Rekomenduojamos svetainės, blogai ir paskaitos – II dalis

Human hand touching wheatTęsdama prieš kelis mėnesius sudarytą „Sielos namų“ rekomenduojamų asmeninio ir dvasinio augimo svetainių bei blogų sąrašą, noriu pasidalinti dar keliomis svetainėmis bei tinklaraščiais, kurie mano manymu, yra verti dėmesio. Vienuose jų rasite naudingų, įdomių, gyvenimiškų straipsnių, kasdienių įžvalgų, kituose – naudingų video bei paskaitų. Pirmuosius dažniausia skaitau ilsėdamasi nuo darbų vietoj visokių bulvarinių skaitalų ir socialinių tinklalapių naršymo, o antrieji yra puikus būdas iš viso pailsėti nuo kompiuterio. Parsisiuntus ar įsirašius paskaitos galima klausytis jums patogiu laiku, neturint nei kompiuterio, nei priėjimo prie interneto – tiesiog gamtoje ar ilsintis prie jūros. Tai idealus ir efektyvus laiko išnaudojimas tvarkantis kažką buityje, darant kažkokius mechaninius paprastus darbus, vairuojant ar važiuojant ilgoje kelionėje.

Kaip ir praėjusį kartą, primenu, kad tai ne galutinis, o nuolat pildomas sąrašas. Naudingų svetainių ir tinklaraščių yra ir daugiau, bet jiems atrasti ir išsistudijuoti reikia nemažai laiko. Visuomet sakau, kad kelios galvos daug geriau nei viena, todėl, jei žinote jūsų manymu naudingų svetainių, skatinančių asmeninį ir dvasinį augimą – pasidalinkite jų adresais komentaruose. Sielos namų skaitytojai ir aš būsim jums už tai dėkingi. Smagaus naršymo ir augimo.

Visą „Sielos namų“ rekomenduojamų svetainių sąrašą rasite skiltyje „Rekomenduojamos svetainės ir blogai“.

Su meile,

Sielos namai

————————————————————————————————————————————

Geriausios svetainės, blogai ir paskaitos, skirtos asmeniam ir dvasiniam augimui:

Tai – jau pirmoje svetainių sąrašo dalyje aptarto blogo Virsmai „draugas- tinklaraštis“. Įkvepiantis, motyvuojantis, palaikantis skaitytojų dvasingumą, sąmoningumą ir skatinantis bei mokantis išnaudoti visas savo žinomas ir dar neatrastas vidines galias tam, kad sukurtumėm savo tobulo gyvenimo scenarijų ir mėgautumėmės jį gyvendami.

Tai superinis tinklaraštis, kuriame nagrinėjamos energo-informacinių technikų subtilybės. Čia rasite ne tik įkvepiančių ir įdomių straipsnių įvairiom psichologinėm temom, bet ir  konkrečių psichologinių technikų detalius aprašymus. Naudodamiesi jomis, galite savarankiškai užsiimti terapija ir padėti sau neišeidami iš namų, lavinti savo vidines galias, formuoti tinkamą mąstymą ir patirti Didžiojo žmogaus sąmonės galingumo stebuklą. Linkiu smagių asmeninių atradimų.

Tai įkvepiančio „laimės mokytojo“ ir Ajurvedos lektoriaus Dariaus Ražausko svetainė, pulsuojanti pozityvu, šiluma, betarpišku ryšiu su gamta, sąmoningumu ir dvasingumu – visa tai iš paties autoriaus gilumos. Čia rasite gausybę pozityvių, įdomių ir naudingų paskaitų labai įvairiomis psichologinėmis, ajurvedinėmis ir tiesiog gyvenimiškomis, bene kiekvienam aktualiomis temomis. Taip pat – nuorodas į nemokamas asmeninio ir dvasinio augimo knygas, informaciją apie ypatingus Dariaus organizuojamus savaitgalius gamtoje KITAIP bei daug kitų įdomių dalykų. Rekomenduoju.

Įdomus neurolingvistinės psichoterapijos konsultantės tinklaraštis, kuriame įdomiai ir išsamiai aptariamos įvairios psichologinės temos. Autorė dalinasi naudingomis nuorodomis, įžvalgomis ir istorijomis. Labai gyvenimiška ir naudinga paskaityti kiekvienam.

Developmental Stages of Soybean Plants

Bhakti jogo ir psichologo iDonato Janickio svetainė, kurioje autorius dalinasi autoriniais straipsniais bei įkvepiančiomis paskaitomis, dvelkiančiomis sąmoningumu, sveika ironija ir žmogiška šiluma. Čia rasite daugybę įrašų įvairiomis dvasinėmis, gyvenimiškomis ir psichologinėmis temomis, kurias autorius gvildena per bhakti jogos, Ajurvedos, psichologijos ir savo asmeninės gyvenimo patirties prizmę.

Dar vieną svetainė, kurioje bhakti jogas, psichologas ir Ajurvedos gydytojas Anantara das suprantamai ir gyvenimiškai perteikia ypatingą Vedų išmintį patogiame klausymui paskaitų formate.

Panaši svetainė su milžinišku kiekiu paskaitų vedų tema. Šioji skirta tiems, kurie norėtų klausytis  rusų kalba.

Pavadinimas kalba pats už save. Tai gyvenimo būdo mokytojo, lektoriaus, tapingo specialisto Liudo Vasiliausko svetainė. Joje rasite daug įdomių ir pozityvių straipsnių įvairiom gyvenimiškom temom, o taip pat asmeninės laisvės kursų tvarkaraštį. Verta pasidomėti. 🙂

————————————————————————————————————

Jei jums patiko šis įrašas, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą ir vardą registracijos formoje. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

Sielos namų naujienlaiškis

————————————————————————————————————————————————————-

O taip pat – jei jums patiko šis straipsnis, pasidalinkite juo su draugais, naudodamiesi Facebook like ar Facebook Send mygtukais bei išreikškite savo nuomonę Facebook ar svetainės komentaruose apačioje. Juk gerais dalykais taip gera dalintis.

———————————————————————————————————————–

Parašyk komentarą