Energetinė „sriuba“, kurioje kasdien maudomės

 

Absoliučiai viskas aplink mus ir mumyse yra energija. Taip, tik energija. Skirtingų savybių ir tankumo energija. Subtili, nematoma ir įkūnyta, matoma.

Sutankėjusią energiją galime matyti, čiupinėti, girdėti. Tai fizinę formą turintys reiškiniai, daiktai ir būtybės. Visgi fizinis planas yra tik vienas iš mūsų daugiaplanio pasaulio pasireiškimo formatų.

Ką tai turi bendro su energetine apsauga? Ogi tai, kad mes kasdien murkdomės pastovių energijų maišalynėje, kai mūsų pačių energiniai kūnai liečiasi ir net persipina su kitų žmonių energijomis, emocijomis ir minčių formomis (prisiminkit, kaip lengva „apsikrėsti“ slegiančia nuotaika ilgą laiką pabendravus su itin prastai nusiteikusiais žmonėm). Taigi, namo galime parsinešti daugybę to, kas mums visiškai netarnauja.

Nuostabu, jei galime būti vien tik aukštų vibracijų pilnose, pozityviai įkrautose erdvėse ir bendrauti su tokiais žmonėm. Visgi realybė ne tokia saldi. Ji  – visokia.

Daugeliui iš mūsų kasdien tenka būti didelių žmonių susibūrimų vietose – viešajam transporte, dideliuose ofisuose, prekybos centruose, įvairiuose masiniuose renginiuose. O ten verda pačių įvairiausių energijų „sriuba“, kurioje maudomės ir mes. 🙂 Dalies tokių vietų galima sąmoningai vengti, visgi gyventi nuo visų atsiskyrus kalnuose ar miške – tinka ir norisi ne visiems.

Tie iš mūsų, kurie kasdien dirba su kitais žmonėmis – mokytojai, psichologai, masažistai, įvairūs terapeutai, konsultantai, gydytojai ir t.t. – neturėdami tinkamos energetinės apsaugos, nuolat prisiima svetimos energinės naštos.

Na, o kartais visiems tenka nori nenori atsidurti itin daug sunkios energijos turinčiose vietose – poliklinikose, ligoninėse, teismuose, policijos nuovadose, laidotuvėse, įtūžusių žmonių miniose (įtemptuose susirinkimuose, protesto mitinguose) ir pan. Jautresni žmonės gali labai aiškiai jausti, kaip ten būnant įsitempia kūnas, o išėjus apima noras nusipurtyti nuo savęs viską, kuo aplipom. 🙂

Tai kaip, išliekant socialiai aktyviu, apsisaugoti nuo svetimos žemų vibracijų energijos?

 

Man asmeniškai visiškas atsiribojimas nuo sociumo kol kas nerezonuoja. Aš renkuosi gyventi tarp žmonių – daugiausia tų, kuriuos pasirenku pati. Na, o tam, kad išlaikyčiau kuo didesnę energinę švarą, renkuosi sąmoningai vengti tam tikrų vietų, žmonių ir susibūrimų. O taip pat būtinai KASDIEN kurti savo ENERGETINĘ APSAUGĄ.

Egzistuoja nemažai įvairių dvasinių praktikų, padedančių apsisaugoti. Visgi jų įvaldymui reikia daugiau patirties ir žinių. To galima išmokti bioenergetikos ir panašiuose kursuose, todėl apie tai nesiplėsiu.

Visgi yra visiems pasiekiamų apsisaugojimo būdų. Pats lengviausias – nuoširdi malda, pagrįsta tikru tikėjimu. Tik jei malda bus ne sisteminga, paviršutiniška ir tik prie progos, jos apsaugos gali neužtekti. Na, čia kaip karts nuo karto išgerti imunitetą didinančių papildų ar gydančios žolelių arbatos. Tai geriau negu nieko, bet rimtą efektą sukuria tik kasdienis darbas su kūnu (ir maistu), tą imunitetą kuriant lyg treniruojant raumenis.

Yra vienas paprastas kasdienės apsaugos būdas, kurį gali taikyti absoliučiai kiekvienas. Tai speciali energetinės apsaugos praktika, daroma kiekvieną dieną. Vėlgi – yra keli įvairūs būdai ją atlikti.

