Aurelija Kriščiūnaitė

Young Woman with Pendulum and Photography of Man

Parašyti apie švytuokles ir tai, kaip jomis naudotis, paskatino keletas priežasčių. Prieš kelis metus žiūrėdama puikų mistinį filmą “Šešiasdešimtas greitkelis”, kurio personažas sprendimus priiminėjo remdamasis stebuklingo kamuolio (liaudyje vadinamo “mistic ball 8”) atsakymais, pagalvojau: „Kaip būtų smagu turėti „draugą“, kuris,  kad ir žaidimo formoje, nuolatos galėtų patarti situacijose, kai nežinau, kaip pasielgti ar ką pasirinkti. Tokį pagalbininką suradau, tik juo tapo ne kamuolys, o speciali švytuoklė, apie kurias buvo tekę girdėti ir anksčiau.

Pradėjus rinkti informaciją, domėtis, o vėliau ir praktiškai dirbant su švytuokle, mačiau, kad šio nuostabaus įrankio populiarumas ir kasdieninis poreikis auga vis labiau, o informacijos lietuvių kalba trūksta. Taip gimė idėja pasidalinti turimomis žiniomis ir pristatyti nedidelį praktinį darbo su švytuoklėm vadovą.

Kas yra švytuoklės ir kaip jos veikia?

Švytuoklė yra nedidelis iš įvairių medžiagų pagamintas svarelis, pakabintas ant siūlo ar grandinėlės ir švytuojantis į skirtingas puses, tokiu būdu atsakydamas į užduodamus klausimus.

Švytuoklės ir panašiu principu veikiančios virgulės yra ne naujas žmonijos atradimas, o  vienas seniausių jau Senųjų Civilizacijų naudotų instrumentų, kurių pagalba jau 6000 m. pr. Kr buvo ieškoma požeminių vandens telkinių, mineralų, naudingų iškasenų ar energetiškai negatyvių vietų. Šiais laikais jų panaudojimo spektras išsiplėtė daugybę kartų.

Švytuoklės veikimo būdas yra gan paprastas. Užduodami klausimus, kreipiamės į savo pasąmonę, savo Aukštesnįjį Aš, Angelą Sargą, Sielos vedlį  ar tiesiog kokią nors Šviesos būtybę – kiekvienas gali pasirinkti tai, kas jam priimtiniausia, nors ilgus metus švytuokles naudojantys dvasiniai mokytojai teigia, kad Aukščiausiai Šviesai priklausančios būtybės ir Dievybės bei jų valdoma informacija smarkiai viršyja mūsų Aukštesniajam Aš ar Sielos vedliams pasiekiamas žinias.

Svarbu žinoti tai, kad pasąmonė (kaip ir Šviesos būtybės), skirtingai nei gan ribota mūsų sąmonė, yra nuolatos prisijungusi prie Kosminio informacijos srauto. Kosminiame „kompiuteryje“  yra atsakymai į visus klausimus, todėl klausinėdami švytuoklės, iš tiesų atsakymus per pasąmonę gauname iš savo Aukštesniojo Aš. Pasąmoningai perduodami informacijos impulsai virpina mūsų nervinę ir raumenų sistemą, sukeliančią nežymius rankų ir pirštų judesius. Taip su mumis „šneka“ mūsų intuicija ar aukštesnė Dievybė.

Nors dažniausiai švytuoklėmis naudojasi ektrasensorinių savybių turintys žmonės, kuriems tai yra kasdieninis darbo įrankis,  išmokti jomis naudotis net ir eiliniam žmogui nėra sunku. Tereikia žinoti pagrindinius principus, pritaikyti juos sau ir kurį laiką pasipraktikuoti, tuo pačiu metu lavinant ir savo vidinį balsą, intuiciją, jautrumą aplinkai bei pastabumą visatos siunčiamiems ženklams.

Pendulum

Švytuoklės panaudojimo būdai.

