Sielu medis koliazas su logotipu

Mano piešiniai ir tapybos darbai visuomet gimsta kartu su žinia apie tai, ką jie man nori perduoti. Kartais ta mintis ar įžvalga būna eiliuota. O kartais ji ateina kaip ištisa istorija ar net pasaka. O šalia pasakos atsiranda melodija, kuri tobulai jai padeda atsiskleisti. Taip buvo ir šį kartą, kai Kūrybos mūza man atnešė Sielų medžio idėją.

Pradžioje tiesiog norėjosi nupiešti magišką fraktalinį medį, apgaubtą mistiškų nakties sutemų. Bet bepiešiant ir klausantis magiškos Soothing Relaxation kūrėjų melodijos “Dance of Life”, medžio istorija skleidėsi vis labiau ir labiau, kol galiausiai virto mistine pasaka. Na, arba dar vienu tikrovės variantu, kurio patikrinti, galimybių neturim. 🙂

Tai pirmas mano darbas, kurio pilnam suvokimui neužtenka tiesiog pasididint paveiksliuką ir viską gerai apžiūrėt. Tai informacinis failas, ateinantis per įvairius kanalus, todėl jo perteikimui pasirinkau multimedijos variantą, kuriame susijungė vaizdas, istorija ir melodija (pasiskolinta iš Soothing Relaxation archyvo).

Manau, kad pasakoje atsiskleidžianti istorija yra artima daugeliui iš mūsų, ieškančių savo autentiškumo, kartais pasimetančių nuo visuomenės normų, norinčių mus apgenėti ir suvienodinti. Ji bus artima tiems, kurie jaučiasi apleisti, išsigandę ir atvirkščiai – tiems, kurie jaučiasi visuomet Lydimi ir Saugomi mums skirtų dvasinių globėjų ir Angelų sargų.

Aš tai tikrai esu viena iš tų obuoliukių. O jūs? Pasiklausykite mano pasakos ir būtinai pasidalinkite savo įspūdžiais.

Taip pat dažnai sulaukiu prašymų parodyti visą fraktalinių piešinių kūrimo procesą, nes žiūrint į galutinį variantą būna sunku suprasti, nuo ko čia viskas prasidėjo. Ar tikrai gali būti, kad pradžioje buvo tik užsimerkus nupiešta linijų raizgalynė, kuri vėliau virto spalvingu piešiniu? Ir šį kartą kaip visuomet linijas piešiau užsimerkusi, įsivaizduodama, kad piešiu šakas, kamieną, šaknis. Visa kita, kas vėliau pasirodo, jog gyvena linijose, būna maloni staigmena. Taip eigoje atsirado ir Angelas, ir pumpurai, ir obuolys, kuris galiausiai ir išvystė pasakos siužetą. Štai kokia buvo piešimo eiga.

Norite ir jūs taip išmokti piešti? Tuomet jums tiks individualūs fraktalų piešimo seminarai Vilniuje. Jei domina – rašykite.
Sielu medzio piesinio eiga

Linkiu smagaus klausymosi, lauksiu jūsų komentarų ir iki susirašymo.

Su meile,

Sielos namai
————————————————————————————————————————————————————–

Jei jums patiko šis įrašas, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą ir vardą registracijos formoje. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

[yikes-mailchimp form=”1″ title=”1″ submit=”Užsisakyti naujienas”]

————————————————————————————————————————————————————-

O taip pat – jei jums patiko šis straipsnis, pasidalinkite juo su draugais, naudodamiesi Facebook like mygtukais bei išreikškite savo nuomonę Facebook ar svetainės komentaruose apačioje. Juk gerais dalykais taip gera dalintis. 🙂

dalintis

Your email address will not be published. Required fields are marked

  1. Ačiū. Nepakartojamai gražu. Visapusiškai. Esme,prasme,spalvom….Klausėm abu su vaiku.Ir jis buvo nuščiuvęs. 😀

    1. Vita, ačiū už šiltus žodžius. Man itin džiugu, kad ši pasaka nukeliauja ir pas mažuosius. Jie dar nėra nutolę nuo Esmės, todėl tokią informaciją priima du vidiniu atpažinimu. Ačiū už pasidalinimą.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}