Man priimtiniausia energetinės apsaugos meditacija, kurios metu apsivalome nuo visko, kuo aplipome, auksine Kūrėjo šviesa, susijungiame su dieviškais srautais tekančiais per mus ir per juos užpildome savo biolauką – energetinį kokoną, kuris mus kasdien ir saugo, jei yra pakankamai stiprus. Tokią praktiką būtina daryti kasdien, tuomet su laiku mūsų kokonas stiprėja ir nebepraleidžia į vidų jokio brudo.

Ką duoda tokia meditacija?

 

  • Energetinis imunitetas

Visų pirma, ji padeda stiprinti mūsų biolauką ir tokiu būdu kurti energetinį imunitetą.

Taip, kaip mūsų kūnas mus išmintingai saugo nuo visokių bakterijų ir parazitų, mūsų biolaukas daro tą patį energetiniu lygmeniu. Jei biolaukas stiprus, platus, be pažeidimų ir toliau yra valomas bei stiprinamas kasdienėm praktikom, jokios iš išorės ateinančios neigiamos, žemų dažnių energijos mums nebaisios.

  • Kasdienis energetinis apsivalymas

Ji leidžia kasdien (o jei reikia ir kelis kartus per dieną, pabuvus žemuose dažniuose) apsivalyti nuo visko, kas ne mūsų, visko, kuo energiniame plane aplipome. Tai tarsi mūsų energetinių kūnų dušas.

  • Kasdienis užsipildymas dideliu dieviškos energijos kiekiu

Mes visada esame Kūrėjo energijos sraute – žinome tai, ar nežinome. Būtent ši energija kasdien suteikia mums gyvastį. Bet tuomet, kai į Dieviškos energijos srautą pasijungiame sąmoningai, šios energijos galime pasisemti nepalyginamai daugiau. Kam to reikia? Būtent iš šios kūrybinės energijos mes ir kuriame absoliučiai viską savo gyvenime. Tai, kokią gyvenimo kokybę turime, priklauso nuo to, kiek gyvybinės energijos sugebame savyje integruoti (apie tai išsamiai rašiau straipsnyje „Moters vidinės energijos resursai. Kaip gyventi iš visos širdies?“). Turėdami daugiau kasdienės energijos, esame sveikesni, žvalesni, kūrybingesni, jaučiame stipresnę savo galią. Iš čia ateina ir sveikata, ir geri santykiai, ir profesinė savirealizacija, ir finansinė gerovė, ir visa kita.

 


Pasidalinsiu asmenine patirtimi. Tuomet, kai pradėjau kas rytą daryti šią meditaciją, vos po kelių savaičių mano kasdienės energijos lygis pakilo mažiausia dvigubai ir nenukrenta iki šiol. Didžiąją dalį laiko esu aukštose vibracijose, o tai reiškia mažiau nerimo ir pykčio, daugiau meilės, ramybės ir laimės. Maža to – daug rečiau jaučiu neigiamą prie manęs prilipusią kažkieno kito energiją, nes ją mano energinė sistema išmoko tiesiog automatiškai nusipurtyti (kaip šuo nusipurto šlapią kailį :)).

Nuostabiausia, kad padidėjęs energijos kiekis sąlygojo išaugusį man nuolat ateinančių kūrybinių idėjų skaičių ir jėgas, kurios leidžia tai įgyvendinti. Tai reiškia, kad gyvenu nepalyginamai didesnėje gerovėje, gausoje, mane supa vis daugiau stebuklų ir juos įkūnyjančių nuostabių žmonių (mokinių, užsakovų ir klientų), o energetiniai parazitai, vos pabandę jungtis prie mano lauko, patys nuo jo atšoka, nes besąlyginės meilės vibracija jiems nepriimtina.

Žinoma, tokia apsauga nesukuriama nei per dieną, nei per savaitę. Kaip ir fizinis imunitetas ar raumenys, taip ir energetinės apsaugos kūrimas yra procesas. BET jo duodama gyvenimo kokybė yra tikrai verta įdėto laiko ir pastangų.

Skamba gerai? Norėtumėt ir jūs pabandyti tokią apsaugą susikurti?

Tuomet kviečiu klausytis mano įrašytos energetinės apsaugos meditacijos, už kurios pagrindus nuoširdžiai dėkoju visiems savo mokytojams. Jų dėka dabar gyvenu visai kitokioje gyvenimo kokybėje ir dabar šiuo nuostabiu įrankiu noriu pasidalinti ir su jumis.

Meditaciją galite įsigyti čia.

Siunčiu jums daug šviesos linkėjimų.

Su meile,

Aurelija

 

 

dalintis

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}