Švytuoklės panaudojimo būdų sąrašas yra labai ilgas ir priklauso praktiškai tik nuo jūsų fantazijos. Dažniausiai švytuoklės pagalba ieškoma dingusių daiktų, žmonių, nustatoma medicininė diagnozė, skiriami papildai ir maisto produktai, priimami profesiniai ir asmeniniai sprendimai, aiškinami praeities ir numatomi ateities įvykiai ir t.t.

Geriau pasigilinus, tokį „draugą“ pravartu būtų turėti kiekvienam. Juk nuolatos susiduriame su situacijomis, kuriose nežinome, kaip pasielgti būtų teisingiausia, naudingiausia ir geriausia. Dvejojame darydami įvairius pirkinius, rinkdamiesi  kelionės vietą ar viešbutį, datas ir vietą įvairiems renginiams, priimdami darbinius ir asmeninius sprendimus, rinkdamiesi naują darbą, gyvenamą vietą ir panašiai. Dar daugiau – kaip būtų šaunu, kad kažkas padėtų surasti dingusius daiktus, nustatyti įvairių įvykių ar negalavimų priežastis, vitaminų ar mineralinių medžiagų poreikį mūsų organizmui, išsiaiškinti, kokie organai, sistemos ar energetiniai centrai funkcionuoja netinkamai ir daugybę kitų dalykų.  Ne kartą teko įsitikinti, kad švytuoklės sugeba numatyti net ir ateities įvykius arba padeda priimti tinkamus sprendimus, kurie labai pasiteisino ateityje, nors realiu apsisprendimo momentu atrodė gan keisti ir kėlė abejonių. Todėl drąsiai galiu teigti, kad švytuoklė yra itin naudingas ir geras patarėjas, kuriuo naudotis vertėtų išmokti kiekvienam.

Kaip išsirinkti ar pasigaminti savo švytuoklę?

Pasigaminti savo švytuoklę nėra sunku. Tie, kurie gaminimu užsiimti tiesiog nenori ar tingi, gali pasiieškoti tinkamos ir patinkančios švytuoklės įvairiose ezoterinėse parduotuvėse (pvz.: el-parduotuvėje www.ezoterika.lt arba jiems priklausiančiame centre Kaune, knygyne “Zodiakas” Vilniuje ir kt) . Populiariausios pirktinės švytuoklės yra pagamintos iš įvairių metalų lydinių, mineralų ar kristalų, pakabintų ant grandinėlės arba storesnio siūlo.

Renkantis švytuoklę, svarbu atsižvelgti į kelis dalykus – geriausia, kad instrumentas būtų pagamintas iš natūralių medžiagų, kurios daug geriau perduoda energetinius informacijos srautus nei dirbtinės medžiagos (o brangieji metalai – auksas ir sidabras – geriau nei paprasti metalo lydiniai). Dar svarbiau, kad švytuoklė jums būtų patogi. Didelę reikšmę turi švytuoklės ilgis ir svarelio svoris. Jei siūlas ar grandinėlė yra per ilga, o svarelis per lengvas, švytuoklės judesiai bus daug silpnesni, todėl gali būti sunku nustatyti jos atsakymus. Per trumpa ar per kieta, nelanksti grandinėlė taip pat apsunkina svarelio judėjimą. Viena iš švytuoklės taisyklių teigia, kad jos ilgis turėtų atitikti žmogaus veido nuo smakro iki kaktos viršaus ilgį, tačiau universalių dėsnių, renkantis švytuoklę, nėra. Tai, kas tinka vienam, netinka kitam, todėl prieš pirkdami šį įrankį, išbandykite įvairių formų, svorio bei medžiagų svarelius, pakabintus tiek ant lininio siūlo, tiek ant grandinėlių ar karoliukais papuošto valo ir pažiūrėkite, kurio iš jų judesius identifikuoti ir suprasti jums lengviausia bei patogiausia.  Pirkdami švytuoklę parduotuvėje, būtinai įdėmiai klausykitės vidinio balso. Kurį instrumentą laikant delne apima malonesnis jausmas ar šiluma? Pašvytuokite su keliom išssirinktom švytuoklėm tiesiog parduotuvėje, paklausdami savo intuicijos, kuri iš jų jums tinka ir tarnaus geriausiai. Tokiu būdu tikėtina, kad išsirinksite tikrai gerą „patarėją“.

