Rekomenduojamos svetainės, blogai, paskaitos

Aurelija Kriščiūnaitė

Two women using tablet pc at home

Asmeninio ir dvasinio augimo, ezoterines ir psichologines temas įdomiai ir naudingai gvildena nemažai svetainių bei blogų. Žinoma, ne visi jų yra verti dėmesio ir investuoto laiko, tačiau paskutiniu metu, kai energetiniai pokyčiai yra itin sustiprėję, įdomios informacijos srautai pradėjo piltis kaip patvinusios upės. Net prie geriausių norų perskaityti ir išgirsti viską, kas siūloma, neįmanoma, o juolabiau – nelabai ir reikalinga. Čia svarbiausia tinkamai pasirinkti informacijos šaltinius.

Jau daugelį metų, darydama arbatos ar kavos pertraukėles tarp darbų arba prieš kibdama į darbus, skaitau nebe bulvarinius-informacinius puslapius, kurie šalia aktualios informacijos, deja, mums net nepastebint, užkiša mūsų smegenis tonomis negatyvo ir energetinių bei informacinių šiukšlių. Supratau, kad efektyviausias asmeninis augimas vyksta tuomet, kai net ir poilsio metu arba tik ruošdamiesi dirbti renkamės, ką skaitysim, ir apskritai – ką veiksim. Todėl, vietoje bulvarinių –informacinių skaitalų kasdien skiriu dėmesio naudingą, smagią, pozityvią medžiagą skleidžiantiems puslapiams, kurie savo skaitytojus ne tik augina, bet ir apjungia į bendrą, draugišką, sąmoningai gyvenančios, bundančios, savo aplinką gerinančios šeimos ratą. Junkitės ir jūs į jį!

Taigi, visiškai nebijodama konkurencijos, noriu pasidalinti su jumis Sielos namų rekomenduojamomis svetainėmis ir blogais, kuriuose rasite daug naudingos ir itin aktualios informacijos. Svetainių eiliškumas sąraše su jų vertingumu yra nesusijęs.

Kaip įprasta, noriu pabrėžti, kad tai tik pradinis svetainių sąrašas, kuris bus pildomas, atsižvelgiant taip pat ir į jūsų komentarus. Žinote, jūsų manymu, įdomią ir vertingą asmeninio ir dvasinio augimo svetainę ar blogą? Nepatingėkite ir pasidalinkite ja su visais Sielos namų skaitytojais komentaruose, kad informacija sklistų ir toliau. Iš anksto jums dėkoju ir linkiu smagaus skaitymo.

Geriausios svetainės ir blogai, skirti asmeniam ir dvasiniam augimui:

Dharma.lt – tai ne tik „Udumbaros“ dvasinio centro renginių puslapis. Šioje svetainėje gausu įvairiausios informacijos astrologinėmis, ekologinėmis, ezoterinėmis ir bendrai – dvasinėmis temomis. Taip pat iššamiai aprašytos sąmoningo kvėpavimo technikos bei kitos dvasinės praktikos. Na, o šio klubo mokytojų bei kviestinių svečių iš užsienio vedami mokymai yra iš tiesų įspūdingi ir verti ne tik dėmesio, bet ir investuotų pinigų.

Labai išsami ir nuolat savo turiniu auganti svetainė, kurios autorė iš anglų kalbos verčia ir publikuoja žymių pasaulio rašytojų ir mokytojų dvasinę literatūrą bei aktualius straipsnius. Tikras lobynas, einantiems ar tik pradėjusiems eiti dvasiniu keliu.

Kažkuo į prieš tai sąraše esančią svetainę panašus puslapis, kuriame taip pat talpinami įdomūs, aktualūs straipsniai ir mintys ezoterinėmis bei dvasinio augimo temomis. Medžiagos daug, tad rinktis tikrai yra iš ko.

Tai nuostabi svetainė, skirta ne tik tiems, kurie domisi astrologija ir gyvena vedini planetų diktuojamų ritmų, bet ir visiems, einantiems širdies bei dvasinio tubulėjimo keliu. Čia gausu išmintingų patarimų, meditacijų, mantrų bei visokeriopų dvasinių praktikų.

Vienas populiariausių Lietuvoje asmeninio augimo blogų, kuris daugelį įkvėpė ir dar įkvėps pokyčiams bei vidiniams virsmams. Geriausiai jo vertingumą iliustruoja ne dienom, o valandom augantis skaitytojų ir facebook gerbėjų skaičius. Šviesios, pozityvios, išmintingos ir labai lengvai skaitomos autoriaus Martyno mintys bei straipsniai iš tiesų kabina, užkrečia pozityvumu, gerumu, noru keistis, augti, o taip pat suteikia begales naudingų ir realiai įgyvendinamų asmeninio augimo patarimų bei peno apmąstymams.

Savęs pažinimo, tobulinimo, asmeninio augimo, asmeninės erdvės gerinimo, nuolatinių egzistencinių klausimų-atsakymų ieškojimo blogas, kalbantis su skaitytoju per trumpus ir vaizdingus pasakojimus, metaforas. Idealiai tinka trumpai pertraukėlei tarp darbų prie kavos, kad net ir poilsio laikas būtų panaudotas efektyviai.

Mielas, spalvingas ir įdomus blogas, kuriame gausu tiek dabartines aktualijas menančių ezoterinių temų, tiek ir tiesiog naudingų bei praktiškų dalykų, kurie neabejotinai įkvepia augti, svajoti, siekti, kurti, ieškoti, gražinti save, savo erdvę ir pasaulį.

