Nauja mano meditacija „Širdies erdvė“

Aurelija Veršininė

3D fantasy Wallpaper12Sveiki,

Žinau, kad keli šimtai iš jūsų, užsiprenumeravusių naujus mano video įrašus Youtube, vis laukiate naujų meditacijų. Pagaliau galiu pradžiuginti ir apdovanoti jūsų kantrybę naujausiu savo kūriniu – vizualine vedamąja meditacija „Mano širdies erdvė“.

Idėja ruošti ir lietuviškai įgarsinti meditacijas kilo prieš kelis metus. Tuomet poreikis girdėti ir viso proceso metu jausti vedantį balsą, sakantį, ką daryti,  atsirado man pačiai. Bepigu atsipalaidavus ir įsijautus vizualizuoti, dalyvaujant seminaruose, kur šalia yra mokytojas, kurio balsas tave visuomet lydi, nukreipia ir laiku sugrąžina. O ką daryti, jeigu norisi tokias meditacijas vėliau pakartoti savarankiškai namuose? Visuomet galvodamas apie eigą ir „ką ten toliau reikia daryti?“, tikro atsipalaidavimo ir nugrimzdimo į pasąmonės vaizdus, ko gero, nepatirsi. Tuomet kilo mintis, kad žinant meditacijos eigą, visą vedimą balsu tiesiog galima įsigarsinti pačiam. Tokiu būdu pradžioje gimė iš kitur išgirstos ir atsineštos, o vėliau ir mano pačios nuo pradžių iki galo sukurtos meditacijos bei vizualizacijos. Jomis dalinuosi skiltyje Sielos namų meditacijos. 

Žinau, kad techninė įrašų kokybė galėtų būti geresnė, bet kadangi dalinuosi tuo su jumis neatlygintinai, tikiuosi, kad šį niuansą atpirks meditacijų metu ir po jų patiriamos teigiamos emocijos. 🙂

Apie ką šį meditacija?

Ar jums, kaip ir man, kartais norisi bent mintyse patekti į pačią saugiausią, jaukiausią ir gražiausią pasaulio vietą? Tokią vietą gamtoje, kuri sugeria visus mūsų rūpesčius, nuramina, neutralizuoja negatyvias emocijas ir nuovargį. Tokią, kuri tarsi mūsų asmeninės galios šaltinis, pripildo mus energija ir sveikata. Tokią, kurioje gyvena mūsų vidinis balsas, įgavęs žmogišką formą ir galintis mums patarti, nukreipti, padėti rasti atsakymus.

Tokia vieta yra ir joje mes galime atsidurti kasdien atlikdami šią vizualizacinę meditaciją. Ji skirta kasdieniam susijungimui su savo vidiniu aš, intuicijos bei vaizduotės lavinimui, Širdies čakros ir vidinės erdvės harmonizavimui. Meditacija  padeda įsicentruoti, prisijaukinti kiekvieno iš mūsų viduje gyvenančią Širdies Deivę bei rasti atsakymus į klausimus savo viduje.

Jeigu vis dar abejojate, ar verta medituoti arba nežinote, kaip tą daryti savarankiškai namuose, kviečiu paskaityti vieną labiausiai jūsų pamėgtų Sielos namų straipsnių Kodėl verta medituoti?

Na, o tuos, kam meditacija patiks, prašau išreikšti tai savo komentarais, FB ar Youtube like mygtukais arba pasidalinti ja su kitais. Tegu geri dalykai sklinda po Visą Lietuvą ir už jos ribų. 🙂

Su meile,

Sielos namai
————————————————————————————————————————————————————–

Jei jums patiko šis įrašas, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą ir vardą registracijos formoje. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

Sielos namų naujienlaiškis

————————————————————————————————————————————————————-

O taip pat – jei jums patiko šis straipsnis, pasidalinkite juo su draugais, naudodamiesi Facebook like mygtukais bei išreikškite savo nuomonę Facebook ar svetainės komentaruose apačioje. Juk gerais dalykais taip gera dalintis. 🙂

©Visos teisės saugomos SIELOS NAMAI 2016. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir/ar grafinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės administracijos išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Sielos namai“ kaip tokios informacijos šaltinį - Sielos Namai

Parašyk komentarą