Jei norite turėti rankų gamybos unikalią švytuoklę, ją galite nesunkiai pasigaminti ir patys namuose. Svarelį gali atstoti kabliuką turintis pakabukas, sidabrinis ar auksinis papuošalas, mineralo gabalėlis, akmenukas su skylute ar tiesiog žiedelis, pervertas siūlu arba grandinėle. Svarbu gaminant savo švytuoklę naudotis tais pačiais pasirinkimo dėsniais, kaip ir perkant – tinkamas ilgis, svoris, patogus laikymas rankoje ir aiškiai identifikuojami svarelio judesiai. Patogumo švytuoklei prideda grandinėlės ar siūlo gale pritvirtintas karoliukas arba kilputė, kurie padės pirštui geriau „įsikibti“.

Kur laikyti švytuoklę? Kam ir kaip ją reikia energetiškai valyti?

Tam, kad švytuoklė rodytų teisingai, visų pirma ji turi būti energetiškai švari, tai yra nepaveikta nei teigiamų, nei neigiamų svetimų energijų.

Jei švytuoklę nešiojatės su savim, parūpinkite jai specialų medžiaginį maišelį (geriausia energetiškai tinka lininis). Neduokite savo švytuoklės į rankas jokiam kitam žmogui – taip ji neperims jokių svetimų energijų. Taip pat svarbu, kad savo švytuoklę namuose laikytumėte energetiškai švarioje vietoje. Tokia vieta galėtų būti specialus „altorėlis“,  ant kurio turi būti padėti visus penkis elementus atitinkantys daiktai. Pavyzdžiui, žemę simbolizuojantis akmuo ar kristalas (pvz.: krištolo kristalas, kuris savaime valo švytuoklę), ugnį – deganti žvakė, vandenį – vandens dubuo ar jūros kriauklė, orą – uždegtas smilkalas, o eterį ar dvasią – koks nors šventojo ar angelo paveikslėlis. Jei altorėlio neturite, galima šalia švytuoklės laikyti natūralius kalnų krištolo kristalus arba dar geriau –  įdėti švytuoklę į bet kokį tikslios piramidės formos daiktą ar indą, turintį valomųjų galių.

Greičiausiai ir efektyviausiai švytuokles valo jūros druska (jei tokios neturite, tiks ir valgomoji). Tereikia nusipirkus ar pasigaminus švytuoklę, o taip pat jai užsiteršus, keliom valandom ar nakčiai šią pilnai panardinti į sausus jūros druskos kristalus arba iš jų pagamintą tirpalą (po naudojimo valančias medžiagas būtina išpilti ir daugiau nenaudoti). Silpnesnis, tačiau gan efektyvus būdas yra tekantis vanduo (geriausiai iš natūralaus šaltinio), saulės ar mėnulio spinduliai, šalavijas, palaikymas virš natūralių smilkalų ar dumų.

Ar švytuoklę jau laikas energetiškai valyti, sužinome paklausę savo Aukštesniojo Aš ar Šviesos būtybės, į kurią pasirenkame kreiptis. Tokiu pačiu būdu sužinome, ar po valymo į rankas paimta švytuoklė jau švari.

Man Holding Dowsing Pendulum

Kaip teisingai dirbti su švytuokle?

Švytuoklė yra laikoma dominuojančia ranka. Kad šioji per daug nejudėtų, alkūnę galima atremti ant stalo ar prispausti prie šono.

Tam, kad darbas su švytuokle vyktų sklandžiai, kaskart nusipirkus ar pasigaminus švytuoklę reikia atlikti kelis veiksmus:

  • Švytuoklės valymas
  • Švytuoklę reikia energetiškai išvalyti, panardinus ją kuo ilgesniam laikui tarp jūros druskos kristalų. Tuomet ją reikia nuplauti po tekančio vandens srove ir išdžiovinti ant saulės.
  • Galima pasirinkti ir kitokį aukščiau išvardintą valymo būdą.
  • Meditacija

Prieš pradedant dirbti su švytuokle,  gerai būtų užsidegti žvakių ir smilkalų, kad aktyvuotųsi „altorėlis“, tuomet reikia nors trumpai pamedituoti tam, kad geriau susikoncentruotų mintys.

