėtų galimybę, padovanoti sau tokį meno terapinį laiką. Tai reikalinga ir naudinga mūsų sieloms, ne tik kaip kūrybinė išraiška, naujų žinių papildymu, bet ir atviru, nuoširdžiu bendravimu, kurio kartais taip pasigendame. Žinau, kad tai tik kelio pradžia. Ačiū Aurelijai už parodytą kryptį♥

 • RASA:

Vaikystėje atsidainavau, atsišokau, atsisportavau, bet niekuomet nesimokiau piešti. O piešti visą gyvenimą labai norėjau. Tiesiog maniau, jog tai ne man, jog menui esu negabi. Ir ką gi? Reikėjo pragyventi pusę gyvenimo, kad sutikčiau Aureliją ir ji pasakytų :”Rasa, tu gali piešti. Aš matau visų jūsų progresą.” Ir tai ,viso labo, vos per pusantro mėnesio.
Prisipažinsiu- pradžia buvo nelengva. Kartais pagaudavau save galvojant: “Ir ko velnias nešė mane į tą galerą?” Pirmas užduotis atlikdavau tiesiog mechaniškai, be didelio noro. Aišku ir rezultatas buvo toks. Na, bet paskui… Tiesiai sakau-įvyko sprogimas-pradėjau piešti ir naktimis, praradusi laiko pojūtį ir atsikėlusi visai nesijaučiau pavargusi.
Visiems abejojantiems užsirašyti  sakau- verta. Tai ir meditacijos, ir šilti pokalbiai prie puodelio arbatos, ir darbų aptarimas. O svarbiausia- švelni vedanti Aurelijos ranka ir jos mintis: “Kiekvienas panorėjęs gali išmokti piešti.” Tai ne tik piešimas-tai ir savo vidaus peržiūra tarsi pro padidinamąjį stiklą.
Didelis, šiltas ačiū tau, Aurelija.

 • EGLĖ:

Esu dėkinga, tau, Aurelija, už galimybę prisiliesti prie piešimo. Mandalamanija buvo mano pirmas bandymas piešti, ir kiekviena pamoka panardindavo į naujas gelmes iš kurių gimdavo dar gražensnis, dar tobulesnis, dar įdomesnis ir toliau atsivert, atrast, kurt, piešt skatinantis kūrinys, mandala. Savimi pajutau, kaip kūrybiškai gimsta kiekvienas mandalos linkis, kaip mistiškai ateina reikalingos formos, ir kokią gyvybę, harmoniją, individualumą bei dvasinę gilumą tai užkabina ir atveria mano kasdienybėje. Mandalos tikrai gydo, augina, kuria santykius su supančia aplinka ir artimais bei tolimais žmonėmis, tai taip pat puikus atsipalaidavimo, meditacijos būdas, harmonizuojantis ir sudėliojantis vidinį bei išorinį pasaulį. Ačiū tau už tai, kad noriu piešti. 

 • BEATA:

Labai dziaugiuosi,kad dalyvavau Jusu uzsiemimuose,kurie Mane dar karta stumtelejo kurybai:)! Mandalu piesimas-cia dar viena erdve,kurioje atrandu “neapciuopiamu” stebuklu.Tai meditacija Sau,apie Save..Tai nuostabus kurybinis procesas,kuriame pamirsti rupescius,itampa ir keliauji labai ypatingu keliu ! Linkiu kiekvienai Moteriai isbandyti Mandalu piesimo pasauli…kuriuo taip nuosirdziai dalinasi nuostabi ,labai atvira moteris-Aurelija Versinine !
Dekoju Jums dar karta uz Jusu darba ir dalinimasi:)!

 • VIKTORIJA:

Labiausiai man patiko užsiėmimų įvairiapusiškumas. Asmeniškai aš ieškojau techninių žinių ir tikrai gavau jų su kaupu. Ieškantys savęs, norintys suvokti meditacijos, simbologijos, spalvų terapijos pradmenis manau taip pat liko patenkinti.
Net jei mes nežinome ką reiškia vienas ar kitas simbolis arba spalva, nereiškia, kad jie neįtakoja mūsų gyvenimo. Labai rekomenduoju apsilankyti Aurelijos vedamuose užsiėmimuose ir žengti dar vieną žingsnį sąmoningumo link.