Nuostabi svetainė, kurioje sudėtas visas Vedų audio mokymų lobynas rusų kalba. Smagiose, užburiančiai įdomiose ir kartais net juokeliais pagardinamose paskaitose, kurias galima tiesiog parsisiųsti, kiekvienam suprantamu lygiu išsamiai aiškinami sudėtingiausi senųjų Vedų raštų mokymai. Audio paskaitos sugrupuotos pagal temas, todėl lengva atsirinkti, kas jus domina labiausiai.

Ši įkvepianti latvių ezoterinių knygų rašytojos ir dvasinės mokytojos svetainė per savo talpinamą medžiagą perteikia ne tik spinduliuojančią autorės meilę, išmintį ir gerumą, bet ir gausybę labai paprastai ir aiškiai suprantamos bei šiuo – didelių energetinių pokyčių metu itin svarbios informacijos. Audio įrašai vertingi ir kaip meditacijos, ir kaip dvasinių mokymų forma, kurią įsisavinti daug lengviau nei skaitant- ypač tiems, kam klausytis rusų kalba lengviau nei skaityti kirilicą.

Išsami svetainė, kurioje talpinami video mokymai rusų kalba. Temos įvairios ir įdomios – nuo asmeninio augimo, verslo vystymo, sveikos mitybos iki dvasinių praktikų. Tikrai yra ko paklausyti.

Įdomus ir naudingas blogas, kurio kūrėjai ne tik dalinasi įrašais, straipsniais bei video, bet ir veda asmeninio bei dvasinio augimo seminarus.

Didžioji dalis informacijos čia pateikiama patogioje audio ir video įrašų formoje. Temų spektras platus ir nesunkiai pritaikomas įvairioms klausytojų grupėms.

Įkvepiantis, motyvuojantis tinklaraštis, palaikantis skaitytojų dvasingumą, sąmoningumą ir skatinantis bei mokantis išnaudoti visas savo žinomas ir dar neatrastas vidines galias tam, kad sukurtumėm savo tobulo gyvenimo scenarijų ir mėgautumėmės jį gyvendami.

Tai superinis tinklaraštis, kuriame nagrinėjamos energo-informacinių technikų subtilybės. Čia rasite ne tik įkvepiančių ir įdomių straipsnių įvairiom psichologinėm temom, bet ir  konkrečių psichologinių technikų detalius aprašymus. Naudodamiesi jomis, galite savarankiškai užsiimti terapija ir padėti sau neišeidami iš namų, lavinti savo vidines galias, formuoti tinkamą mąstymą ir patirti Didžiojo žmogaus sąmonės galingumo stebuklą. Linkiu smagių asmeninių atradimų.

Tai įkvepiančio „laimės mokytojo“ ir Ajurvedos lektoriaus Dariaus Ražausko svetainė, pulsuojanti pozityvu, šiluma, betarpišku ryšiu su gamta, sąmoningumu ir dvasingumu – visa tai iš paties autoriaus gilumos. Čia rasite gausybę pozityvių, įdomių ir naudingų paskaitų labai įvairiomis psichologinėmis, ajurvedinėmis ir tiesiog gyvenimiškomis, bene kiekvienam aktualiomis temomis. Taip pat – nuorodas į nemokamas asmeninio ir dvasinio augimo knygas, informaciją apie ypatingus Dariaus organizuojamus savaitgalius gamtoje KITAIP bei daug kitų įdomių dalykų. Rekomenduoju.

Įdomus neurolingvistinės psichoterapijos konsultantės tinklaraštis, kuriame įdomiai ir išsamiai aptariamos įvairios psichologinės temos. Autorė dalinasi naudingomis nuorodomis, įžvalgomis ir istorijomis. Labai gyvenimiška ir naudinga paskaityti kiekvienam.

Bhakti jogo ir psichologo iDonato Janickio svetainė, kurioje autorius dalinasi autoriniais straipsniais bei įkvepiančiomis paskaitomis, dvelkiančiomis sąmoningumu, sveika ironija ir žmogiška šiluma. Čia rasite daugybę įrašų įvairiomis dvasinėmis, gyvenimiškomis ir psichologinėmis temomis, kurias autorius gvildena per bhakti jogos, Ajurvedos, psichologijos ir savo asmeninės gyvenimo patirties prizmę.

Dar vieną svetainė, kurioje bhakti jogas, psichologas ir Ajurvedos gydytojas Anantara das suprantamai ir gyvenimiškai perteikia ypatingą Vedų išmintį patogiame klausymui paskaitų formate.

Panaši svetainė su milžinišku kiekiu paskaitų vedų tema. Šioji skirta tiems, kurie norėtų klausytis  rusų kalba.

Pavadinimas kalba pats už save. Tai gyvenimo būdo mokytojo, lektoriaus, tapingo specialisto Liudo Vasiliausko svetainė. Joje rasite daug įdomių ir pozityvių straipsnių įvairiom gyvenimiškom temom, o taip pat asmeninės laisvės kursų tvarkaraštį. Verta pasidomėti. 🙂

Puiki internetinė knygų, skirtų asmeniniam ir dvasiniam tobulėjimui, parduotuvė. Dalį mano rekomenduojamų knygų galima įsigyti ir pas juos.

Kūrybingas, sparčiai augantis ir tikriems gyvenimo pokyčiams įkvepiantis blogas Debesyla patiks ir jaunesniai, ir vyresniai auditorijai. Čia rasite ir trumpesnių, ir ilgesnių lengvai skaitomų straipsnių, kaip savo gyvenimą padaryti gražesnį, lengvesnį ir prasmingesnį. Taigi – drąsiai rekomenduoju!

Aurelija Sielos namai

Naujiena

Įsigykite patikusią meditaciją ir parsisiuntę į savo įrenginį, klausykitės įrašo kada tik jums patogu!