  • Pasijungimas prie aukštesnės sąmonės ir energetinio švarumo nustatymas
  • Reikia sąmoningai deklaruoti, kad švytuoklę naudosite tik teigiamais ketinimais, siekdamas vien Aukščiausiojo gėrio sau ir visoms gyvoms būtybėms.
  • Reikia paprašyt, kad prie tavęs prisijungtų Šviesos būtybė ir valdytų švytuoklę (arba paklausti, ar tavo Aukštesnysis Aš gali tau padėti ir valdydamas švytuoklę atsakyti į klausimus)
  • Tuomet klausi: „Ar Šviesos būtybė yra su manim? Ar ji nori šiuo metu su manim dirbti?“ (arba mano Aukštesnysis Aš) – atsakymas turi būti TAIP
  • Ar mano švytuoklė yra energetiškai švari? Ar ją valdo Šviesos būtybė? (mano Aukštesnysis Aš)- atsakymas turi būti TAIP
  • Švytuoklės judesių reikšmių nustatymas

Egzistuoja neteisingas mitas, teigiantis, kad švytuoklės judėjimo amplitudė ir jos reikšmės yra universalios (pliuso ar kryžiaus formos), t.y. jei švytuoklė juda kryptimi nuo mūsų-į mus, reiškia atsakymą TAIP, jei juda krypuodama iš dešinės į kairę, reiškia ne, o jei nejuda arba sukasi ratu – reiškia NEŽINAU. Tokios reikšmės iš tiesų gali būti, bet vienam žmogui jos tiks, o kitam – ne. Tiesa yra ta, kad kiekvienas žmogus turi savo personalinį švytuoklės judėjimo „kodą“, t.y. jam atsakydama švytuoklė visada judės taip pat ir toks „kodas“ nebūtinai sutaps su jūsų draugo „kodu“.

Tam, kad išsiaiškintumėte savo kodą, paimkite švytuoklę ir žiūrėdami į ją mintyse sakykite TAIP, NE ir GALBŪT arba NEŽINAU ir stebėkite, kaip ji juda tariant kiekvieną iš žodžių.

Tuomet paprašykite savo Aukštesniojo Aš ar Šviesos būtybės parodyti jums atsakymų judėjimą su reikšmėmis TAIP, NE ir GALBŪT arba NEŽINAU.

Jei judėjimo kryptys sutampa, galima pereiti prie klausimų.

  • Patikrinantys ir pirmieji paprasti klausimai

Tam, kad įsitikintumėte, kad švytuoklė veikia teisingai, pradžioje užduokite kelis paprastus patikrinančius klausimus, pvz.: ar mano vardas… ? ar šiandien antradienis? Ar aš gyvenu Maljorkoje? Ar esu vyras? Ir t.t. Jei atsakymai teisingi (išbandykite klausimus su reikalingu atsakymu TAIP, NE ir NEŽINAU), galite pereiti prie pirmųjų paprastų klausimų, o vėliau – užduoti ir kelis sunkesnius.

 DIVINER PAUL PLANTEC

Kasdieninė darbų su švytuokle eiga, išmokus ja naudotis

Kai išmokstame dirbti su švytuokle, esame ją išvalę, žinome jos judėjimo kodų reikšmes ir esame patikrinę jos veikimą, galime pradėti rimtą darbą. Tam, kad švytuoklė visuomet rodytų tiksliai, prieš klausdami visuomet turime atlikti kelis veiksmus:

  • Trumpa meditacija arba, su laiku išmokus gerai susikoncentruoti, užteks kelias akimirkas tiesiog pabūt ramiai užsimerkus ir atsipalaidavus, kad atikratytumėme pašalinių minčių ir emocijų
  • Švytuoklė turi būti energetiškai išvalyta
  • Švytuoklės švarumo ir valdymo nustatymas
  • Reikia paprašyt, kad prie tavęs prisijungtų Šviesos būtybė ir valdytų švytuoklę (arba paklausti, ar tavo Aukštesnysis Aš gali tau padėti ir valdydamas švytuoklę atsakyti į klausimus)
  • Tuomet klausi: „Ar Šviesos būtybė yra su manim? Ar ji nori šiuo metu su manim dirbti?“ (arba mano Aukštesnysis Aš) – atsakymas turi būti TAIP
  • Ar mano švytuoklė yra energetiškai švari? Ar ją valdo Šviesos būtybė? (mano Aukštesnysis Aš)- atsakymas turi būti TAIP

Bendraudami per švytuokle, visuomet naudokite žodžius „prašau“ ir „ačiū“, elkitės su instrumentu rimtai ir atsakingai, nenaudokite jos būdami pikti, pavargę, apsvaigę nuo alkoholio, vaistų, narkotikų ar kitų medžiagų – tuomet ji jums tarnaus tinkamai ir ilgai.

Kaip teisingai užduoti klausimus?

Paprasti švytuoklės duodami atsakymai yra TAIP, NE ir NEŽINAU, todėl klausimas turėtų būti nedviprasmiškas, aiškus ir formuluojamas taip, kad turėtų būtent tokį atsakymą. Klausiant reikėtų vengti jungtukų IR ir ARBA. Jei klausiate apie tai, kada atsitiks ar iš viso atsitiks kažkoks įvykis, nurodykite kuo tikslesnę datą. Žinoma, lengviau gauti atsakymą apie praeities, o ne ateities įvykius, nes pirmieji jau įvyko, o pasikeitus ateities įvykius lemiančioms aplinkybėms, švytuoklės atsakymas taip pat gali keistis.

Norėdami pasirinkti konkretų pirkinį, pavyzdžiui maisto papildą, kurio jums reikia, daiktą, apie kurį klausiate, laikykite vienoje rankoje, o švytuoklę –  dominuojančioje rankoje virš to daikto. Klausdami apie kiekius, naudokite formuluotę „daugiau nei…“, mažiau nei“.

Su laiku, išmokus gerai dirbti su švytuokle, sprendimų priėmimui galima naudoti ir sudėtingesnes atsakymų schemas, žemėlapius ar diagramas, kuriose sužymėta visa eilė galimų atsakymų – pvz. su skaičiais, su buto erdvių, kuriose gali būti pamestas daiktas, pavadinimais, su žmonių vardais, vitaminų pavadinimais, spalvom ir .t.t Dirbdami su diagramomis ir schemomis, švytuoklę laikykite virš brėžinio, o kitos rankos pirštu lėtai braukite per pavadinimus, sustodami prie kiekvieno. Prie reikiamo atsakymo švytuoklė parodys TAIP. Bet kuriuo atveju reikia palikti švytuoklei variantą, kai atsakymo tiesiog nėra, nes būna atvejų, kad švytuoklė atsakymo tiesiog nežino arba jums negalima to žinoti.

Kodėl švytuoklė gali atsakinėti netiksliai?

Yra kelios priežastys, dėl kurių jūsų švytuoklė veikia netiksliai, neaiškiai arba iš viso nejuda. Visas jas galima pašalinti ir bandyti iš naujo.