 • JOVITA:

Mandalamanijos dirbtuvės buvo dar viena nuostabi galimybė pažinti spalvas, jų dermę, pajusti subtilų sielos šokį ir išgirsti save. Ačiū mūsų mokytojai Aurelijai už nuoširdų bendravimą, suteiktas žinias, sukurtą jaukią aplinką ir suteiktą galimybę maudytis spalvose. Tai, ką atradau pradėjusi piešti mandalas, ne tik praturtino, bet ir įkvėpė kurti vėl ir vėl. Ačiū, Aurelija. 🙂

 • SAULĖ:

Durys. Už jų spalvos ir linijos trykšta fontanais, liejasi vaivorykštėmis, vilnija ornamentų juostomis. Aš taip noriu į ten, pro šias duris, kur kūryba ir laisvė, kur veda ir paklaidina jausmai, kur kalba širdis, kur pieštukų ir dažų kvapas, bet bijau ir nemoku… Man reikia patikimo žmogaus, kad eitų kartu, kad būtų šalia, kai praversiu nežinomybės duris, kai leisiuos į nuostabų nuotykį, kai žengsiu pirmus negrabius žingsnius kūrybos link. Man reikia kito žmogaus, išdrįsusio tai padaryti ir tame gyvenančio. Man reikia kūrybos angelo išvedančio iš asmeninių įsitikinimų kalėjimo ir aš sutinku Ją, Aureliją, kuri dosniai dalinasi savo patirtimi ir metodais. Jos kūryba – tai savęs dovanojimas, dalinimasis savo kūrybinės energijos gelmėmis. Retas žmogus darbais ir mokymu sugeba skleisti savo mokiniams tiek pasitikėjimo dvasios. Jos gebėjimas įžvelgti ir parodyti grožį, jos nuoširdus žavėjimasis kitų gabumais – užburiantys. Kūryba – tai bendravimo būdas, meilės ir priėmimo išraiška. Aurelija savo iškalba, atidumu ir subtilia pajauta padeda kiekvienam norinčiam atidaryti širdį į kūrybą. Šalia jos spalvomis prabyla mokinių vidiniai pasauliai, o ji grožėdamasi kartoja: jūs ne bet kas, jūs – kūrėjai. Kiekvienam linkiu sutikti tokio dosnumo mokytoją ir dėkoju dangui už Ją, už atidarytas duris.

 • VIOLETA:

Ieškodama internete informacijos apie mandalų kūrimą, suradau Jūsų puslapį. Perskaičiau, patiko ir labai padrąsino straipsnis apie paslėptus talentus. Užsiregistravau, dėdama dideles viltis, kad ne tik išmoksiu kurti mandalas, bet ir susigrąžinsiu vidinę harmoniją savyje. Rezultatas pranoko ir taip gana aukštus lūkesčius. Mokėmės piešti mandalas, išgirdome įdomios informacijos apie spalvas, išbandėme įvairias atlikimo technikas, darėm atsipalaidavimo meditacijas. Išklausėm ne tik nuoširdžių padrąsinančių žodžių, bet ir pastabų. Liko atminty Aurelijos profesionalumas, nuoširdumas, šilta, jauki atmosfera, draugiškumas. Džiaugiuosi, kad pasirinkau Sielos namus savo seniai užmirštoms ir nuneigtoms meninio kūrimo galimybėms atgaivinti.

 • NIJOLĖ:

Aurelija, dėkoju už perteiktą kūrybinės saviraiškos mokymą, žinias, išmintį. Už iš naujo pažintas spalvas, formas, linijas. Vedimą į gilesnį savęs pažinimą, o kartu ir pasaulio. Dėka viso šito nukrito suskeldėję senieji gyvenimo modeliai, ribotas gyvenimo būdas ir mąstymas.

Kiekvienas užsiėmimas sukeldavo jausmą, kad net žiemą, grįžta vasara. Po klubo užsipildydavau, įsikvėpdavau ir praturtėdavau mažiausiai savaitėlei. Beje, šis klubas padovanojo nuostabių, unikalių ir kūrybingų moterų pulkelį 🙂

Aurelija yra viena iš tų mokytojų, kuri vadovaujasi širdies vedimu, todėl yra tvirta, atsidavusi, drąsiai tyrinėja pasaulį, sugerdama į save išmintį. Užsiėmimas skiria daug energijos. kantrybės, laiko ir pasiruošimo. Pagalbos, supratingumo ar patarimo sulauksi kiekvienam žingsnyje. Tai moteris kuri be galo džiaugiasi savo veikla, yra lanksti o kartu ir tikslinga. Puiki žodžio meistrė…

Man teko didelė laimė prisiliesti prie kažko nuostabaus, o kartu ir kažko taip paprasto… Ačiū! Ačiū! Ačiū!

