Naujametinis laiškas sau

Christmas ornament

Kadangi šis ritualas labai smagus, o per paskutinius metus, kai paskelbiau šį įrašą, prie Sielos namų gerbėjų prisijungė ne vienas tūkstantis naujų skaitytojų, nusprendžiau naujametinį įrašą pakartoti. 🙂

Labai mėgstu visokius prasmingus ritualus, kartojamus tam tikru laiku ir intervalais. Viena tokių smagių tradicijų – naujametinio laiško sau rašymas paskutinę arba pirmąją metų dieną.

Kaip jau esu minėjusi ankstesniuose straipsniuose, visiškai sutinku su amerikiečių rašytojo Džono Grėjaus laimės formule. Šioji teigia, kad laimė susideda iš dviejų esminių punktų – džiaugtis ir būti dėkingam už tai, ką turi bei pasiekti, ko nori. Turint šias dvi dedamąsias, mes esame laimingi jau šią akimirką, ne rytoj ir ne po metų, o tuo pačiu visuomet esame skatinami nesustoti, neužmigti ant laurų, eiti į priekį ir siekti naujų tikslų, mokytis naujų dalykų, įgyvendinti turimus norus ir kurti dar daugiau naujų svajonių. Remiantis tokia laimės formule, manau, kad prie prasmingo metų palydėjimo prisidėtų naujametinis laiškas sau, kuriame ne tik apžvelgtume praėjusių metų gyvenimo įvykius, pasiekimus, padėkotume už visas dovanas ir pamokas, bet ir palinkėtume sau įgyvendinti naujus užsibrėžtus tikslus bei sulaukti slapčiausių norų išsipildymo. Metų eigoje tokį laišką labai sveika ne kartą atsiversti, paskaityti skatinančius gerus žodžius, kurių sau turime negailėti, pasisemti įkvėpimo ir įvertinti, ar nesame nukrypę nuo išsikeltų tikslų ir planų bei kaip mums sekasi pildyti savo pačių norus.

Taigi, iš ko turėtų susidėti naujametinis laiškas sau?

  • Visų pirma, tokį laišką rašome paskutinėmis metų dienomis arba pačioje metų pradžioje. Žinoma, iš esmės jį galima rašyti bet kada, bet metų pabaiga ar gimtadienis šį procesą įprasmina dar labiau.
  • Laiške kreipiamės į save antruoju asmeniu – Mieloji mano…., mielasis mano…, didžiuojuosi tavimi už tai, kaip kūrybingai….,  linkiu tau ir t.t.Woman writing in notebook
  • Labai svarbu pozityvus laiško tonas. Rašykite sau kaip geriausias draugas, kuris jus puikiai pažįsta, jumis šimtu procentu tiki, žavisi ir iš visos širdies jums linki vien tik pačių geriausių dalykų. Nepamirškite savęs pagirti už dalykus, kurių pasiekėte praėjusiais metais ir padrąsinti ten, kur dar šiek tiek pritrūko.
  • Laiško pradžioje ramiai ir neskubėdami apgalvokite ir trumpai paminėkite visus svarbiausius praėjusių metų įvykius – mėnesį po mėnesio. Jei visko neprisimenate, tam gali pasitarnauti dienoraštis, draugams rašyti laiškai, nuotraukos, gerų nutikusių dalykų stiklainio perkratymas, jei tokį turite (į tokį stiklainį visus metus metame popierėlius, ant kurių, kas kartą atsitikus kokiams nors geram dalykui – mažam ar dideliam – trumpai įvykį užrašome. Apėmus blogai nuotaikai ar metų pabaigoje stiklainį iškratome ir vėl pasidžiaugiame visais gerais mums nutikusiais dalykais).
  • Padėkokite už visas gautas dovanas – sutiktus įdomius žmones, meilę, juoką, nuotykius, profesinį ir asmeninį augimą, įgytas žinias, išmoktas pamokas (net jei jos nebuvo lengvos), sveikatą, kūrybines idėjas, materialines vertybes, išlavintas savybes – kad ir kiek jų šiemet buvo, nes tai nėra savaime suprantama. To juk galėjo ir nebūti. Padėkokite už tai, kad esate gyvi, kad jus supa artimi žmonės, kad esate aukščiausių jėgų saugomi ir globojami unikalūs ir ypatingi Visatos vaikai. Tuomet padėkokite SAU už tai, kokie esate, ką darote ir kaip stengiatės būti vis geresni.
  • Antroje laiško dalyje sudarykite sąrašą – palinkėkite ar paskatinkite save kitais metais pasiekti tų dalykų, kurie šiais metais strigo ar dar nepilnai gavosi, sugalvokite sau naujų tikslų. Svarbiausia, per aukštai neužsikelti kartelės, nes su laiku tai gali numušti bet kokią motyvaciją stengtis iš viso. Kita vertus, tikslai turi būti priverčiantys jus augti, tobulėti, eiti į priekį, nesustojant prie jau pasiektų dalykų.
  • Laiško pabaigoje parašykite sau palinkėjimą kitiems metams – patį nuoširdžiausią, labiausiai įkvepiantį, iš visos širdies tikintį, kad viskas būtinai išsipildys.

Corporate executives meetingKai po kelių metų turėsite bent kelis tokius laiškus, bus dar smagiau vertinti, kiek stipriai pildosi jūsų pačių palinkėjimai, kaip jums sekasi vykdyti savo planus ir kaip kasmet vis didėja skaičius Visatos teikiamų dovanų, už kurias dėkojame metų pabaigoje.

Visi astrologai teigia, kad 2016 metai turėtų būti veržlūs ir įdomūs. Nuoširdžiai linkiu, kad jie tokie ir būtų, tik nepamirškim, kad visus dalykus gyvenime susikuriame mes patys. Tik nuo mūsų priklauso, kiek mumyse ir aplinkui mus bus gėrio, tik mūsų pačių požiūris vienus dalykus padaro gerais, o kitus – blogais. Taigi, 2016 metais (kaip ir visais ateinančiais) būkim drąsūs, kūrybingi, ištikimi savo svajonėms, negailėkime laiko savęs pažinimui ir savęs tobulinimui, vystykime besąlyginę meilę sau ir visam supančiam pasauliui ir tuomet Fortūna mums neabejotinai bus palanki ir šypsosis visus metus.

Su meile,

Sielos namai

————————————————————————————————————————————————————–

Jei jums patiko šis įrašas, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą ir vardą registracijos formoje. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

Sielos namų naujienlaiškis

————————————————————————————————————————————————————-

O taip pat – jei jums patiko šis straipsnis, pasidalinkite juo su draugais, naudodamiesi Facebook like ar Facebook Send mygtukais bei išreikškite savo nuomonę Facebook ar svetainės komentaruose apačioje. Juk gerais dalykais taip gera dalintis.

©Visos teisės saugomos SIELOS NAMAI 2015. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir/ar grafinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės administracijos išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Sielos namai“ kaip tokios informacijos šaltinį - Sielos Namai

Parašyk komentarą

2 komentarai »