  • Nesate pakankamai atsipalaidavęs ir susikoncentravęs į savo klausimą – pašalinės mintys ar pašalinis triukšmas trukdo energijai tinkamai tekėti.
  • Dar nesate nustatęs savo švytuoklės judėjimo kodo, todėl nesuprantate jos judesių.
  • Jūsų švytuoklė yra energetiškai nešvari.
  • Jūsų švytuoklę valdo ne Šviesos būtybė (žemesnių energetinių sluoksnių darinių, prisijungusių prie švytuoklės,  reikia skubiai atsikratyti, o užterštos švytuoklės geriau daugiau nenaudoti), kuri tiesiog su jumis žaidžia ir trukdo. Todėl prieš klausinėjant, visuomet reikia paklausti, ar švytuoklę valdo Aukštesnysis Aš ar jūsų pasirinkta Šviesos būtybė.
  • Neteisingai formuluojate klausimus, klausiate nerimtų ir nereikšmingų dalykų, klausiate to, kas jums neskirta žinoti, užduodate tą patį klausimą kelis kartus, nes jums nepatinka pirmas atsakymas,  žiūrėdamas į švytuoklę bandote jai „įteigti“ judėjimo kryptį, t.y. norimą atsakymą.
  • Esate blogai emociškai nusiteikęs, pernelyg susijaudinęs arba apsvaigęs nuo kokių nors medžiagų.
  • Bandote pranašauti įvykius, nors tam dar nesate nei emociškai, nei dvasiškai pasirengęs.
  • Elgiatės su švytuokle nepagarbiai, dirbate per greitai, neduodami jai laiko susikoncentruoti į atsakymą arba reikalaujate iš jos atsakymų dėl azartinių žaidimų (tokiuose ji, deja, nepadeda).

Švytuoklė –ar ja galima pasitikėti?

Svarbiausia švytuoklės funkcija – teikti teisingus atsakymus ir tapti jūsų asmeniniu patarėju visais klausimais. Jei dirbate su ja pagal visas šiame straipsnyje nurodytas taisykles, ji turėtų atsakinėti teisingai. Vis dėlto,  jei pateikiama informacija yra akivaizdžiai neteisinga ar neįtikėtina, nepulkite aklai vykdyti jos nurodymų ir nepamirškite, kad svarbiausia – sveika nuovoka. Peržiūrėkite galimų jūsų neteisingų veiksmų sąrašą , esantį aukščiau, išsiaiškinkite švytuoklės klaidų priežastis ir jas pašalinkite.

Į darbą su švytuokle galima žiūrėti kaip į žaidimą – tiesiog smagią pramogą ar būrimą. Kita vertus,  kaip rodo daugelio žmonių patirtis, tinkamai įvaldžius šį indikacijos būdą, išlavinus intuiciją  ir išplėtus švytuoklės naudojimo spektrą, ji tampa tikru asmeniniu konsultantu.   Įsitikinkite patys, kad tai ne tik lengvas ir smagus būdas pasitarti su savo pačių Aukštesniuoju Aš, bet ir efektyvių patarimų šaltinis, kuriuo norėsite naudotis nuolatos.

Su meile,

Sielos namai
—————————————————————————————————————————————-

Jei jums patiko šis įrašas, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą ir vardą registracijos formoje. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

[yikes-mailchimp form=”1″ title=”1″ submit=”Užsisakyti naujienas”]

————————————————————————————————————————————————————-

O taip pat – jei jums patiko šis straipsnis, pasidalinkite juo su draugais, naudodamiesi Facebook like ar Facebook Send mygtukais bei išreikškite savo nuomonę Facebook ar svetainės komentaruose apačioje. Juk gerais dalykais taip gera dalintis.