 • JŪRATĖ:

Ar norite vaikščioti pro spalvų vartus? Ar norite sužinoti spalvų reikšmes? Ar žinote, kad spalvos gydo? Ar žinote, kad visi mokate ir galite piešti? Ar žinote, kad iš jūsų piešinio galima papasakoti jūsų gyvenimo istoriją? Ar žinote, kad galima prikelti visus jūsų snaudžiančius ir savo valandos laukiančius talentus? Ar žinote, ar žinote, ar žinote…Ne? Arba dar ne? 🙂 🙂 Tada jums reikia labai nedaug – tik nerealiai nuostabaus, šilto, protingo, nuoširdaus, viską pasaulyje žinančio žmogaus, labai gražios, kerinčiai užburiančios moters – Mokytojos Aurelijos Veršininės ir jos Sielos namų!
Kiekvienais metais, rugpjūčio mėnesį, dalyvaudami vaikų šurmulyje ruošiantis į mokyklą, nevalingai mintyse prabėgame prisiminimų takais ir apie savo mokyklą, dažnas prisimename ne tik savo pirmąją mokytoją, bet ir kitus mylimiausius pedagogus, vienaip ar kitaip plikusius spaudą mūsų gyvenimuose. Mintyse siunčiame jiems geriausius linkėjimus ir pažadą juos aplankyti. Tačiau tik mintyse… Galimybė savo Mokytoją turėti visada šalia ir galėti bendrauti su ja ne pažaduose, o visada realiu laiku yra nepakartojama ir neišmatuojama laimė. Taigi, susieję savo likimą su nuostabiu žmogumi  – Aurelija, jūs gailėsitės tik vieno – kad likimas jūsų nesuvedė kažkada anksčiau 🙂 Aš dėkoju visoms pasaulio apvaizdoms, visiems Dangaus šviesuliams ir Dangaus darbuotojams :), Feisbuko išradėjui Markui, kad ne be jų pagalbos į mano gyvenimą atėjo Aurelija, geroji Aura, ir iš to gyvenimėlio niekas tikrai jos nebeišleis :)..
Taigi, susiraskite Aurelija Veršininė, susiraskite jos Sielos namus ir jūsų sielos pasveiks.

 • ADRIJA:

Nerealiai laukiu kiekvieno naujo susitikimo su mokytoja Aurelija. Taciau ji visai nepanasi i mokytoja, tiesiog tai labai siltas mielas zmogutis. Ji kaskart nustebina ir uzkabina vis naujomis temomis, kurias labai idomu ir smagu isbandyti. Gal skambes keistai, bet jau laukiu rudens…vien todel, kad vel prasides musu klubo susitikimai, vel kursim ir dziaugsimes spalvomis. Uzsiemimai, kuriuos veda Aurelija, man yra tarsi nauji atgimimai, pozityvios energijos uztaisas, dvasinis tobulejimas. Esu laiminga, kad gyvenimas suvede su Sielos namu seimininke ir kūrybinės saviraiškos klubo mokytoja Aurelija.

 • DALIA K.N.:

Dėkoju likimui, kad turiu mokytoją Aureliją,– charizmatišką, išmintingą, protingą, šviesią, jautrią. Žavi jos mokymo metodika, rūpestis ir dėmesys kiekvienai iš mūsų, jos turimos vertybės: nuoširdumas, meilė, supratimas, paprastumas. Aurelijos profesionalumas ir puikūs bendravimo įgūdžiai suteikė ne tik reikalingų žinių, bet ir pasitikėjimo savimi. Džiaugiuosi atradusi ne tik savo meninius gebėjimus, nuo ko gyvenimas tapo spalvingesnis, bet ir tai, kad „svarbiausia būti savimi, eiti savo žingsniu, kalbėti savo balsu, šviesti žmonėms savo šviesos ugnimi“… Ačiū, Aurelija, tu – nepakartojama .

 • ASTA:

Mihaly Csikszentmihalyi yra sukūręs „flow“ teoriją, kurioje atskleidžia, jog žmogaus kūrybiškumas ir laimingumas labai susijęs su iššūkiais ir jų pasiekimu. Kai iššūkis ir malonumas arba pasitenkinimas procesu dera, žmogus patenka į nuostabią būseną, kurią galime vadinti tėkme – „flow“: joje laikas neegzistuoja, joje ir realybė neegzistuoja.
Taigi, Aurelija yra tas žmogus ,kuris gali jus priartinti prie jūsų siekiamo tikslo ,”flow” būsenos link, ar bent nukreipti norima ir tinkama linkme. O galbūt padės surasti visiškai kitokį “aš” , kuris kardinaliai pakeis jūsų gyvenimą. Jos charizma , gyvybiškumas, meilė savo darbui ir žmonėms bei didelė gyvenimiška patirtis ne tik meno, saviraiškos, bet ir sąmoningumo link, priverčia nekantriai laukti kiekvieno užsiėmimo drauge.
Ačiū, Aurelija, kad esi .

