Nauja Sielos namų studija Vilniuje

JAUKI MOKYMOSI IR KONSULTAVIMO ERDVĖ

Ar žinote tą jausmą, kai stovi, žiūri į savo išsipildžiusią svajonę ir vis dar nelabai gali patikėti, kad tai vyksta, tiksliau JAU įvyko? Kartais iš tiesų sunku patikėti, kad daugiametė svajonė tapo realybe.

Taip ir aš jau keletą dienų kaip ant sparnų skrendu į savo naująją, spalvingąją, dar dažais tebekvepiančią

SIELOS NAMŲ STUDIJĄ!!!

 Taip, taip, pagaliau turiu savo didelę ir šviesią asmeninę kūrybinę erdvę, apie kurią jau daug metų svajojau. Ne darbinį kampą ar kambarį namuose, ne kitų rankomis įkurtą ir jiems priklausančią erdvę, į kurią tik ateini į svečius, o savo antruosius namus, kuriuose galėčiau ir toliau skleisti kūrybos terapinį stebuklą savo ir savo mokinių bei klientų širdyse.

JAUKUS KAMPELIS KONSULTAVIMO ERDVĖJE

Daug kartų manęs klausėte, o kaip atrodytų mano asmeninė Sielos namų studija? Dar 2010 metais buvau susiradusi internete paveiksliuką su kažkokio šviesaus, paveikslais nukabinto kambario fragmentu ir tada sau pasakiau – KADA NORS TAIP ATRODYS MANO STUDIJA-DIRBTUVĖ. Dar pamenu tuomet artimas žmogus pasišaipė, kad baltos sienos dirbtuvėse labai nepraktiška, bet savo svajonių derinti su kitų lūkesčiais neprivalau. Tai buvo mano studijos vizija ir taškas.

Ir tik tuomet, kai remontuodama šią erdvę pakėliau akis į baltomis virtusias kadais išblukusios geltonos spalvos sienas, supratau, kokį vaizdinį aš čia kuriu. Įsivaizduojate?! Buvau pamiršusi apie tą nuotrauką, bet, nepaisant to, mano pasąmonėje vaizdas išliko ir intuicija man jį pasufleravo, tiek renkantis dažus, tiek ir planuojant interjerą. Štai ką daro vizualizacija ir tikėjimas savo svajonėmis.

Bėgant metams, žinojau, kad noriu ekonomiškai įrengtos, galeriją primenančios erdvės, išpuoštos mano pačios paveikslais, su milžinišku darbastaliu, plačia palange dažams susikrauti, kurios nereikėtų kas kartą pabaigus tapyti sutvarkyti, su jaukia namūdiška aplinka klientų priėmimui, su ypatinga primedituota energija. Norėjau, kad mano studija apjungtų dvi erdves: mano kūrybines dirbtuves, kuriose gimsta tapybos darbai, mandalos, fraktalai ir kitokie piešiniai, o taip pat jaukią vietą individualiems meno terapijos užsiėmimams, dailės terapijos konsultacijoms bei darbui grupelėse.

Visa tai ir dar daugiau sutilpo mano naujoje SIELOS NAMŲ STUDIJOJE. 🙂

Tai mano šviesi, sakrali kūrybos ir mokymų oazė su dideliais langais į vidinį kiemą ir medžius, su spalvingu interjeru, kuris atspindi mane, su altorėliu ir žvakėmis (o kaip gi be jo?) ir praktiškai bei funkcionaliai erdvę perskiriančia lentyna, ant kurios telpa visokie meniški „čiučiukai“ – mane pažįstantys žmonės žino, kad namų be jų neįsivaizduoju, nes tai – jaukumo ingredientas 🙂

MANDALŲ SIENA 🙂 DALIS MANDALŲ DAR LAUKIA SAVO VIETOS ANT SIENOS

Studijoje išsipildė dar viena mano svajonė. Jau seniai svajojau rasti vietą, kur gražiai žiūrėtųsi mano įrėmintos mandalos. Visuomet buvo gera žiūrėti į jas ir po vieną. Visgi turėjau aiškų jausmą, kad visas jas įrėminus apjungiančiais, tarpusavy derančiais rėmais gaučiau ypatingą įspūdį. Lūkesčiai pasiteisino.

Nepaprastai gera dabar sėdėti ant sofutės su arbatos puodeliu rankoje ir tiesiog terapintis žiūrint į tokį kiekį harmonizuojančių mandalų, kurios gydo tiesiog jomis gėrintis.  Taip Sielos namų studijoje gimė MANDALŲ SIENA. Kažkas turi raudų sieną, aš – mandalų. 🙂

Žinoma, kaip ir kiekvienoje neseniai įrengtoje patalpoje čia dar laukia daug visokių darbelių ir gražinimų, bet juk jaukintis namus – tai toks malonus rūpestis.

Beliko tik pakviesti jus į svečius! 🙂 Norite apžiūrėti mano paveikslus ar mandalas gyvai, aptarti paveikslo sukūrimą pagal jūsų individualų užsakymą? Atvykite į studiją.

Taip pat laukiu visų, norinčių patirti ilgalaikės ar trumpalaikės dailės terapijos stebuklą. Laukiu ir tų, kas norėtų fraktaline diagnostika paremtos konsultacijos apie savo emocinės būsenos harmonizavimą.  Apie šias konsultacijas daugiau papasakosiu kitame Sielos namų įraše.

Norite mokytis fraktalinio piešimo ar mandalų kūrimo individualiai arba nedidelėse grupelėse su draugais/kolegomis pagal jūsų užsakymą?  Kviečiu atvykti ir pasinerti į spalvų ir magijos pasaulį naujoje Sielos namų studijoje Vilniuje.

Linkiu kiekvienam iš jūsų patirti jausmą, kai ilgai einant link svajonės, dedant visas pastangas, galiausiai ji virsta realybe ir priverčia iš džiaugsmo plakti jūsų širdį stipriau. Ypač – jei toji svajonė skirta ne tik jūsų, bet ir aplinkinių gerovei.

Su meile,

Sielos namai

 

 

©Visos teisės saugomos SIELOS NAMAI 2017. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir/ar grafinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės administracijos išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Sielos namai“ kaip tokios informacijos šaltinį - Sielos Namai

Parašyk komentarą