LAIMEI NEREIKIA PRIEŽASČIŲ. LAIMĖ – TAI PASIRINKIMAS.

Dar vienas naujos realybės, kuri formuojasi, bruožų – vis stipresnis savo širdies girdėjimas ir ėjimas paskui ją, o ne paskui protą.

Ką tai reiškia? Be visų kitų dalykų, tai reiškia, kad keičiasi mūsų laimės sąvoka ir tai, kaip ją jaučiam.

Anksčiau DŽIAUGDAVOMĖS, NES… – o tai reiškia, kad džiaugsmo emociją mums sukeldavo kažkoks išorinis trigeris – kažką gavom, nusipirkom, pasiekėm, kažkas pagyrė, pradžiugino ir pan. Kitaip tariant, džiaugsmui jausti reikėjo išorinės priežasties.

Dabar vis dažniau JAUČIAMĖS LAIMINGI, NEPAISANT.. – o tai reiškia, kad mūsų laimės būsenai sukurti nereikia jokių išorinių priežasčių. Mes tiesiog sąmoningai pasirenkame jaustis laimingi ir tokie esame.

Jei patys sau susikuriam tokią vidinę vibraciją, jokie išoriniai įvykiai mūsų laimės stipriai paveikti negali. Apima jausmas, kad stovi gyvenimo uragano akyje – aplink tave visiškas chaosas, o tu jį stebi iš centro ir tau tame šviesos burbulo viduje taip ramu, gera…

Žinoma, kol esi gyvas, išoriniai įvykiai tave trigerina ir gali trumpam supykti, nusivilti ar išsigąsti – tomis akimirkomis trumpam laimės jausmas pasistumia į šoną. Bet jei vis labiau girsi savo sielą, kuri yra drąsi ir žino, ko nori, tose emocijose nebeužstringi. Trumpai pabūni ir vėl grįžti į laimės būseną. Kitaip tariant, vis labiau išmoksti būti laimingas, nepaisant to, kas su tavim gyvenime vyksta.

Šis gebėjimas suteikia milžinišką galią. Tam, kad būtum laimingas, tau nebereikia nieko DAUGIAU. Daugiau daiktų, pinigų, pasiekimų, žmonių, pripažinimo, malonumo ir t.t. Ach, koks nuostolis ekonomikai ir vartotojiškai visuomenei…

Tai va, jaučiu, kad man šioje realybe vis daugėja BUVIMO, vietoj įprasto VEIKIMO, širdies klausymosi, vietoj įprastų loginių sprendimų ir ilgalaikio LAIMĖS JAUSMO, vietoj trumpų sutrigerintų DŽIAUGSMO EMOCIJŲ….

Ar ir jums taip?

Su meile,

Aurelija

 

dalintis

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}