 • VIRGINIJA:

Aurelija – puiki mokytoja, gebanti įžvelgti kiekvieno mokinio potencialias galimybes. Ji, savo žiniomis ir nuoširdumu, įkvepia kūrybiniam darbui, parodo kryptį.
Jos dėka aš atradau save iš naujo, giliai įsiklausiau į savo vidinį AŠ balsą.
Svarbiausia Ji tai daro su MEILE…

 • VILIJA:

Labiausiai zavi ir stebina piesimo mokytoja Aurelija, Stebiuosi  – tokia jauna moteris , o tiek gyvenimiskos patirties ir ziniu yra sukaupusi, ir noriai, su entuziazmu dalinasi tai su kitais, nes, pasak, Aurelijos, kuo daugiau daliniesi, tuo daugiau gauni…Ji nestovi vietoje, o nuolat domisi, bando ir atranda vis naujesnes , neįtiketinai keistas piesimo metodikas. Net sunku isivaizduoti is kur ji tai suranda, sugalvoja??? Ir tai paskatino , baigus kursa, prisijungti prie piesimo klubo, kad  išmokti pačiai nusipiesti neiprastai meniniu piesiniu. Kuryba yra butina siuolaikiniam, itemptu gyvenimo ritmu gyvenanciam zmogui, kad susikaupusia negatyvia ar pertekline energija išpiesti…  Kiekvienoje pamokoje Aurelija pasidalina savo įzvalgomis apie gyvenima valdancius desnius, kad viskas kas atsitinka musu gyvenime, kokias renkames spalvas, kokios linijos piesiniuose -tai nera atsitiktinumas, o tai parodo musu charakteri, psichine busena duotuoju momentu. Ir tai paskatino bei įkvėpė mane dar labiau dometis savianalize, t.y. pasidare idomu suzinoti apie save tai, ko as nezinau, nors man jau 47 m.  Rekomenduoju kiekvienam, kuris jaucia, kad yra ,,uzsiciklines tarp savo tu paciu minciu ir darbu,, ir nezino kaip is tos rutinos pabegti, uzsirasykite i Aurelijos vedamus kursus -ir jusu akiratis labai prasiples….

 • DANGUOLĖ:

Sveikinimai, atidarius naują studiją. Džiaugiuosi už Aureliją.Ji ir vėl su naujomis idėjomis, su naujomis mintimis. Sunku spėt jai iš paskos, o pralenkt praktiškai neįmanoma. Semia ir semia iš Visatos šaltinio. Net ne iš šaltinio, o iš krioklio.Oho ho sunku ką ir pasakyt. Man kvapą gniaužia ir viduje tarsi kas užstringa, nerandu žodžių apibūdint jos asmenybę. Ji turtinga visu kuo. Net nevardinsiu. Yra parašyta daug atsiliepimų, daug šillų žodžių apie ją ir jos veiklą. Bet žodžių net nereikia, jos darbai kalba už ją. Kad pajust kas ji per žmogus ir ką ji gali , reikia pabūt su ja ir šalia jos. Perfiltravus , perleidus per save tą krioklio vandenį, ji dalinasi tuo su kitais.Viskas ką ji kuria, viskas išgyventa, išjausta, išmedituota.Jei kas nori pabūt visame tame, ne tik piešt, bet ir suprast, pajaust, išjaust, gyvent tame, siūlau net neabejot ir bent vieną kartą nueit į užsiėmimą. O tada jau suprasit reikia jums to ar ne. Aurelija, sėkmės Tau. Tie kam Tu reikalinga ir tie, kurie Tau skirti ras Tave….. 🙂

 • ŽYDRŪNĖ:

Patinka taiklus posakis: „kai ateina laikas mokinys sutinka mokytoją“. Aureliją galiu pavadinti ta mokytoja, kuri gali duoti gerokai daugiau nei piešimo pamokos, pamokymai ar patarimai. Joje tarsi glūdi ta švelnioji moteriškumo magija, traukianti, skatinanti kurti, pažinti save kaip moterį, patikėti savimi Ir drauge sau leisti būti tokia, kokia esi. Ji labai drąsi, tiesi, bet ir subtili. Žaviuosi, kad kiekviename savo mokinyje suranda tą deimančiuką ir jį parodo – įvardija garsiai. Man ta vidinė Aurelijos šiluma ir subtilumas labai svarbūs…

 • VAIDA:

Ačiū, Aurelija, už Tavo visas buvusias ir būsimas pamokas, kuriose atsigauna siela, pasinėrus į meno pasaulį. Už nuoširdų savų žinių perteikimą, paskatinimus, padrąsinimus. Už susitikimus, kuriuose savo energija užpildai mūsų erdvę. Už nesibaigiančias idėjas. Už visa tai, kas ilgam išlieka po susitikimų su Tavimi.

Naujiena

Įsigykite patikusią meditaciją ir parsisiuntę į savo įrenginį, klausykitės įrašo kada tik jums patogu!