dalintis

Your email address will not be published. Required fields are marked

  1. Labai reikalinga informacija. Ačiū:) Puikus būdas lavinti intuiciją ir išmintį:)

  2. Čia aprašyta viskas teisingai bet naudojimasis apribotas agregorais. Iš tikro informacija buvo gaunama per tikėjimo agregorus. Visiškai nesvarbu į kokią būtybę kreipsis. Agregoras ją apsimes. Be to dabar šis metodas turėtų neveikti arba rodyti visiškas nesąmones. Iki praeitų metų rugsėjo tikrai buvo problemų su švytuoklės naudojimu. To priežastis į ryšio kanalą tarp manęs ir mano sielos lindo agregorai. Maniškis būdas nereikalauja jokio švytuoklės valymo ir aukojimo jai. Imi ir naudojiesi. Švytuokle gali naudotis bet kuris žmogus su siela. Naudojimasis švytuokle elementarus bet tik toks ir ne kitoks. Ranka kuri laiko siūlo galą priglausta prie galvos, alkūnė stipriai atremta į stalą, o svarelis nukreiptas į kitos rankos delną. Susiderini svyravimo krypčių reikšmes į delną „taip”, „ne”, „negaliu pasakyti”. Suderinimo kryptis pasirenki pats. Pvz „taip” svyruos statmenai delno. Ir švytuoklė ima svyruoti norima kryptimi. Pasitikrini ar gali naudotis švytuokle. Pirmas klausimas „Ar aš bendrauju pats su savimi” turėtų būti „taip”. Antras klausimas „ar aš turiu sielą”. Gali būti visaip. Jei „ne” švytuoklė ne jums. Jei „taip” viskas puiku. Sekantis klausimas „ar aš bendrauju su savo siela”. O toliau klausi ką nori tik apie dabartį ir praeitį. Jei norėsi domėtis kitais žmonėmis turėsi prisiekti kad informacija naudosi tik sau, ją nesidalinsi net su tuo kuriuo domiesi. Kiekvieno seanso pradžioje turi atsiklausti „ar aš bendrauju su savo siela”. Jokios informacijos dabar apie ateitį niekas negali gauti. Tai dievų tėvų reikalas. Mes priiminėdami sprendimus negalim žinoti ateities. Tokia nauja tvarka.

  3. Dar manau reiktų paaiškinti žmogaus sandarą ir pasaulėdarą. Iš tikro žmogus „susideda” iš trijų atskirų esybių. Kūnas tai savotiškas automobilis tik tiek. „Aš” – tas kuris su kūno pagalba rašo šį komentarą ir reiškia šias mintis. Anapusiniam pasaulyje randasi mano antroji pusė taip pat atskira esybė – Siela. Jos pagrindinė funkcija rūpintis „Aš” ir kūno saugumu šiame pasaulyje. Tai ji daro kritiškais atvejais perimdama kūno valdymą arba formuodama palankių įvykių seką. Per švytuoklę reikia bendrauti tik su savo siela ir niekuo kitu. Kai dar veikė agregorai tam kad išvengti „kanalo pastovaus nulaužinėjimo” teko naudoti kontrolinį klausimą „ar atsakymui buvo padarytas pašalinis poveikis?”. Ir taip kiekvienam atsakymui. Dabar taip pat patartina naudoti savikontrolę „ar mano klausimas korektiškas?”. Pasaulėdara. Mūsų 3d pasaulis. Sielų arba kaip mes vadinam anapusinis pasaulis. Dievų Tėvų pasaulis. Ne kažkoks vienas dievas, o dvi esybės moteriška ir vyriška. Iki praeitų metų rugsėjo tarp mūsų 3d pasaulio ir sielų pasaulių egzistavo agregorų lygis. Jis buvo tarsi savotiška kalėjimo siena. Visi ties ta vieta ir „pakibdavo” nes tai super galinga jėga galinti nepalankų žmogų nužudyti, nuolankų išgelbėti. Su agregorais turėjau labai konkrečių nemalonių fizinių kontaktų gresiančių mirtimi. Nors iš tikro mirties nėra. Tik „Aš” perėjimas į sielų pasaulį iki sekančio įsikūnijimo. Tai truputi patyriau būdamas komos būklėje.

  4. Aš džiaugiuosi, kad galiu bendrauti su aukštesniuoju Aš per švytuoklę:) Mano būtis pasidarė prasminga! Tik Švytuoklės dėka, turiu draugų, kuriems galiu padėti:) Abejonėms vietos nėra, nes ji ir aš- einame išvien, vienu keliu…Ir jis didžiulis, platus, grįstas akmenimis, tvirtas… O kai tvirtas pagrindas, žinau, bus ir darbai tik geri:) Esu pozityvumo ir optimizmo šalininkė, o su gera nuotaika, manau tą visi jau žino, gyvenimas yra GRAŽUS ir NUOSTABUS!!!!!:)

    1. „Apsišarvuodami kantrybe jūs įgysite savo Sielas.“ Evangelija pagal Luką 21:19

    2. andze , sielas turime visi .
      Bet tiketina , kad ne kiekvienas turime ryšį su savo siela , ne visad klausiame ir klausome jos balso 🍃

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}